ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153464 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 7 חודשים #107588

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני, מתגעגעים אליך.
אוהב.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 6 חודשים #108111

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה. אסיר תודה על 78 יום ללא מעידות - השיא שלי מאז שהן התחילו.
אסיר תודה על הרבה דברים טובים שקורים בחיי.

מתפלל להתחבר יותר לכאן ולתכנית.
מי מילל ומי פילל שלא אהיה כאן כאשר המשטרה שוב מבקשת את עזרת הציבור... 
אני זוכר איך דנתי לחובה את אותם מבוקשים. היום בעוונותיי אני הרבה יותר מבין אותם...

ואיזה כיף להגיע נקי ליום כיפור (בתקווה שלא אשתמש עד אז).
מי היה מאמין שאגיע אי פעם עם שלוש וחצי שנים בלי אוננות. נס!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 4 חודשים #109738

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים! במקרה או שלא הזדמנתי לכאן. המצב שלי בעת האחרונה הוא של מעידות בתדירות די תכופה. לכל הפחות לא אוננתי. באתי לומר שאני כבר לא יודע מה יותר גרוע, אבל למדתי מחברים בעלי ניסיון  שעדיפה מעידה מנפילה ודפח"ח. אני קצת עייף מהחיים ומתקשה לעשות את הפעולות היומיומיות של התכנית, אבל יודע בתוך תוכי שאם אתמיד - דברים טובים יקרו ואולי אפילו העייפות הזו תתפוגג. נזכר עכשיו שמזמן לא דיברתי עם הספונסר... הייתי רוצה לכתוב "אז ביי, אני הולך לדבר איתו עכשיו", אבל לצערי לא נמצא שם (נפשית) כרגע. אוהב את כולכם, עדיין צועד את צעדיי הראשונים, ועדיין זקוק לחיזוקיכם.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 4 חודשים #109739

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

רק להגיד שאוהבים אותך

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 4 חודשים #109740

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
הפורום מתגעגע אליך,
שמח או עצוב לקרוא את השיתופים שלך בוואצטפים.
הלב שלי איתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113421

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים,

מדהים שכבר למעלה מחצי שנה לא הייתי כאן. בחסד ה' אני עדיין נקי רק להיום, לכל הפחות מאוננות, במשך 1611 יום ומפורנוגרפיה במשך קרוב לשלושה חודשים.

האמת שבחודשים האחרונים זכיתי לתקופה די טובה מבחינת העקביות בכל מיני דברים (חוץ מללכת לישון בזמן, שזה דבר שעדיין מאוד קשה לי ועדיין מאוד פוגע בי). אני חווה בימים האחרונים קשיים בזוגיות והדבר מאוד מעמיס עלי רגשית. האמת שהייתי בתכנון של לצרוך קצת תכנים מיניים, אסיר תודה שאני חושף את זה כאן, ומתפלל שזה יישאר רק כאן (כאן כאן), ולא יבוא לידי מעשה.

אוהב את כולכם, ובמיוחד את אבי גולן - השיתופים שלך והתגובות עליהם "קופצים" לי במייל, מזכירים לי שיש דבר כזה, פורום "שמור עיניך". ובמידה מסוימת מזכירים לי לחזור הבייתה.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113422

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
תודה על המחמאה,
שמחתי לפגוש אותך בשבת,
וגם בראשון,

אני הרבה חושב עליך, במקום ל.....
חברים מחכים לך פה,
עזוב את הוואצטאפ, ותחזור אלינו,
באהבה, אח לדרך.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113448

טהרני היקר
בתחילת דרכי כאן, קראתי המון, אבל המון, פוסטים ישנים שלך, ונתת לי המון.... אז דבר ראשון תודה רבה וענקית....
שמח מאד לראות שאתה עדיין כאן.... ומקוה שתשאר כאן, כאן, כאן.....
אוהב אותך, וצריך אותך, מאד....

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113456

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך - טהרני
אתה מוזמן תמיד להישאר גם כאן.

גם אני שמחתי לראות אותך בשבת....

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113528

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב חברים יקרים!

אבי גולן - דבריך נגעו בי מאוד. ברוך שאמר - תודה על החיזוקים. נתן - בוודאי מכיר אותך אבל לא יודע להתאים פרצוף ושם לכינוי כאן...

ב"ה אני נקי מעל שלושה חודשים מפורנוגרפיה. באמת דבר לא מובן מאליו בשבילי בשנתיים האחרונות מאז התחלתי למעוד. אני אמנם לא עושה מספיק פעולות של החלמה, אבל לפחות מקפיד לכתוב אסירות תודה (בדיוק היום מציין התמדה בכך חודשיים ברצף) מגיע לקבוצות כל שבוע ושומר על קשר הדוק ופתוח בכתב עם חברים, מה שעוזר לי מאוד שלא למעוד.

הספונסר שלי אמר לי (כשדיברנו על ציון דרך של ארבע שנים שטרם עשיתי) לספר על העבודה הקשה בתחילת הדרך שהייתה הנחת יסוד איתן ויציב (יחסית). אז גם אם היום אני לא מצליח לעשות פעולות באותה מידה, התקופה הראשונה הרצינית מאוד בתכנית גורמת לכך שאוכל יותר בקלות להתחבר ולחזור לדרך, לפחות במובן של לא לצרוך תאווה.

מאחל לעצמי ולכולכם יום נקי מהתאווה ומגרורותיה...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113566

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

תשעה באב. זמן קשה בשבילי להידחס עם כל המשפחה בבית. בצום. מרגיש את חורבן הבית האישי, את כמה שהבית שלי לא מתנהל כראוי (אם כי יש התקדמות).

ובכלל, הזמנים האלה של בין הזמנים קשים בשבילי. המועדים מועדים למעידות. יהי רצון שנצליח כולנו להתחבר אל האחד שמסייע ועוזר. 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113585

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

מזדהה.
מצד שני בין הזמנים זה זמן מצוין להיות בנתינה בבית. אפשרות שקיימת פחות מאשר שלא בבין הזמנים.

מתפלל להיות בשביל האחר, רק להיום.

אוהב

(מה, אתה לא מכיר אותי?)

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113673

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!

אני אסיר תודה שלא נפלתי באוננות (או ח"ו בגרוע מכך) ולא מעדתי בפורנוגרפיה במהלך העומס של ימי החופש של הילדים. צריך למצוא זמנים להתאוורר בעצמי. מנסה לעשות את זה, אבל לא תמיד זה אפשרי. אסיר תודה על מה שכן מתאפשר.

היום הייתי מנוהל מאוד מהשפעה מזיקה וזרה של בני משפחה על חינוך הילדים (לכל הפחות, כפי שאני רואה את זה). אני מניח שבעבר הייתי מתפרץ על הילדים בחריפות, אבל היום אסיר תודה שברורים לי שני דברים: א. כדאי להתייעץ עם מישהו (מישהו שמבין מורכבויות חינוכיות), ב. הדרך להגיע אל הילדים היא רק מתוך שיח. מאמין שבלי התכנית לא הייתה לי הענווה הדרושה כדי להכיר בשני הדברים האלה.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113674

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה

חיבוק

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113676

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על התזכורת!
כמה חשובה הענווה...
אוהבים.

כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן