ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 58899 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 חודשים, 2 שבועות #107588

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
טהרני, מתגעגעים אליך.
אוהב.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
המשתמשים הבאים אמרו תודה: tc

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 חודשים, 3 שבועות #108111

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 1611 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה. אסיר תודה על 78 יום ללא מעידות - השיא שלי מאז שהן התחילו.
אסיר תודה על הרבה דברים טובים שקורים בחיי.

מתפלל להתחבר יותר לכאן ולתכנית.
מי מילל ומי פילל שלא אהיה כאן כאשר המשטרה שוב מבקשת את עזרת הציבור... 
אני זוכר איך דנתי לחובה את אותם מבוקשים. היום בעוונותיי אני הרבה יותר מבין אותם...

ואיזה כיף להגיע נקי ליום כיפור (בתקווה שלא אשתמש עד אז).
מי היה מאמין שאגיע אי פעם עם שלוש וחצי שנים בלי אוננות. נס!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 חודשים, 2 שבועות #109738

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים! במקרה או שלא הזדמנתי לכאן. המצב שלי בעת האחרונה הוא של מעידות בתדירות די תכופה. לכל הפחות לא אוננתי. באתי לומר שאני כבר לא יודע מה יותר גרוע, אבל למדתי מחברים בעלי ניסיון  שעדיפה מעידה מנפילה ודפח"ח. אני קצת עייף מהחיים ומתקשה לעשות את הפעולות היומיומיות של התכנית, אבל יודע בתוך תוכי שאם אתמיד - דברים טובים יקרו ואולי אפילו העייפות הזו תתפוגג. נזכר עכשיו שמזמן לא דיברתי עם הספונסר... הייתי רוצה לכתוב "אז ביי, אני הולך לדבר איתו עכשיו", אבל לצערי לא נמצא שם (נפשית) כרגע. אוהב את כולכם, עדיין צועד את צעדיי הראשונים, ועדיין זקוק לחיזוקיכם.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 חודשים, 2 שבועות #109739

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 317 ימים
  • דירוג פלטיניום

רק להגיד שאוהבים אותך

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 חודשים, 2 שבועות #109740

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
הפורום מתגעגע אליך,
שמח או עצוב לקרוא את השיתופים שלך בוואצטפים.
הלב שלי איתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 ימים, 6 שעות #113421

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים,

מדהים שכבר למעלה מחצי שנה לא הייתי כאן. בחסד ה' אני עדיין נקי רק להיום, לכל הפחות מאוננות, במשך 1611 יום ומפורנוגרפיה במשך קרוב לשלושה חודשים.

האמת שבחודשים האחרונים זכיתי לתקופה די טובה מבחינת העקביות בכל מיני דברים (חוץ מללכת לישון בזמן, שזה דבר שעדיין מאוד קשה לי ועדיין מאוד פוגע בי). אני חווה בימים האחרונים קשיים בזוגיות והדבר מאוד מעמיס עלי רגשית. האמת שהייתי בתכנון של לצרוך קצת תכנים מיניים, אסיר תודה שאני חושף את זה כאן, ומתפלל שזה יישאר רק כאן (כאן כאן), ולא יבוא לידי מעשה.

אוהב את כולכם, ובמיוחד את אבי גולן - השיתופים שלך והתגובות עליהם "קופצים" לי במייל, מזכירים לי שיש דבר כזה, פורום "שמור עיניך". ובמידה מסוימת מזכירים לי לחזור הבייתה.

המשתמשים הבאים אמרו תודה: tc, נתן 01

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 ימים, 6 שעות #113422

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
תודה על המחמאה,
שמחתי לפגוש אותך בשבת,
וגם בראשון,

אני הרבה חושב עליך, במקום ל.....
חברים מחכים לך פה,
עזוב את הוואצטאפ, ותחזור אלינו,
באהבה, אח לדרך.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 4 ימים, 18 שעות #113448

• ברוך שאמר
  • רצף ניקיון נוכחי: 154 ימים
  • דירוג זהב

טהרני היקר
בתחילת דרכי כאן, קראתי המון, אבל המון, פוסטים ישנים שלך, ונתת לי המון.... אז דבר ראשון תודה רבה וענקית....
שמח מאד לראות שאתה עדיין כאן.... ומקוה שתשאר כאן, כאן, כאן.....
אוהב אותך, וצריך אותך, מאד....

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 4 ימים, 6 שעות #113456

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 317 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך - טהרני
אתה מוזמן תמיד להישאר גם כאן.

גם אני שמחתי לראות אותך בשבת....

זמן ליצירת דף: 0.36 שניות