ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153324 צפיות

תגובה: צועד לפני 7 שנים, 1 חודש #99979

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אגב, קרה לי היום עם הפוסטים משהו מצחיק.
מישהו בהודעה פרטית בווצאפ כתב לי משהו כמו:
"ללכת בבגדים מקומטים. כל האומר דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם".
שאלתי למה הוא מתכוון (אם כי שיערתי), ואז הוא כתב: "עזוב. סתם בדיחה לא מוצלחת".

בקיצור, הוא התכוון שהבאתי את הפוסט מהמייל היומי של "שמור עיניך", מבלי לציין שזה משם, כאילו שאני עצמי כתבתי את זה... (דווקא שלחתי לקבוצת הווצאפ עוד לפני ששלחתי למייל היומי, אבל כנראה שהוא חשב שפשוט פתחתי את המייל לפניו ו"גזרתי" את זה משם, בלי לציין את המקור, כדי לנכס את הזכויות לעצמי, או משהו כזה...)

כמובן, סיימנו את ההתכתבות בקירבה ואהבה גדולה, כדרכם של מכורים אחים לדרך.

(מעניין אם יש עוד קבוצות ווצאפ של גברים (חוץ מאלה שמשתמשים) בהם עושים שימוש באימוג'י של לבבות כמו בקבוצות המכורים בהחלמה... ).

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד לפני 7 שנים, 1 חודש #100001

• בלי מעידות
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע

שלום חברים יקרים!

אני אסיר תודה שרק להיום אני נקי גם מפורנוגרפיה. הייתי היום ממש על הקצה. עומס פיזי ונפשי דחקו אותי לעזאזל. לא עשיתי באומץ את הדברים שביכולתי כדי לא להידחק לשם, והתחלתי לחפש מתוך שעמום תסכול וסקרנות לא את הפורנוגרפיה עצמה (למרות שהייתה לי אפשרות לכך), אלא כל מיני דברים מסביב, כי אני לא רוצה לאפס, או כי המחלה שלי לא רוצה להגיד לי בבת אחת "לך עבוד את אלוהי התאווה".

אני אסיר תודה על כך ששיתפתי בקבוצת הווצאפ. חבר הציע לי להתקשר, אבל לא היה לי כוח. כמה דקות אחר כך, הוא עצמו התקשר כדי לשתף בעצמו וזה נתן לי את הנכונות לחזור קצת לחיים.

התקשרתי לחבר ותיק שאני מאוד מעריך ומאוד מתחבר לדרך שהוא עושה. הוא חזר אליי אחרי כשעה ואמר לי שיש לו רק דקה, אבל הוא מאוד שמח שהתקשרתי וזה חשוב וכו'. סיפרתי לו בקצרה את העניין, והוא שאל אותי: "כתבת על זה?" אמרתי לו שכתבתי סוג של צעד ראשון - משהו שהספונסר החדש מזמן אמר לי לעשות ועכשיו התקדמתי עוד קצת בזה. הוא הציע לי לכתוב מה אני רוצה לעשות ולמסור זאת לאלוקים.

אז הריני מוסר מודעה בפניכם:

אני מרגיש חוסר טעם ותסכול בחיי, ורוצה לראות פורנוגרפיה. אני יודע בשכל שסבלתי שם מאוד והגעתי עד שערי מוות, אבל הידיעה הזו לא מכבה את הכמיהה. אני בהכחשה גדולה לגבי זה. אני מרגיש שכאילו בגלל שהפסקתי, אז עכשיו הכל מאחוריי. אבל זה לא כך. הערתי את האריה מרבצו, ואני מרגיש בנקודה פנימית אצלי, שזה רק מחכה להתפרץ (אולי זה שהצטרף לאחרונה חבר חדש שאני מכיר באופן אישי קצת עזר לי לדחות את זה. גם ככה לא היה נעים לי לספר לו שאני אמנם נקי שלוש שנים, כפי שאמרתי לו בהתחלה, אבל רק מאוננות. מפורנוגרפיה אני נקי שבועיים (היום באסירות תודה 16 יום).

אני יודע שזה לא צעד נכון לראות פורנוגרפיה, אבל זה מרגיש לי הדבר שאני רוצה לעשות. הרצון הזה חזק יותר ממה שאני יודע על טוב ורע. וכשאני לעצמי מפורנן אני. ולכן אני מבקש ממך ריבון העולמים, לשמור אותי נקי ומפוכח נגד רצוני החולה. אני רוצה בכל מאודי משהו שהוא לא טוב בשבילי, ואני כבול בתוך הרצון הזה. אני מבקש ממך להושיע אותי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך, כדי שהניצחון על הקשיים שלי יהווה עדות לבאי הפורום הקדוש הזה שיש תקווה, עדות לכוחך הגדול ולידך החזקה, עדות לאהבת עולם שאהבתנו, עדות לדרך החיים שגילית לנו, דרך של כנות נכונות (או נכונות לנכונות) ופתיחות דעת.

רצונך הבריא ייעשה, ולא רצוני החולה, אמן כן יהי רצון!

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #100031

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתב כותב טוב טהרני... אל תנטוש את צור יולדתך... אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #100049

מצטרף לתפילה.
עוד יום אחד נקי, פליז אבא.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #100307

• בלי מעידות
  • חבר קבוע
(המעידה לפני שבוע, מאז ב"ה נקי ממעידות. עדכנתי היום את הטבלה. מצרף את חשבון הנפש שלאחר המעידה):

הייתה לי נפילה אחרי 16 ימי ניקיון

אילו מעידות/מצבים אתה סבור שהובילו לנפילה? זה שאני לא מקפיד על טלפונים לחברים, ושחסרה לי כניעה.

איזה נתיב פעולה תנקוט למניעת נפילות בעתיד? כבר שמונה ימים שאני מקפיד על שלושה טלפונים לחברים כל יום, וטלפונים נוספים בשעה שאני מרגיש רגשות שליליים. זה עוזר לי להישאר נקי כבר שמונה ימים רק להיום. אני גם עושה יותר צעדים.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי בלי מעידות.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #100470

• יהודי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 1351 ימים
  • חבר ותיק

טהרני היקר
שים לב
מזל טוב ליום 1111 = רקלהיוםרקלהיוםרקלהיוםרקלהיום

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #100502

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

תודה לך יהודי יקר! 

האמת שרק להיום זה 1120 יום, פשוט לא עדכנתי. באמת זו תזכורת בשבילי להיות פה יותר. מתפלל שזה אכן יקרה... 

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #100503

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

וואו! רק עכשיו שמתי לב שיש כאן גם גימטריא! תודה רבה שחשבת והשקעת.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים #101697

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים יקרים! 
אסיר תודה להיות פה. אסיר תודה על הניקיון שממשיך רק להיום. אסיר תודה על דברים טובים שקורים בחיים שלי. מתפלל להיות כאן יותר. תמיד לא הבנתי את אלה שנעלמו ועכשיו גם אני אחד מהם... כשאני מדבר עם חבר חדש מ"שמור עיניך" שמשתתף בפורום ואני אומר לו שאני טהרני, הוא אומר שהוא לא ראה את הכינוי הזה בפורום... 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים #101699

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!
כנראה שבכל מקום אנשים מתקדמים.
גם בהחלמה מתקדמים.
אבל בהחלמה ההתקדמות היא הפוכה,
בכל מקום מתעלים מעל לחדשים, הולכים לכיוון הלשכה והכסא...
כאן הפניה דוקא לחדשים, הם הנותנים לנו את ההחלמה הבריאה.
מחכים לראות אותך כאן יותר,
שתתן לנו נסיון כח ותקווה, מה שהביא אותך ל- 1146 (אם זה מעודכן!!)

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים #101758

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 02 אפר' 2017 00:11:

כשאני מדבר עם חבר חדש מ"שמור עיניך" שמשתתף בפורום ואני אומר לו שאני טהרני, הוא אומר שהוא לא ראה את הכינוי הזה בפורום...

תכתוב פה יותר...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים #101785

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל היה כיף לראות אותך בכנס
ואם הוא לא מכיר אותך אז תעשה מה שעשה היום אסירות תודה עלה לשיחה היומית ב1:30
כך בטוח ידעו מי הוא 
סתם אני צוחק 
דור דור והפורום שלו

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים #101857

צריך חבר כתב on 03 אפר' 2017 17:43:

סתם אני צוחק 
דור דור והפורום שלו

צחקתי לגמרי, אוהב מאוד.
שמרת את זה פשוט.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 11 חודשים #102748

• בלי מעידות
  • חבר קבוע
הייתה לי נפילה אחרי 62 ימי ניקיון
אילו מעידות/מצבים אתה סבור שהובילו לנפילה?

קודם כל, באותו יום שלפני הנפילה לא עשיתי שלושה טלפונים לחברים. בחודשיים וקצת שהייתי נקי הקפדתי על כך כל יום, וזה עזר לי להישאר נקי. גם על כתיבה יומית הקפדתי בחודשיים האלה, אבל לא עשיתי אותה באותו יום.

אני חושב שהטינות הלא מטופלות הן הסיבה העיקרית.

סיבה נוספת היא סדר היום הקלוקל. זה קרה בשעה מאוחרת, ואחרי הרבה לילות ללא שינה מספקת.

ולבסוף, אני חושב שהיה עוזר לי אם הייתה לי הגנה במכשירים.
איזה נתיב פעולה תנקוט למניעת נפילות בעתיד?

אני חייב להקפיד על שלושה טלפונים לפחות לחברים כל יום (רק להיום מקפיד על כך ביומיים האחרונים).

אני חייב לטפל בטינות שלי על בסיס יומיומי (רק להיום מקפיד על צעד ארבע במשך יומיים) ולהתמקד במבט חיובי ואסיר תודה.

אני חייב לקחת יותר אחריות על סדר היום שלי (אתמול יצרתי איזו שהיא מסגרת בשיתוף פעולה עם אחרים, שאני מקווה שתעזור לי בכך. היא כבר עזרה לי אתמול לישון בזמן).

אני חייב למצוא פתרון לסינון המכשירים שלי (איכשהו יש לי איזה סיבוך טכני עם העניין, למרות שמאוד רציתי לסנן). האמת שאני רוצה לחזור להשתמש. מתפלל לנכונות לעשות את הפעולות ולהשתחרר.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 11 חודשים #102749

• בלי מעידות
  • חבר קבוע

קום מהנפילה ותמשיך הלאה

שלום, בלי מעידות,

נראה שד' אוהב את עבודתך הרוחנית, ואינו מוכן לתת לך להסתפק במצבך הנוכחי. לעתים קרובות הוא מביא אותנו לנפילה, בדיוק כשחשבנו שהכל תחת שליטה. זאת, כדי שנקלוט שבלי עזרתו, בלי ההבנה האמתית שרק הוא יכול לעזור לנו, אנחנו לא יכולים באמת להצליח. הוא גם רוצה שנמשיך לשדרג את הגדרות שלנו. הוא רוצה מאיתנו דרגה גבוהה יותר, הוא רוצה את הלב שלנו.

זכור, היצר הרע רוצה שתתייאש מהנפילה, אפילו יותר ממה שרצה שתיפול. ברגע שיצליח, אתה בכיס שלו.

(מתוך המייל שקיבלתי).

זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן