ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153514 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93497

• ישראל לרר
  • רצף ניקיון נוכחי: 410 ימים
  • חבר ותיק
בלי מעידות-,
-א-ו-ה-ב-י-ם  אותך.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93507

אוהבים אותך.
בתור מחלים לא ותיק, אני מרגיש שכל כזאת תזכורת היא משהו טוב שקורה לנו, כי בלי התזכורות האלו אנחנו לא עובדים תכנית ברצינות.
כך זה אצלי.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93519

ואם היית נשאר בתוכנית, בלי מעידות, בלי נפילות, אך חייך ואתה היו כמקודם.
האם בשביל זה היית רוצה להשאר?
סליחה שאני חופר, קפץ לי המשפט שכתבת, "והרי לא באתי לתכנית כדי להיות נקי מאוננות, אלא כדי נקי מחיפוש מתמיד של תאווה"
אני יכול להבין שלפני שהגעת לתוכנית, בשביל זה רצית להגיע. האם זה המקרה?

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93522

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם לי עלתה אותה השאלה הנ"ל.
אוהב בלי קשר...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93525

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

מחמיא לי שפעולה קטנה שעשיתי משפיעה על בנאדם גדול...  ולעניננו , טהרני! תתעורר על עצמך! מכיר את המשחק שרצים כנגד הירידה במדרגות הנעות ,זה קשה,זה לא הגיוני ,אבל זה מספק... שבוע טוב!

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93530

• avraham raibi
  • רצף ניקיון נוכחי: 1685 ימים
  • חבר ותיק
טהרני כתב on 03 ספט' 2016 18:58:

שבוע טוב חברים יקרים!

קצר בזמן ובקטנות המוחין. בקצרה אשתף ששקעתי עמוק יותר. בחסד אלוקים, ולגמרי לא בכוחי, נראה שמשהו מחזיר אותי קצת למסלול. בכל אופן פתחתי שם משתמש נוסף - "בלי מעידות" ובו אני סופר נקיות מצריכה של תכני תאווה, ולא רק מאוננות (והרי לא באתי לתכנית כדי להיות נקי מאוננות, אלא כדי נקי מחיפוש מתמיד של תאווה).

מקווה להרחיב בהמשך.

המצפה לישועה,
כנראה עם קצת יותר ענווה,

טהרני

כל הכבוד על כל הדרך שעברת
לפי מה שאני מבין אתה בדרך לנפילה
הפטרון שלך הוא  רק להתנתק עכשיו מאיפה שאתה
תתנתק רחוק 
תעשה סייג לסייג-גדר לגדר
לכל הפחות עד שתרגע...
לפי ההלכה לא עושים סייג לסייג
אבל אם הסייג בא לחזק את הראשון כן עושים סייג לסייג

בהצלחה!

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93538

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

הלמדן- תודה על איחוליך. שם המשתמש החדש הוא "בלי מעידות".

ישראל לרר- תודה. אני רואה שאנו אוחזים באותו יום...

בעצתך- איני בטוח שהבנתי כהלכה את שאלתך, אבל אני עונה עליה כפי הבנתי אותה: מה שהביא אותי לתכנית היה הרצון להתנקות מתאווה. אכן, לאחר תקופה בתכנית הבנתי שמדובר בשורשים הרבה יותר עמוקים של פגמי אופי שבהם צריך לטפל. אם הייתי יודע שאשאר נקי מכל ביטוי של תאווה, ותקוע בכל פגמי האופי - האם הייתי מרוצה מכך ועוזב את התכנית? לא יודע. אבל וודאי הייתי סובל מאוד.

אהבת חסד- תודה על האהבה ועל החסד.

אריסטו- שוב תודה. הטפת המוסר בסגנון הפשוט של "תתעורר על עצמך" עוזרת לי עכשיו (קשור לחוויות שלי בימים האחרונים. מקווה מתי שהוא להרחיב).

ר' אברהם- אתה בהחלט צודק. אכן עשיתי איזה שהוא סייג, בעצת אדם רב זכויות, וזה מאוד עזר לי לעלות קצת חזרה למסלול. אבל באמת אסור לי להיתפס לשאננות.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93581

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

חסר אונים מול השוטטות באינטרנט.
אסיר תודה שזה בפורום. אסיר תודה שזה בשעות שפויות יחסית. אסיר תודה על כמה דברים טובים שעשיתי היום, דברים של חיבור לאלוקים ולאחרים. מבקש לנהל מחר סדר יום שפוי.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93582

איזו ענווה.
תודה טהרני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93619

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום

אכן מה שעוזר לי בזמנים של מעידות זה לחזור לפעולות בסיסיות. מעגל עם חבר שאני לא לא נכנס לאתר מסוים (לא של תאווה, אבל אני יכול למצוא שם תאווה). לפני תקופה חזרתי לכתוב כל בוקר פחדים ואסירויותודה כי פתאום נהיה לי המון פחדים.
מה שמעניין, זה כל פעם קשה מחדש לחזור למשהו שהפסקתי..

ובנימה אישית:
לא אומר שאתה בדרך לנפילה, אבל מניסיון אישי, נפילות בתכנית זה לא כיף. זה סבל. לא כדאי לך ;-)

בהחלמה אוהבים

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי יוסי כהן.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93640

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים.

יוסי כהן- תודה על הניסיון שלך. אני באמת מאמין ומקווה שאני כבר לא בדרך לשם. אבל זה ממש ממש לא בכוחי. עבודה של אלוקים ושל אנשים אחרים ששמשו כשליחיו הנאמנים. בכל אופן, הייתי ממש צריך לשמוע את זה .תעודת הביטוח שאני קצת עדיין מרגיש שיש לי, היא בעוכריי. מקווה לעשות היום קצת צעדים. אין לי דרך אחרת.

מקווה לשתף בהמשך יותר בפרוטרוט את מה שקורה איתי.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93732

• בלי מעידות
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע

שלום חברים יקרים!

אסיר תודה על שבעה ימים נקיים ממעידות בחסד אלוקים הגדול והאוהב, בכוחו ולא בכוחי. זו הספירה האמיתית (וגם בספירה האחרת אסור לי לזלזל. גם זה חסד לא קטן, גם אם לא מושלם).

מקווה לעדכן בקרוב על הקורות אותי בעת האחרונה. בכל פעם אני רוצה, אבל זה לא יוצא...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93734

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אוהבים אותך חבר יקר 
בהצלחה רבה באתגר הרציני שלקחת על עצמך!

ברצוני לשתף שעל עצמי אני חווה שבימים שבהם בחסד ה' אני מרגיש טוב עם עצמי באופן כללי, דהיינו שבגדול עשיתי חלק (אפי' קטן, העיקר שיש תחושת התקדמות כל שהיא) ממה שמוטל עלי, ברוחניות/החלמה/עבודה/אשה/ילדים, הקושי בהתמודדות שלי מול מעידות פוחתת והולכת, לעומת זאת בימים שבהם אני חש עצוב ונכה רוח, וזה בדר"כ קורה לי כאשר אני בורח ובורח מהתמודדות מול קשיי חיי והמטלות שלי, ממש ממש קשה לי להתמודד ולוותר, ולפעמים אני חש מלחמה פנימית רציפה לאורך היום מול מחשבות התאווה ותחושות העצב. 
זה עוזר לי לאחרונה להבין שבשביל החלמתי חשוב לי מאד להתקדם עם המטלות שלי, זה מונע בשבילי מראש הרבה הרבה תסכול והתמודדות מיותרת מול הרצונות שצצים אצלי ביתר שאת בימים כשאני עצוב ומדוכדך ומאוכזב מעצמי.

מתפלל שנזכה 'רק להיום' להרגיש שמחה וחמלה עצמית. אמן.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93743

• מי אני?
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג כסף

בס"ד
בלי מעידות (טהרני) יקר/ים
מתרגש מאוד לראות איך עשית את זה
הספירה שלי כאן היא גם של "בלי מעידות"
בתודה לספונסר שלי שהצליח להוריד 
אותי מהחיפושים הבלתי פוסקים...
בהתחלה חשבתי שזה יהיה קל 
באמת בחורף ספרתי כמה חודשים טובים...
אבל בתחילת האביב שוב חזרו ההתקפות  
ברוך ה' לאחר דיונים ארוכים אל תוך הלילה
הוחלט שאמנם אני לא מאפס
אבל מעכשיו כל חיפוש = איפוס...
אז התחלתי בפורום ספירה חדשה...
את הספירה הישנה השארתי בטבלה באנגלית...

בהחלמה רבה מכל הלב...

כי נפלתי קמתי: כי-אשב בחושך, יהוה אור לי.
הסיפור האישי שלי guardyoureyes.com/heb/forum/7-%D7%94%D7%A6%D7%92-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%9A/75816-%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%AA%D7%94#75816

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 7 חודשים #93747

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים יקרים. אני באמת זקוק מאוד לתמיכה שלכם.

פנימה- אין לך מושג כמה הדברים שלך נכונים לגביי. אחד הדברים המרכזיים שהביאו אותי למעידה, הוא סדר היום הקלוקל והכושל (שנבע מחוסר הקבלה של המציאות הנתונה כעת של החיים שלי, ומה שנדרש ממני במציאות הזו). כשאני לא מתקדם, ואין התקדמות אמיתית שלא מתבצעת בצורה עקבית ויום יומית, אני מרגיש רע. כשאני מרגיש רע, אני מחפש משהו שיסיח את דעתי (פעם חשבתי שזה יגרום לי הרגשה טובה, אבל היום אני כבר יותר מבין שלא), ואז אני פועל על האובססיות שלי.

מי אני- ראשית, תתחדש על הוספת סימן השאלה.
זה שאתה כאן עם 86 יום נקיים ממעידות, ואני רק עם שבוע, עושה לי פלש-בק לתחילת הדרך שלי כאן. כשפתחתי את יומן המסע, הייתי נקי שלושה ימים, והתגובה הראשונה שקיבלתי, הייתה מ"אור בקצה המנהרה" שהיה נקי אז 88 ימים. אמנם, תכננתי לא להשתמש לעולם ועד, אבל בכל זאת, המספר הזה היה נראה לי "וואו!" איך הוא בכלל הגיע לשם?... אז גם עכשיו, אני תיאורטית לא מתכוון יותר למעוד (אם כי זו כנראה ציפייה גבוהה מדי, ובע"ה עוד אכתוב על כך, כשאזכה סוף סוף לפרט את אשר עבר עליי), אבל "וואו!" איך הגעת למספר הזה?... למרות שעד לפני שבוע היו לי שנתיים וחצי נקיות ממעידות במובן המקובל והרווח של המילה, שלושה חודשים נראים לי בלתי נתפסים. אני מתלבט אם זה הקושי לוותר על המעידות, או פשוט הקושי לחכות כל כך הרבה זמן...

זמן ליצירת דף: 0.78 שניות

Are you sure?

כן