ברוכים הבאים, אורח

הדרך אל החופש..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: הדרך אל החופש.. 6959 צפיות

הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #53367

שלום אחים צדיקים
מתחיל היום לכתוב יומן מסע.
אני נקי זה היום הרביעי  וממשיך רק היום לוותר על התאווה ולהיות חופשי.
החידוש בתקופה זו הוא שהיום אני מרגיש ששותפים איתי לדרך נבחרת של אנשים מיוחדים במינם - לוחמי עילית.
והשיתוף הזה נותן לי כוח רב להמשיך ולהיות חופשי רק היום.
אני מרגיש אושר גדול להיות חופשי, ויודע שאני יכול להכניס את עצמי במו ידי לגיהנום אמיתי ומוחשי אם אוותר על החופש ואכנע לתאווה..
אני כל כך שמח להגיע לשבת נקי וטהור ..

המשיכו לחזק אותי אחי למסע המדהים הזה אל עצמנו האמיתי והטהור.  נא המשיכו לעודד אותי לשתף ולכתוב והחכימו אותי בעצותיכם החכמות.
כי הכוח שאתם נותנים לי הוא אדיר.

מאושר להיות חלק מעם שיש בו אנשים כמוכם.
באהבה
הכל לטובה.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: איזה אושר!!!!!!!!!! לפני 10 שנים, 3 חודשים #53372

• רק-להיום
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
בהצלחה אחי! שתזכה לעלות למדרגות רוחניות גבוהות! לפסגה שתציף אותך באושר עילאי! שתפיג את התחושות והפנטזיות הדימיוניות ותחבר אותך לאבא שבשמיים מחדש! אותך, אותי ואת כל עם ישראל הנתונים בצרה הזאת!

אבא, ראה נא בסבלי, פני אלי ורפאני, שחום ואהבה יעטפוני. תעזור לי לסלוח קצת לעצמי, ולא לבכות על הזמן שלא הולך אותי. אנא עשה גם לי כעין קריעת ים סוף קטנה, כדי שאזכה לראות קצת יבשה, שהרי מצבי לא גרע מנחשון בן עמינדב שקפץ למים ללא דאגה. שאין לחלק ולומר שלא הייתה לו ברירה, כי המצרים וכן שאר מזיקים הקיפוהו מכל פינה, שהרי גם אותי לא שאלו כשהורידו את נשמתי להאי עלמא, כך שלא הותירו לי הרבה ברירות, אלא לבחור כזה תפקיד נעלה ("מכור"), אשר בזכותו אצטרך תמיד להיות בקשר איתך. אבא, עזור לי בבקשה לקבל את התפקיד הזה בשלווה, אך יחד עם זאת, אומץ לפעול היכן שאפשר אפי' טיפה, אך כיון שזה יכול לתסכל, כי העולם הזה די מבלבל, אני מבקש כרש בתפילה ובתחנונים, את התבונה להבחין בין שני הדברים. תודה, אבא.

"בלעדיי, - אלוקים לא יעשה, ומבלעדי אלוקים, - אני לא יכול"

בעניין: איזה אושר!!!!!!!!!! לפני 10 שנים, 3 חודשים #53373

בהצלחה!!שה' יזכה אותך לצעוד צעד צעד בשלימות ובהחלמה!!תודה רבה על החיזוק!!

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #53374

תודה רבה אחים

מאחל גם לכם עוד יום של חופש והחלמה..

נגמר יום נוסף בנקיות, תודה אבא , היה לא פשוט לוותר ולא להסתכל, ולשמור על המחשבה.
בחרתי  רק היום לוותר ולבחור בטוב ולהשאר שמח במקום להיות עבד לתאווה ולטבוע ביגון.

מחר , רק יום שישי אחד אני רוצה לקום ולהתפלל במנין...

לילה טוב

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #53482

מתחיל היום השישי

נקי רק היום 5 ימים.  כל פעם מחדש כשעובר לידי נסיון קשה מחזק את עצמי לא ללגום את הלגימה
(ביטוי שמאד עוזר לי)  לגימה אחת שאחר כך תקשה עלי מאד. 
עד עכשיו בחסדי ה' הולך טוב..

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #53506

אוהבים אותך !
איזה יופי !
שיהיה הכל לטובה !
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #53612

תודה עוזרני..

נקי רק היום 7 ימים. תודה תודה לה' ששמר עלי ועזר לי.

הייתי היום בגינה עם הילדים,  היה מאד קשה להסיט את המבט ואת המחשבה. 
כשאני נקי אני מרגיש את החוזק של הנסיון ואת המאבק הפנימי  באופן הרבה יותר חריף מאשר  בתקופות לא נקיות.  נראה לי בגלל שאני שם לב יןתר לכל נפילה הכי קטנה במחשבה וכל מבט לא טהור אפילו עם הוא עשירית שנייה יותר.

הלכתי היום לגם לסרט עם אשתי.  עצמתי עיניים בקטעים לא נקיים- משהו שלא עשיתי שנים.  כבר לפני שהלכתי לסרט ידעתי שכרגע זה לא משהו שמתאים לי. למרות שאני רוצה לנהל חיים "רגילים" נראה לי שסרטים
זה דבר בעייתי גם אם הם "נקיים"  כמעט אין סרט שאין בו קטע שיכול להפיל.  וגם אם עוצמים עיניים נראה לי שהסכנה גדולה מדי ולא כדאי להכנס לזה.
הפעם ה' עזר לי והציל אותי מנפילה..

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53686

תודה אבא ששמרת אותי רק היום 8 ימים.

היום התחיל בלחץ  נכנסתי לפקקים בבוקר בדרך לעבודה, אחת נתקעה לי במראה ופרקתי עלה את כל העצבים...  מומלץ בחום ..
אחרי זה הרגשתי איך ההגנות קצת מתרופפות בגלל המצב רוח העצבני..
בהמשך התאפסתי בעזרתו יתברך והיה יום טוב.  דברתי עם חברים מהפורום ששמחו ועודדו אותי מאד , אין עליכם שה' יברך אתכם..

חבר אמר לי שידוע שאחרי שבוע של נקיות המוח כבר נקי מחומרים כימיים שנגרמים מהתאווה.. מאד חיזק אותי..  איפה אפשר לקרוא על זה עוד?
מבקש מאבא מחר עוד יום אחד של נקיות- יום של עבודה והתגברות מספקת ..
היום הגעתי הבייתה והרגשתי איך זה שאני נקי משפיע על הכניסה שלי הבייתה אני נכנס שמח אני סבלני לאשתי ולילדים,  אני כולי אור.

ואיך לפני.. נכנס כבוי כולי חושך מכונס בעצמי..  אני כל כך כל כך לא רוצה לחזור למקום העצוב והנורא הזה... 

מחר עוד יום אחד  אבא עזור לי  להיות כולי שמחה ונתינה ואור....

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53689

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חבר.
כיף לראות את הדרך שלך.
שמח לשמוע שאתה רואה התקדמות ויותר שלווה בחיים.
מאחל לך להצליח בדרך הזאת.
שיהיה לך לילה  נקי ושקט.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53721

מאחל גם לך להמשיך להאיר את העולם מאורך..

תודה על ההשתתפות.

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53725

הכל לטובה.

קראיתי את השיתוף שלך היום ומאוד הזדהיתי, וכיף לקרוא על השינוי שאתה חווה.

בעניין ההמלצה שלך  אצלי זה עובד ההיפך, אחרי שאני מפרק עצבים אני מרגיש משומש, לי דווקא טוב להיכנע כל הזמן דווקא למקרים פשוטים כמו שתיארת.

בעניין החומרים הכימים, לו יהי, אני נקי רק להיום 73 יום ועדיין הראש שלי מלא בחומרים כימיים, לא נראה לי שאוכל להיפטר מהתאווה לעולם.

בהחלמה.

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53754

אהלן אור  תודה על התגובה.

מעניין אותי.. למה התווכנת  מרגיש משומש ?  ולמה התכוונת בלהכנע למקרים?  (אני עדיין לא בקי במונחים..)

לגבי החומרים..  נראה לי הכוונה שכשנקיים ולא מזינים את התאווה המוח משוחרר מהחומרים שמציפים אותו בזמן שימוש..
אני מבין שגם אם אהיה נקי הרבה זמן  עדיין כל גירוי הכי קטן יקפיץ לי פיוזים ואני אצטרך לעשות פעולות כדי לא  להפעיל את ההתמכרות במוח..  אבל מה שקורה במוח בזמן הזה שונה ממה שקורה אם ממש נופלים לתאווה..
בכל מקרה.. הנקודה החשובה בשבילי היא שיש תוצאות מוחיות ביולוגיות למאמצים שלי.. שסופו של דבר אני מקווה שמתבטאים ביכולת טובה יותר לעקוף את המחלה.. לשמור על העינים , לעשות פעולות שיעזרו, לשתף כו'..

למה אתה מתכוון כשאתה אומר שהמוח שלך מלא חומרים כימיים?

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53757

תודה תודה אבא שעוזר לי כל הזמן.  תודה על היום. נקי  רק היום 9 ימים.

הרגשתי היום פיתוי חזק להסתכל בדרך על  נשים..  מצד אחד אני מרגיש שיותר קל לשמור על העיניים ולהוריד את הראש ולהמשיך הלאה.
מצד שני אני מרגיש את הירידה בסבילות. כלומר שכל גירוי יכול להשפיע עלי ולהפעיל את התאווה הרבה יותר חזק..

אני מתחיל להרגיש את החשיבות של "רק היום"  שהחשיבות של השיתוף והדיבור עולה ככל שמתקדמים..
מתפלל להמשיך להשקיע בשיתוף , להתחיל להשתתף בקבוצות ..
ולהמשיך להיות נקי רק עוד יום אחד..

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53758

אגב אחים

אשמח לדעת  מה משמעות  FULL MEMBER  ו  HIRO MEMBER  ןעןד כותרות שמופיעות ליד הכינוי של אנשים?  מה זה אומר ומי משנה אותם?
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: הדרך אל החופש.. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53800

היי חבר יקר.

כשאני כועס אני מעורר את התאווה, כך זה אצלי, אחרי כעס מגיע רצון עז לתאווה.

לפעמים ההרגשה שלי אחרי כעס זה כמו אחרי שימוש בתאווה, מין התמלאות ריקנית עם רגשות אשמה מעורבות.

בהחלמה
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן