ברוכים הבאים, אורח

המסע הארוך ביותר. . .
(0 צופה) 

נושא: המסע הארוך ביותר. . . 18415 צפיות

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 12 חודשים #57346

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
newbody כתב on 02 אפר' 2014 10:38:

שיהיה רק לטובה בעז"ה.

אני בוחר להאמין שאין רע יורד מלמעלה ולכן רק צריך עוד לגלות את הטוב

שלום לך newbody היקר!
אני הולך לכתוב עכשיו דברים שאני ממש "חסר אונים" מול זה האם אני אומר לכתוב אותם או לא, אני מתפלל לאלוקים שיכניס לי את המילים (הכתיבה) שיהיה לתועלת,
השורש של כל דבר בעולם היא טוב, אלוקים עושה רק טוב, לפעמים (ולפעמים הרבה פעמים) באמצע הדרך זה נהפך לרע וזה רק למראית עין, וזה רק ענף מהשורש,
ואפשר על ידי תרגול באמונה (ואלו שעושים צעדים ב 100 % יודעים למה אני מתכוון) פשוט לעקוף את הענף שנראה לנו שזה רע, ולהגיע חזרה לשורש שבמקורו היא טוב, וכמו שכתבת אין רע יורד מלמעלה, רק באמצע הדרך העין שלנו הופך אותם לרע, ובידינו להפוך אותם לטוב,
האמת, זה כתוב בכל הספרי היהדות אבל אני לא יאריך.
מקווה שהואלתי
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 12 חודשים #57375

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
היום המתיש הזה עומד להסתיים ב"ה בלי לחיצויות שונות ומשונות.

השורש של כל דבר בעולם היא טוב, אלוקים עושה רק טוב, לפעמים (ולפעמים הרבה פעמים) באמצע הדרך זה נהפך לרע וזה רק למראית עין

אבי, הואלת בעצם ההתייחסות, לא בטוח למה זה חשוב לי אבל זה נותן לי הרגשה שאני לא לבד, כאילו שאני צועק בחדר ולא רק שומע את ההד של עצמי 

בקשר לטוב, הרע והלא נורא...זה נכון שאין רע יורד מלמעלה...זה גם נכון שזה איטרפטציה שלנו שהמצב רע...אבל לפעמים אני בכל כך הרבה חושך שגם אם אני רואה טיפה אור אני לא מאמין לעיניים שלי וחושב שזה תעתוע...מסופר בחסידות שחושך הוא אור נעלה יותר כי הוא אור שהוא בהסתר (מקווה שתפסתי נכון את הנקודה) אבל לגבי זה חוסר של אור וכמו שדוד המלך אמר "הסתרת פניך הייתי נבהל" לפעמים עצם התחושה של הסתר גם אם אין הסתר גורמת ל"והייתי נבהל".
הצעדים מבחינתי מה שהם עושים זה שני דברים, אחד הם מכניסים את הקב"ה לחיים שלנו לא בתור צופה אלא בתור שליט, ושני הם גורמים לנו לחיות את "ושיוויתי ד' לנגדי תמיד"

ככה לפחות אני מבין את התוכנית והצעדים

מה שהכי מפריע לי אחרי הנפילה הזו שזה לא כאב, לא היה לי רע מזה  :-\ ...זה לא אומר שאני אמשיך ליפול אחרי הכל אני יודע לאן הכביש הזה מוביל, הייתי כבר בדרך הזו ואני לא רוצה לחזור לשם, ואני מוכן לעשות הכל בכדי לא להגיע לשם, גם אם זה אומר להיות בתוכנית גמילה כל החיים.

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 12 חודשים #57417

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה ידידי החדש
כיף לקרוא את השיתופים המקסימים שלך
לצערי היתי מנותק מהפורום הרבה זמן
נעים לחזור ולקרוא מאסה של כנות
אוהבים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 12 חודשים #57427

השיתופים שלך הם חזקים
אפשר להסתכל גם על הדברים החיובים
הצלחת לשמור מעל 30 ימים של נקיות
ובע"ה אתה ממשיך

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 11 חודשים #57707

• newbody
  • דירוג פלטיניום
היום ה- 6

היום אשתי התקשרה בפאניקה של נקיונות לפסח, אני לא יודע אם ללכת לקבוצה היום, מצד אחד זה מספק לי אחלה תירוץ לא ללכת,
שלא תבינו אותי לא נכון כשאני הולך זה בדר"כ מדהים ומשאיר עלי רושם עמוק מאוד...אבל לפני אני תמיד מרגיש שאני לא רוצה ללכת,
לא יודע למה...

מכיוון שלא שיתפתי כמה ימים  (5) יש מה לרשום תזכורות לעצמי - אשתי לא נועדה לספק את התאוות שלי...באמת?
ניהלתי עם אשתי שחנ"ש כמו שהיא אוהבת להגדיר את זה (שיחת נפש), סיפרתי לה שאני מבין שבזמן האחרון יש משהו שמונע ממנה להיות איתי (משהו רפואי) אבל קשה לי מאוד ואני כל היום מסתובב במחשבות כאלו.
אתמול בלילה הייתי בחתונה של חבר, שמירת המצוות אצלו היא יותר בהסתר והיו ריקודים מעורבים...כל הנשים של חברים שלי, צדיקות באו להדגים איך לא צנוע להתלבשואני ניסיתי מאוד לשבת עם הגב לרחבה (הגעתי באיחור אז פיספסתי את החופה  )כל הדרך מלמלתי לעצמי את תפילת השלווה תוך כדי שהרגל שלי נוחתת על הגז כל פעם שחציתי קן אדום נוסף על השעון (כל 10 קמ"ש) אני מתחיל שוב את תפילת השלווה, איזה שלווה ואיזה נעליים הייתי לחוץ ככה שהזיעה השפריצה ממני ולא ניגרה היא הגיעה לחלון הקדמי.
נו...הנשים של חברים שלי גם ליוו אותי הבייתה בראש, ולמקלחת...אני לא יכול להתפלל במקלחת, עדר הצדקניוות ליוו אותי גם בחלומות, בבוקר שיתפתי את אשתי בלבטים נוספים, אם אני לא שוכב איתך אז אני מסתובב כל היות חם אש, ואם אנחנו שוכבים זה עדיין לא מרגיע אותי...מסכנה אשתי.

היום עבר במלחמה קשה שלא לגלוש למחוזות התאווה, אני ממש צריך את הקבוצה, אבל לא יודע...

בסוף נשארתי בעבודה עד עכשיו אין קבוצה

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 11 חודשים #57722

אתה פשוט אלוף השיתוף. תמיד מרגש ומעורר אמפתיה.
אגב, אני במצבך הייתי אומר לאשתי שגם לי יש בעיה רפואית המחייבת אותי כן להיות איתה. וזה לא בציניות, אני כואב את כאבך.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 11 חודשים #57723

• newbody
  • דירוג פלטיניום
אני לא מנסה לעורר אמפתיה פשוט מספר מה עובר עליי

במקרה של אשתי זו בעיה שכבר גרמה לנו להפלה פעם אחת זו בעיה אמיתית ממש
אז אני משתדל להבין אותה והיא מצידה משתדלת בשבילי גם כשהיא כואבת

אגב אני ממשיך כי אין לי ברירה זה לא שאני יכול לוותר על הנסיון להשאר נקי... גם זה לא בכוחי

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 11 חודשים #57824

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.
רק הערה אחת אם יורשה לי: למה אי אפשר להתפלל במקלחת? אם לא אדבר עם אלוקים שם אז איפה כן?

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 11 חודשים #57871

• newbody
  • דירוג פלטיניום
היום ה-8

לא אני לא מרגיש טוב, החג תא עושה לי טוב ואשתי הצדקנית לא עושה לי טוב עם התלונות שאני לא עוזר לפסח

אוהבים.
רק הערה אחת אם יורשה לי: למה אי אפשר להתפלל במקלחת? אם לא אדבר עם אלוקים שם אז איפה כן?

תחשוב על כהן גדול נכנס לקודש הקודשים לדבר עם השם בחלוק מגבת...זה לא מסתדר לי איכשהו.
לי אישית דיבור עם השם מתחבר לבגדים, עדיף מסודרים, לצניעות, לכיסוי חלקים שאמורים תהיות מכוסים... מוזר בצבא לא היה לי בעיה לדבר עם חברים במקלחת(היו מקלחות משותפות) אבל כיום המקלחת עבורי היא מקום של שקט ומחשבה, השרותים מקום לגלוש בו באינטרנט ועקב כך בעיקר בפורום, בשאר הזמן איין לי דקה שקט.

הטלפון הארור עדיין לא הגיע, אני בלי קו של התוכנית, החיבור היחיד שלי הוא דרך הפורום, אפילו לקבוצות שינו את הקוד, בקיצור מצב בטטה... הי לפחות יש לנו מצות לפסח יאיי וגם כמויות של יין צבעוני וברמות מתיקות וחריפות שונות. הבית כמעט מוכן ונשאר רק לקנות תנור חדש במקום זה שנשרף וחוץ מזה מרגישים את רוחות האביב ושוב יצר הנדודים תוקף הקיץ שוב עוברים דירה...מעניין לאיזה דיר הפעם

בימים האחרונים אני שם לב לחוסר אונים במבטים אני מסתכל לעומק על כל בחורה שעוברת לידי או עומדת מולי ברמזור, אני כבר מסתכל פחות מהחלון אבל המבטים האלו כל פעם דוחפים אותי לסף התהום.

שיהיה לילה טוב

רק להיום השם, תודה ששמרת עלי נקי

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 11 חודשים #58163

• newbody
  • דירוג פלטיניום
היום ה-4

ביום ראשון הייתה נפילה  , היא הייתה צפויה, אחרי לילה ללא שינה לא היה לי סיכוי...לא שבדר"כ יש לי אבל עוד פחות מזה

ליל הסדר היה מדהים הילדים השתתפו אשתי הסבה לשמאל על הילדה, שתינו, צחקנו ובאמת הרגשנו חירות  :
מקווה לכח לא ליפול רק עד סוף היום

בכל יום רק להיום

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 11 חודשים #58176

אוהבים חבר יקר, התגעגענו. מקוים ומתפללים לשמוע ממך בשורות טובות בהמשך.

חג שמח ומחובר לה' ולמשפחה.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 8 חודשים #62321

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
שלום לך newbody!
איכה? ? ? ???
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: המסע הארוך ביותר. . . לפני 9 שנים, 8 חודשים #62328

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
mi כתב on 06 יולי 2014 19:58:

בס"ד
שלום לך newbody!
איכה? ? ? ???

הוא עבר לכתוב יומן מסע חדש. הקישור הוא כאן.

forum.gye.org.il/index.php?topic=5732.msg62293#msg62293

אוהבים אותך newbody! וגם את הכתיבה הכנה שלך!
(וגם אותך מי אני!...)
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן