ברוכים הבאים, אורח

המסע לתשעים ימים רק להיומים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: המסע לתשעים ימים רק להיומים 2819 צפיות

המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52282

ב"ה

שלום חברים.

שמי רוצה להשתחרר ואני מכור לתאווה.

רוצה לשתף אתכם ואולי בחסדי ה' זה יעזור בתהליך ההחלמה שלי.

אסירות תודה בחסד גדול ה' משאיר אותי נקי תשעה ימים. מקווה שייתן לי את הכוחות לבצע את הפעולות הנדרשות ולסיים את היום נקי.

ב"ה אתמול הרגשתי טוב לאחר הקבוצה החיה וההרגשה שאני התחלתי משהו נכון. אסירות תודה לה' על כך. אני נושא תפילה שיעזור לי כך בכל יום. הדבר גם עזר בבית והיה ערב נינוח ומצויין עם אשתי. ממש אסירות תודה על כך!

היום בתפילה שמתי לב (אולי כי אני תמיד מטיס את התפילה על אוטומט אז לא שמתי לב עד עכשיו) כי ההודאה שלנו היא הכניעה שלנו. ואין הודאה יותר גדולה מאשר הכניעה: "מודים אנחנו לך.. על חיינו המסורים בידנו ועל נשמותינו הפקודות לך" ואפילו יש שם מסר נוסף: "ועל נסיך שבכל יום (רק להיום) עמנו"

המשך יום נקי.

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52291

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
מקסים!
שיהיה בהחלמה,
ירוחם
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52297

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים!
משמח לשמוע שהיית בקבוצה חיה (לא בזאת שאני הייתי..)

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52334

• העברי
  • דירוג פלטיניום
איזה יופי רוצה להשתחרר!
באיזה קבוצה היית? של שמור עיניך?
אהבתי את החידוש ממודים, תודה

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52381

ב"ה

אסירות תודה בחסד אלוקים ה' שומר אותי נקי עשרה ימים.

אם אתמול כתבתי על כך שבתפילה יש את יסודות ההחלמה, נראה שבספר הגדול יש כמה וכמה עקרי אמונה.. מדהים.

המשך יום נקי לכולם.

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52874

בס"ד

אסירות תודה לה' על 18 יום נקיים. אסירות תודה על אשתי היקרה. אסירות תודה על הכל.

אנא ה', תן לי רק עוד יום נקי אחד בבקשה.

אוהב אתכם חברים.

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52891

• brother
  • דירוג פלטיניום
אוהבים, אין ספק, דבריך יפים, וכפי שאתה אומר היהדות נמצאת בצעדים אין לי ספק, אני רואה את זה מול עיני..
אוהב ומחבק אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52906

בס"ד

טיפ שלקחתי מהקבוצות-

אתמול נסעתי עם אשתי לקניות, מיותר לציין שאני שונא קניות ומרגע שאנחנו נכנסים לקניון אני פותח לה סטופר של 15 דקות לפני שאני מתחיל להתחרפן לה שם...

אז בעצם שתי טיפים
1. (לא קשור לקבוצות) חלק מהזמן באמת הלכתי ועשיתי סידורים אחרים (קניות בסופר, לקנות דברים לבית וכו') ולא הסתובבתי בקניון הכה שנוא עלי בכל הזמן שאשתי הייתה שם.
2. בדרך לשם, בכדי להתחיל את היום בטוב עשינו סבב אסירות תודה באוטו. כל אחד בתורו אמר דבר אחד שהוא אסיר תודה עליו. וכך זה נמשך בפינג-פונג אסירות תודה לכמה דקות.

היה ממש מעולה וכל היום אח"כ. אסירות תודה לה' על כך!

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52956

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רוצה להשתחרר היקר,

מדהים לקרוא על הדרך שאתה צועד בה. אסירות תודה.

רוצה להשתחרר, מתחיל להשתחרר?

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #52972

ב"ה

שלום חברים,
כאן רוצה להשתחרר ואני עדיין מכור.
בעצת הספונסר אני משתף מעט מהכתיבה. אסירות תודה על 20 נסים, 20 ימים נקיים לחלוטין!
אני מתפלל לה' שיזכה עוד בעוד יום נקי אחד!

אין ספק שאני מצטיין בהכחשה.[/size]"אני בכלל לא מכור! מה התכנית הזאת קשורה אלי?"נפילה."כל הגברים מתמודדים עם היצר"נפילה."אני מכור קל, יש כאן חבר'ה עם סיפורים הרבה יותר קשים משלי"נפילה.נפילה.מהצד השני.. קשה לי לשמור על המתח המבצעי הזה.. לשמור על תודעת הכאב.אצלי יש משהו הרבה יותר כואב מכואב. בנפילות האחרונות פשוט לא הרגשתי כלום. לא צער, לא חרטה, לא כאב ולא רגשות אשם פשוט כולם. גם לא הנאה. פשוט שעות מול המחשב בציפייה לפגוש משהו שירגש אותי וימלא אותי... שעה.. שעתיים... שלוש... אולי ירגש אותי למצוא דרך לעקוף את החסימות.. זה מאד מרגש... מוצא סרטונים חרושים... לא מתרגש... הולך ל"שיא"! לאונן.. לא מתרגש... טוב יאללה סיימנו? אפשר להמשיך עם היום? כאילו לא כלום. אדם מת מהלך.הרבה פעמים התייחסתי אל עצמי כאל אדם מת. חסר רגשות. אמרתי לאשתי שככה זה כל הגברים במשפחה שלי.. חסרי רגשות. אז היא אומרת לי שאני מדבר שטויות והיא חושבת שאני בעל הרבה רגשות- אז איך היא רואה אותם ואני לא?אסירות תודה על הימים האחרונים.. בהם הרגשתי באמת איך מתוך שפיות אני מתמלא מהזמן עם אשתי והילדים. הרגשתי כ"כ טוב איתם שלא היה לי צורך ל"מלא" את עצמי בדברים אחרים.. אסירות תודה!! פשוט היה בא לי להשתפך בפני ה' כל התפילה למחרת ולהודות לו על כך. אנא אלי! תן לי בבקשה עוד ימים כאלה! שמור עלי לעוד יום נקי אחד!

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53015

• brother
  • דירוג פלטיניום
תודה על הדברים הזכרת לי שגם אני לא רוצה לחזור לשם.
אוהבים. אח
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53153

בס"ד

אסירות תודה על 22 ימי ניקיון!

מחר הולך להיות יום מאתגר. בבית, שומר על אחד מהילדים. מתפלל לה' שיעזור לי לעבור את היום נקי.

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53161

• העברי
  • דירוג פלטיניום
אמן
יהי רצון שאלוהים יהיה איתך
יום נקי

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53216

בס"ד

אוקיי, היום היה יום קשה.. אסירות תודה על היום הזה.

אבל בל נקדים את המאוחר, אני רוצה להשתחרר ואני מכור לתאווה, מזה מכור.. מת על זה.
בחסד אלוקים למרות שממש ניסיתי לשבור את זה היום ה' משאיר אותי נקי מאוננות ופורנוגרפיה 23 ימים.

אז מה קרה? לא הרבה השתנה.. היום הייתי מכור כמו שהייתי אתמול מכור.. וכמו שאהיה מחר כנראה.. היום כפי שכתבתי נשארתי בבית בהפתעה בעקבות מחלה של אחד הילדים. לא מאורגן ובלי תכנית עבודה נשארתי לבדי מול המחשב.. יחסי כוחות בעייתיים במיוחד למכור כמוני שכל דו קרב מול המחשב מאז גיל 14 הסתיים בפרצוף המרוח שלי על הקרשים.

בימי השפיות שלי הגברתי את החסימות על האינטרנט, זה לא מנע ממני בעבר ליפול אבל זה לפחות מעכב קצת את הזמן ומאפשר להינצל ע"י ביצוע הפעולות הנכונות. אז אין פורנו... מה עושים? מתחיל חיפוש אובססיבי אחר סרטים "רגילים" שהבמאי הועיל בטובו לזרוק בסרט שלו איזה עצם של אירוטיקה רק בשבילי. איזו לגימה קטנה... רק להרטיב את הגרון.. הספונסר שלי טוען שאפשר לפתוח אולימפיאדה של החברים בתחרות מי מוצא את הסצנות האירוטיות הכי מהר.. לא רוצה להשוויץ או משהו, אבל אני אהיה על דוכן המדליות. כאילו, למה להשקיע שעה וחצי בלראות סרט בינוני מינוס כאשר אפשר לדלג לסצנה שאותה באמת אני מחפש? רק עפ"י הכרזה של הסרט אני יכול לקבוע עם החיפוש שווה את הניסיון.

בקיצור- אובססיה כבר אמרנו?

כבר הגעתי לסרטים, כבר היה עירום. מסתכל לא מסתכל. המעבר בין שפיות לשיכרון מדלג אצלי בקצב רצחני. עניין של שניות.. מטמטם את השכל. אסירות תודה שהקב"ה נתן לי כח להתקשר לספונסר בתחילת החיפוש. אסירות תודה שהוא חזר אלי באמצעו. לא יודע מה קרה אח"כ, אבל מצאתי את עצמי מנקה עובש מהחלונות בבית (איך לעזאזל הוא הצליח לעשות לי את זה?), יורד על הברכיים ומתפלל לה', מתקשר לחברים שעוד לא דיברתי איתם. אסירות תודה.

לאחר הפעולות אספתי את עצמי ויצאתי מהבית. בדרך התחיל לחפור לי בראש הגמד המרושע הזה שישן למשך שלושת השבועות האחרונים (אז הוא קם עם הרבה מרץ). "איך יכולתי לעשות את זה? דפקת הכל, מפגר! תאפס את הספירה, אתה לא שווה כלום, נו אם כבר איפסת, למה לא ליהנות עד הסוף?"
הייתי צריך להזכיר לעצמי שמה שקרה הבוקר נובע מחוסר האונים המוחלט שלי מול המחלה, מול המחשב, מול האובססיות. פשוט אין לי בחירה אם לחפש באופן אובססיבי או לא.

אסירות תודה לה' על האובססיה שלימדה אותי עוד משהו על המחלה.
אסירות תודה לה' על הספונסר שחושב שהוא יכול למצוא סצנות אירוטיות יותר מהר ממני (אני עוד אראה לו מה זה..)
אסירות תודה לחברים שענו לי ופתחו איתי מעגל.
אסירות תודה על החיוך של אישתי כשהיא ראתה את החלונות נקיים מעובש.

אוהב אתכם.

בעניין: המסע לתשעים ימים רק להיומים לפני 10 שנים, 3 חודשים #53258

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הרוצה להשתחרר מסייעין לו 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן