ברוכים הבאים, אורח

נסיון חוזר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נסיון חוזר 1487 צפיות

נסיון חוזר לפני 10 שנים, 3 חודשים #51560

שלום לכולם.
אני בן 29, נשוי, ומתמודד עם הבעיה בערך מגיל 12.
(בזכות היותי חרדי, לא נחשפתי כמעט (מלבד לאחרונה מעט) לפורנו באינטרנט (כעת האינטרנט חסום) ואופי ההתמכרות שלי הוא "רק" בהוז"ל.)
גיליתי את האתר לפני כחודשיים.
פתחתי במסע בן 90 יום.
נפלתי ביום ה20.
אח"כ היו עוד כמה נסיונות קצרים שלא צלחו.
כעת בחסד עליון התחלתי שוב ואני אוחז היום כ"ז טבת ביום ה15.
גילוי נאות - גם בעבר היו לי תקופות נקיון ארוכות יחסית - רובם של שבועות בודדים והארוכה ביותר של בין חודשיים לשלושה. (שהייתה כתוצאה של זעזוע עמוק שקיבלתי כתוצאה מאירוע מסויים)
השתתפתי שבוע שעבר פעם ראשונה בקבוצה חיה של S.A. ושמעתי שם את עדויותיהם של משתתפי הקבוצה על תקופות נקיונם, ביניהם משתתפים ותיקים מאד (כך היה נראה לי) אך עם תקופות נקיון קצרות במיוחד, (אמנם היו גם נקיים של שנים)
מה אעשה שאצלי זה יהיה שונה ואוכל להשתחרר לגמרי מהמחלה הארורה הזו.
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: נסיון חוזר לפני 10 שנים, 3 חודשים #51563

• שי_
  • דירוג זהב
בהנחה שאתה מכור פשוט תתחיל את תכנית 12 הצעדים, תנסה לא לעשות השוואות פשוט תתרכז בהחלמה שלך.
אצל כל אחד זה שונה יש אנשים שלא חווים כמעט נפילות בתכנית וישנם שכן חווים נפילות.
צריך לזכור שמדובר בתהליך ארוך.
לעניות דעתי יש להתמקד באיכות ולא בכמות. למה אני מתכוון?

כשהתחלתי את התכנית צברתי 33 ימי נקיות ובשבוע האחרון התחלתי לחפף והרשיתי לעצמי לפנטז ולהסתכל במקומות שאסור לי ולבסוף הנפילה הגיעה וזו הייתה רק שאלה של זמן. עכשיו אני מתחיל את היום ה - 15 ואני יכול לומר שהנקיות שלי הפעם הרבה יותר איכותית במהלך השבועיים האחרונים היו לי 2 מעידות קשות ואני מנסה ללמוד מהן ולהשתפר. בתקופת הניקיון הראשונה העיקר היה לא להוציא זרע לבטלה וכל השאר היה מותר.

כפי שאסירותודה רשם: ההחלטה אמנם תמידית אך התחזוקה היא יומית - כפי שאנו מניחים תפילין כל יום ומתפללים 3 תפילות ביום ועוד שלל מצוות כך פעולות ההחלמות הנן יומיות אין דרך קיצור אחרת.

אני מקווה שהועלתי לך אם לא הבנת אותי שלח לי הודעה בפרטי אשמח לשוחח אתך.
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי

בעניין: נסיון חוזר לפני 10 שנים, 3 חודשים #51566

• שי_
  • דירוג זהב
שלחתי לך הודעה בפרטי שים לב למעלה הודעות אישיות
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי

בעניין: נסיון חוזר לפני 10 שנים, 3 חודשים #51615

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלחתי לך בפרטי, מאוד אשמח שתחזור אלי
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן