ברוכים הבאים, אורח

סיכום החודש הראשון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיכום החודש הראשון 1788 צפיות

סיכום החודש הראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50002

• שי_
  • דירוג זהב
שלום חברי,

מי היה מאמין שאסיים חודש בלי לאונן, בלי להוציא זרע לבטלה.
מאז גיל חמש אני מכור לתאווה ואפשר לומר שהשלמתי עם זה, לא העליתי בדעתי שאצליח לסיים חודש מלא בנקיות.
אמנם, אני חווה לא מעט מעידות - המון פנטזיות מטופשות על נשים, זה קורה לי בעיקר בבוקר. מאוד קשה לי לקום מהמטה לתפילה ובמקום זה אני מעדיף להישאר במיטה ולפנטז. ע"י כך אני ממלא את החלל שנוצר בחיי.
אני לא מסוגל לקיים את מאמרו של יהודה בן תימא שאומר: הוי עז כנמר וקל כנשר ורץ כצבי וגבור כארי לעשות רצון אביך שבשמים (לקום לתפילה) כי האוננות היא פשוט חלק ממני.

הבנתי בחודש האחרון כי אני פשוט חסר אונים מול התאווה ואין טעם להילחם בה - אני משאיר את המאבק לבורא עולם. אם הייתי שם על עצמי רשמקול על מנת לבדוק כמה פעמים ביום אני חוזר על המשפט: אבא יקר קח ממני את התאווה הייתי צריך להחליף מספר רב של קלטות.

אסיים במשהו  חיובי: הקשר שלי עם בני בן ה -4 התחזק מאוד, אני מרגיש ממש מחובר אליו. לא האמנתי שאהיה עצוב בסוף חופשת החנוכה כי הוא חוזר לגן. עד לפני חודש הייתי רק סופר את השניות שתיגמר החופשה.
אני מקווה שבהמשך הדרך ארגיש כך כלפי הקשר שלי עם אישתי.

מתפלל לה' לעבור את הלילה הקרוב בשלום

בהצלחה לכולם בהמשך הדרך,
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי

בעניין: סיכום החודש הראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50003

מרגש מתחבר מזדהה

בעניין: סיכום החודש הראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50008

• brother
  • דירוג פלטיניום
מבין ומזדהה, ככה זה בהתחלה, עדיין יש מחשבות ופנטזיות, ככל שנשארים נקיים יותר זמן כך המפוקחות מגיע..
אם תתעסק בתוכנית אני בטוח שיהיה לך גם דברים נוספים לחשוב עליהם במקום הפנטזיות, לי לפחות זה עובד!
כיף לשמוע על הבן שלך, ממש מבין אותך, לפעמים ילדים יכולים להיות ממש מעצבנים, אבל כשמסתכלים פנימה מבינים שלא כך זה
אלא אני הוא שמעוצבן, ולכן הם מעצבנים...
ב''ה אני יכול להבטיח לך שאם תמשיך באתר ותשתף ותתחיל לצעוד גם הקשר לאשתך יעלה, כך לפחות רבים מהחברים מספרים
אתה מוזמן לקרוא את הסיפורים שלהם.
אוהב, אח.
בהצלחה
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: סיכום החודש הראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50015

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
בן היקר!
גם אני מתחבר לרוב הדברים,
תמשיך ותתחזק.
אתה מבין שהכותרת של הפוסט מחייבת אותך להמשיך לפחות עוד חודש...
בע"ה מדובר בנבואה שתגשים את עצמה ויהיה זה חודש ראשון מבין רבים.
אוהב,
ירוחם
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)

בעניין: סיכום החודש הראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50025

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ben כתב on 08 דצמ' 2013 21:09:

אמנם, אני חווה לא מעט מעידות - המון פנטזיות מטופשות על נשים, זה קורה לי בעיקר בבוקר. מאוד קשה לי לקום מהמטה לתפילה ובמקום זה אני מעדיף להישאר במיטה ולפנטז. ע"י כך אני ממלא את החלל שנוצר בחיי.

רציתי לשתף במה שעובר עלי,
בעבר לפני שהגעתי לתוכנית ידעתי והרגשתי על הבוקר אייך אני יסיים אותו בשימוש או בלי, הכול היה תלוי אייך הרגשתי בבוקר,
לפעמים פנטזתי בבוקר ומייד תפסתי את עצמי וניסתי לשחרר את זה, אבל אייך שהו במשך היום נפלתי,
היום במסגרת התוכנית והפעולות אני מתעורר בבוקר אומר "מודה אני" ומיד ממשיך את התפילות של התוכנית (גם קשה לי לצאת מהמיטה) אבל לפחות אני מחובר, ומתחיל את היום עם משהו חיובי,
בכל מקרה אוהבים ושיהיה לך יום נקי ומחובר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: סיכום החודש הראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50028

בהחלמה

וקיפאון

בעניין: סיכום החודש הראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50119

• שי_
  • דירוג זהב
היום אני מתחיל את היום ה -32.

כמו תמיד במקום לקום ב - 05:30 התעוררתי ב - 07:00, במקרה הטוב אניח תפילין לקראת השקיעה - העיקר שאנשים במושב שלי חושבים שאני צדיק.
היו תקופות בחיי שבאמת חשבתי שאני צדיק וכל העולם אשם במצב שלי היום ברוך ה' אני מבין שאת עצמי אני צרך לתקן.

לפני שיצאתי לעבודה הייתה לי שיחה עם אשתי לגבי התכנית של 12 הצעדים, הקבוצות הטלפוניות ואפילו אמרתי שמשבוע הבא אני אתחיל ללכת לקבוצות החיות. בחסדי ה' היא ממש תומכת (בכלל לא מובן מאליו). אמרתי לה שאני מכור לא נכנסתי עדיין לפרטים למרות שהיא יודעת במה מדובר. נכון לעכשיו היא די נגעלת מזה.
(אני מכור להמון דברים לא רק לתאווה אני מכור לאוכל, צפייה במשחקי כדורגל/סל...)

לאחר שאמרתי לה את המילה מכור היא נזכרה במשהו משבוע שעבר ועכשיו נפל לה האסימון. נסענו לארוחה משפחתית אצל אחותי (חילונית) ושם יש טלוויזיה. אחרי תקופה מאוד ארוכה שלא ראיתי TV כי אין לי בבית וגם האינטרנט שלי מסונן למהדרין (אתרוג) ראיתי משחק כדורגל וממש הייתי מרוכז בזה. מסתבר שתוך כדי צפייה אשתי התבוננה בי והיא אמרה לי שעכשיו היא מבינה מדוע התעקשתי על אינטרנט מסונן למהדרין (רימון לא מספיק עבורי)... ציטוט שלה מבוקר זה: כשצפית במשחק ראיתי את הניצוץ שלך בעיניים  - ניצוץ של מכור.

בדרך לעבודה ברכבת חשבתי על המצב שלי וכמה הדרך עוד ארוכה ונכנסתי לדיכאון מזה, מתפלל לה' שיוציא אותי מהבור שחפרתי לעצמי, מודה על 31 ימי נקיות ועל כך שאשתי מעורבת ותומכת בתהליך שהתחלתי.

מתפלל לעבור עוד יום בנקיות.

בן 
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי

בעניין: סיכום החודש הראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50208

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
וואו נפלא.
אשה תומכת זה כנראה הכלי הכי חזק בדרך הזו.
הבשורות הטובות הם שבדרך כלל מאוד מהר יש שיפור בגישה, ההשקעה שווה את זה כבר מההתחלה.
אשתך לא תצטער על התמיכה שלה.
ומצד שני, חסד אלוקים צריך להתחדש עלינו כל יום. אל תקח את זה כמובן מאליו. כדאי להתפלל כל יום לה', אבא, תעזור לי שאשתי תקבל אותי גם היום.
יש זמנים קשים ועליות וירידות. כמו לנו כך גם לנשים. מאחל לך רק טוב.
וכמאמר הפתגם, טוב לך תשמח, קשה לך תצמח.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: סיכום החודש הראשון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50308

• brother
  • דירוג פלטיניום
אני מכיר את הניצוץ הזה טוב מאוד!
מה שעוזר לי זה ההבנה שאני משתדל להיות נקי רק להיום, איני חושב על מה יהיה מחר, מחר זה ביד ה'
מה שאני מחוייב לו זה היום, ואני עושה השתדלות היום, אם היום אשמור על נקיות עשיתי את שלי, כל השאר אני משאיר לו.

בהצלחה, אוהבים!
אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן