ברוכים הבאים, אורח

האם כולם יכולים לעמוד בפיתוי????
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם כולם יכולים לעמוד בפיתוי???? 2697 צפיות

האם כולם יכולים לעמוד בפיתוי???? לפני 12 שנים, 1 חודש #4990

• אבי 3
  • חבר ותיק
האם כל אבל כל בן אדם באשר הוא יכול לעמוד בפיתוי הזה אף על פי שיש טענה כזאת באולי בן אדם שעמוס בעבודה ואשתו לא ביחסים טובים והבן אדם מרגיש שצריך להירגע מכל מירוץ החיים האם לבן אדם כזה צריך לוותר ?? למרות שיש את המשפט שאומר שהד לא מביא ניסיון אלא אם כן יכול לעמוד בו אבל במקרים מסוימים זה נשמע קצת קלישאה ואין כל כך דברים שאפשר לשכנע אץ הבן אדם לחזור בו ...

בעניין: האם כולם יכולים לעמוד בפיתוי???? לפני 12 שנים, 1 חודש #4995

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי

אם אתה מחפש סיבות למה לא לעמוד מול התאווה - לא הגעת למקום הנכון. יש מספיק מקומות שישכנעו אותך כמה זה כיף וטוב, כאן זה אחד המקומות הבודדים שישכנעו אותך הפוך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: האם כולם יכולים לעמוד בפיתוי???? לפני 12 שנים, 1 חודש #5008

• אבי 3
  • חבר ותיק
את זה אני יודע אבל אני מנסה לשכנע מישו וזה מה שהוא טוען שיש עוד דברים חשובים וזה לא העיקר והוא צריך להירגע כי הוא לא ביחסים טובים עם אשתו מה עושים לאדם כזה?

בעניין: האם כולם יכולים לעמוד בפיתוי???? לפני 12 שנים, 1 חודש #5010

• moved
  • דירוג פלטיניום
אין מה לעשות עם מי שלא חש שהוא עם הגב אל הקיר.

המלחמה קשה מדי, ודורשת את מלא תשומת הלב. מי לא חש נרדף על ידי התאווה, כנראה שעדיין לא נגע בתחתית הבור.

אבל אם היחסים עם אשתו חשובים לו וזו המלחמה שלו, תנסה להסביר לו, שכאן הוא ילמד את היחס הנכון לאשתו. ואם הוא יצטרף לפורום נשואים ויישם את כל מה שנכתב בפוסטים של זלמן ובתגובות של שאר המשתתפים, נכונו לו שנים טובות של אהבה אחווה שלום ורעות

בעניין: האם כולם יכולים לעמוד בפיתוי???? לפני 12 שנים #5039

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
כפי שידידי moved כתב, וזה דבר שאני יכול לומר מסיוני האישי, מי שלא רוצה באמת להפסיק - לא יפסיק.

כל זמן שלא היה לי מספיק רע להיות בזבל - נשארתי שם.

לכן, אני לא מנסה לשכנע אף אחד לבוא לכאן. מי שמגיע זה בגלל שרע לו להיות בזבל. מה שכן, זה שהוא לא ביחסים טובים עם אשתו זה לא סיבה ליפול אלא בדיוק הפוך, זה סימן שהגיע הזמן להתעורר ולקחת את עצמו בידיים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: האם כולם יכולים לעמוד בפיתוי???? לפני 12 שנים #5126

• מאמין
  • דירוג כסף
  • ה' מה רבו צרי
מצטרף לדבריהם של moved וזלמן היקרים.

ואוסיף מהנסיון שלי..
אם אתה אוהב את אותו האדם, תפנה אותו לכאן..
כי גם אם יאמר לך שהוא כבר לא אוהב את אשתו והיחסים גם ככה לא משהו, תדע שהיצר מתוכו מדבר ומעוור אותו..

אני ידידי היקר מדבר לצערי מנסיון..
ופתאום שמגיעים לסיום הקשר אנחנו מתעוררים ובוכים.. והיצר כל כך נהנה.. ולפעמים הוא עוד יחזק אותך ויגיד לך למה היא לא בסדר.
ואם אח"כ תתחתן שוב ולא עבדת על הנקודה הזאת אתה עלול למצוא את עצמך בסרט חוזר חלילה..

לכן עצתי לך, אם החבר הזה חשוב לך שלח אותו לכאן.
אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן