ברוכים הבאים, אורח

ואלה מסעי
(0 צופה) 

נושא: ואלה מסעי 54703 צפיות

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 6 חודשים #64353

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה ידידי עוזרני
על הסיכום המדהים של השבת
מאוד התחברתי
אוהב
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 6 חודשים #64402

• הכובש
  • דירוג כסף
וואו עוזרני זה ממש מדהים ומרגש לקרוא את מה שכתבת!!

תודה רבה על השיתוף!

הכובש.

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 6 חודשים #64447

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה על הסיכום.
אוהבים

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 6 חודשים #64534

תודה לכולם.
אז הנה זה בא.
בלאגן של בוקר. איחורים. אוכל לא מוכן... טטי טטטם והופ - באמצע הכל "יוטיוב". כנראה הפתרון שלי החדש לכל בעיותי כיום. הי ! שכחת טלפונים ? זה באמת עוזר.
אז טוב לי שאני מוציא ולא מסתיר. הסתרה זה הדפוס פעולה המתוכנת שלי. באתי לכאן ע"מ להשתנות. אז זהו. לילה טוב.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 6 חודשים #64685

אהלן. משהו מהשבוע.
בוקר אחד קמתי מלא וגדוש בטרוניות על אלוהים. בפרט במצב הכלכלי. אני גר בשכירות. נשוי כבר כמה שנים ולא מתחיל לגלגל את העסק הזה. זאת הנקודה שהיום היא הכי מקבילה אצלי לתאווה. כלומר אין אור בקצה של המנהרה. וגם לא בהתחלה שלה....
בקיצור בוקר עמוס ברגשות כאלו מתובל עם המון קנאה ומיסכנות. ואני מכיר את כל הניחומים שעוזרים לי במצבים כאלה. למשל : "לפני 70 שנה, שם בפולין המצב לא היה הרבה יותר טוב. תגיד תודה שאתה בארץ ישראל ללא הפריץ וכו' וכו' ... "
או ניחום כזה : "תסתכל על השכן ההוא. הוא יותר בבעסה ממך... למה אתה פוזל לכיון העשיר...".
אבל באותו בוקר גם ניחומים אלו לא עזרו. וככה אני פותח לעצמי את היום. תענוג.
מילמלתי לעצמי את שחרית ... ואז קרה דבר מעניין. נפלה לי מחשבה לכתוב בפלאפון, וככה לדבר עם אבא שבשמים. וזה מה שכתבתי (בחזרת הש"ץ...):
אלוהים. שלום. קשה לי. עם המצב הכלכלי ועם חוסר ההערכה עצמית שלי. אני לא אוהב אם היו מתלוננים לי כל הזמן באוזן אבל בשביל זה אתה אלוהים ואני עוד בן אדם... יש לי ציפיות ממך ומעצמי. בית . זאת הנקודה הקשה שלי היום. אני יודע שעלי להתמקד באס"ת אבל קצת לפרוק גם מותר. לא ?... יש בי הרבה קנאה. אני לא מסתכל על אלה שיש להם פחות ממני אלא להיפך. אני גם לא מקבל את התוכניות שלך. איך אני חושב שצריכים להיות חיי זה מה שמעסיק אותי. בבקשה אלי פקח עיניי האר לי דרך . ע"כ.
וזהו. אותו היום ממש התהפך לטובה. אבל ממש. רק תכניס אותו לעסק. מה, אתה רוצה להתמודד עם כל זה לבד... למה לך ?! איתו הרבה יותר קל. ואולי אפילו כיף.
זהו . שבת שלום.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 6 חודשים #64687

יפה מאוד.
תודה על השיתוף

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 6 חודשים #64747

"אנו משתדלים להימנע מפעולות תגמול וויכוחים" (הספר הגדול איפשהוא בפרק 5.)
אני מזכיר לעצמי את המשפט הזה לקראת  החגים ושינויי המנהגים בין העדות השונות. לא עושה לי טוב. שיהיה לכולנו רק טוב.

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 6 חודשים #64931

אלוקים שלום. שוב דיברתי עם מישהו על עינייני הבתים ושוב אני מתוסכל מפוחד ודואג... קשה לי עם המצב הזה. לא מבין איך אפשר היום לקנות דירה ולא מבין אותך. לא יודע אלי מה הן התוכניות שלך אלי. אין לי שמץ של מושג ואני חש ממש חסר אונים בנקודה הזו. תלוי לחלוטין בך. אין לי אור באופק מלבדך ומלבד ההפתעות שלך... האם יש לי ציפיות ממך ? נראה לי שכן ושהרבה... מתפלל אליך אלי הטוב לדעת שהכל ממך ושזה בדיוק מה שאתה רוצה. שאלו הם החיים שתיכננת לי. בדיוק את המצב הזה. זהו. רק להיות איתך. בזה ובבא. אמן.

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 5 חודשים #65336

אני מתלבט עם עצמי כמה זמן לשהות בפורום. לרוב זה תוך כדי נסיעה וכדומה. הנקודה שאני לא ממש אוהב בעצמי היא שאני לרוב נכנס לפוסט הזה ולא לפוסטים אחרים. יש פה מידה של ריכוז עצמי אבל מצד שני גם לכתוב יומן החלמה (?&%*...) זה מועיל.
בכללי הנקודות שקשה לי איתם בחיים הן נקודות התפר. למשל - לאונן די הוצאתי משגרת היום (אס"ת !) אבל היוטיוב... שמה אני בודק את הגבולות שלי. לא מחלים במיוחד. לפחות כנה. עוד נקודה - איפה עובר הגבול בין עשיה שלי לבין הסתמכות ו"שחרר ואפשר לאל" ?
יש לי בראש כל מיני תשובות אבל במבחן המעשה לא תמיד זה קל. אבל אלו הם החיים וכך הבורא רצה שהם יהיו. קבלה. קודם כל. אח"כ תפילה לכיוונון ... ואז אפשא לפעול. זהו.
חוץ מזה אני רוצה להודות לאל על הסוכה הגדולה שבנינו. תודה אבא.

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 5 חודשים #65433

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

אני מתלבט עם עצמי ...
בכללי הנקודות שקשה לי איתם בחיים הן נקודות התפר. למשל - לאונן די הוצאתי משגרת היום (אס"ת !) אבל היוטיוב... שמה אני בודק את הגבולות שלי. לא מחלים במיוחד. לפחות כנה. עוד נקודה - איפה עובר הגבול בין עשיה שלי לבין הסתמכות ו"שחרר ואפשר לאל" ?
...
חוץ מזה אני רוצה להודות לאל על הסוכה הגדולה שבנינו. תודה אבא.

עזרני אל חי היקר!
מדהים! פשוט מדהים ההזדהות שלי עם הדברים...
הספונסר שלי זיהה אצלי שזה נקודת החולשה שלי
והתנאי שלו להמשיך להיות הספונסר שלי זה שאעזוב את המחשב...
כנראה שהוא צודק!
אך לא הצלחתי לוותר... והוא החליט לחתוך
כעת מחפש ספונסר אך הבנתי דבר חשוב
שחייבים להכנע ולא לפעול על התאווה בכלל...

בהחלמה רבה מכל הלב...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 5 חודשים #65451

תודה מיאני.
היום אפשר לומר שדי שכחתי את אלוקים. בקושי הייתי מחובר אליו. מבקש ממנו לזכור אותו מחר קצת יותר מהיום, ולפנות אליו בתפילה , בקשה, אמירת תודה או סתם שיתוף. כן . הרבה פעמים אני רק משתף אותו. וזהו. הוא אלוף בהקשבה. בכלל - ראיתי פעם שהתבודדות טובה מתחילה בשתיקה.
חג שמח. אבל'ה. שתדע אין על סוכות. אני מאד נהנה ממנו. ממש תודה על החג הזה. אם לא היה בטוח היית ממציא אותו...

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 5 חודשים #65722

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
עוזרני היקר!
גם אני מת על החג הזה,
הבעיה שלי מתחילה כשזה נגמר... 
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 5 חודשים #65726

תודה על הכנות, הדרך וההחלמה. מתפלל לנכונות

וקיפאון

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 5 חודשים #65728

הנה הגיע לו אחד השבועות המסוכנים השנה... התקנתי סינון לפלאפון. לא עזר. אני זה שיודע את הסיסמא... ממש חתול וחלב. או מכור ופורנו. כנראה שאאלץ לעזוב את הפלאפון החכם ולחזור לטיפש ולנקי. כן. הגיעה לה השעה לשפר את ההחלמה או להידרדר למחוזות כואבים ומוכרים. אבל'ה אני לא יכול לבד. רק איתך ועם החברים. יום נקי לי ולכולם.

בעניין: ואלה מסעי לפני 9 שנים, 4 חודשים #66526

בהמשך להנ"ל... נשארתי איתו. כשיש התק (ועוד לפני) - צריך אני לעבוד צעדים. להרים טלפון. ולקבל. הסתכלות נכונה מבחינתי כיום על מעידה היא לבדוק מה קרה. למה הגעתי לזה. מה לא היה מחובר אצלי. ולהימנע מהלקאה עצמית ועצבנות. אלא מתוך קבלה, תקווה ואסירותודה.

יש נושא אחר כיום שמנהל אותי כמו תאווה. ממש הרבה רגשות שליליים וחוסר אמונה. אני מתוסכל מאד מזה שאני לא מצליח להתקדם בדבר הזה....
וגם בזה עלי לטפל כמו בתאווה. דהיינו - אני חסר אונים מולו. רק כוח גדול ממני יעזור לי. אנא אלי ! עזור לי למסור לך את חיי ורצונותי. קשה לי. מאד.
תן לי אמונה שכמו שעשית לי נס בתאווה ממש כשלי האמונה בך כבר נגמרה, כך כל דבר אחר הוא קטן עליך.
תודה אבל'ה שאתה איתי...
זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן