ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם!
(0 צופה) 

נושא: שלום לכולם! 49186 צפיות

שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #452

• muststopnow
  • דירוג כסף
אני חדש כאן בפורום, התחלתי בפורום באנגלית, אבל אני בכל זאת גר בישראל והעברית שלי זורמת הרבה יותר בקלות, לכן שמחתי נורא לראות שיש כאן גם פורום בעברית!!!

אשריכם חבר'ה, נראה שכולם פה נלחמים בלי הפסקה ביצה"ר.

אני מכור כבר כמעט 13 שנה....!!!!

התחלתי בגיל צעיר יחסית, עם תחילתו של עידן האינטרנט. איזה חבר שהשפיע עלינו לרעה גילה לי שיש באינטרנט אתרים כאלה. נכנסתי לבדוק - ומאז נהייתי מכור. היו זמנים מטורפים יותר והיו זמנים רגועים, אבל בסה"כ מאז ועד היום לא הייתי נקי ליותר מחודש אחד.
כיום אני כבר נשוי. עצם זה שהתחתנתי בעיני זה נס גלוי מאת ה'. צריך הרבה כוחות להישאר נורמאלי ושפוי עם כל רגשות האשם והאטימות שהחטא הזה יוצר. אז זה שהצלחתי ליצור קשר בריא ונורמאלי עם אישה טובה ונפלאה - זה נס עצום שעליו אני מודה לקב"ה כל רגע ורגע.

לאחרונה ניסיתי להצטרף בגירסא האנגלית של האתר לתוכנית של 90 הימים, אבל כבר נכשלתי כמה וכמה פעמים מאז...
אז הנה אני מתחיל ספירה חדשה. לפי המנגנון של האתר, בינתיים אני נקי ליום אחד! זו כבר התקדמות!

הסיפור עכשיו הוא שיש לי אינטרנט רימון בבית, והוא מסנן די טוב. א ב ל יש לי מחשב נייד, והוא קולט רשתות של השכנים, והן פתוחות לרווחה ללא שום סינון. אז פעם בכמה זמן, אני מתחבר וגולש לכל הזבל של העולם. בדרך כלל אני נופל פעם או פעמיים בשבוע. לפעמים אפילו פעם בשבועיים! (אמנם זה נדיר).

יש לכם עצות או רעיונות לצאת מזה?

יישר כח למפעילי האתר!

M

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #453

וואוואווואאוווא ...... :D :D ברוך הבא MSN!!! 
הסיפור שלך קלאסי,
והוא דומה לשלי מאד מאד.
הגעה לזבל דרך חברים (בעל כרחך! לא ביקשת! ) ומאז בעל כרחך נדבקת.
לפעמים אני חושב שזה ממש טענה חזקה בבית דין של מעלה אחרי 120.

הכישלון בהחלט יכול להיות גם פה.
אין שייכות לעברית או אנגלית. אבל לכתוב פה זה כמובן טוב יותר ומשחרר יותר.

לגבי האינטרנט בבית, טוב יהיה אם תשים את רימון על רמת "שמור" לפחות. זאת הרמה הסבירה בעיני שגם אפשר לגלוש בה באופן סביר יחסית וגם לא להיחשף לזבל.

לגבי הלפטופ.
וואאו, זה סיפור!
במיוחד שאין שום סינון.
אני לא כ"כ מבין בזה, אך האינטואיציה שלי אומרת שאם תתקין את התכנה המפורסמת והמומלצת K9 היא תעזור לך מאד.
כמובן סיסמה אצל הגבאי סיסמאות. (גם של רימון...אצלי בבית הסיסמה אצל אשתי)
לדעתי היא פשוט בודקת את מה שעולה על המסך, היא מקומית ולא תלויה ב-"מאיפה בא החומר", כך שאני ממליץ לך לנסות, אני חושב שזה יעבוד.
אם לא, תנסה לשאול את המנהל GYE באימייל או לחפש באתר מידע בנושא, בטוח שיש פתרון.

בהצלחה אחי.
יום אחד נקי זה גם משהו.

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #458

• Migdalor
  • דירוג זהב
  • U can't have a light without a dark to stick it in
שלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם  ;D ;D ;D ;D ;D
13 שנה...  :-[ לי מספיקים הכמה שנים שלי... לא יכול לתאר לעצמי איזה סבל אתה עובר כבר 13 שנה...
K9 מצוין למקרה שלך.
גם אני מתחבר לרשתות של השכנים ( :o : :) והK9 חוסם את מה שצריך לחסום...
יום אחד?? גם אני... נפלתי אחרי תקופה של 60 יום והיה לי מאד קשה לקום מזה. עדיין קשה
במיוחד כי אני שרוי בלחץ אדיר כעת
וכל המראות ברחוב
אייי אייי יאאאייי....
יצילנו ה'...!!

שנשמע בשורות טובות
ברוך הבא למשפחה הישראלית...  8) 8)
אנחנו כולנו באותה סירה, בדרך אל האור!
אין לך כח? אתה לא צריך כח! לה' יש כח, אתה צריך את ה'!!!
נערך לאחרונה: לפני 13 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #463

• רגש
  • חבר ותיק
ברוך הבא לרשת איזה נהדר עוד בן למשפחתינו!                                                                                                                              אתה כותב שכולם נלחמים ביצר הרע בטח הרי זה תאוה אסור שהתאוה תשלוט עלינו מה עם הצטרפות ל s.a. אני בקשר עם 3 חברים בקבוצה כל  יום 24.7. זה עזר לעבור את היום נקי

חברה מה עם הספירה שלכם ?                           
אני מתחיל היום רעיון ליל שישי !מתישב עם טעימה שר מבקש שהשם יעזור לי להיום רק להיום רק להיום!

שבת שלום לכולם נתראה שבוע הבא                                                                   

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #472

13 שנה? בקטנה...
אני התחלתי עם הדברים האלה מאז שאני זוכר את עצמי.
עוד בתור פעוט, בלי לדעת מה אני עושה.

מאז המודעות שלי לכל העניין, אני מכור 16 שנה בערך.

בדיוק השבוע שעבר היתה לנו בקבוצה סדנת צעדים עם הדובר מחו"ל.
הוא נתן לנו לעשות חשבון, עם דף ועט:
קודם כל, כמה פעמים אוננתם (הוא התעקש לדבר ברור, בלי לכבס מילים) עד היום?
קחו את מס' הפעמים הממוצע ביום, כפול 365, כפול מס' השנים של ההתמכרות הפעילה.
אני למשל הגעתי ל-17,000 בערך.
החשבון השני אפילו יותר מעניין - כמה כסף הפסדתם (לא בזבזתם, רק הפסדתם) על ההתמכרות:
קחו את מס' השעות הממוצע ביום שאתם מבזבזים על צפייה בפורנו או כל פעילות מינית-התמכרותית אחרת, שוב כפול 365 כפול מס' השנים.
ועכשיו תכפילו בשכר מינימום - 20 ש"ח לשעה פה בארץ.
יש אנשים אצלנו שהגיעו למיליוני שקלים...

זה היה בעצם חלק מהצעד הראשון, להדגיש את חוסר היכולת לנהל את חיינו.
להוכיח, למי שעוד צריך, שאנחנו מכורים.

נ.ב. - רק עכשיו שמתי לב שאנשים פה שלחו לי מסרים אישיים!
זה לא מספיק מודגש בדף...
בקיצור - אני מתנצל ואשתדל לענות בהקדם.
בידך אפקיד רוחי.

שבת שלום! לפני 13 שנים, 9 חודשים #473

• muststopnow
  • דירוג כסף
תודה רבה לכם על התגובות! זה ממש מחמם את הלב! :D

אני רואה שכולם נמצאים פה באתר בתדירות גבוהה! זה חזק מאד!
אני שואף לכך שגם אני אבלה פה הרבה זמן, ואספוג קדושה וטהרה מהחבר'ה ומהתוכן שיש פה.

אני אחפש את K9 הזה. נראה על מה מדובר....
השאלה היא האם הוא נותן לגלוש בצורה נורמאלית או שהוא חוסם הכל?

רק להיום, אני חייב להודות שאינני מבין מדוע לדעתך כדאי לחשב את כל ההפסדים והפעמים שעוברים איסור?...
הרי זה סתם מייאש וגורם לאדם לוותר על עצמו, לא?
לפחות לי אישית, החישובים האלה רק יזיקו.

שבת שלום לכולם!
M

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #475

• muststopnow
  • דירוג כסף
ראיתי שחלק מכם ראיתם את הראיון עם משה חוברה מרטורנו באתר של מכון מאיר, אז שימו לב שיש לראיון גם חלק שני. שווה לחפש...

אח... שבת בבית עם האישה. קצת נחת מהשבוע המטורף, מהרדיפות של היצר. קצת נחת מרגשות אשם והלקאה עצמית... שבת מנוחה.

שוב שבת שלום לכולם!!!

פתאום נזכרתי בעוד משהו שבאמת שווה לקרוא - יש אתר שנקרא rational recovery. אולי חלקכם לא יסכים עם מה שהוא כתב, אבל אותי זה חיזק מאד. שווה צפייה - rational.org/index.php?id=1

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #476

• Migdalor
  • דירוג זהב
ב K9 אתה יכול לקבוע מה הוא חוסם
יש רמות סינון שונות מהכל לכלום וכל מה שבאמצע...
אתה יכול להכניס בהגדרות למשל אם אתה יודע שאתה נוהג לחפש מילה מסוימת בגוגל, שלא נחסמה עד עכשיו, וע"י זה ליפול.. ולחסום את המילה הזו...
זה נפלא!
אני נראה לי מבין את השיטה הזו של חישוב ההפסדים
יש אנשים שלא קולטים עד כמה הם מזיקים לעצמם עם ההתמכרות הזו
הרבה רוצים לעצור רק בגלל הצד הרוחני שבענין או מה שזה לא יהיה
וכשאתה מחשב כמה אתה באמת מפסיד מזה זה מהמם אותך וממריץ
אבל אם אתה חושב שזה יזיק לך אז אל תעשה את זה...
שבת שלום

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #480

שבוע טוב, MSN.

הרעיון בצעד הראשון של 12 הצעדים הוא להודות בחוסר-אונים מול ההתמכרות ובחוסר אפשרות לנהל את החיים.
כל עוד לא הגענו למסקנה שאנחנו מכורים, חולים ולא יכולים להסתדר בכוחות עצמו - לא נוכל לקבל לעבוד את התוכנית ברצינות.
החישובים האלה אמורים להוציא את הספיקות האחרונים מהלב. להוכיח לנו שהמצב באמת אבוד.

יודע מה? אתה באמת צודק. אדם באמת אמור לוותר על עצמו!
כי לבד אני לא יכול.
אני חייב עזרה של אלוקים ושל אנשים אחרים חוץ ממני.

כל עוד אני ממשיך לחשוב שאולי אני יכול לבד - אני ממשיך ליפול.
בידך אפקיד רוחי.

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #482

• רגש
  • חבר ותיק
שבוע טוב לכל החברים אני מתבונן על מה שכתבתם על חישוב ההפסדים ע''י ההתמכרות !                                                                                                                          אני ירשה לשתף אתכם ברגשות שלי כסף לא בזבזתי על אתרים שהצצתי הם היו בלי תשלום מגזינם הייתי מוריד ממדפי  החנות (צריך ע''ז לחזור בתשובה) מה שכן הפסדתי                                                                                                                                            1 .8שנים של התמקדות בדברים שלילים                                                                                                                                                                                            2 .בשנים האחרונות השקעתי אלפי פאונד בנדל''ן ועדין לא הנבתי תוצאות אני עובד קשה לכסות הלואות אני מקשר את זה בהתנעגות הלא מקובלת שלי האם זה לא הפסדים?  ישלי עוד לכתוב ע''ז בינתים זה מה שאני כותב                                                               

הי לפני 13 שנים, 9 חודשים #483

• muststopnow
  • דירוג כסף
נפלתי שוב הבוקר....

האמת היא שעכשיו, מיד אחרי הנפילה, אני הרבה יותר מבין את הרעיון של וויתור על עצמי.
אולם, ביום יום אני לא מוכן לקבל את הוויתור הזה. אם אני לא יכול לסמוך על עצמי - אז מה נשאר לי?

מצד שני, אם תמיד אחשוב שאני מוכרח לסמוך רק על עצמי, איפה אלוקים נכנס לכל הסיפור?
אולי הצורך שלי לסמוך רק על עצמי מסתיר איזו שהיא גאווה שחוסמת את הקשר שלי עם הקב"ה?...

שכחתי להתקין את הK9 מיד ביום שישי כשקראתי על זה, ובאמת נפלתי עכשיו על הבוקר....
אני ברגע זה הולך להתקין אותו.

שבוע חדש, התחלה חדשה, ה' יעזור!!!!

אוי טאטע.....

תודה לכם!

MSN

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #484

• רגש
  • חבר ותיק
נפלת? אז בא ביחד להתחזק לעבוד שהיום יעבור נקי לחלוטין לשמור העינים ברחוב לגרש מה שמפריע למצב רחינו!אני יודע זה לא קל .
אני שמח להודיע לכלם על3 ימים נקים הקב''ה יעזור לכלנו עוד ועוד ימים רגועים מותר לשאול  אתך msn אתה נמצא בקבוצת sa .

תודה רבה לכולם על עזרתכם אני מחכה לתגובות שלכם       

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #485

K9  !!!!!
וכמה שיותר מהר, ועל רמת סינון גבוהה.
נותנים לפילטר הזה ציון מאד גבוה.
הפסדים בנדל"ן בגלל ההתמכרות??
לא כדאי להשליך את זה. 
למה המשפחה צריכה לסבול מהעברות שלך?    תוציא לך את זה מהראש, תשפר את התנהגותך וה' יעזור.

הצלחה אחי.
ספר איך עם ה- K9...

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #490

• Migdalor
  • דירוג זהב
הרשה לי לחזור ולומר K9!!!!!!muststopnow כתב on 27 יוני 2010 07:16:

האמת היא שעכשיו, מיד אחרי הנפילה, אני הרבה יותר מבין את הרעיון של וויתור על עצמי.

מדוע אתה מבין את הרעיון יותר? מוכן להסביר?
הרשה לי לחזור ולומר muststopnow כתב on 27 יוני 2010 07:16:

אולם, ביום יום אני לא מוכן לקבל את הוויתור הזה. אם אני לא יכול לסמוך על עצמי - אז מה נשאר לי?

מה שאמור להשאר לך. הבטחון בה'. הידע שרק הוא זה שבאמת מזיז דברים וגורם להם לקרות. קל לומר קשה לעשות, אבל הבטחון בה', הרעיון שכלום לא בידיים שלי. שכל הכח זה בידיים של ה', ושאם אני צריך משהו, כלשהו, עלי לפנות אל ה'- זה מה שיציל אותנו מהמחלה הזו. זה פלוס ההשתדלות שלנו ועשיית אותם המעשים כדי להמנע מהלכלוך והזוהמה במקום ראשון.
דוב מהפורום השני טוען שהצורך שלנו לסמוך על עצמינו, זה בא מגאווה. עדיין לא חשבתי ע"כ לעומק, אבל זה שווה בדיקה....
שבוע חדש, שבוע נפלא!!!
לא יצא לי לחשבן בדיוק, אבל 90 יום מהיום יוצא סוכות... נשמע קורץ!!!!!!!!

בעניין: שלום לכולם! לפני 13 שנים, 9 חודשים #493

• רגש
  • חבר ותיק
ח''י אתה כותב שאני לא ישליך את המצב שלי על ההתנהגות שלי
אסור להתעלם מן המציאות זה גורם סבל נוראי לכל המשפחה בעקיפין כל אחד סובל מזה
בספרים מקשרים הצלחה וקדושה אחד בשני
אני מחכה לימים יותר ורודים הצלחה בביזנעס
הצלחה לכולם!!!

לילה טוב חברים מאחל לכולכם לקום ליום עם המון סיפוק והצלחה
                              תודה על התגובות שלכם אני מחכה כל היום מתי אני כבר יכול לראות החיזוקים.
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן