ברוכים הבאים, אורח

המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד 6449 צפיות

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #44639

מחכה לשמוע 
בהצלחה!
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #44650

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
חבר יקר נראה לי שאין לשבועות תפסיק שום קשר לשניים עשר הצעדים, ואם אתה מכור נראה לי שיש לשבועות יותר פוטנציאל נזק מאשר תועלת
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #44661

חבר יקר נראה לי שאין לשבועות תפסיק שום קשר לשניים עשר הצעדים, ואם אתה מכור נראה לי שיש לשבועות יותר פוטנציאל נזק מאשר תועלת

אני מבין שאתה מתכווין שההשערה שכתבתי בהודעה היא נכונה.

הנה ציטוט של מה שכתבתי:

היו שבועיים שבהם נשבעתי (כלי מספר 7) שאם אוציא ז"ל אלך לכותל תוך 72 שעות, ואשאר שם לפחות שעה. זה היה בשבוע של לפני ר"ה ושל עשי"ת. בשבוע הראשון היה לי פעם אחת זל מתוך 3 ימים בלבד, כי בערב ר"ה ור"ה עצמו והשבת שאחריה, אז ודאי לא הייתי נופל.

כך שאני לא בטוח שזה עזר.

ובפרט בשבוע השני, שבתוך חמשת ימי השבוע הייתי 5 פעמים בכותל, מה שאומר שהיו לי 5 ז"ל, ונראה לי שזה נגרם לי בגלל אותה שבועה שזה הלחיץ אותי או משהו...

נפלתי הבוקר עוד פעם.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #44681

לא יודע, לא עזר לי, כל השבועות והחרמות, בכל נדרי התכוונתי גם אליהם, לשחרר לשחרר
לבוא נקי

וקיפאון

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #44682

ממליצ להתייעץ עם הספונסר
(אומר את זה גם לעצמי, יש לי בעיה עם כוח עליון

וקיפאון

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #44691

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך חבר יקר.
השבועות זה דבר נפלא כדי לחזק את כוח הרצון. ..
הבעיה שלנו היא שכשבא הגל... כשתוקפת התאווה.. אז כל כוח הרצון מכוון לנפילה. ואין שום רצון אז להימנע מנפילה.
ולכן מכור לא יכול לסמוך על כוח הרצון שלו.
כשנכנעתי סופית והבנתי שהובסתי על ידי כוח אדיר ממני - התאווה.
הייתי אז פתעח לשמוע מה יש לתכנית הצעדים להציע לי. והנס קרה גם לי. אני נקי בחסדו הגדול שנה וחודש. ממש לא מכוחי.
הנס הזה יכול לקרות גם לך.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #44837

אני יוצא עוד מעט מהבית לכמה שעות ואצטרך ליסוע באוטובוסים וכו' אני מקוה מאד שזה לא יגרום לי לנפילה בעז"ה

אשתדל אולי להקשיב למשהו בנגן וכך אהיה שקוע במשהו, ולא אשים לב למה שקורה סביבי.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #44914

אופס...

נפלתי.

אופס...

נפלתי עוד פעם.

נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #44990

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אופס...

אוהב....
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #45221

בחודש האחרון החלטתי שאני מוכרח יותר להיכנס לפורום הזה.

והרי התוצאות בינתיים:

א. אם פעם כשהייתי עובר ליד חנות בה מוכרים עיתונים חילוניים ומגזינים הייתי לפחות מציץ על השער, בחודש האחרון עברתי כמה פעמים ליד חנויות כאלה, ומיד הסטתי את הראש ולא הבטתי כלל.

ב. כידוע להיות בימי הקיץ במקומות שמסתובבים חילונים זה נורא ואיום, ובבין הזמנים הרבה פעמים הולכים לאיזה מקום, ופעמים הוא מקום כזה, ואם תמיד כשהייתי מגיע לכזה מקום אז היו קורים 2 דברים: א. שבמקום עצמו הייתי כל הזמן מסתכל לכאן ולכאן. ב. שאח"כ הייתי חוטא הרבה בגלל זה. הרי שאתמול לצערי הייתי בכזה מקום, וב"ה הצלחתי בכל הזמן שלא להסתכל כלל וכלל, וזה היה נסיון אדיר ונורא, וב"ה עבר בהצלחה.

זהו כוחו של הפורום ושל החברים המעודדים.

אשרינו שיש לנו את האתר הזה.

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #45222

ב"ה אני כבר יומיים נקי.

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #45260

רבותי,

נפלתי היום בבוקר.

וזוהי לא סתם נפילה של אוננות וז"ל וזהו, אלא זה הגיע ע"י משהו נוסף שעשיתי שכבר הרבה זמן לא נכשלתי בו...

אנא חזקו אותי ועודדו אותי שלא אתייאש.

תודה מראש.

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #45261

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
כל כך מזדהה עם הכאב.
אין לי מילים, בע"ה תצליח להתמודד ותחזור לחיי שיגרה רגילים וזו הנפילה תהיה לשם עליה אמן.
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #45281

אח יקר יש סיכוי, עם הרצון שלך ועם תפילות והשתתפות לאט לאט תשחרר, גם אני חשבתי שאין סיכוי וניסיתי פתרונות שונים, וזכיתי בינתיים. בהצלחה! יש בסוף אור, העיקר הרצון

בעניין: המסלול האישי שלי - על גשר צר מאד לפני 10 שנים, 6 חודשים #45334

תזכור את ההתמודדויות שכתבת כאן שהצלחת לעמוד בהן בזמן האחרון, ואת כל השעות שבהן לא נפלת, ותנסה לשאוב מהן כוחות לשעות שקשה לך.
חשוב לא להתייאש!
בהצלחה
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.94 שניות

Are you sure?

כן