ברוכים הבאים, אורח

יישוב דעת אמיתית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יישוב דעת אמיתית 2135 צפיות

יישוב דעת אמיתית לפני 12 שנים, 1 חודש #3997

• shlomii
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק
שלום לכם חברים

שמי שלומי ואני סקסוהליסט ! נעים לי להכיר את הפורומים כאן ואני התחברתי מיד לכל הנאמר כאן
אני רוצה לספר לכם את החוויה שלי מהנקיות ומשמירת הברית

אני הצטרפתי לקבוצות 12 הצעדים לפני 3 וחצי חודשים וב"ה שמרתי על נקיות במשך 87 יום
ונפלתי .... (מי שרוצה לדעת איך זה קרה אשמח לספר לו באישי )

הנושא שלי הוא " ישוב דעת "
התחלתי נקיות מחדש למרות הקושי הגדול להתחיל מחדש היום אני סופר 8 ימים של נקיות !
לפני הנקיות כשהייתי מבוסס על הצאוור באוננות וצפיה בפורנו וכל ההתמכרויות האחרות
לא ידעתי מהי יישוב דעת אמיתית , היום שלי היה הולך מאוד בקושי כל פעולה שהייתי צריך לעשות הייתה קשה לי , עצלות נוראה , עצבות ודעת מעורפלת הייתי מטושטש מרוב שימוש ומרוכז מעצמי

היום לאחר 3 חודשיים של נקיות (למרות שהייתה לי נפילה אבל מיד קמתי) אני מרגיש שנולדתי מחדש המוח לאט לאט דוחה את הערפל שכיסה אותו תמידית ומתחיל להתבהר אני פתאום שם לב להרבה דברים שהיו מסביבי שעד היום כלל לא שמתי לב אליהם ! נכנס לכל מיני פרטים בחיים שהייתי רחוק מהן לגמרי ! אתן דוגמא אחת למשל:

אשתי הייתה מדברת איתי ואני הייתי בעולם אחר לא הייתי שם היא משתפת אותי בחוויות של היום יום שלה שואלת מתייעצת ואני שקוע בעולם אחר מרוכז בעצמי ותוך כדי שהיא הייתה מדברת איתי הייתי אומר לה כן כן מנענע את הראש אבל אין לי מושג על מה היא דיברה ואז פתאום היא הייתה שואלת מה כן כן מה אמרתי עכשיו?????? והייתי מגמגם לא הייתי יודע מה לענות?!

היום זה לא קורה לי מאז הנקיות אני שומר על רצף מוח מפוקס ללא ערפל ועשנים של תאווה שהיו אופפים באופן קבוע סביב מוחי והמוח שלי נפתח וכל יום שאני נשאר נקי יותר ויותר אני מתבהר עוד ועוד ומתפתח וגדל כמו ילד קטן

אשמח לשמוע ולקרוא תגובות ולדון בנושא

תודה לכם

בעניין: יישוב דעת אמיתית לפני 12 שנים, 1 חודש #4013

אני נכשל כמה כמה ימים רצוףףףףףףףףףףףף חוץ מכל הימים שלפני שיש הפסקות של יומיומיים..
ובאמת אני מתעצל! אין לי משמעת עצמית! עצבן וכ'ו
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: יישוב דעת אמיתית לפני 12 שנים, 1 חודש #4014

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
אולי תדבר עם אנשים בקו הסיוע שיעזרו לך. אתה לא יכול לבכות אחרי נפילה אם לא עשית השתדלות למנוע אותה. אם אתה מפחד לדבר, אתה יכול לשלוח מייל. (יש כתובת באתר)
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'

בעניין: יישוב דעת אמיתית לפני 12 שנים, 1 חודש #4023

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלומי שלום,

ראשית כל, ברוך הבא. שמחתי מאוד לקרוא דברים של טעם, דברים שאני יכול להתחבר עליהם באופן כמעט מושלם. גם אני שלושה חודשים מאז שהצטרפתי לקבוצת תמיכה, ואני מרגיש בדיוק את אותם דברים שאתה מרגיש.

ההרגשה עליה אתה מדבר של "יישוב הדעת" היא מתנה נפלאה שמי שלא עבד בקבוצת תמיכה לא יבין אותה לעולם. זהו אחד הדברים שאני כותב עליהם כאן בפורום ומנסה לשכנע מכורים נוספים שרציניים ברצון שלהם להתנקות להתחיל לעבוד לפי הצעדים. אדרבה, אשמח אם תכתוב פוסטים בנושא בלוח המרכזי, ושם תספר על חוויות נפלאות כמה טוב וכיף להיות נקי באמת ולא רק "להמנע" כל הזמן ולהלחם מלחמה שאין לה סוף.

מכיון שאתה נשוי, מומלץ שתבקש הרשאה גם להצטרפות לפורום גברים נשואים, כיון ששם ישנם דיונים נוספים.

הרבה הרבה הצלחה,

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן