ברוכים הבאים, אורח

שבע יפול צדיק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שבע יפול צדיק 3011 צפיות

שבע יפול צדיק לפני 12 שנים, 1 חודש #3978

• 22
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש
אני מרגיש מבולבל התחלתי לשמור לפני 28 יום הצלחתי להיות נקי עד ליל שבת ונפלתי האם זה סימן שאני מכור מה עלי לעשות

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 12 שנים, 1 חודש #3984

• moved
  • דירוג פלטיניום
לקום.

לענין ההתמכרות, "זלמן" ידידינו פירסם רשימה של שאלות שיעזרו לך לאבחן את עצמך בצורה ראשונית

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 12 שנים, 1 חודש #3992

• shlomii
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק
שלום לך 22

יש את ה20 השאלות המופיעות בספר הלבן שלאחר שתשאל את עצמך אותם תוכל לקבל תשובה אם אתה מכור או לא !?

יום טוב

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 12 שנים, 1 חודש #4026

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אין מה לעשות חוץ מלקום.
חוץ מזה נסה להשתמש בשיטה חזקה יותר במדריך.
בהצלחה.
אין יאוש 
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 12 שנים, 1 חודש #4060

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברור שלא כל מי שחטא הוא מכור.

אתה יכול לעבור על 20 השאלות (שפרסמתי מתוך הספר הלבן), אבל אתה יכול לשאול את עצמך שאלה הרבה יותר פשוטה.

האם אתה מרגיש ויודע שלא משנה מה שתעשה, בסופו של דבר אתה תמצא את עצמך שוב בבוץ, או שאתה יודע שזה היה משהו חד פעמי ואין סיכוי סביר שיחזור?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 12 שנים, 1 חודש #4080

• arielwriter
  • דירוג זהב
לא מבין מזה משנה האם אתה מכור או לא? זו בעיה שצריך לטפל בה בכל מקרה... וחוץ מזה השאלות של זלמן לפי דעתי הם לא טובות מכיוון שאינם מופנות לציבור דתי לדוגמא מי שדתי יענה על כמה סעיפים בוודאות כן מלא

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 12 שנים, 1 חודש #4249

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
arielwriter כתב on 13 מרץ 2012 09:50:

לא מבין מזה משנה האם אתה מכור או לא? זו בעיה שצריך לטפל בה בכל מקרה... וחוץ מזה השאלות של זלמן לפי דעתי הם לא טובות מכיוון שאינם מופנות לציבור דתי לדוגמא מי שדתי יענה על כמה סעיפים בוודאות כן מלא

דווקא אני מצאתי את שאלותיו של זלמן כדבר מאוד חיובי ועוזר ואני כן דתי.
חוץ מזה לא הבנתי את כוונתך, האם אתה אומר שדתיים יענו כן על הכל? אם כך אתה אומר אתה אינך צודק, כי ב"ה אני מצאתי לנכון לענות רק על ארבע שאלות כן.
בהצלחה מרובה.
אין יאוש 
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 12 שנים, 1 חודש #4257

• סוד הכניעה
  • מנהל
זה משנה כי הטיפול הוא שונה.

לבית חולים מגיעים המון חולים, אבל הם עוברים "מיון". ישאל מישהו למה צריך מיון, הרי כולם חולים וצריך לטפל בהם? התשובה ברורה: לכל מחלה יש רופא שונה ותרופה שונה.

כך גם אצלנו. ברור שלכולנו יש בעיה, אבל מי שמכור צריך טיפול אחר ממי שלא מכור.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 11 שנים, 10 חודשים #10028

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
זלמן כתב:
לבית חולים מגיעים המון חולים, אבל הם עוברים "מיון". ישאל מישהו למה צריך מיון, הרי כולם חולים וצריך לטפל בהם? התשובה ברורה: לכל מחלה יש רופא שונה ותרופה שונה.

כך גם אצלנו. ברור שלכולנו יש בעיה, אבל מי שמכור צריך טיפול אחר ממי שלא מכור.

ומה עם מכור בעבר? ומתי מכור מפסיק להיות מכור? ואם לעולם לא אז איזה טיפול אתה נותן כאן? אקמול לסרטן? רק להוריד את הסיפטומים ולא לרפא את ההתמכרות? או שאין אפשרות לתקן אותה. צריך ליצור מצב בו הסיפטומים לא יתעוררו עד יום המיתה? ןא"כ מה יקרה כשלא נמצאים ע"י המחשב לקרא את כל העיצות? נפלנו שוב?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 11 שנים, 10 חודשים #10036

• סוד הכניעה
  • מנהל
בדיוק הפוך. אנחנו לא מטפלים בסימפטומים אלא רק בשורש המחלה. ולכן אנחנו לא עוסקים בפילטרים ובסוגי חסימות אלא עוסקים דווקא במקום שבו מתחילות הנפילות - בראש שלי.

חוץ מזה, ייתכן מאוד שיש אנשים שהם מכורים לשעבר, אבל אצלי זה בפירוש לא קיים. אני יודע שאשאר מכור תמיד, ולא משנה כמה זמן אשאר נקי. כל זמן שאחיה עם הקב"ה ואמסור לו את חיי - הכל בסדר. אבל ברגע שאפסיק - זאת רק שאלה של זמן עד הנפילה הבאה.

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 11 שנים, 10 חודשים #10069

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
כלומר שאם אני מכור - אני אבוד. אני יכול להחזיק מעמד מיליון שנה אבל ברגע שאני מתחיל לרופף קצת אני נופל. אז איפה העבודה בראש? (סליחה אם אני נשמע מזלזל חלילה. לא זאת מטרתי. אני פשוט רוצה לדעת מה קורה ואפה אני אוחז.האם זה משהו שאצא מזה אי פעם או שזה התחייבות לכל החיים)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 11 שנים, 10 חודשים #10071

• סוד הכניעה
  • מנהל
לא הבנתי בדיוק את הכוונה שלך.

בא נאמר שאתה לא הולך להחלמה, האם אתה חושב שיום אחד פתאום התאווה תיעלם לה ואתה תהיה צדיק גמור שאין לו יצר הרע?

אם התשובה היא חיובית - יתכן שאנחנו שונים.

אם התשובה היא שלילית - אז כבר ענית לעצמך.

אם לעומת זאת השאלה שלך היא לא על התאווה אלא על ההתמכרות, אז בפירוש ישנה עבודה רצינית לעשות בראש (לא עבודה קלה) שבאמצעותה ניתן לחיות חיים רוחניים ואז אין בעיות.

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 11 שנים, 10 חודשים #10080

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
מחילה. השאלה שלי היא כזאת: נניח ששכנעת אותי והלכתי להחלמה. למה עלי לצפות? 3 שנים? 10? כל החיים? הבה נגדיר זאת מראש שנדע לקראת מה אנחנו הולכים.
עוד נקודה למחשבה. עוד הרבה לפני שזכיתי להכיר אתכם הייתי בטיפול. עד לנקודה שהמטפל אמר לי שלדעתו יצאתי מזה ואני לא זקוק לו יותר. ואכן במשך שנים הפסקתי לגמרי והרגשתי נהדר. מה קרה פתאום? חוזרים לנקודת המוצא? (אני יודע שלנקודת המוצא כבר לא אשוב. הוא הוביל אותי לנקודת אל חזור. אני בן אדם אחר לגמרי ואני חב את חיי לאותו ד"ר אבל בכל זאת משהו מתרחש פה.  במימדים הרבה יותר מינוריים אמנם. זה כבר אפילו לא  חצי ממה שהיה אז. אבל זה גם משהו מדאיג)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: שבע יפול צדיק לפני 11 שנים, 10 חודשים #10085

• סוד הכניעה
  • מנהל
עדיין לא ברור לי האם אתה מתכוון לתאווה או לתכנית או לדרך החיים שלומדים. אלו שלושה דברים נפרדים להערכתי.

בגדול, אם ניקח אדם שחזר בתשובה:

הדרך חיים החדשה היא לכל החיים.

התאווה נותרת בו אף היא לכל החיים.

תקופת הלימוד בישיבה כדי לידע את המעשה אשר יעשון היא אינדבידואלית עד שלומדים את הדרך חיים.

ואידך זיל גמור.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן