ברוכים הבאים, אורח

בלי ציפיות
(0 צופה) 

נושא: בלי ציפיות 113208 צפיות

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 10 חודשים #60796

• guni (אחד שלא יודע)
טוב. אז אחרי 24 שעות די גיהינומיות המזג הרע קצת עבר ברמה כזאת שאני יכול לחוש חמלה כלפי אחרים.
כמו בהצהרה משפטית, אין בכל הנאמר כאן לוותר על הרצון או הזכות לדרוש תשובות למה שמציק לי, ואין בכך כדי לקבל טקסטים כמו מה שעצבן אותי נורא לפני שנה פלוס כאן, "כמו שאבלה התכוון".
אבל לפחות בינתיים תהיה שבת שקטה, ותודה למי שהיתה לו מספיק סבלנות להקשיב למצוקה שלי היום.
שבת שלום

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 10 חודשים #60810

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
אוהבים אותך.
מאוד מזדהה עם מה שאתה עובר. תמשיך לכתוב.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 10 חודשים #60874

• guni (אחד שלא יודע)
מצד אחד היה יום מלא שימושים ונפילה אחת.
מצד שני היתה לי שיחה מאוד מועילה שעזרה לי להתרכז בשיטת עבודה אחת שתקל מאוד על הסבל וההלקאות העצמיות. מקווה שיביא תועלת ושלווה בהקדם.
ליל מנוחה

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 10 חודשים #60890

שיהיה בהצלחה. אם זה עובד תספר לנו. אני לפחות מאד זקוק לזה ולדעתי לא מעט חברים נוספים.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 10 חודשים #61521

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

guni (אחד שלא יודע) יקר!
הרבה זמן לא קראתי את דבריך
הצטערתי מאוד לשמוע על הדיכדוך שלך
ועל הנפילות האחרונות שלך...
לרגע חשבתי להכניס כאן לינק של זמנים יותר טובים שלך
כדי להזכירך שלא הכל שחור... :-\
אבל חשבתי שאם תשב דקה עם עצמך ותחליט לחפש את האור
תעשה את זה יותר טוב ממני
לא סתם כתבתי שאתה יקר - התכוונתי בכל הרצינות...
אתה בן של מלך או יותר נכון אתה מלך בעצמך
אנחנו גם צריכים אותך איתנו חזק בהחלמה...

בהחלמה רבה מכל הלב ! ! !
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 10 חודשים #61696

• guni (אחד שלא יודע)
לא כתבתי כבר הרבה מאוד זמן. לא הייתי נקי - הרבה נופל וקם נופל וקם נופל וקם וכולי.
אבל בגדול אין התפרצויות כעס כמעט, ואין מחשבות על איך דפקו לי את החיים.
מנסהלעשות מה שאני יכול בתחום המעשי והמקצועי.
עדיין לא מוכן להעביר את השליטה  לכל יכול. מתקשה מאוד לוותר לו.

ישועות ונחמות על כולכם

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 10 חודשים #61700

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
מבין אותך, קורה גם לי לפעמים

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 9 חודשים #62317

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל - guni (אחד שלא יודע) היקר!
מאוד מזדהה עם הדברים שלך...
מחכה לימים יותר מפוכחים...

בהחלמה רבה מכל הלב!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 9 חודשים #62450

• guni (אחד שלא יודע)
כמה עדכונים לגבי הימים האחרונים.
אין הרבה חדש. כלומר הרבה נפילות לצערי, אבל אין התפרצויות כעס או משהו כזה.
אתמול היה יום מוצלח במיוחד - לא היה מתי להשתמש, נסעתי עם כמה חברים ללימודים והיתה לי שיחה ממש טובה איתם, כולל היכולת לקבל מהם פידבקים מאוד טובים על עצמי.
בהמשך הייתי צריך להשתתף בקבוצה של כמה חברים בלימודים כדי להציג מעין מצגת לסוף השנה, כמטלת סיכום של קורס שנתי. כשעליתי לתת את הקטע שלי הרגשתי כמו דג במים, חי מאוד ומחובר מאוד. יריתי את הדברים שהייתי צריך לומר בביטחון רב, ומאוד נהניתי מזה. מישהי מהלימודים אמרה לי בהזדמנות קודמת שיתאים לי להיות מרצה. הלוואי. בקיצור, אמרתי לאלוקים תודה רבה על אתמול כי באמת היה לי טוב ושמח ומוצלח, והרגשתי בכמה מקרים שאני במקום שלי, אהוב ורצוי.
הבוקר היה הרבה פחות מוצלח, הרבה פחות יצירתי והרבה יותר משתמש. מקווה שמחר יהיה טוב יותר, לי ולכל עם ישראל (לא נמצא באזור שסובל מאזעקות כרגע, כך שבלי לשמוע חדשות לא מרגיש את המתח יותר מדי).

זהו היתה לי תובנה מאוד חזקה ממשהו שקראתי לפני כמה ימים בעיתון. אבל לזה צריך להקדיש פוסט נפרד ולכתוב קצת יותר בעמקות.

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 9 חודשים #62871

• guni (אחד שלא יודע)
מזמן לא כתבתי כאן.

את הקטע הבא ראיתי בכתבה על משפחת שער, שבנם גיל-עד נחטף ונרצח לפני חודש בערך.

זה מה שאבא שלו, אופיר, אמר תוך כדי השבועות עד שלא היה ידוע גורלו:

עוצמה של ילד נבנית מטיפות של אהבה וחום שמטפטפים לו במהלך הילדות. זה הדלק שלו,
שישתמש בו ברגעים כאלה ואחרים. אני משוכנע שחלק מהעוצמות שמחזיקות את גיל-עד הן משם. אני מבקש שכל אחד ינצור את הרגעים שהוא מחבק את הילד שלו. תנשמו עמוק גם כשכועסים. תבינו מה זה לחבק ילד: זה לתת לו כוחות עתידיים. מה שבונה אדם הוא לא לשלוח אותו לחוג או להעביר עליו ביקורת, אלא להעניק לו אמון, קבלה, אהבה, חיבוק.

אני מניח שההורים שלי נתנו לי את העוצמות האלה ככל שהם יכלו. לטעמי לא מספיק, אבל זה חסר טעם לכעוס עליהם על זה כרגע. אני יכול בעיקר להשתדל לטפטף את הטיפות הללו לילדים שלי ולא להיות ביקורתי כלפיהם, וזה בדיוק מה שעבר לי בראש כשקראתי את השורות האלה. אבל קודם כל אני חושב שצריך לטפטף אהבה וחום פנימה, כלפי עצמי. וזה כבר הרבה יותר מסובך וקשה למי שהתרגל לקטול את עצמו על כל צעד ושעל בביקורת משתקת.

אופיר שער ציין עוד על הרגע המיוחד והאינטימי שלו עם גיל-עד כשהוא היה רגיל לעטוף אותו בטלית בברכת כהנים. גם כשהיה ביניהם מתח.
התיאורים של הקשר האידילי ביניהם עלולים ליצור רושם שהכל היה חלק. אבל זה לא מדויק, וככה הוא אמר בהמשך הכתבה, כנראה כבר אחרי שנודע שגיל-עד נרצח:

זה לא שאנחנו סיפור אוטופי של אבא ובן שצועדים אל תוך השקיעה. צריך לזכור שמדובר בגיל ההתבגרות. היו גם ויכוחים. באחת הפעמים היה בינינו מתח וגיל-עד היה בישיבה. התקשרתי אליו ואמרתי לו: מה שלא יהיה, תדע שאני אוהב אותך. רק תדע. מהצד השני היתה שתיקה. כמה אני מתגעגע עכשיו להגיד לו שאני אוהב אותו.

באותו רגע שקראתי את זה מאוד התגעגעתי לאבא שלי, שאמנם לא עטף אותי בטלית בברכת כהנים, אבל כן אהב אותי, למרות הטעויות שהוא עשה כמו כל הורה, ולמרות הרצון שלו לתמרן אותי למקום שהוא חשב שיהיה לי טוב יותר בעיניו. הייתי מאוד רוצה להפסיק להתווכח איתו בתוך הראש שלי, ולדעת להכיל את הכעס והביקורת עם האהבה בצורה שלא תכניס אותי לסחרור רגשי שדוחף אותי למקומות מתמכרים.

הבקשה שלי היא שאוכל לומר דבר כזה לאבא שלי, בכל מקום שבו הוא נמצא כרגע, ומתוך זה שאוכל לומר את זה גם לילדים שלי, אפילו כשהם נורא יכעיסו אותי.אני מניח שזה יקרה רק אחרי שאוכל לומר לעצמי את הדברים האלה, ולשלב את הביקורת עם האהבה וההערכה כלפי עצמי בצורה בוגרת ומאוזנת יותר.  אני מאמין שאהיה במקום הרבה יותר טוב כשאוכל לנהוג כך.

יודעים מה? אני מוכן ללכת עוד צעד קדימה בבקשה הזאת: יכולת ההכלה הזאת של הניגודים, בלי להיכנס לסחרור רגשי, תוכל גם לעזור לי ליצור קשר טוב יותר עם הכוח העליון, למרות הביקורת והכעס שיש לי כלפיו, ובלי להרגיש שאני נתון להתעללות או לשרירות. הלוואי.

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 9 חודשים #62873

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה גוני
כיף לראות את הכתיבה שלך, מרגשת, כנה, נוגעת ללב
נגעת בי
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 9 חודשים #62878

תודה. אמן.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 9 חודשים #62880

• שמחה (חולה אהבה)
תודה על הכתיבה, נגעת בי בפנים.

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 9 חודשים #62903

תודה...
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: בלי ציפיות לפני 9 שנים, 9 חודשים #62905

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
וואו. אהבתי. מאוד. צדקת. איזה כיף 'אתה' מפוייס. מניסיון, כדאי לך לעטוף את הילדים שלך בטלית. מהרגעים העטופים ביותר שלי בשבוע. אוהב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן