ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי? בס"ד כן!
(0 צופה) 

נושא: יש סיכוי? בס"ד כן! 220010 צפיות

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 4 חודשים #97560

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבי גולן כתב on 30 אוג' 2016 12:27:

חברים, אין לי משהו לחלוק, אני שמח להיות פה איתכם,

אסירות תודה אחרי 14 שנה מהנישואין שלא יצאתי עם הילדים לטיולים בחופש, ולא פעם אחת רק שלושה פעמים, זה היה קשה, כי תמיד שלחתי אותם לבד לטיולים עם אישתי, ואני הייתי ממשיך את חיי ההפקרות, זה היה לי קשה, הייתי צריך להיות בהחלמה, אבל אסיר תודה שעשיתי את זה, והילד הגדול שלי שאל אותי, מה קרה אבא, שאתה מגיע איתנו,

מודה לאלוקים על פעולות החלמה שאני עושה, ומתפלל להמשיך הלאה להתמקד ביום הנקי, ולא לחכות לציוני דרך של עשרות שנים של נקיון, תודה שאתם איתי בדרך.

אבי גולן
קצת באיחור אני מגיב
אבל ההחלמה עושה לנו דברים נפלאים
משנה סדרי בראשית ממש

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 2 חודשים #99892

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

אבי גולן! מזל טוב על 2000 הודעות! וואו, 2000 רגעים של החלמה,אשרייך!

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 2 חודשים #99903

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה שאתה עוקב אחריי,
מתפלל להגיע ל 90 יום, ואחלוק מה שעברתי בתקופה הזאת,
חברים יש תקווה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 2 חודשים #99905

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבי גולן כתב on 21 פבר' 2017 10:29:

תודה שאתה עוקב אחריי,

מקווה שזה לא עקיצה! ומי כמוך יודע ש90 יום זה רק מספר... שתזכה להישאר הערב נקי!

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 1 חודש #100290

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים לדרך,
הנה הגיע הזמן לחלוק איתכם מהתקופה אחרונה בתכנית,
לא שיתפתי ביומן מסע שלי, כי הרגשתי שאין לי לחלוק תקווה לחברים פה, אני כבר בקבוצות כנעט 4 שנים ו....
אבל אסיר תודה הייתי זמין לחברים בפורום כל הזמן, לא ברחתי מפה, כי זה הבית שלי,
אז איפוה היינו?
לפני שנה נפלתי אחרי 347 יום, נפילה כואבת מאוד, ניסתי לעלות חזרה על הדרך, אבל כל שלושה חודש בערך נפלתי שוב, והאמת שבשבוע אחרון כמעט נפלתי שוב, מרוב קריזים של תאווה, אבל נתקדם לאט לאט,

להלן ציטוט ששלחתי בהודעות לחברים אחרי הנפילה שלפני הנפילה אחרונה,

"בוקר טוב חברים, אחרי שאני חי עם עצמי כבר ארבע ימים קשים מאוד,   נפלתי ביום שני השבוע, אחרי 106 יום, אחרי שנפגשתי עם הספונסר, הייתי בקבוצה, דיברתי עם ששה חברים באותו יום, קריאה בספרות, ועם כל זאת אלוקים לא נתן לי יום נקי, נכנסתי לשירותים ואוננתי, דיברתי עכשיו עם הספונסר , והתחלתי לבכות, התסכול שלי, אחרי חודש תשרי מחובר, אמרתי תהלים בבכיות בערב כיפור, ויום כיפור בכיתי המון על המחלה שלי, והושענא רבא ושמחת תורה הייתי ממש באורות הרגשתי קרבת אלוקים עלי, אמרתי לעצמי אז, שהרגשות האלו, אני צריך לקחת איתי להמשך הדרך בימים הקשיים, כדי לא להשתמש, ואיפוה, מגיע שעת מבחן ושום דבר לא עומד בדרכי, איפוה החיבור, וכל האנגריה הרוחני והדתי שהשקעתי בחודש תשרי שווה לאפס, והבעיה מתחילה שאם כבר אוננתי אז יאלה, אני רוצה ללכת להזמין.... ולמה לא, ומרוב פנטזיות ואובססיה אני לא מצליח להירדם בלילה, מאז הנפילה הייתי כל יום בקבוצה, ונפגשתי עם חברים באופן פיזי שיחות יותר משעה, רק כדי לא ללכת למשמש את הפנטזיות שלי, ביום רביעי עלה 60 שקל החלמה כדי להיות במסר של חבר מחו"ל, אפילו שהתקמצתי, ואתמול יצאתי עם חבר למסעדה ב 118 שקל על חשבוני לשבת קצת כדי להשתחרר, העיקר לא להשתמש, מתפלל לכוח ולהמשיך לבוא, ולזכור שהיום הנקי שלי זה נס מאלוקים, ולהתאבד על הפעולות, תודה שהקשבתם, הייתי מאריך, יש לי הרבה מה לכתוב, אבל אולי אכתוב עוד ביום ראשון."

ואחרי כחודש נפלתי שוב, והנה מה שכתבתי אז,

"אז ככה, אחרי שנה נקיון שנפלתי נכנסתי לתקופה של נפילות, עד שלקחתי ספונסר חדש, התחלתי צעדים מהתחלה התמקדתי בצעדים 1-7 והרגשתי שאני על הדרך, עברתי חודש תשרי מאוד מחובר, בכיתי בכיפור, צעקתי בהושענא, ורקדתי עם התורה בשיא של חיי, הרגשתי שאלוקים איתי, ובתאריך כ"ט תשרי נפלתי על אוננות טיפשית אחרי 110 יום, נכנסתי לתיסכול של החיים שחודש תשרי חודש התשובה, לא הוצלחתי לעבור בנקיות, והתחלתי לשאול איפוה אלוקים בתמונה, מה חטאתי שנפלתי ואני לא מצליח לעלות על הדרך,  ונכנס רצון עז ללכת לשימוש כבד, אם אין אלוקים, אז למה להביא יום נקי, וככה סבלתי חודש, שאלות וטינות על אלוקים למה הוא דפק אותי וכו' עד שנפלתי שוב ב 28 יום נקויים נגד רצוני, ואז התעוררתי,.... הבנתי שבטינות תסכולים לא אתקדם בחיים, הרמתי ידיים ואמרתי, אבא, אני כבר לא שואל שאלות, כולי שלך, והתחלתי צעדים מהתחלה מתוך כניעה וויתור על פנטזיות ללכת לשימוש כבד לדפוק כאילו את האלוקים, וא.ת. אני נקי היום וגם מפוכח במשך 9 יום, תודה שהקשבתם"

והנה אני פה, נקי כבר בנס ממש 94 יום,
אני מתמקד עכשיו בצעד 3, כי מאוד קשה לי למסור את החיים לאלוקים, הנפילות שלי זה בגלל חוסר קבלת המצב של החיים, אני כל הזמן מרגיש, שאם יש לי יום נקי, אז עכשיו הגיע התור של אלוקים לסדר לי את החובות ועוד כל מיני קשיים בחיים, ואני לא מבין, שיום נקי, אני מביא בשבילי, כי אני סובל בשימושים, ואני צריך וחייב למסור את החיים שלי לאבא אוהב עם סגירת עיניים בלי דרישות ותנאים, וזה משהו שאני עובד ומתרגל את יום יום, זה קשה אבל אחרי הפעולות מגיע התוצאות, ומתפלל להפנים את זה באמת ובאמונה,

שתיים, מה שאני מתרגל בתקופה הזאת, לסבול את הסבל של לא להשתמש,
לפעמים אני מרגיש אם לא אשתמש, אני מתמוטט נפשית, אני חייב זה, ואני צריך ללמוד לסבול את הסבל, זה קשה, אבל....
מקווה שלא הארכתי, אבל המקום הזה זה צינויי דרך שלי,
ותודה לכל המעודדים והחברים שצמודים אלי,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 1 חודש #100300

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי. מצטער על הנפילות אחי אבל איזה דרך אדירה עשית. אני ברוך השם נקי מאז שהצטרפתי אבל וואלה אתה קם כח פעם מחדש. 
ותכתוב עוד יש לך הרבה ניסיון וזה יכול לעזור לנו. 
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 1 חודש #100377

אוהב אותך מאוד אח יקר.
שמח שאנחנו ביחד בדרך.
ממך אני לומד איך להחשיב את היום הנקי בלי אגו ובלי רצון עצמי, פשוט להבין שיום נקי זה יום טוב.

תמשיך לשתף אותנו בהחלמה שלך, בשבילנו ובשבילך.

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 1 חודש #100405

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אבי יקר, 
מזל טוב, 
תרשה לי לנצל את הציון דרך הזה שלך, ולומר תודה על הזמינות שלך, 
בהצלחה בהמשך! אח יקר

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 1 חודש #100406

כל הכבוד! אהבתי את ההתבוננות שלך ״מה היה לי עד עכשיו״, ״מה עברתי בתקופה הזו״, זה חשוב מאוד. בהצלחה

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 1 חודש #100855

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

זה הפינה החמה שלי,
היה לי מעידות קטנה אתמול, חיפשתי תאווה במחשב, א.ת. לא נגעתי בעצמי, חשפתי לחבר,
והיום יום חדש, דיברתי עם הספונסר, כתיבת בוקר, שיחה עם כמה חברים, וקריאה בספרות, וברכיים, וכמובן כמה דקות של שקט, לדבר עם אבא אוהב שלנו,
מתפלל להמשיך את היום בחיבור ובמפוכחות.

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 1 חודש #100862

אוהב אותך.
לא יודע אם מצאת תאווה או שרק חיפשת. 
אבל אם מצאת, אני רוצה לומר לך מהניסיון הקצר שלי שתזכור בימים הקרובים שאתה במצב רגיש.
התזכורת הזאת שאני במצב רגיש עוזרת לי לא להתיחס בשוויון נפש לאלרגיה שקימת בתוכי.

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 1 חודש #100881

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכנות. 
אני מאחל לך שההפרש בינינו ישאר אותו דבר...
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים, 1 חודש #100894

• אורי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • חבר ותיק

ווואו איזו משמעת עצמית.
לאחד את השורות ולא להתפזר אחרי כל כך הרבה זמן.. 
נדרשת סבלנות ואמונה עילאית.

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים #101540

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב, רוצה לחלוק שחודש אחרון זה חודש ממש ללא החלמה, הלכתי אחורה בנושא צעד 3, אני פועל על רצון עצמי, במקום לוותר ולעשות רצון אלוקים, ואני מרגיש שהדבר הזה, מחזיר אותי לתאווה ורצון להשתמש, אין לי כבר כוח להתפלל, אבא תעזור לי, כי אני יודע שהכדור נמצא בידיי, 
בכל זאת מתפלל לכוח לוותר על עצמי, שזה נובע מרצון לשלוט על חיי, ולחיות בכנות ובאהבה,
תודה שאתם איתי בדרך.
האמת, כתבתי פה שפת חרשים, אבל מספיק שאני יודע למה התכוונתי, המקום הזה, זה יומן מסע בשבילי, לצינויי דרך מהחיים המורכבים שלי.

תגובה: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 7 שנים #101557

אוהב אותך אבי.
אני לא מבין שפת חרשים אבל אני מבין את שפת הלב.
מי ייתן ונמצא אותו עכשיו.

זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן