ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי? בס"ד כן!
(0 צופה) 

נושא: יש סיכוי? בס"ד כן! 219742 צפיות

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 10 חודשים #89250

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוי כמה שאתה מחזק אותי.  .... חשבתי שאם אפול עכשו זאת תיהיה נפילה ככל הנפילות, הבהרת לי שלא..  אוהב!

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 9 חודשים #91717

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב חבריי היקרים לדרך שלי
אחרי כמעט חודשיים שאני משתתף פעיל בפורום אבל לא חולק ביומן מסעי, רוצה לשתף מה קורה ועובר עלי,
בתקופה אחרונה יש לי בקבוק קטן של תאווה איתי בדרך, חשבתי שאני אצליח להביא ימי נקיון ארוכים איתו, לא רציתי להתפטר ממנו, ניסיתי ולא הלך, הייתי נקי כמעט שלוש חודשיים עד לתאריך 19.6.16 ונפלתי, ניסתי לעלות חזרה על הדרך הוצלחתי להחזיק שריר עד לתאריך 18.6.16 ונפלתי, א.ת. התפטרתי מהבקבוק, נפגשתי עם הספונסר, והותחלנו דרך חדשה כחבר חדש אבל וותיק, החלטתי להתקדם בצעדים. מ 1 עד 7 תוך חודש, לקחתי מחברת כתבתי כבר על צעד 0 ו1 ו 2, עםקריאה בספרות וכתיבה על כל צעד אייך אני מטמיע את הצעד בחיי יום יום, מתפלל לכוח להמשיך את הדרך, זה מפחיד אותי לעשות צעדים, אין לי כוח לכתוב על פגמי אופי שלי, אבל אני חייב, הטינות והרגשות הצודקות שלי מפילות אותי, מתפלל לאלוקים שייתן לי כוח להבין שאני צריך להתמקד בהיום, ולהיות כנה עם חברים והספונסר, ומתפלל להחלמה.
תודה שהקשבתם.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 9 חודשים #91721

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה שמסרת.. 
אוהב.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 9 חודשים #91722

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
אוהבים.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 9 חודשים #91758

אוהבים ומעריכים!
דווקא הענווה להבין שלמרות שהיית באיגרא רמה אתה בן אדם רגיל עם כל המשתמע מכך זאת הדרך הסלולה להצלחה!!

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 9 חודשים #91769

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
תודה אבי גולן על הכנות והשיתוף,
אין כמוך,
אתה מוסיף לי הרבה החלמה עם תגובותיך המעודדות לכולנו.
מתפלל שכל האיחולים והמילים הטובות שאתה מרעיף פה על כולנו יחולו על ראשך עם ריבית דריבית,
ונזכה כולנו יחד לעוד יום שפוי ומחובר אליו יתברך,
מזכיר לעצמי שגם אם זה יהיה 'רק להיום', זה שווה הכל.
אוהב ומעריך
'פנימה'.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 8 חודשים #91829

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
צהריים טובים חברים לדרך,
אסירות תודה על נקיון של שבוע,
בשבוע אחרון התמקדתי בצעדים 0 עד 4,
אתמול קמתי לסטאציה מאוד מלחיצה, אישתי אמרה לי שקרוב משפחה שלה שאני חייב לו המון כסף הולך בתקופה הקרובה למשוך ממני כל חודש סכום כסף, נכנסתי ללחץ כי יש לי בשבילו רק שליש מהסכום שאני חייב לו, זה ממש העיף אותי לשימוש, נכנסתי לתיסכול, והרגשתי מה לי חיים, אין לי כוח להתמודד. עם כשלונות העבר שלי, 
התיישבתי וכתבתי צעד 4 על הפחדים שיש לי בנושא הזה ורגשות שלי, ומה אני יכול לשנות ובמה להתקדם, הגעתי לתובנות שהעיקר הלחץ שלי שבעוד שנה וחצי ויותר יגמר לי הכסף ( כי אני חייב לו 300 אלף שקל ויש לי רק 70 אלף שקל) ואז אני ייצטרך לארגן מאיזה שהו מקום עוד כסף, והעיקר הלחץ הוא מאישתי שתשגע לי את המוח להביא כסף משום מקום, זה ממש הרגיע אותי, 
והנס הוא,
שחזרתי הביתה אישתי פתחה את הנושא הזה, וממש הרגיעה אותי, שאנחנו ניתן לו כל חודש מהכסף שיש לנו בצד בשבילו, וכשייגמר נגיד לו בשיא הפשטות נגמר הכסף, ואין ממה להלילחץ, הרגשתי שאלוקים ממש הולך איתי יד ביד,
ומה האבסורד פה, שרציתי ללכת להשתמש היום על פחד ממשהו שיקרה בעוד שנתיים, במקום לחשוב שאני ישתמש בעוד שנתיים על מה שיקרה אז, א.ת. על תכנית ספונסר וחברים, שנתנו לי כוח לעבור את היום הזה בהחלמה בשפיות ובמפוכחות,
תודה שהקשבתם.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי אבי גולן.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 8 חודשים #91833

• איפה האור
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • חבר ותיק

מדהים.
לקחתי לעצמי תובנה, שכאשר אני בתוך הסיטואציה אני פשוט לא חושב ועושה שטויות. 
פשוט אתן לאלוקים לנהל לי את החיים

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 8 חודשים #91899

חושב עליך הרבה.
רק עכשיו קראתי, כל הכבוד על הכנות ועל הפשטות.
אוהב.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 8 חודשים #91903

• 2דניאל
  • חבר ותיק

אבי גולן הגבר! 

מה שכתבת עזר לי מאוד להבין שאני חייב להגיע לצעד ארבע, בהרבה נפילות הרגשתי שזה לא רק תאווה זה כבר משהו יותר מהותי ועמוק, שמח בשבילך שהיום הזה עבר בשפיות מאחל לך ולכולנו עוד יום אחד רגוע שליו נקי ומפוכח!
אוהב.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 8 חודשים #91933

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
תודה אבי שאתה איתנו,

מקבלים ממך הרבה החלמה,,,,,
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 8 חודשים #92446

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף. החכמת והחלמת אותי (מעט מן הים..) בשיתופים הכנים
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 8 חודשים #92447

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

תודה לכל מגיב ומגיב זה נותן לי הרבה כוח,
רוצה לחלוק, שאני באסירות תודה נקי ומפוכח, אבל, מפחד מאוד מהנפילה הבאה, אני עושה המון פעולות החלמה, אבל בשניה של אי שפיות אני יכול ללכת להשתמש, ואני שואל את עצמי, האם עכשין אני כן על הדרך, כמה זמן יחזיק אץ הנקיון,
א.ת. דיברתי עם הספונסר על זה, והוא אמר לי להתמקד בהיום, ורק להיום, היום אין לי פחד מנפילה, הפחד של זה לעתיד, ומה שקשור לעתיד זה מחלה, ואסור לנו להתעסק בזה, 
מתפלל באמת לכוח להמקד להיום, ולהמשיך את הפעולות החלמה, מתוך רוגע ושפיות.
תודה שהקשבתם.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 7 חודשים #93282

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

חברים, אין לי משהו לחלוק, אני שמח להיות פה איתכם,

אסירות תודה אחרי 14 שנה מהנישואין שלא יצאתי עם הילדים לטיולים בחופש, ולא פעם אחת רק שלושה פעמים, זה היה קשה, כי תמיד שלחתי אותם לבד לטיולים עם אישתי, ואני הייתי ממשיך את חיי ההפקרות, זה היה לי קשה, הייתי צריך להיות בהחלמה, אבל אסיר תודה שעשיתי את זה, והילד הגדול שלי שאל אותי, מה קרה אבא, שאתה מגיע איתנו,

מודה לאלוקים על פעולות החלמה שאני עושה, ומתפלל להמשיך הלאה להתמקד ביום הנקי, ולא לחכות לציוני דרך של עשרות שנים של נקיון, תודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 7 שנים, 7 חודשים #93309

איזה יופי 
חיפשנו אתונות (נקיות) ומצאנו מלוכה =החלמה.

זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן