ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי? בס"ד כן!
(0 צופה) 

נושא: יש סיכוי? בס"ד כן! 219959 צפיות

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #57311

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
לאבי גולן היקר!

אתחיל עם מה שחשבתי לכתוב
הלך לפח 149 יום, שמחר זה נגמר 5 חודשיים,
בקיצור נפלתי, היה מעידה שהתהפך לנפילה, ומשמה נפילה כואבת,
נתחיל מה לא עשיתי בימים אחורנים:
1. מפורים לא "למדתי" בספרות, שזה שבוע וחצי
2. תקופה אחרונה אני לא מתקשר לחברים, אני מדבר המון עם חברים אבל הם מתקשרים אלי, אני צריך להתקשר ולהודות שהתאווה הרגה לי את החיים,
3. כבר יומיים שאני הולך בלי גומי,
4. היום בוקר לא עשיתי ברכיים,

נחזור להתחלה,
לא הלך שום דבר בפח, הרצף של הנקיות נפסק, אבל את החלמה שקיבלתי מתוכנית, והרוגע והשלווה ועוד מתנות שקיבלתי בתוכנית ב 5 חודשיים אפשר לקחת אותם ולהמשיך מזה ולחזק במקום שצריך חיזוק,
יש לי בעיה שאני "לא מרגיש" אני מנסה לבכות על הנפילה, אני רואה חברים בתוכנית שמגיעים אחרי נפילה מרוסקים, ואני "מנותק" במקום לשבת עם עצמי ולבכות ולקחת את הסבל איתי להמשך הדרך לזכור לאן אני לא רוצה לחזור, אני כותב וזהו,
זה אני, אנ צריך לדעת שיש לי מחלה והמחלה כל כך גרוע שהוא הרג לי את "הרגשות"
כתבתי מידי הרבה אוהב אותכם צריך אותכם ונשתמע,

זה ממש עצוב לשמוע על נפילה של חבר לדרך!
אך חשוב לדעת, שנפילה כזו ,
שלומדים ממנה ומפיקים לקחים.
יכולה להוביל אותנו למקומות הרבה הרבה יותר טובים!!!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #57454

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אסיר תודה על 9 ימים של נקיות,
וגם באסירות תודה גדולה לאלוקים שגם "המפוכחות" חזרה לי, כבר לא האמנתי שאני יכול להיות מפוכח.

יש לי הרבה לכתוב דברים טובים,
אבל לא מסתדר לי הכתיבה,
תודה שאתם איתי בדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #57495

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
תודה שאתה איתנו כאן בפינה החמימה שלנו בסייברספייס
עצם הידיעה שיש לך הרבה דברים טובים לכתוב מחממת את הלב  :-*

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #57552

רק ביום שלישי בקבוצה בירושלים חיברתי בין ה"ניק" לפרצוץ האמיתי.
אוהבים.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #57878

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה על נקיות מתאריך 26/03/2014 שזה אומר רק להיום
(למי שאין כוח לחשבן זה יוצא 15 יום)
אבל רק על ידי לזכור תאריך אחרון נכנס לדם את המושג "רק להיום" בכל אופן אצלי,

אני רוצה להודות לאלוקים אוהב, דרך חברי בתוכנית (צעד 2) על מתנה מיוחדת במינה שהיא
"בטחון חזק ובטחון מופלג של אמונה בבורא עולם," שרק הוא עושה ויעשה כל המעשים, ושהוא שומר עלי ודואג לי דבר קטן כגדול,
וזה לא מובן מאליו, ואני מתפלל שהמתנה הזאת תמשך לי מיום ליום ויותר ויותר,
המתנה הזאת הצילה את חיי, אפשר לחיות מבלי לסבול, כל דבר בחיים מסתדר (אפי' שלא רואים את התוצאות מיד) כשמשחררים ומוסרים את עצמנו וחיינו להשגחתו של אלוקים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #58109

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה על 21 ימי נקיות, בחסד אלוקים ממש,
ואני מתחנן על עוד יום נקי ומפוכח,
לפי פסק של רב שמכיר את התוכנית, מותר לכתוב את אסירות תודה ואת הפחדים, כי זה ממש דבר האבד,
ואפי' צריכים לכתוב באלו ימים יותר ויותר אסירות תודה כדי להתחבר לחיובי ושלא נהיה חייבים להשתמש,

אסיר תודה על ליל הסדר מיוחד במינו מתוך רוגע ושלווה,
אסיר תודה שהגעתי לאפיקומן בחצות, נתתי לאלוקים לנהל את הזמן לא הסתכלתי על השעון,
אסיר תודה על התפילה בחג בבוקר "לא הייתי צריך להסתכל על השעון כמה זמן כבר התפללו ועוד כמה זמן יגמרו"
אסיר תודה ש"חוקי מרפי" לא עבד אצלי,
המקרר לא התקלקל,
המכונה כביסה לא נתקע בסחיטה,
הביוב לא נסתם,
הצנרת לא התפוצצה,
הגז לא דולף,
החשמל לא קפץ,
ושום ילד לא היה צריך ללכת "רק לבדיקות אצל רופא"

ואילו פינו מלא שירה כים וכו'

אסיר תודה על ההפנמה של "אין עוד מלבדו"
אמונה ובטחון מופלג בהקב"ה,
ומבקש על העתיד להמשיך לקבל את המתנה הזאת,

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #58162

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
איזה כיף לשמוע

חג שמח

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #58175

ברוך ה' כיף לשמוע על ההתקדמות והיציאה שלך מהנפילה שיכלה להביא אותך גם למקומות אחרים.

היה גם תענוג להפגש איתך פנים אל פנים במנגל (וגם עם שאר החברים שהיו שם) חג שמח ומואר לך ולכולנו.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #58261

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
תודה "תשובה שלימה" על הכוח,
------------------------------------------

אסירות תודה על הנקיות מתאריך 26/03/2014 "ורק להיום" (דרך אגב למתעניין 25 יום)
לא מובן בכלל, לא האמנתי שאעבור את החג בנקיות, באסירות תודה אני נקי רק להיום, ומתחנן לאבאל'ה שבשמים שיתן לי במתנה עוד יום ומפוכח,
אסירות תודה על חיבור עם ילדי, ואני יכול לשבת איתם יותר מכמה דק',
אסירות תודה על הבית מסודר ונקי, לפני פסח וכולל חג,
אסירות תודה על רוגע שלווה - לא מבן בכלל,
אסירות תודה על בגדים חדשים שקניתי לחג,
אסירות תודה על אוכל בשפע, ומספיק לכל החג,
אסירות תודה שחברים התקשרו אלי, אפי' שזה חג, ואסיר תודה שיכולתי להרים את רוב הטלפונים ולהתחבר,
------------------
והכי חשוב לזכור מאיפוה הגעתי ומה אני סובל,
אני סובל ממחלה ארורה שעומדת לי בצד, מבלי שאני ארגיש, ומשכיחה לי את הסבל, "רק לאונן" מה קרה?
ואחרי הזה הוא משתלט עלי בכול הכול נפשי ורוחני אפי' גופני - אני לא מצליח לתפקד כמה ימים,
ואני חייב לזכור את זה,
ואסיר תודה על התזכורות שיש לי מפעם לפעם שהתאווה יותר חזקה, ורק אלוקים אוהב שומר עלי ונותן לי במתנה עוד יום ועוד יום,

אוהב אותכם צריך אותכם, ומבלעדיכם לא יודע איפוה הייתי מגיע, אם הייתי בכלל חי.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #58283

אוהבים!
כ"ה יתן ה' וכ"ה יוסיף לך הרבה ימי נקיות ושפיות, החלמה וחיבור!
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #58595

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה "גדולה" על 31 יום של נקיות, ו"רק להיום"
ועוד יותר על "מפוכחות" שבהתחלה אחרי הנפילה נשארתי משומש בראש, ולא האמנתי שאני ישתחרר, ובעזרת צעד 2 וצעד 3, יש תקווה,

רציתי להוסיף ממה ששמעתי, (וזה דורש תירגול ותפילה שנתחבר לזה וזה עוזר מאוד גם לעשות רצון אלוקים וגם לחיבור ועוד הרבה דברים טובים)
אסירות תודה על הרבה חיבור "לאלוקים אוהב" ושאני בן של מלך, וכשאני מתנהג כמו של "בן של מלך", אלוקים נותן לי מתנות שמגיע ל"בן של מלך",
ומי יותר קרוב מאנחנו המכורים לאלוקים, ויכולים להרגיש את החיבור ע"י שהוא אבא שלנו, ואנחנו מגיע לנו את התואר של בן של מלך,
מבלי לזלזל בשום נפש יהודי.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #58721

אוהבים!
ותודה על החיבור!
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #58738

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים
אהבתי גם את סוג המחשבה הזאת - של בן מלך
אתה יודע פעם חשבתי על הנושא, אנחנו רואים שאם מישהו שוכח להגיד בתפילה מוריד הטל עליו לחזור לתחילת התפילה, וחשבתי על זה וואו, למי זה מעניין שיהודי אחד בקצה העולם מרוחק אלפי מילים מהמרכז של העולם התבלבל פעם אחד בתפילה ולא אמר את מה שצריך, ולא רק זה אלא הרי הוא התפלל אתמול ויתפלל גם מחר, וגם היום יש לו שתי תפילות שהוא התפלל בסדר, אז למי זה מעניין, האם בגללו ייעצר הטל מהשמים או תרד פתאום גשם שלא בעונתה?
אבל כנראה שכל תפילה קובעת, כמו שאומרים להבדיל 'כל קול קובע', והקב"ה שאני בנו משתוקק לשמוע גם ממני האדם הקטנציק את תפילתי.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #58746

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
"משה מנסה" תודה על הפידבק,

רציתי לשחרר ולהודות בחוסר אונים, אני נמצא כבר כמה ימים באובססיות דקה כן דקה לא, אני נמצא במקום של דקה "מלאך ודקה גלח" ואני מתפלל דרככם שאלוקים ייתן לי עוד יום שפוי נקי.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59075

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה על 37 ימים של נקיות, אסיר תודה על רוגע שלווה,
רציתי להודות בחוסר אונים ולהשתחרר, שבוע אחרון היה לי כמה מעידות, והראש שלי קצת משומש, אסירות תודה שאתמול היה לי מפוכחות,
ואני מתפלל לעוד יום נקי ושפוי,
ועוד משהו, אני מחפש עבודה, ובאסירות תודה יש לי כמה הצעות עבודה שהם גם בכבוד, וגם יכול להיכנס ברכה בעבודה וזה מינימום של השתדלות, וגם באסירות תודה גדולה, אין שמה קובניות, ואפשר גם להיות כנה, ובלי לפגוע באנשים,
אבל.......... הדחיינות שזה פגם אופי חזק אצלי, שולט עלי, ומתפלל דרככם שאלוקים ייתן נכונות ואת הכוח להתקדם לדברים שאני צריך להתקדם.
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן