ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את הטיפוס
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את הטיפוס 17634 צפיות

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 6 חודשים #46333

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
ריקנות. לא מחפש שפיות. לא מחפש כלום. רק לשבת ולראות סרט בשקט. אבל לאן אני אגיע מסרט? אני משוגע... לגמרי...
לא רוצה יום נקי. רוצה לראות להרגיש לסמוך על אלוקים ולתת לו לנהל אותי. המפתחות בפנים.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 6 חודשים #46338

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אלוהים כפי שאני מבין אותו? מיהו? בשבילי היה ברור תמיד שצריך לעשות רק דברים שכליים. אני מתחיל לפתוח את עצמי ולגלות את הכופר הקטן שבתוכי. אני מאמין בדטרמיניזם. אני מאמין שאין דבר בלי סיבה. מאמין שאלוקים ברא את העולם ונטש אותו. מאמין שהוא יצר מערכת שמנהלת את עצמה, שהתפילות משפיעות כי כך נברא מראש, ולא כי יש מישהו שמקשיב לי. איך אני יכול למסור את חיי בידי כוח שאני לא מאמין שנמצא פה ברמה יומיומית? למה אני מקיים מצוות (משתדל...)? לא יודע. אין לי תשובות. סתם רציתי לפרוק את זה.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 6 חודשים #46352

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
היי חבר.
חשבתי המון פעמים על מה שכתבת. אלוקים כפי שאני מבין אותו... אין סוף הבנות. גם שלך לא טעות. אך גם לא האמת השלמה.
אבל נניח ואתה צודק.
אלוקים ברא מראש את החוקים. וברא מראש את הניסים. ומתי נס יקרה. ובתכנית שלנו קורים ניסים. וגם זה נברא מראש. וגם מה שאתה לא מרגיש שיש מישהו בצד השני נברא מראש. וזה לא סותר לעובדה שאם תמשיך להתפלל יקרו ניסים.. מראש.
הכל כתוב מראש בתכנית האלוקית.
גם האהבה שלך לילדיך כתובה מראש...
ולאלוקים כפי שאני מבין אותו, בורא הזמן, אשר איננו תחת ההתחלקות של עבר הווה ועתיד.. מה לי אם שמע לי בבריאת העולם מהלי כעת או בעתיד. אולי הוא שמע אתמול לתפילה שלי של היום?
אני מאוד קרוב לנושא. אך בזמן הקצר שאני בתכנית אמרו שלא משנה מה האמת לאמיתה. כי הנושא כאן זה לא פילוסופיה אלוקית.
רק לקרוא לו אבא ולדעת שהוא אלוקים אוהב.
גם שאר הדברים נכונים. אך השפה הזו עוזרת להטמיע את האהבה לאותו אלוקים אוהב.
מאחל לך שתמצא אותו, את אבא האוהב. שתמצא את האהבה בכלל ובעצמך בפרט.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 6 חודשים #46353

• brother
  • דירוג פלטיניום
אתה יודע מה, אולי יום נקי זה לא הדבר החשוב שלך כרגע.
אולי בגלל שאתה עסוק בזה אז זה יכול לגרום לנפילות, תנסה להגיע לכך שדבר זה הוא כרגע משהו שיחלוף
קבל אותו אליך, ולך לכיוון אחר...
נסה לחפש מה מבחינתך יהיה הדבר הכי משמעותי שכאשר תסיים את היום אתה תרגיש מבסוט, שעבר עליך יום נפלא!
אוהב, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 6 חודשים #46428

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
תודה הושיעה, אבל אני לא יכול סתם לקרוא אבא לכל אדם ברחוב, נכון? או שזה רק אני? ??? ואיך אני יכול לסמוך עליו? אתמול דיברתי עם הספונסר והוא הציע שאגדיר את מה שחזק ממני ככוח העליון. רוצה לפרק את הבעיות האלו, אבל לא בדרך של תעשה בכוח. תקרא לו אבא. כמה פעמים קראתי לו אבא, ולא הרגשתי את זה, סתם לקרוא לו ככה לא יוביל אותי לשום מקום. נראה לי שלא סתם יש פרק לכופרים בתחילת הספר הגדול. בלי טיפת אמונה אי אפשר להתקדם. אז אני מחפש את האמונה הזו, את ההבנה שאני לא שולט. מחפש את האלוהים כפי שאני מבין אותו. אין לי בעיה עם המושג אלוהים רק עם התפיסה שהרגשתי מחוייב לקבל, את האלוהים של אבא שלי. האלוהים שמחייב אותי לקיים מצוות כי הוא יודע מה טוב בשבילי. האלוהים המתנשא שרק מסתכל עלי במבט שבין רחמים על האומללות שלי לבין תיעוב על זה שאני לא עושה את רצונו. פתאום אני חושב אולי האלוהים שלי הוא אני? אולי קשה לי עם הפגמים האלו בי? בכל אופן לצעד חמש אני לא מוכן להגיע עם האלוהים שיש לי עכשיו בראש. מצטער. גם אם אבין שאין לי ברירה ואתן לו לנהל, לא אחשוף מולו את הפגמים שלי. לא תודה.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 6 חודשים #47290

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
חוזר לאבא יקר!
השאלה הזו אלוהים כפי שאנו מבינים אותו
הציקה גם לי תקופה ארוכה
לפעמים שקראתי את 12 הצעדים הייתי מדלג על המילים "כפי שאנו מבינים אותו"
כי לא הצלחתי להתחבר
להבנתי זו הייתה כמין פתח לכופרים
שאפשר להיגמל אם תמציא לך איזה אלוהים קטן... :-\
ולכן הנחתי למשפט הזה ולא התעמקתי בו יותר מידי
במפגש הדובר האחרון (סטיב ) הוא התיחס לנושא מעט אחרת
הוא דיבר על כך שהרבה פעמים
ההבנה הראשונית שלנו על אלוקים לא יכולה לתת לנו החלמה
כיוון שאנו חושבים שהוא זעפן, כעסן, נוקם, חלש, לא מבין אותי וכו' (מחק את המיותר או הוסף כפי הבנתך...)
לכן לפעמים צריך עיבוד מחדש מי זה אלוקים בשבילי
זה מזכיר קצת את סיפור הנסיכה והירח...
שלפעמים המחשבה שלנו תוקעת אותנו במקום אחר...

בהחלמה רבה מכל הלב
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 6 חודשים #47311

פתאום אני חושב אולי האלוהים שלי הוא אני? אולי קשה לי עם הפגמים האלו בי?

ממש עמוק. פתחת לי עוד ערוץ של מחשבות חדשות. תודה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן