ברוכים הבאים, אורח

תודה על הניקיון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: תודה על הניקיון 4150 צפיות

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 6 חודשים #45608

• gil
  • חבר ותיק
  • רק להיום תהיה לי תוכנית.
קבוצת רגשות אנונימיים מתמקדת בתמיכה הדדית ברגשות, פחדים, טינות, ריכוז עצמי ועוד
ההמנעות הינה הכלי בו אנו משתמשים כדי לא לפול לתאווה (או להתמכרות אחרת) אבל בפועל הסיבה לנפילות ולכפייתיות הינה רגשות.

קבוצת רגשות אנונימיים היא חברותא חדשה עם סניפים בחיפה, ירושלים וקבוץ מעברות
זו קבוצה מעורבת ויכולה להיות בסיס למי שרוצה לטפל בשורש הבעייה הרגשית שהובילה לאובססיה.

אשמח למסור פרטים לכל מי שמעוניין
Giloren71@gmail .com
רק להיום אשתדל לחיות ביום זה בלבד, ולא אנסה לפתור את כל בעיותי בבת אחת. אוכל לעשות דברים בשתים עשרה השעות, שהיו מרתיעים לו ידעתי שעלי לעשותם כל חיי.

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 6 חודשים #46076

נכנסתי לאתר והאמת שאולי הייתי רוצה... אבל אני מפחד שבקבוצה רק אסתכל וכו'.
ודי למבין. לכן לא עכשיו לפחות ...
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 6 חודשים #46566

• gil
  • חבר ותיק
רק להיום
שתרגיש נוח דלתנו פתוחה בפני כל אחד שמרגיש חסר אונים מול הרגשות שלו

מיום חמישי 7.11 נתכנס במקום חדש לפרטים פנו אלי בפרטי
ערכתי
רק להיום אשתדל לחיות ביום זה בלבד, ולא אנסה לפתור את כל בעיותי בבת אחת. אוכל לעשות דברים בשתים עשרה השעות, שהיו מרתיעים לו ידעתי שעלי לעשותם כל חיי.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 5 חודשים #47388

• gil
  • חבר ותיק
אושר גדול הגעתי ל 90 יום נקיון המנעות מפורט ואוננות

אסירות גדולה לתכנית 12 הצעדים, שאני עושה אותה עקב בצד אגודל עם המאמנת צעדים שלי ולא התמכרתי לאוכל כתחליף בזכות מאמן האוכל שלי. אסירות תודה שהתחלתי לתת שירות בקבוצת "רגשות אנונימיים" תל אביב וזה עוזר ומחייב אותי להגיע ולתרום. תודה למשפחה ולחברים סביבי שמקבלים, תומכים, שואלים שאלות ומקבלים תשובות. אסירות תודה שאני מתחיל להתמודד עם הרגשות וההתמכרויות והאובססיות שנובעות מהרגשות

אסירות תודה לאתרים כמו זה, קבוצות באתרים אחרים, תכניות 12 צעדים, ספרות של התכנית, סדנאות, מרתונים וכל מה שעזר
תודה לכוח העליון שנכנס לחיי ופתח לי את הלב והשכל

תודה לתכנית SA שלימדה אותי את ההמנעות למרות שבשל הקיצוניות שלה איני חבר בה יותר.

תודה לכם שלמרות שכמעט ואין התייחסות ולא הצלחתי ליצור קשרים עם אנשים כאן אני יודע שקוראים
ואם לי זה עבד שהייתי שטוף בפורנו ואוננות ובמימוש של פנטזיה מינית אפשרית זה יעבוד גם לך
באהבה

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 5 חודשים #47389

תודה גיל. אני אכן קורא באדיקות. סליחה שאני לא מתייחס יותר.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 5 חודשים #47390

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
איזה יופי גיל
ממש כייף לקרוא את זה
תודה לך שאתה קופץ לפה לפעמיים
לעדכן במה שעובר עלייך
שמח מאד מאד בשבילך
נותן לי המון תקווה
במסע לעבר ה90 יום

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 5 חודשים #48479

• gil
  • חבר ותיק
שמי גיל ואני מכור
נקי היום מפורנו ואוננות כפייתית כבר 103 יום

רוצה לחלוק איתכם שהתחלתי לתת שרות בקבוצת "רגשות אנונימיים" והקבוצה עושה חיל
למרות ואולי בגלל שכל חברי וחברות הקבוצה חדשים בקבוצות 12 צעדים

אני בתהליך סיום צעד 3 ומתחבר המון לכוח העליון שלי. כמעט על בסיס יום יומי בעזרת תפילה ומוזיקה והאינטואיציה
ומתרגש לקראת המשך עבודת הצעדים. אני עושה כל צעד לפי oa, sa ו ea עם השלמות ולכן לוקח לי כל כך הרבה זמן

אני חסר אונים מול התאווה וחסר אונים מול האוכל ונמצא בהמנעות טובה מול המפלצת בעלת הראשים הרבים של המחלה שלי. הכרת תודה לכוח העליון שלי, לבן זוגי, למאמנת צעדים שלי, למאמן האוכל ולתכנית 12 הצעדים

אני רוצה לחלוק איתכם שהייתי בשבת במרתון של קבוצת צעדים אחרת ובה השתתפו אורחים מחו"ל וחברים וחברות מרחבי הארץ. שמעתי חלוקות רבות באנגלית ובעברית ונוכחתי לדעת שלמחלה צורות רבות אבל הבסיס דומה. מחלת הכפייתיות והאובססיה היא פיסית, רוחנית ונפשית ויש פתרון עבודת הצעדים והתחברות לכוח העליון

אוהב אתכם וזקוק לכם

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 5 חודשים #48480

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה גיל על החיבור
אוהבים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50527

• gil
  • חבר ותיק
שלום לכולכם
נתחיל בהצהרת נקיון אני 138 יום בקניון מפורנו ואוננות ושאר הכפייתיות של ההתמכרויות למין שלי
עומד בחיל ורעדה לפני צעד 4 ולא מצליח להביא את עצמי להתחיל אותו

משתף אותכם שאומנם לא הולך למפגשים של sa או saa אבל הולך למפגשי רגשות אנונימיים תל אביב ונותן שם שרות כמזכיר וזה תורם לי המון ומרגיע אותי ואת האובססיות שלי וגם מרגש אותי לחזור ולתרום לקהילה

מבקש להתייעץ שרכשתי טאבלט ( עדיין לא קבלתי אותו) מפחד שיוביל אותי לנפילה בשל הנגישות לאתרי פורנו בכל מקום והניידות שבמכשיר . האם יש פה חבר עם טאבלט וכיצד נהג או נוהג עימו?

שמח לקרוא מה שאתם כותבים למרות שזה מרחק שנות אור מהחיים שלי בסופו של דבר כולנו חולים במחלת ההתמכרות

Giloren71@gmail.com

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 4 חודשים #50538

גיל, אם חסימות עוזרות לך, יש אפליקציה של רימון שנקרא netspark אאל"ט. היא חוסמת גם אפליקציות ולא רק דפי אינטרנט.
כיף לקראו את העדכונים שלך. כיף לשמוע שאתה נקי, וכיף להרגיש באותה סירה, למרות השוני הגדול כמו שציינת.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 3 חודשים #52486

• gil
  • חבר ותיק
שלום לכולם
אני אתחיל שאני חסר אונים מול התאווה ונכון להיום אני נקי 162 יום מאוננות ופורנו

אני רוצה לחלוק איתכם שפוטרתי מהעבודה לפני כשבוע וחצי. לא בהפתעה ודי ברצון אבל עדיין זה פוגע וקשה. בזכות האמונה שלי בכוח העליון והדרך שלי ב 12 הצעדים והחברים שיש בתכנית צעדים אחרת עברתי את המשבר בלי ליפול לתאווה, לאוכל ולשאר ההתמכרויות שלי
בעבר שפוטרתי נכנס לדכאון לרמה שלא יצאתי מהמיטה ורק אוננתי ללא הפסקה וזללתי ממתקים. הפעם אני בן אדם חדש ללא דיכאון והתגברתי על הפחד הבסיסי שהיה לי "להיות ללא עבודה״.

אני רוצה לחלוק איתכם שאני רגוע ושלו והולך בשמחה לראיונות עבודה ומקבל הרבה שיחות טלפון ממעסיקים וחברות השמה.
מקפיד ללכת 2-3 פעמים בשבוע לקבוצה חיה של 12 צעדים (אני כבר לא הולך לsa), מתקשר לחברים ומתחלק בקבוצות סודיות בפייסבוק, עונה על שאלות צעדים, כותב למאמן ומאמנת שלי וכותב אסירות תודה . משתדל להשתמש כמה שיותר בכלים של התכנית

אני שמח גם לחלוק איתכם שאני שומר על חיוביות אופטימיות ומשוכנע שאמצא עבודה בקרוב

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 2 חודשים #54650

• gil
  • חבר ותיק
אני גיל חסר אונים מול התאווה והאוכל. מכור

רוצה לעדכן חברותא יקרה שמצאתי עבודה ואני כבר לא מובטל. בסופו של דבר פחות מחודש ישבתי בבית ולשמחתי הרבה ותודה לכוח העליון, התכנית והקבוצות שמרתי על ההמנעות מפורנו ואוננות ואפילו ירדתי במשקל.

אני חייב לשתף חששות מהעבודה החדשה אחרי 7 שנים במסגרת העבודה הקודמת. אני מאוד מתקשה להיות העובד החדש ומאוד חושש ליצור קשרים חברתיים חדשים. אני לומד תפקיד חדש בתחום וזה מצד אחד מעניין ומועיל לעתיד ומצד שני מתגעגע למוכר והחד גוני

עדיין לא הצלחתי להתחיל את צעד 4. יש בי פחד והתנגדות עצומה לעשות צעד זה. למרות שהמאמנת שלי העבירה לי רשימת שאלות שייקלו עלי בצעד 4.

ממשיך ללכת למפגשים של "רגשות אנונימיים" תל אביב ולעשות שם שרות כמזכיר ולקחתי על עצמי שרות בקבוצת אכלנים כפייתיים של אחראי ספרות. ממליץ מאוד על עשיית שרות בקבוצות זה נותן המון ומחייב להגיע

אשמח לפרטים על קבוצה ברמת גן אז אם משהו הולך שיצור איתי קשר

באהבה גדולה ושמח תמיד לשמוע ולהתכתב
Giloren71@gmail.com

בעניין: תודה על הניקיון לפני 10 שנים, 2 חודשים #54652

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים אותך גיל ותודה על השיתוף
כיף לראות שלא נטשת אותנו
תמשיך לבוא דברים טובים קורים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן