ברוכים הבאים, אורח

מתת חיים יקרה מפז
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתת חיים יקרה מפז 1574 צפיות

מתת חיים יקרה מפז לפני 11 שנים #31939

• מנחם
  • דירוג כסף
"ספר זה הוא סיפורו של ילד בחיפוש אחר זהותו, תוך כדי תהליך של פסיכותראפיה. הספר הוא תוצאת ניסיון חייו של ילד קטן בשם דיבס. כאשר יצא ילד זה ונתקל במפתיע בכוחות החיים, צמחה בתוכו הכרה חדשה של ערך עצמו, ועמה תגלית עוצרת נשימה שגילה – כי יש בו עמידה וחכמה, וכי אלה מתפשטים ומצטמצמים, ממש כדרך הצללים, המושפעים על ידי השמש והעננים.

דיבס חש עמוקות את התהליך המורכב של הגידול, את החתירה למתות-חיים היקרות מפז, את הטבילה באור החמה של תקוותיו ובגשם יגוניו. אט אט, מנסה תמיד, גילה דיבס כי בטחון עולמו אינו נמצא כולו מחוצה לו, וכי המרכז המייצב, אחריו ביקש בעוצמה כה רבה, נמצא עמוק בתוך עצמו."

הגעתי ל91 ימים. האמת שאני מלכתחילה לא החשבתי את הספירה הזו משום מה, אבל כאן אני רואה שכן עושים מזה ענין גדול. רציתי לסכם את 90 הימים האלו בקצרה והדרך הכי טובה שמצאתי היתה הציטוט הזה מתוך הספר הנפלא "דיבס - הילד המחפש את זהותו".

אני יביא את הקטע שוב, והפעם אכניס כמה שינויים וישייך אותו אלי.

"סיפור זה  זה הוא סיפורו של אדם בוגר בגילו ותינוק בהתפתחותו הרגשית בחיפוש אחר זהותו, תוך כדי תהליך של הצטרפות לתכנית 12 הצעדים. הסיפור הוא תוצאת ניסיון חייו של אדם בוגר בשם מנחם. כאשר יצא אדם זה מתוך עולמו הפנימי בו היה תקוע עשרות שנים ונתקל במפתיע בכוחות החיים, צמחה בתוכו הכרה חדשה של ערך עצמו, ועמה תגלית עוצרת נשימה שגילה – כי יש בו עמידה וחכמה, וכי אלה מתפשטים ומצטמצמים, ממש כדרך הצללים, המושפעים על ידי השמש והעננים.

מנחם חש עמוקות את התהליך המורכב של הגידול, את החתירה למתות-חיים היקרות מפז, את הטבילה באור החמה של תקוותיו ובגשם יגוניו. אט אט, מנסה תמיד, גילה מנחם כי בטחון עולמו אינו נמצא כולו מחוצה לו, וכי המרכז המייצב, אחריו ביקש בעוצמה כה רבה, נמצא עמוק בתוך עצמו."

תודה לכל החברים הנפלאים על המתנה היקרה מפז של ההיכרות עמכם.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: מתת חיים יקרה מפז לפני 11 שנים #31941

• נתי
  • חבר ותיק
מזל טוב.

תתחדש.
קום! קרא אליו. יחיש לאמצך.

בעניין: מתת חיים יקרה מפז לפני 11 שנים #31958

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
ותודה לך על המתנה היקרה מפז על ההכרות עמך...
הועלת לי לי מאוד
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: מתת חיים יקרה מפז לפני 11 שנים #31986

משמח מאוד! שנזכה כולנו!

בעניין: מתת חיים יקרה מפז לפני 11 שנים #31990

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
מזל טוב מנחם
אוהבים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן