ברוכים הבאים, אורח

שוקל לעזוב את המסע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שוקל לעזוב את המסע 1734 צפיות

שוקל לעזוב את המסע לפני 11 שנים #30643

• בן ש
  • דירוג כסף
אני שוקל להפסיק עם המסע.  אני רואה שאני ממשיך ליפול הרבה.  אני חושב שכדאי שקודם כדאי לי לעבוד על תוכנית 12 הצעדים ולקבל יותר ימים נקיים בזכות הקב"ה,  ורק אז אוכל לעבוד על ה90 ימים הנקיים.
בנוסף,  ההכחשה במסע גדולה יותר.  בהתחלה הצלחתי להגיע ל17 ימים!  אך אז הכחשתי ואמרתי שהיצר לעולם לא יחזור והוא אכן חזר בזמן האחרון ליותר מדי ביקורים!
אשמח לשמוע את דעתכם אל לעזוב או לא במקרה שלי.

בעניין: שוקל לעזוב את המסע לפני 11 שנים #30654

17 ימים אחי 17 ימים וכי קל בעיניך..

אם לא עכשיו אימתי זה עצת היצר לעזוב וללכת לדבר אחר הרי זה לא סתירה 12 צעדים ו90 יום הפוך תרוויהו כהדיי בכל הכוחות להילחם ..
לא צריך להיכשל תשמח שהצלחת 17 ימים אנחנו אפילו על זה נלחמם עד מווות תשיאר איתנו men......

בעניין: שוקל לעזוב את המסע לפני 11 שנים #30657

• נתי
  • חבר ותיק
שלום בן ש. היקר

אחרי נפילה שבאה לי אחרי 30 יום, גם חשבתי להתחיל ספירה מחדש רק אחרי שאקבל ספונסר, ואני אבין את המשמעות האמיתית של להיות 'נקי' ועוד ועוד תרוצים מעין אלו.

דיברתי עם חבר, והוא הסביר לי, שכרגע מה שאמור לעניין אותי זה רק איך להשאר נקי ליום אחד! לא משנה מה יקרה אחרי היום הזה ולא משנה מה גרם לך להיות נקי לאותו יום, גם אם הבטחת לעצמך שהיום תישאר נקי כי מחר תיפול...

נכנסתי כעת לפורום כדי לפתוח פוסט חדש, ולהתחיל לספור את הימים הנקיים כאן בפורום, וראיתי מיד שאני לא לבד במחשבות האלו.

למדתי, שגם אם הספירה כאן בפורום תועיל לי ליום אחד יותר מאשר אם הייתי סופר לעצמי, זה שווה!

כדאי לך גם.
קום! קרא אליו. יחיש לאמצך.

בעניין: שוקל לעזוב את המסע לפני 11 שנים #30659

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אני עשיתי את מסע ה90 יום בד בבד עם תוכנית 12 הצעדים.
בלי זה אני לא יכול אפילו ליום אחד
בהצלחה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: שוקל לעזוב את המסע לפני 11 שנים #30750

• בן ש
  • דירוג כסף
אז אתם מציעים כן לספור מחדש ולעבוד גם במסע בן 90 יום וגם ב12 הצעדים?
כי אני חושב שזה חסר טעם כרגע כי אני עדיין ממש בהתחלה ונופל הרבה. יוצא שעכשיו אני סופר מחדש ואחרי כמה ימים נופל,  וחוזר חלילה.  בעיקרון ה17 ימים שעשיתי זה היה כשהייתי עדיין בלימודים במסגרת.  לכן עכשיו בחופש נפלתי הרבה.  אני חושב שזה שבלימודים במסגרת,  ועוד יותר בגלל שאני בפנימייה,  זה לא ממש חוכמה להישאר 17 ימים.  האתגר זה להישאר נקי בחופש כשאין מישהו שמשגיח או נמצא איתך. 
בגלל זה אני לא בטוח שאני באמת מסוגל להיות נרי כל כך הרבה זמן,  למרות שזה נשמע הרבה.

בעניין: שוקל לעזוב את המסע לפני 11 שנים #30812

• אבי (מירושלים)
אני לא חושב שהיו פה הרבה אנשים שהגיעו בהתחלה והיו בטוחים שהם יכולים להיות נקיים כ"כ הרבה זמן...

אם אתה מרגיש שה"מסע בן 90 יום" הוא חסר טעם ולא מועיל אז הגיע הזמן להשתמש בכלי הבא.
12 הצעדים.
עזוב כרגע את ה90, תתמקד בינתיים ב'רק להיום'. אח"כ אולי כבר נחשוב על 90 יום...
תאמין לי שאם תתחיל את העבודה ב12 הצעדים אתה תרגיש אחרת. תרגיש שהמסע רק מתחיל.
אנחנו לא מחפשים אתגרים, אנחנו פשוט רוצים להיות נקיים. אני והרבה מהחברים עובדים בשיטת 12 הצעדים, ולאו דווקא עם קשר למסע בן 90 יום.

מקווה שהועלתי,אביתר.
זמין לך בפרטי אם תרצה..

בעניין: שוקל לעזוב את המסע לפני 11 שנים #30838

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
המטרה בפורום הספציפי הזה הוא לא רק 'לספור', אלא גם ואולי בעיקר 'לספר'...
בסופו של דבר המספר הכי גדול שאליו תגיע הרי מורכב מהמון יחידות של 'כל יום להיום'
כך שלא משנה, וודאי לא נכון לחשוב מראש לכמה יחידות כאלו יש לך סיכוי להגיע.

תשאר איתנו, ותספר לנו את מה שעובר עליך, נשתדל לחוות איתך את הדברים, וכך גם תוכל בעזרתו יתברך להמשיך לספור.

המשך יום נקי
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: שוקל לעזוב את המסע לפני 11 שנים #30841

ברוח ספירת העומר אפשר להליץ את מה שאומרים -
how do you count the days? by making every day count
או בתרגום חופשי: איך מחשבים את הימים? בכך שהופכים כל יום לבעל חשיבות.
כשהימים שלנו משמעותיים, מחוברים, בעלי חשיבות. כשאנחנו דואגים לספר מה שקורה אתנו בכל יום, ללמוד ממנו לקחים טובים, כניעה ואסירות תודה, ובכך לגרום לו להאיר כאבן ספיר - אז אנחנו זוכים לספור.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן