ברוכים הבאים, אורח

התחלה חדשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התחלה חדשה 3305 צפיות

התחלה חדשה לפני 12 שנים, 2 חודשים #2927

• ananymous
  • חבר חדש
אף פעם לא הכרתי בעובדה שאני מכור עד שמצאתי את האתר הזה. אבל מהרגע שמצאתי אותו אני לא מפסיק לקרוא, כל החומרים שיש פה מעניינים לאין ארוך.
הסיפור שלי מתחיל כבר מגיל 11 כאשר חיפשתי רקע למחשב- והדרך הייתה חלקלקה. לא הבנתי תחילה מה אני עושה ועד שהבנתי, הייתי מכור. כמו כולם באתר הזה עשיתי הכל כדי להפסיק. הייתי נשבע לה' שאני לא יחזור על המעשים שלי. שאני מעדיף למות. שום דבר לא עזר.

במהלך השנים למדתי לקבל את העובדה שיש לי יצר חזק מאשר לאנשים אחרים ושאין לי את הכח רצון שלהם. היו זמנים שויתרתי לגמרי. אמרתי לעצמי שאין מה לעשות- אני לגן עדן כבר לא יגיע. דווקא אז הכי נהניתי מהלימוד תורה שלי, הרגשתי שאני לומד לשמה. חשבתי שאני בחיים לא ישתחרר.

שהגעתי לתיכון עברתי לפנימייה, שם כבר הייתי בטוח שאין סיכוי שאני אמשיך. אבל היצר ערמומי. הוא הכיר את הנקודות החלשות שלי. כל פעם שהייתי מגיע הביתה הוא היה תוקף. כל פעם שהייתי מסתובב ברחוב הוא היה מחפש דברים להמשך אליהם. הכל נהייה פורנוגרפי. כל המלחמה התישה אותי לגמרי. זה פגע בי בכל המישורים: לימודית, חברתית, בנקודה מסויימת אפילו בקשר שלי עם ההורים.

בסוף כיתה יב טסתי לארה"ב לחודש. ובמהלך כל החודש הזה הייתי עם חברים 24 שעות ביממה, והיינו עסוקים כל הזמן- ולא פגמתי בברית פעם אחת! הייתי בטוח שמצאתי את הסוד. להיות עסוק כל היום. אבל ברגע שחזרתי לארץ, אני אפילו לא יודע איך זה קרה, מתוך שינה יצא לי קרי. זה שבר אותי. ויתרתי לגמרי. אלו היו מספר שבועות קשים. בנקודה מסויימת התחלתי ללמוד בישיבת הסדר. זה נתן לי קצת כוחות. אבל בסופו של יום גם שם וגם בצבא אחרי- לא הצלחתי להפסיק.

בשנה האחרונה התחלתי לקחת על עצמי מטרות- הפילוסופיה אומרת שאם אתה רוצה להגשים את המטרה של להיות שמח אתה צריך להגשים מטרות. מה שאומר שלמרות שהמטרה הסופית היא שמחה, בכדי להגיע אליה צריך להגשים מטרות אחרות. אז התאמנתי ורצתי מרתון. ברגע שסיימתי את המרתון, ידעתי שאם אני רוצה אני יכול לעשות הכל. הכח רצון הוא כבר לא בעייה. רק הייתי צריך להחליט.

ב"ה לפני מספר ימים מצאתי עלון שבת, של "מעייני הישועה" אם אני לא טועה, וקראתי על האתר. ומאז אפשר לומר שנהייתי מכור ללא  להיות מכור. אני כל הזמן קורא באתר ולאחרונה הצטרפתי למסע בן 90 יום. מאז שהתחלתי להשתמש באתר לפני שבוע אני נקי לגמרי, ואני בתקווה להמשך מוצלח. כבר יש לי פילטר למחשב, לא כבד כי אני לא מאמין שע"י זה שאני ינעל את עצמי הרמטית מפורנו אני אתגבר (לי אישית זה יגרום להתפרצות להיות חזקה יותר). קיבלתי על עצמי שבועה\הבטחות (אני עוד מפחד לקבל על עצמי יותר מדי שבועות). ואני מקווה להיעזר בכם חברי הפורום לחיזוקים.

שבוע טוב,
ananymous
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 2 חודשים על ידי יעקבי.

בעניין: התחלה חדשה לפני 12 שנים, 2 חודשים #2928

שלום לך

פה זה המקום הנכון

בארץ הקודש יש ייצר הרע יותר גדול

צדיק אחד אמר פעם שבחו"ל הוא רק השליחים של השטן וכאן בארץ הוא בעצמו 
תמשיך כבר... יאלה קדימה.... אל תסתכל אחורה

בעניין: התחלה חדשה לפני 12 שנים, 2 חודשים #2980

• ananymous
  • חבר חדש
תודה מרוצה!
יש לך אולי מקור לעניין של יצר הרע
של חו"ל לעומת של ישראל? אני אשמח ללמוד.
כמו כן אני מחפש את המקור הקדום ביותר להוצאת
זרע לבטלה, אם אתה מכיר אני אהיה אסיר תודה.
(לא כולל ער ואונן...)

בעניין: התחלה חדשה לפני 12 שנים, 2 חודשים #3008

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
אדם הראשון ב130 שנה שפרש  מאשתו הוליד רוחין ולילין על ידי זה
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: התחלה חדשה לפני 12 שנים, 2 חודשים #3028

לענין של הוצאות זרע לבטלה עי' בגמ' נדה יג. פרק כל היד

ולענין היצר הרע אני לא זוכר בדיוק המראה מקומות בל זה כתוב בהרבה מקומות

אני יחפש

בעניין: התחלה חדשה לפני 12 שנים, 2 חודשים #3157

• ananymous
  • חבר חדש
תודה תודה!

בעניין: התחלה חדשה לפני 12 שנים, 1 חודש #3533

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום "אנונימוס"
מה שלומך
אני מקווה שאתה סולח לי,
מקבלים אותך בלי תנאים.
תודה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: התחלה חדשה לפני 12 שנים, 1 חודש #3574

אנומנינוס היקר

אתה כבר על הדרך של עלי' חסמת את האינטרטנט בסינון טוב ועכשיו הדרך הוא לא כ"כ רחוק

בעניין: התחלה חדשה לפני 12 שנים, 1 חודש #3603

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אחי היקר אונונימוס,
אייכה? לאן נעלמת לנו?
בבקשה עדכן אותנו.
בהצלחה.
אין יאוש 
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן