ברוכים הבאים, אורח

גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife
(0 צופה) 

נושא: גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife 44115 צפיות

בעניין: גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife לפני 8 שנים, 5 חודשים #5837

• arielwriter
  • דירוג זהב
כל הכבוד אתה אדם מלך או שאולי היצר שלך חלש משלי אנלא יודע.
החיים שלי בזבל ולא בא לי לחיות כבר... משחק העכברים הזה כבר שיגע אותי אלוקים הביא אותי לעולם כדי להתעלל בי בצורה שיטתית ומדויקת!
עכשיו כולם יגידו שאני בשלב היאוש ואני חייב לקום ממנו לא רוצה! אין לי שום סיכוי נגדו! אני בחיים לא אנצח אותו מתישהו אני אפול אני לא יכול להחזיק 5-10 שנים נקי עד שאני יתחתן (אני בן 16) החיים חרא הכל דפוק בעולם הזה! כל הכבוד לך איש מזל טוב לרגל ה90 הדבר שלעולם לא אגיע אליו...
אגב למה גברים נשואים לא אומרים הולכים לנשותיהם ופורקים אצלם במקום בפו*** הרי זה פיתרון אולטמטיבי לעשות התניה כזאת (תלוי בהסכמה של האישה כמובן)

בעניין: גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife לפני 8 שנים, 5 חודשים #5839

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אריאל גם אני יש ימים שאני מרגיש ממש כמוך ואני חילוני קטן ממך בשנה בערך,וכן גם אצלי קורים הדברים האלה אם בא לך לפתוח את הלב לדבר ולשתף אני פה אחי
יש עתיד

תגובה: גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife לפני 3 שבועות, 2 ימים #127562

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
חיים יחידים כתב on 20 ינו' 2010 15:21:
שלום חברים,
אני שמח להיות כאן הראשון, וכולי תקווה שהפורום יזכה להיענות לפחות כמו המקביל, שם אין רגע דל.
אתחיל מזה שהיום זה היום ה-37 במסעי להחלמה,
יותר מידי נסיונות לאחרונה עוברים עלי, (ניתן לקרוא את השרשור שלי בפורום המקביל תחת השם onelife. אגב, אני אנסה לקפץ בין שני הפורומים בתקווה שבהדרגה אני יעבור לעברית לגמרי.)
אתמול פתחתי את תיבת האימייל שלי וראיתי אימייל מאחד מאתרי הזבל שנרשמתי אליהם בעבר,
רק שלא זכרתי את רמת זבל שיש בו,
פתחתי את האימייל וראיתי תמונה קטנה להקליק עליה ולצפות בסרטון, התמונה לא היתה מי יודע מה צנועה אך גם לא פו***פית.
דפיקות הלב התחילו, הייתי על סף להקליק היות שגם שמתי לב שאשתי השאירה את רמת ההגנה ברימון ברמה הנמוכה, והיא גם ישנה.
לפתע נזכרתי שעשיתי עסקה עם haba ו-steve מהפורום המקביל שאנחנו יחד מגיעים ל-90, באותו רגע מחקתי את ההודעה והגדרתי מיילים ממקום המשלוח כספאם.
ברוך השם יצאתי בסדר. סלע ירד מהלב.
זה העדכון לכעת, בתקווה לשיתוף פעולה

החבר הראשון בפורום - בהודעה הראשונה בפורום.

היסטוריה...

מעניין מה איתו עכשיו...

נערך לאחרונה: לפני 3 שבועות, 2 ימים על ידי המשתוקק.

תגובה: בעניין: גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife לפני 3 שבועות, 2 ימים #127567

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 398 ימים
  • דירוג פלטיניום
arielwriter כתב on 09 אפר' 2012 17:41:
כל הכבוד אתה אדם מלך או שאולי היצר שלך חלש משלי אנלא יודע.
החיים שלי בזבל ולא בא לי לחיות כבר... משחק העכברים הזה כבר שיגע אותי אלוקים הביא אותי לעולם כדי להתעלל בי בצורה שיטתית ומדויקת!
עכשיו כולם יגידו שאני בשלב היאוש ואני חייב לקום ממנו לא רוצה! אין לי שום סיכוי נגדו! אני בחיים לא אנצח אותו מתישהו אני אפול אני לא יכול להחזיק 5-10 שנים נקי עד שאני יתחתן (אני בן 16) החיים חרא הכל דפוק בעולם הזה! כל הכבוד לך איש מזל טוב לרגל ה90 הדבר שלעולם לא אגיע אליו...
אגב למה גברים נשואים לא אומרים הולכים לנשותיהם ופורקים אצלם במקום בפו*** הרי זה פיתרון אולטמטיבי לעשות התניה כזאת (תלוי בהסכמה של האישה כמובן)

יותר מעניין אותי מה קורה עם הבחור הזה...
אמור להיות בן 24 היום..

מקווה שהכל בסדר איתו. יש ימים שאני מרגיש בדיוק כמוהו.

זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן