ברוכים הבאים, אורח

אבא ואני... (המסע אל השפיות)
(0 צופה) 

נושא: אבא ואני... (המסע אל השפיות) 406798 צפיות

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #52895

יעקב הפתעת אותי עם שינוי הכותרת.

איזה יופי.

אוהבים

בהחלמה

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #52911

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אבאל'ה יקר. אסירות תודה על שבוע של נקיות שפיות ומפוכחות.
אני רוצה להיות אסיר תודה על החיים שלי. על זה שיש לי ספונסר שאני אוהב אותו ואת הדרך שלו. אני רוצה להודות לאלוקים שיש לי דרך. שיש לי עוד אופציה למצוא ביטחון בחיים שלי חוץ מבתאווה. רוצה להודות על בריאות, על העניים שרואות (ורוד), על גוף שעובד ספץ. על מיטה נוחה ומים חמים במקלחת. רוצה להודות על בית יפה, על ספות נוחות, רוצה להודות על הגיטרה, שיש לי נגן. רוצה להודות על תעסוקה, עבודה ומשכורת. אני אסיר תודה שיש לי אשה שרק לאט לאט אני מגלה כמה היא מדהימה. אסירות תודה שיש לי את הילד הכי מתוק בעולם. אסירות תודה שהאשה עובדת ולומדת. אסירות תודה שעשו לי הנחה בארנונה. אסירות תודה שיש לי פלוס בבנק גם אחרי ה15 לחודש.
אסירות תודה שהייתי היום בקבוצה בצהרים. אסירות תודה שהייתי בקבוצה לחברים חדשים של אס איי בערב ופגשתי שם עוד הרבה חברים חדשים. אסירות תודה שיש אנשים שאוהבים אותי ומאמינים בי. אסירות תודה שיש לי אבא ואמא אחים אחיות ואחיינים. אסירות תודה שאני לא לבד. אסירות תודה שדברים זזים. שיש תקווה. שאפשר לראות את הדברים הטובים שקורים איתי.
אסירות תודה שמאמינים בי. אסירות תודה שאני מאמין שאת הנס שאלוקים עשה להרבה חברים הוא יכול לעשות גם לי.
אסירות תודה שיש לי מחשב. שיש לי כסף לנסיעות ולסיגריות. (אסירות תודה שלא הלכתי לרקוד בגהה בשביל להגיד אסירות תודה שלא נדרסתי ).
אסירות תודה שאני כאן, שאני כותב. שרק להיום יש לי אלוקים גדול יותר מכל החיים שלי.

מה נותר לי לבקש?!
אבאל'ה אם אפשר שאת הלילה הזה אני יסיים בנקיות?! יש מצב?
ואם אפשר שתתן לי למצוא בך את מה שאני מחפש בתאווה? אני ישמח. זה יכול לעשות אותי שמח.
אז...
לילה טוב.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #52916

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני אהיה כנה, התחלתי לקנאות בך, ואני פשוט מתחיל לברך אותך בכל הברכות שאלוקים יכול לתת בשבילך להשתחרר מזה,

אסירות תודה שיש לי פלוס בבנק גם אחרי ה15 לחודש.

האמת שגם אני יש לי פלוס בבנק, לא מרצוני, כי הבנק סגר לי את אשראי "כי הם מקנאים בי שאני מצליחן והם לא מפרגנים לי"
זה הרגשות שיש לי מול הבנק, אמיתי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #52955

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אסירות תודה שאני חבר שלך לדרך
אוהב
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #52983

• העברי
  • דירוג פלטיניום

(אסירות תודה שלא הלכתי לרקוד בגהה בשביל להגיד אסירות תודה שלא נדרסתי ).

אוהבים
איזה יופי של אסירויות תודה
שמחתי לראות אותך בכנס

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53018

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה חברים
.."כי מה אני בלעדיכם"... (שם שם).

אני אסיר תודה לאלוקים אוהב על 10 ימים של נקיות ושפיות.
לא היה היום יום פשוט. הרבה "מחשב מסלול מחדש".
אני רוצה להיות אסיר תודה שיש לי עבודה. שבשונה היום מלפני כמה חודשים הייתה איזו שהיא קרן אור בבלגן בעבודה.
אני אסיר תודה על צעד 12 שעשיתי היום. אסיר תודה שלא קיללתי את עצמי על זה שקמתי מאוחר דווקא היום. אסיר תודה על אי של שפיות ורוגע בתוך ים הבלגן.
אני אסיר תודה שיש לי ספונסר שטוב לי איתו ובעזרתו זזים כמה דברים קדימה. אסירות תודה על שותפים מיוחדים במינם לדרך. אסירות תודה שהייתי היום בקבוצה. אסירות תודה שהיה מישהו שהקפיץ אותי מהצומת ובזכותו הגעתי בזמן. אסירות תודה שבאוטובוס נחתי ושמעתי מוזיקה ולא עסקתי בלטרוף אנשים. אסירות תודה על כמה מושאי תאווה שהיו לידי דקות ארוכות ובכל אופן אני לא יודע איך הן נראות. אסירות תודה שיש לי אובססיה לאסירויות תודה. אסירות תודה שהיה לי טרמפ חזור מהקבוצה. אסירות תודה שהיה לי חבר שליווה אותי מהטרמפ.
אסירות תודה שיש לי פלאפון (כשר ). אסירות תודה שיש לי סוודר (יפה, לדעתי) ולא קר לי. אסירות תודה שיש לי מזגן בבית. שיש לי מחשב. שיש לי מקרר, מכונת כביסה, מייבש, מיקרוגל.
אסירות תודה שיש לי בית משלי. והוא מרוהט. ויש ספות, ומיטות נוחות יותר מכל מקום שהייתי בו פעם, כולל בתי מלון. ויש מקלחת עם מים חמים. ותנור אמבטיה.
אסירות תודה שיש לי דרך. שיש אנשים שצעדו בדרך לפני ויכולים לעזור לי. אסירות תודה שיש קבוצות, וצעדים...
אסירות תודה שיש לי אשה מדהימה ומוצלחת. אסירות תודה שיש לי את הילד הכי מתוק בתבל. אסירות תודה שיש לו גננת טובה, ושעשו לנו הנחה במעון, ושאני לא צריך לשלם ארנונה. אסירות תודה שיש לי משפחה, ושויגער. אסירות תודה שיכולתי לבחור להבנות מכל מיני סיטואציות במקום להשתמש בטינות, בפחדים וברחמים העצמיים.
אסירות תודה שיש לי פרנסה. שאין מינוס בבנק. שיש תעסוקה. שאוהבים אותי ומאמינים בי. שיש לי אלוקים. שיש לי את המקום הזה.
אסירות תודה שיש אופציה לשנות גישה בחיים.
לילה טוב.
חסר אונים.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53020

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
תודה
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53021

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה שיש לי סוודר (יפה, לדעתי)

אהבתי את הסוודר, רציתי להחמיא לך אבל קשה לי להחמיא, אני צריך לתרגל להחמיא לאנשים
אוהבים אותך ואת הסוודר
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53116

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אוף יש כאן שכן שצורח ועושה לי כאב ראש....

אני אסיר תודה לאלוקים על 11 יום של שפיות ונקיות.
אסירות תודה שהייתי היום בקבוצה, זה סידר לי את הראש. אמרתי לאשתי שלדעתי בלי קבוצה היום 'חיישינן לנפילה'. אסירות תודה שיש בכלל את המציאות הזאת שנקראת 'קבוצות', מה הייתי עושה בלעדי זה?
אסירות תודה שיש לי אשה, ושהיא קנתה לי הבוקר ממתק. אסירות תודה שהיא עזרה לי עם הילד בבוקר ולקחה אותו למעון. אסירות תודה שהילד מרוצה במעון ויש לנו הנחה שם. אסירות תודה על בריאות, אסירות תודה שאין לי רכב עם תעודת נכה. אסירות תודה שהרגליים זזות שהידיים עובדות וכותבות. אסירות תודה שיש אוזניים, והן שומעות, גם אחרים. ויש לב (קצת רגיש). אסירות תודה שהעיניים רואות (גם דברים טובים, לא רק בחורות). שחוש הריח עובד (וגם של אשתי שמריחה את הסגריות). אסירות תודה שיש לי כסף לסגריות ולנסיעות, ועדיין יש פלוס בבנק (גם ה20 לחודש עבר). אסירות תודה שאשתי נותנת מעשרות ואני לא מתפוצץ עליה (זה שלה..) אסירות תודה שיש לי ספונסר מעולה שאני אוהב אותו ומתחבר לדרך שלו. אסירות תודה שגם בתוך ים הבלגן והאין אונים שהיה לי היום הצלחתי לעשות את כל הכתיבה היומית.
שוב אסירות תודה על הילד המתוק בעולם שאלוקים נתן לי במתנה. ואסירות תודה על החביתה עם זיתים שהכנתי לו הערב. ושקראתי איתו קריאת שמע שעל המיטה (אני לא כזה דתי...).  אסירות תודה שאני שמח ויש לי מצב רוח.
אסירות תודה שאני לא יושב משועמם בבית. אסירות תודה שלא תלו אותי בכיכר העיר עם שלט גדול שכתוב עליו 'סוטה' עם כיתוב "נא לירוק".
אסירות תודה שאני לא לבד בעולם. שיש לי משפחה. שמאמינים בי. שאוהבים אותי. שיש לי חברותת ערב ב'ספר הגדול'.
אסירות תודה שאני מבין שאסירויות תודה זה אנטיביוטיקה בשבילי. אסירות תודה שזה גם נותן לי בטחון.
אסירות תודה שיש לי דרך.
אסירות תודה שיש לי דרך.
אסירות תודה שיש לי דרך.
(אני נוהג להסתכל ברחוב על אנשים ולומר, "לא יודע אם לו יש דרך.  אבל לי, אסירות תודה יש דרך").
אסירות תודה שאתם כאן איתי בדרך.
אסירות תודה שקראת והגעת עד לשורה הזאת

לילה טוב.
חסרונים.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53120

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
לא יאומן, כמה פחדת לגשת אליו... אסירותודה על האומץ לדבר איתו. כיף לקרוא אותך. שמח בשבילך. יופי של מתנה קיבלת.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53121

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
בואנה אתה משהו!!
כמו עוף החול
כל הכבוד
אתה באמת דוגמא בשבילי
אוהב דורון

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53124

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
ת'אמת,
בכנות...
התרגשתי.

תודה ולילה טוב.
המשך לילה מחובר.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53178

• העברי
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
כיף לקרוא
עושה חשק גם לכתוב רשימה של אסירויות תודה
תודה

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53212

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה.

אז זהו עכשיו אני מרגיש יותר טוב. היום הולך ומעריב ולא נשאר עוד זמן רב עד שאני הולך לפגוש את המיטה...
עברתי יום לא קל. עברתי קושי בעבודה שעייף אותי מאוד. חוויתי סחרחורות פיזיות. אסירות תודה שרק להיום אני מצליח להאמין שהתאווה לא תפתור שום אחת מהבעיות שלי. השתדלתי להתקשר ולשתף, תודה למי שהקשיב לברברת. גיליתי היום חוסר אונים חדש,,, 'גן חיות'. אז זהו כנראה שאני כבר לא יכול לבקר שם, הנוף לא מעניין אותי ולא נפלאות הבריאה (אה.. אולי כן, נפלאות הבריאה).
אני אסיר תודה על 12 ימים של שפיות ונקיות. אסיר תודה שהבן שלי (שלנו) קם מוקדם מידי בבוקר והואיל בטובו לחזור לישון. אסיר תודה שאשתי הייתה בבית בזמן הקימה והכינה לי אותו לגן. אסירות תודה שהיום היה היום האחרון (רק להיום) לסיוט בעבודה. אסירות תודה שגיליתי שגם כשאני עייף אני לא חייב לאונן את זה. אסירות תודה שהמשפט 'אסירות תודה' הפך להיות שגור בפי.
אסירות תודה שישנתי טוב בלילה. שקמתי בבוקר. שאני בריא. שלם. רואה. שומע. מדבר (יותר מידי). נושם. מריח. מרגיש. רגיש. אוהב. אהוב.
אסירות תודה שיש לי את הילד המתוק בעולם (הוא שר לי "משקפיים עגולות לי בקצה החוטם".. אח). אסירות תודה שהלכתי איתו היום לגינה. ושלא בכיתי על הנעליים שנשחקות מהדהירה ב'בימבה'.
אסירות תודה שיכלתי להיות נוכח עם תלמיד שלי שהחליט שהיום הוא עושה הפגנה ובמקום להכנס למוסד הלימודי הוא החליט לבכות באמצע הרחוב. אסירות תודה ששמתי לב שאני חושב שאם אני יסתכל על נשים ברחוב אני פחות יתבייש מהבושות שהוא עושה לי (הגיוני, לא?). אסירות תודה שאחרי תפילת השלווה וחיוך הוא הסכים להכנס.
אסירות תודה שיש לי ספונסר, שיש לי דרך. שיש תוכנית. 12 צעדים, קבוצות, שותפים לדרך. אסירות תודה שאני מאמין לאנשים שאומרים לי שהם מאמינים בי (אסירות תודה שאני לא אומר להם "עיזבו שטויות"..) אסירות תודה שלא ראיתי היום פורנו, שלא השתמשתי, לא פעלתי. שחררתי.
אסירות תודה שיש אנשים שנמצאים כאן בשבילי. אסירות תודה שיש את המקום המדהים הזה שהציל מציל ויציל לי את החיים.
אסירות תודה שאני חי, חי, חי..
אסירות תודה שאני מרגיש שאני חי. שאני מוכן לעשות משהו בשביל להמשיך לחיות.
אסירות תודה שלא קניתי היום סמארטפון (רק להיום) ולא טאבלט (רק להיום) ומחשב (כנ"ל). אסירות תודה שלא שכרתי היום רכב מאחורי הגב של אשתי בשביל שוטטות חסרת מטרה. אסירות תודה שהייתי היום בקבוצה הטלפונית. אסירות תודה למנחה ולחברים שמשתפים בכנות.
אסירות תודה שיש לי שולחן יפה במיטבח, ובוילר, ומקלחת, וספות, וכסף, ושמחה...
אסירות תודה שיש לי מלאן מלאן אסירויות תודה בשביל לסיים איתם את היום בגישה חיובית.
אסירות תודה שיש בכלל כזה דבר חיוביות (לא ידעתי מה זה..)
אסירות תודה לכם.

לילה טוב.
חסר אונים.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 10 שנים, 3 חודשים #53217

אסירותודה שאתה איתנו בתכנית ובקבוצות.
אוהבים.
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן