ברוכים הבאים, אורח

אבא ואני... (המסע אל השפיות)
(0 צופה) 

נושא: אבא ואני... (המסע אל השפיות) 312958 צפיות

תגובה: בעניין: שביל ההחלמה האישית שלי (שיניתי שוב כותרת) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128722

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 47 ימים
  • דירוג פלטיניום
חסר אונים כתב on 14 נוב' 2013 17:15:
10014 צפיות
0 ימי החלמה.
הקטע שכמה התקשרו אלי היום בתור חבר ותיק... אוי ווי.

פה כבר לא הולך לו

תגובה: בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128723

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
חסר אונים כתב on 22 ינו' 2014 19:09:

אני רוצה להיות אסיר תודה על 13 יום של נקיות בחסד של אלוקים גדול ואוהב, לא מכוחי. נס.
רוצה להודות על הרבה דברים טובים שקורים איתי. בעיקר רוצה להודות על היכולת לשנות גישה בחיים. להנמיך קצת את רף הציפיות. לקבל קצת יותר את התוכנית של אלוקים בשבילי (ברגע נתון). ללמוד להודות גם ובעיקר על הדברים הקטנים והמובנים. ללמוד לחפש איפה אפשר למצוא נקודות של אסירות תודה גם בדברים המעצבנים (למשל, תוך כדי כתיבת דברים אלו אשתי הקימה אותי בערך 5 פעמים מהמחשב בשביל להביא לה בגדים לילד אחרי המקלחת. אני יכול לכעוס, אבל אני יכול לומר אסירות תודה שבכלל יש לי אישה, אסירות תודה שהיא לא נתנה לי בעיטה אי שם.. אסירות תודה שיש לי ילד מתוק, אסירות תודה שהיא לוקחת על עצמה את האחריות של הטיפול בו לפני השינה,  אסירות תודה שהיא כיבסה את הבגדים שלו ולי לא נותר אלא לקבץ אותם מהמייבש כביסה וכו' וכו'.)

אני רוצה להיות אסיר תודה על זה שישנתי טוב בלילה. שקמתי בזמן בבוקר. שהילד היה רגוע בבוקר ולא עשה לי בעיות כשהלבשתי אותו (אסירות תודה שהטיטול רק היה רטוב ), אסירות תודה שיש לי מיטה נוחה, שיש עליה מצעים יפים ויקרים (באדיבות השויגער), אסירות תודה שיש לי כסף לאוטובוס ושעדיין יש פלוס בבנק. אסירות תודה שלקחו אותי לגלות בעבודה ברכב ולא הייתי צריך לנסוע לשם באוטובוס כמו שלשלום, אסירות תודה שהביאו לי שם תעסוקה מעניינת בשביל החבר'ה.
אסירות תודה שיש לי חבר קרוב שהתחיל לבוא לקבוצות של אס איי ואני יכול לשתף אותו בקשיים בזמן אמת.
אסירות תודה על שותפים לדרך, על אנשים שאפשר להתקשר אליהם בכל עת (ועל אנשים שמתקשרים אלי...). אסירות תודה על ספונסר טוב וקשוב שעושה איתי עבודה טובה. אסירות תודה שהצלחתי לכתוב אסירות תודה בכל ים הבלגן שהיה לי בבוקר. אסירות תודה על הכתיבה היומית שלא ויתרתי עליה והשלמתי אותה בצהרים (ולא אמרתי שאו הכל או כלום), אסירות תודה שגם כתבתי בצעד 2.
אסירות תודה שאשתי יצאה איתי היום לטייל. אסירות תודה על הנעליים החדשות של הילד. אסירות תודה שקניתי לי ממתקים בלי ייסורי מצפון.
אסירות תודה על חברים שאוהבים אותי ומאמינים בי. אסירות תודה שאני מאמין שאם הנס של הנקיות קרה לכל כך הרבה אנשים אין היום אין סיבה שזה לא יקרה גם לי.
אסירות תודה שיש לי דרך, שאני לומד את המניעים שלי, אני לומד את פשרן של ההתנהגויות האובססיביות שלי, אסירות תודה שאני מרשה לעצמי להיות רגיש ולהודות בזה. אסירות תודה שרק להיום אני חי..
אסירות תודה על הכל.
אסירות תודה על הכתיבה הכיפית והמשחררת הזאת. אסירויות תודה זה מתנה גדולה ומומלצת.
המשך לילה נעים ונקי לכולנו.

חסרונים.

למרות הכל ממשיך בצעדים בדבקות

תגובה: בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128724

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
חסר אונים כתב on 03 פבר' 2014 19:03:
ערב טוב.

אני אסיר תודה לאלוקים על 25 יום של שפיות ונקיות.
אסירות תודה שאני נעול במטבח כל זמן שמושאת התאווה אצלי בבית.
אסירות תודה על הקבוצה שהייתי היום, זה היה מחלים.
אסירות תודה על צעד ראשון ששמעתי היום, הזדהיתי, התחברתי וזכרתי.
אסירות תודה על שיחת טלפון לחבר חדש.
אסירות תודה שיש לי בכלל מה להעביר.
אסירות תודה שהיה לי מצב רוח.
אסירות תודה על הקבוצה הטלפונית של הצהרים. תודה למנחה.
אסירות תודה שיש לי טרמפים כמעט לכל מקום שאני צריך.
אסירות תודה על הכתיבה היומית שלא הוזנחה רק להיום.
אסירות תודה שיש לי ספונסר טוב שמכוון אותי בדרך.
אסירות תודה על חברים טובים שותפים לדרך.
אסירות תודה שיש קבוצות.

כנ"ל. קיצור - בכל היומן הזה תוכלו לראות את ההתמדה בצעדים

תגובה: בעניין: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128725

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
חסר אונים כתב on 09 ספט' 2014 19:44:
גם בצהרים נפלתי.
עכשיו מרגיש טוב. יש לי יותר נכונות לוותר על התאווה.
מתפלל לעשות את הפעולות הנכונות.
מתפלל להפסיק ליפול.

אבל לא הולך...

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128726

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
חסר אונים כתב on 30 אוג' 2015 13:07:
נס נס נס
356 יום....

כאן הוא בשיא שלו

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128727

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
חסר אונים כתב on 27 ספט' 2017 06:32:

תראה אחי, אני בגדול "הסתבכתי" עם התוכנית הזאת. סונדלתי.
נכנסתי בפול ווליום, משכתי אחרי את אשתי והכנסתי עקרונות של תוכנית לבית. יצרתי לי סביבה של חברים, שהיכן שלא אסתובב הם תמיד יהיו סביבי. החברים שלי הקרובים הם אנשי תוכנית.
זה לא שאני לא יכול להעלם, אין שום בטחון והבטחה, אבל תכלס, גם כשאני לא בפוקוס, היום טכנית אין לי אפשרות לגמרי להתנתק מהתוכנית...
אל תשכח שאני נשוי, ויש לי אשה שעושה צעדים (סונדלתי, כבר אמרתי) והיא מזהה מצויין מתי אני בדרך ומתי אני בחליק....
בנוסף, התוכנית הזאת (ועוד שלל טיפולים שעברתי ועדיין) השתינו לי בבירה ברמה כזאת שאין לי כבר יכולת להנות באמת משימוש. אני תמיד סובל שם...
אז נכון, אני כפייתי מאוד, וכנראה סובל מעוד שלל בעיות רגשיות שלא בהכרח קשורות לפיתרון של התוכנית (אבל לדעתי כן הביאו אותי להתמכרות), ולכן אני לא מצליח להעלות על דרך טוטאלית, אני מאוד מתפלל שיום אחד זה יקרה, כרגע קצת חסר נכונות לפעול דרך התוכנית.
עדיין עם הרבה נכונות לפעול על מעגלים אחרים (למשל, מתמיד בטיפול רגשי שבהחלט עוזר לי ומקרב אותי לנכונות ולהבנה של החשיבות בהשקעה בתוכנית ברצינות של להיות או לחדול)..
תכלס' קצת בלבלתי המוח, אבל כאן אני נמצא...
איפשהו מבחינה טכנית החיים מסודרים (תמיד יש את הרצון להתקדם ולסדר אותם יותר) ואולי לכן אני לא מרגיש איבוד שליטה על החיים...
כן מרגיש איבוד שליטה רגשי ולכן כנראה שם אני יותר נכון להשקיע.
אז מידי פעם, או פעם ב... כשעולה לי מדד המצב רוח ונפתח לו איזה מעיין במוח (יש שיגידו- חיבור רוחני), אני שב לפה, זורק איזה פוסט מחלים (נהנה לראות את זה למחרת במייל היומי (; תכלס') ונעלם לשגרה האפורה...
אינשאללה שזה יראה אחרת. מאוד מתגעגע לימים עברו ולהתרגשויות של ההתחלה..

צריך לכוון חזק בחדש ימינו כקדם..
אוהב (קצת יותר את עצמי, ובזכות זה יכול לאהוב גם אתכם)

לאחר נפילות חוזרות ונשנות - הוא מתחיל להרהר אחרי התכנית... טובה לו או לא?

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128728

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
חסר אונים כתב on 04 מאי 2020 10:37:

טהרני כתב on 03 מאי 2020 06:59:

מה איתך היום חסרויינים?
אתה עדיין בתוכנית הצעדים?

פחות. אני בעיקר קורא את קבוצות הווצאפ.
אבל אני בטיפול רגשי ארוך טווח היום. לא כל כך עושה לי טוב טיפול התנהגותי- ולכן אני מרפה ומתמקד בטיפול הרגשי ובלעשות לעצמי כיף בחיים (:

כבר לא בתכנית כי זה לא עבד...
למרות הדבקות ועשיית הצעדים - לתשומת לב מתחיל שוב, טהרני ומתרפא...  אם תקראו את 10 ההודעות האחרונות...    כן...  למרות שזו תוכנית טובה,  יש כאלו שזה לא עובד להם למרות כל המאמץ.
אגב - יש פה עוד אחד וותיק עם סיפור דומה - קוראים לו - בעצתך תנחני.

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 2 שבועות על ידי המשתוקק.

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128736

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2480 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

בשום הודעה כאן לא כתוב שהוא עשה צעדים ארבע עד תשע = לב התוכנית. ללכת לקבוצות זה לא התוכנית. זו רק מעטפת תמיכה. זה כמה אברך שמסתובב כל היום בפינת הקפה ולא עמל מול הגמרא, שברור שהוא לא ייצא גדול הדור. 

זה די מצחיק שאתה באמת לא מבין במה מדובר ומרגיש שכן. הדימוי שעולה לי הוא אדם חילוני שיש לו כמה ידיעות קלושות ומתחיל לדון על כל מיני דברים עמוקים בגמרא והלכה. מזכיר לי נהג מונית שנסעתי איתו פעם בירושלים וסיפרתי לו שאת חומות העיר העתיקה בנו הערבים לפני כמה מאות שנים, ואז הוא אומר לי בשיא הרצינות: כן, גם את הכותל זה בכלל העירייה בנתה אותו. 

לגבי בעצתך תנחני - יצא לי דווקא להתכתב איתו לאחרונה. אתה יכול להתווכח איתי כמה שתרצה, אבל אני אומר לך בתור מי שנקי באמצעותה כמעט שבע שנים בלעה"ר, שממש התרשמתי שהוא לא הבין נכון את התוכנית. אני לא רוצה לפרט כאן בלי רשותו. בכל אופן, גם הוא ודאי שלא עשה בעקביות והתמדה את צעדים ארבע עד תשע. ואגלה לך סוד קטן: גם אני לצערי לא עושה אותם, אז אם אפול זה לא אומר שהתוכנית לא עובדת, אלא שאני לא באמת עבדתי אותה

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128738

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
טהרני כתב on 09 אוק' 2020 05:58:

בשום הודעה כאן לא כתוב שהוא עשה צעדים ארבע עד תשע = לב התוכנית. ללכת לקבוצות זה לא התוכנית. זו רק מעטפת תמיכה. זה כמה אברך שמסתובב כל היום בפינת הקפה ולא עמל מול הגמרא, שברור שהוא לא ייצא גדול הדור. 

זה די מצחיק שאתה באמת לא מבין במה מדובר ומרגיש שכן. הדימוי שעולה לי הוא אדם חילוני שיש לו כמה ידיעות קלושות ומתחיל לדון על כל מיני דברים עמוקים בגמרא והלכה. מזכיר לי נהג מונית שנסעתי איתו פעם בירושלים וסיפרתי לו שאת חומות העיר העתיקה בנו הערבים לפני כמה מאות שנים, ואז הוא אומר לי בשיא הרצינות: כן, גם את הכותל זה בכלל העירייה בנתה אותו. 

לגבי בעצתך תנחני - יצא לי דווקא להתכתב איתו לאחרונה. אתה יכול להתווכח איתי כמה שתרצה, אבל אני אומר לך בתור מי שנקי באמצעותה כמעט שבע שנים בלעה"ר, שממש התרשמתי שהוא לא הבין נכון את התוכנית. אני לא רוצה לפרט כאן בלי רשותו. בכל אופן, גם הוא ודאי שלא עשה בעקביות והתמדה את צעדים ארבע עד תשע. ואגלה לך סוד קטן: גם אני לצערי לא עושה אותם, אז אם אפול זה לא אומר שהתוכנית לא עובדת, אלא שאני לא באמת עבדתי אותה

אגב, דווקא כן עשיתי את כל 12 הצעדים עם כמה ספונסרים. ללא ספק התונכנית הזו השפיעה על כל חיי לטובה.
לגבי השימוש היא לא הועילה לי. אין לי מושג למה, ז"א יש לי מושג, היה לי קושי להפתח, להשען, להגיע לחוסר אונים וכו'. ואני חושב שלהרבה חברים ישצאת זה כי הם סוחבים איתם בעיות רגשיות.

למשל לטהרני אין בעיה להתמיד בתוכנית, כי יש לו אופי שאוהב לחקור ולהתמיד, אצלי זו הייתה מלחמה יום יומית.

ב. בהתחשב בכך שהרבה מהשימוש אצלי מגיע מהמון פגיעות מיניות שעברתי ומכך שלא היה לי בסיס סביבתי רגשי להכיל אותן ואותי ואת החיים, כל זמן שלא טיפלתי בהן בטיפול מקצועי לא היה לי פתרון.

ג. גם הטיפול המקצועי לא עובד בקצב שאני קבעתי וציפיתי, אלא בקצב משלו. הפסקתי לחפש תוצאות מידיות והתחלתי לקבל שתיקון החיים שלי הוא הליך ארוך ומתמשך שמצריך סבלנות רבה. עם הזמן למדתי לרכוש את הסבלנות ההזו.

רק עכשיו לאחר כמה שנים של טיפול אינטנסיבי בתוספת לעקרונות שרכשתי מהצעדים אני מתחיל להרגיש שינוי.

ד. כל מה שאמרתי לא סותר את זה שיש אנשים שעבודת התוכנית לבד עובד להם.
רק אומר שצריך להיות עם ראש פתוח ולדעת שלפעמים הבעיות עמוקות יותר ולא רק יושבות על 'השתמשתי או לא השתמשתי'.
ולא צריך לפחד לשלב טיפולים מקצועיים יחד עם התוכנית.

ה. אני אדם נורמלי עם קשיים. אני לא מותג 'סקסוהוליסט' אבל כן סובלשסובל מקשיים בהתמכרות למין ולדברים נוספים.

בהצלחה

"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128740

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2480 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

טוב לשמוע ממך שוב חסרויינים. מצטער על הבלאגן שמתרחש בשרשור שלך. מתנהל פה פשוט דיון נוקב בו אני טוען כי אמנם קשה ליישם את הצעדים בחיי היום יום (ועם כל החקרנות והעקביות שהעדת שיש לי (והתלהבתי לשמוע את זה, כי, עקביות חשבתי שאין לי) גם אני מתקשה בכך ורחוק מאוד מלהגשים זאת בחיי),

אולם מי שבכל קושי רגשי פונה לצעדים, ובעיקר לצעדים ארבע עד תשע (אני לא מדבר על רמת המאקרו עם הספונסר, אלא על רמת המיקרו היום יומית - משהו חדש צף ומטפלים בו בצעדים) - נשאר נקי.

ובקיצור: התוכנית עובדת כשעובדים אותה, אלא שקשה לעמוד באמת בדרישותיה, ומי שמתלונן שהצעדים לא עבדו לו למעשה מתלונן שהוא לא מצליח להפעיל בזמן אמת את הכלים שכן היו עובדים אם היה מפעיל אותם ברצינות רבה באופן יומיומי.

אם שוב תזדמן לכאן, אשמח אם תענה לנו בכנות לתועלת הציבור אם זה היה המצב שלך. על עצמי אני יכול לומר שבכמעט שבע שנים בתוכנית, רוב הזמן ממש לא עמדתי בזה. מה שאני מאמין ששמר עליי נקי טכנית הוא באמת החיבור העקבי אבל הוא היה רק למעטפת - התכתבויות, טלפונים, קבוצות ופעולות אחרות שהן לא צעדים. כדי לפתור את שורש הבעייה אני באמת צריך את הצעדים - ואולי כמו שציינת עוד כמה דברים נוספים. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128741

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
טהרני כתב on 09 אוק' 2020 09:22:

טוב לשמוע ממך שוב חסרויינים. מצטער על הבלאגן שמתרחש בשרשור שלך. מתנהל פה פשוט דיון נוקב בו אני טוען כי אמנם קשה ליישם את הצעדים בחיי היום יום (ועם כל החקרנות והעקביות שהעדת שיש לי (והתלהבתי לשמוע את זה, כי, עקביות חשבתי שאין לי) גם אני מתקשה בכך ורחוק מאוד מלהגשים זאת בחיי),

אולם מי שבכל קושי רגשי פונה לצעדים, ובעיקר לצעדים ארבע עד תשע (אני לא מדבר על רמת המאקרו עם הספונסר, אלא על רמת המיקרו היום יומית - משהו חדש צף ומטפלים בו בצעדים) - נשאר נקי.

ובקיצור: התוכנית עובדת כשעובדים אותה, אלא שקשה לעמוד באמת בדרישותיה, ומי שמתלונן שהצעדים לא עבדו לו למעשה מתלונן שהוא לא מצליח להפעיל בזמן אמת את הכלים שכן היו עובדים אם היה מפעיל אותם ברצינות רבה באופן יומיומי.

אם שוב תזדמן לכאן, אשמח אם תענה לנו בכנות לתועלת הציבור אם זה היה המצב שלך. על עצמי אני יכול לומר שבכמעט שבע שנים בתוכנית, רוב הזמן ממש לא עמדתי בזה. מה שאני מאמין ששמר עליי נקי טכנית הוא באמת החיבור העקבי אבל הוא היה רק למעטפת - התכתבויות, טלפונים, קבוצות ופעולות אחרות שהן לא צעדים. כדי לפתור את שורש הבעייה אני באמת צריך את הצעדים - ואולי כמו שציינת עוד כמה דברים נוספים.

'התוכנית עובדת כשעובדים אותה' זו קלישאה.
כי אם התוכנית לא פשוטה ולא פרקטית וקשה לעמוד בדרישותיה, היא לא תתאים לאנשים פגועים וחולים רגשית...
זה פרדוקס

וזו באמת הסיבה שרוב האנשים נושרים ממנה

"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 2 שבועות על ידי חסר אונים.

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128743

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

נו, אני לא צריך להתווכח - כי הגיע בעצמו הבן אדם היקר והוכיח שזה לא נכון

. על עצמי אני יכול לומר שבכמעט שבע שנים בתוכנית, רוב הזמן ממש לא עמדתי בזה. מה שאני מאמין ששמר עליי נקי טכנית הוא באמת החיבור העקבי אבל הוא היה רק למעטפת - התכתבויות, טלפונים, קבוצות ופעולות אחרות שהן לא צעדים. כדי לפתור את שורש הבעייה אני באמת צריך את הצעדים - ואולי כמו שציינת עוד כמה דברים נוספים.

ואתה הרי נקי...  זו ראייה נוספת לדברי...  לאו דווקא עבודת הצעדים - זה מה שעוזר.

אני טוען שלאנשים רבים זה עוזר - אבל זה לא שווה לכל נפש.  

העובדות מדברות בעד עצמן
וכלשון חסר אונים היקר (שאני מאחל לו המון נקיות והצלחה בעז"ה. בוא, חזור אלינו): 'התוכנית עובדת כשעובדים אותה' זו קלישאה.

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128744

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
המשתוקק כתב on 09 אוק' 2020 09:53:

נו, אני לא צריך להתווכח - כי הגיע בעצמו הבן אדם היקר והוכיח שזה לא נכון

. על עצמי אני יכול לומר שבכמעט שבע שנים בתוכנית, רוב הזמן ממש לא עמדתי בזה. מה שאני מאמין ששמר עליי נקי טכנית הוא באמת החיבור העקבי אבל הוא היה רק למעטפת - התכתבויות, טלפונים, קבוצות ופעולות אחרות שהן לא צעדים. כדי לפתור את שורש הבעייה אני באמת צריך את הצעדים - ואולי כמו שציינת עוד כמה דברים נוספים.

ואתה הרי נקי...  זו ראייה נוספת לדברי...  לאו דווקא עבודת הצעדים - זה מה שעוזר.

אני טוען שלאנשים רבים זה עוזר - אבל זה לא שווה לכל נפש.  

העובדות מדברות בעד עצמן

אני לא מבין מה הסיפור שלך?
אולי זה יעבוד לך אולי זה לא
מקסימום זה לא יעבוד, תנסה משהו אחר.
זה נשמע שאתה סתם מחפש תירוצים בשביל לשקר על עצמך, למה בעצם אחן טעם שתשקיע בעבודת תוכנית.

אני יכול להביא לך עוד מליון תירוצים. אני מומחה בזה.

#סליחה

"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128745

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

ואם אני קודם כל מנסה משהו אחר?
לא אמרתי שתכנית 12 הצעדים לא יכולה לעזור לי באופן אישי, היא בהחלט יכולה.

אבל זה לא הדיון, היה פה דיון האם 12 הצעדים זה דבר השווה לכל נפש - וכל מי שעובד את התכנית ברצינות ללא יוצא מן הכלל מצליח.

זו ההודעה האחרונה שלי בשירשור זה בעניין הנכחי.

מתנצל מאוד חסר אונים היקר על הבלאגן שעשיתי ביומן שלך,

תגובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 1 חודש, 2 שבועות #128747

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
המשתוקק כתב on 09 אוק' 2020 10:01:

ואם אני קודם כל מנסה משהו אחר?
לא אמרתי שתכנית 12 הצעדים לא יכולה לעזור לי באופן אישי, היא בהחלט יכולה.

אבל זה לא הדיון, היה פה דיון האם 12 הצעדים זה דבר השווה לכל נפש - וכל מי שעובד את התכנית ברצינות ללא יוצא מן הכלל מצליח.

זו ההודעה האחרונה שלי בשירשור זה בעניין הנכחי.

מתנצל מאוד חסר אונים היקר על הבלאגן שעשיתי ביומן שלך,

זה בסדר גמור
סתם ניסיתי להבין את העניין

"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
זמן ליצירת דף: 0.92 שניות

Are you sure?

כן