ברוכים הבאים, אורח

בדרך העולה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בדרך העולה 2394 צפיות

בדרך העולה לפני 12 שנים, 4 חודשים #1877

שלום אני בן 22 אחרי צבא נכנסתי לראשונה לפורום אחרי מצב שהרגשתי שאני לא יכול להמשיך עם עצמי יותר  לא היה לי חשק לכלום ראיתי את התוכנית של ה90 יום וזה הציב לי מן אתגר כזה בראש עמדתי בגבורה התחזקתי גם ב3 תפילות ביום במניין ועם כוונה ציצית אבל הרגשתי ריקני קצת מבפנים הכוונה שהיה לי הרבה זמן פנוי פתאום שלא ידעתי מה לעשות איתו (בד"כ הייתי בזמנים כאלו חוטא ) החזקתי מעמד 11 יום דבר שהרבה זמן לא עשיתי ואז הרגשתי מן חלישות לא היה לי כוח להתפלל לא היה לי כוח לכלום מעין דיכאון קל דבר שהביא אותי לחטוא פעמיים יום אחרי יום ,אני אשמח באמת ככה אם אני יקבל חיזוקים בעניין שיעזרו לי לצאת גם מהתאווה הזאת וגם מהדיכאון שנופל עליי

בעניין: בדרך העולה לפני 12 שנים, 4 חודשים #1880

• תת לחץ
  • חבר ותיק
לך לפסיכולוג, או לרב שמבין בנפש האדם...
שיהיה לך יום טוב.. אלא אם כן יש לך תוכניות אחרות (-:

בעניין: בדרך העולה לפני 12 שנים, 4 חודשים #1881

• אביש
  • חבר קבוע
שווה לצפות

media.binyanshalem.org.il/ViewDetails.aspx?ItemId=2708

העיקר להיות בשמחה
אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

בעניין: בדרך העולה לפני 12 שנים, 4 חודשים #1887

shaul כתב on 21 דצמ' 2011 07:36:

החזקתי מעמד 11 יום דבר שהרבה זמן לא עשיתי ואז הרגשתי מן חלישות לא היה לי כוח להתפלל לא היה לי כוח לכלום מעין דיכאון קל דבר שהביא אותי לחטוא פעמיים יום אחרי יום ,אני אשמח באמת ככה אם אני יקבל חיזוקים בעניין שיעזרו לי לצאת גם מהתאווה הזאת וגם מהדיכאון שנופל עליי

החזקת מעמד 11 יום! יש בך כח עצום. ברור שאי אפשר לצאת מציפורני היצר בבת אחת, תנסה שוב, תקום, תתחזק, תתחיל התחלה חדשה כאילו כלום לא קרה. ותחשוב מה אתה יכול לעשות בזמן הפנוי שמתפנה לך, הדבר הטוב ביותר זה ללמוד תורה. קח לך את הלימוד שאתה הכי מתחבר בו בתורה ותלמד, לך לרוץ , תעשה כפיפות בטן, צא עם חברים, תשמע מוזיקה,תשמח את עצמך והעיקר אל תתיאש!
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: בדרך העולה לפני 12 שנים, 4 חודשים #1892

• סבבה
  • דירוג זהב

החזקת מעמד 11 יום! יש בך כח עצום. ברור שאי אפשר לצאת מציפורני היצר בבת אחת, תנסה שוב, תקום, תתחזק, תתחיל התחלה חדשה כאילו כלום לא קרה. ותחשוב מה אתה יכול לעשות בזמן הפנוי שמתפנה לך, הדבר הטוב ביותר זה ללמוד תורה. כך לך את הלימוד שאתה הכי מתחבר בו בתורה ותלמד, לך לרוץ , תעשה כפיפות בטן, צא עם חברים, תשמע מוזיקה,תשמח את עצמך והעיקר אל תתיאש!

גור אריה אחי יש לי ולך אותו ראש..
בהצלחה שאול
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: בדרך העולה לפני 12 שנים, 4 חודשים #1897

ואם אתה מרגיש אחרי שאתה שומר את הברית כמה ימים פתאום נופל עליך דיכאון:
תפעיל מוזיקה חסידית שמחה בשיא הווליום ותרקוד עד שכל הצער יברח, ואם זה לא עוזר(ואני בספק שזה לא יעזור) אז תתפלל לה' שיקח ממך את הדיכאון ושיתן לך שמחה מדברים קדושים.

זה פיתרון מצדיקים לדיכאון.

בקשר לתאוה תעשה פילטר לאינטרנט, זה המינימום שאתה חייב לעצמך כדי לא ליפול בטוח.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: בדרך העולה לפני 12 שנים, 4 חודשים #1902

ההמלצה שלי לא רק לך אלא לכל אחד מחברי הפורום היא להתנתק לגמרי מהממשב , פשוט תכבה אותו , תן למוח לנוח מכל השטויות האלה איזה יומיים וכאשר אתה רוצה לגלוש תכתוב על דף בשביל מה בעצם אתה מפעיל את המחשב .סיימת ? כבה  אותו  ותחזור  לעניינך !!!
מחשב,אתרים מעניינים,אתרים להעביר את הזמן ואז טומאה .
בהצלחה

בעניין: בדרך העולה לפני 12 שנים, 3 חודשים #2008

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
זה באמת ענין ידוע שפתאום נהיה חור כזה בחיים (מישהו מהחברים אמר לי שהוא פשוט נהיה חולה בגלל החֶסֶר הזה שהוא הרגיש).
אז צריכים לנסות למלא את החסר הזאת באיזשהו אופן, למשל כמו שהוא אמר, ספורט או מוזיקת שמחה וכדו' כמו שהם אמרו פה.
אל דאגה כולם עוברים מעין זה אחרי כמה ימים טהורים, כי התשוקה והכעין סיפוק שמילא אותם בשעות של צפייה בדברים הלא טובים, עכשיו זה מתחלף לו ואין לו את זה, ולכן נכון מאוד לנסות ולמלא את החסר הזה במשהו אחר, לפעמים לצאת לימי התרעננות יועיל לך, אם יש לך כמובן אפשרות מבחינת העבודה/הלימוד וכדו'.
מקוים ומייחלים להצלחתך.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן