ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הצילו 4123 צפיות

הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18731

• elikoen
  • חבר קבוע
אולי הכותרת קצת מוגזמת אבל אני פשוט מרגיש אחרי 12 יום נקיים בהם אני מצליח להתגבר על מעידות שונות ומשונות
אני מרגיש לאט לאט איך כח האחיזה שלי הולך ונחלש

אתמול גלשתי באינטרנט בבית שהוא חסום ברמה גבוהה ונכנסתי לאחד האתרים ופתאום קלטתי תמונה לא צנועה ומיד התחילה מלחמה כאני בורח וחוזר ומיד בורח ושוב חוזר עד שהצלחתי להתגבר וסגרתי את האתר...לאחר מכן ניסיתי לבדוק אולי בטעות החסימה לא עובדת (כאילו בתמימות) בסוף הבנתי שאשתי הורידה את הרמה...אמנם לא נפלתי, אפילו בתמונה לא ממש הסכמתי לי להסתכל אבל אני מרגיש איך התאווה הולכת וצפה...אני מרגיש שאני מתחיל לגלוש במדרון....איך עוצרים תעזרו לי...

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18733

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
בצעה למתחילים תנסה לחשוב רק על היום או אפילו רק לשעה הזאת להישאר נקי
אל תחשוב בגדול זה מחליש אתה חושב ישר על המידרון
תתפלל להשם ותאמין שרק הוא יכול לעזור לך שום דבר אחר

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18734

• elikoen
  • חבר קבוע
תודה רבה
אני באמת משתדל לחשוב על היום
אבל כל יום שעובר אני מרגיש שהנה היום אני יפול
וגם אם בסוף אני גומר נקי.
למחרת אני מרגיש שאני הולך ונחנק...
בעיה נוספת היא שמאז שאני נקי, אי מרגיש שאני עצבני יותר, וחסר מנוחה...מה שמוסיף לדחף התאוותני

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18736

• brit.kodes
  • דירוג זהב
התחיל מהסוף אצלנו המכורים לתאווה להיות עצבני וחסר מנוחה זה ממש הסמפטומים לדחף לתאווה
למעשה זה הבריחה שלנו כשאנו לא מצליחים להתמודד אם הבעיות שלנו
התאווה היא פיטרון והבריחה מכל הבעיות שלנו רק שזה פיטרון לא טוב
מכל מקום תאמין שהשם יתן לך את הכח הזה תבין שנכון אתה לבד לא תצליח אתה מתפוצץ אבל השם יכול לתת לך את הכח
אחד הדברים שהכי קשה בהתחלה של ההחלמה אז הנקודת מפנה שצריך להבין שאפשר לחיות בלי התאווה אני לא ימות אם אני לא יעשה את זה
ובנוסף להשלים אם העובדה שאני חייב לוותר עליה כי זה או שאני איתה ואני מת או שאני חי

טוב שפכתי לך הרבה חומר למחשב אבל לאט לאט אל תחשוש מכלום גם לא ליפול את לא אדם רע או רשע
ובעזרת השם אתה עוד תצא מיזה 

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18749

הי אלי,
דבר ראשון כל הכבוד לפי מה שאתה מתאר זה נסיונות בדרגה הכי גבוהה ובודדים עומדים בזה.
אשריך.
ותדע שזוהי הדרך לעלות- אין דרך אחרת.
ואל תירא, שכרך הרבה מאוד.
הדבר הכי חשוב שאני יכול להגיד לך הוא שאין לך מה לפחוד ממחר מפני שזה בא בגלים כמו שאתה בוודאי כבר יודע.
היום יכולה להיות תאווה מאוד חזקה ומחר ואפילו עוד שעה אין לה זכר כך שכמו שכבר אמרו פה אתה צריך לחשוב רק על עכשיו.
ובתור אחד שעבר הרבה פעמים את התהליך אני יכול לומר לך שלא בהכרח שהיום ה-35 קשה מהיום ה-3.

לגבי העצבנות זה תופעה מוכרת מאוד וזה משותף בעצם לגמילה מכל דבר ויש הרבה תופעות לוואי נוספות כמו חולשה קשיי נשימה ועוד ועוד.
אבל כל הדברים הללו הם חלק מהתהליך שום דבר הוא לא במקרהוודאי שזה מוסיף לנסיון אבל זה בהחלט חלק מהעניין
אני חושב שאם תעקוב אחריעצמך במהלך תקופת הגמילה זה אחד מהחוויות הגדולות ביותר לראות איך אתה משתנה בהרבה מהדברים שלא שמת לב אליהם או התייאשת כבר מהם.
ולא לחינם כתב רבי נחמן ששמירת הברית הוא תיקון הכללי היינו שמתקן את כל האדם בכל הפרטים
ותחזיק בכל הכח ומשמיים יעזרו לך להצליח.
ב
אני "על הדרך" לתכלית. ברוך השם.

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18820

לאלי היקר
כתבו כאן כבר רבים, שכאשר הגז לחוץ, כמה שמשתמשים בלמים, בסוף הם נשחקים והרכב צולל לתהום.
אני יודע שאם אני מנסה לעצו את עצמי, אני נכנס לתהליך ארוך של התדרדרות ועצירות עד לנפילה הבלתי נמנעת.
לימדו אותי שרק כוח חיצוני ממני יכול למנוע ממני ליפול, ולכן כאשר יש התקפת תאווה, אני אפנה לחבר בזמן אמת ואספר לו עליה, אבקש מריבונו של עולם שייקח ממני את התאווה הזו.
בהצלחה.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18826

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
elikoen כתב on 30 אוק' 2012 12:16:

אני פשוט מרגיש אחרי 12 יום נקיים בהם אני מצליח להתגבר על מעידות שונות ומשונות

אלי יקר, קראתי באיזשהו מקום שכל יום רק להיום זה לא מתייחס רק ליום המחר -דהיינו להתרכז ביום הנוכחי בלי לחשוב על הקושי של מחר- אלא גם ביחס ליום שעבר.
זאת אומרת לא לחשוב ואוו עברתי כבר כך וכך ימים אני כבר לא יכול. לא! היום הוא עומד בפני עצמו בלי קשר ליום הקודם ולזה שאחריו.
בהצלחה!
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18829

• brit.kodes
  • דירוג זהב
חזק וברוך "כנוע" הגדרה מדוייקת ל"רק להיום"

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18833

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
קראתי את ההגדרה באחד ממיילי החיזוק וזה מאוד מצא חן בעיניי.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 5 חודשים #18875

• יוסף (יהודה)

elikoen כתב on 30 אוק' 2012 12:16:

אני פשוט מרגיש אחרי 12 יום נקיים בהם אני מצליח להתגבר על מעידות שונות ומשונות

אלי יקר, קראתי באיזשהו מקום שכל יום רק להיום זה לא מתייחס רק ליום המחר -דהיינו להתרכז ביום הנוכחי בלי לחשוב על הקושי של מחר- אלא גם ביחס ליום שעבר.
זאת אומרת לא לחשוב ואוו עברתי כבר כך וכך ימים אני כבר לא יכול. לא! היום הוא עומד בפני עצמו בלי קשר ליום הקודם ולזה שאחריו.
בהצלחה!

איזה יופי! לא חשבתי על זה ככה בכלל! זה נותן לי הבנה נוספת, עמוקה יותר, על הדרך להתמודד. תודה רבה!!!

אלי הצדיק!
אני הקטן לא באמת יכול לייעץ לך, אבל בכל זאת, אני יודע שכשהייתי במצב שידעתי שעוד יום-יומיים אני נופל בטוח כי אין מצב לשרוד ככה, נתנו לי עצה. העצה הייתה להתקשר לאדם שאני מכיר ולדבר איתו. אני מצטער מאוד שלא יישמתי את אותה עצה ולצערי נפלתי. אני מרגיש שאם הייתי מיישם אותה, ייתכן מאוד שלא הייתי נופל.
שיתוף בדבר הזה יכול להיות באמת תרופה נהדרת, תנסה אותה! זה יכול להכניס מוטיבציה מחודשת. אין מה להשוות בין שיתוף בפורום לשיתוף במציאות...
בהצלחה לך ולכולנו!!

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 4 חודשים #19057

• elikoen
  • חבר קבוע
שלום לכולם 
ב"ה אני נקי כבר 20 יום!!!!
אין דברים כאלה...פשוט מדהים
אבל....
עדיין אני משתוקק לתאווה, הפורום הזה מחזיק אותי מעל המים
כל פעם שאני מרגיש צורך ליפול אני נכנס לפה
לפני כמה ימים קנינו מחשב נייד ולקח זמן עד שהתקנו בו רימון
בניסי ניסים ממש הצלחתי לא ליפול, והיו כמה וכמה הזדמנויות
אפילו כבר התקרבתי לנפילה ושנייה לפני שלחצתי השם הציל אותי
אני זקוק לתמיכה שלכם על מנת להמשיך
תודה לכולם פה
אלי

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 4 חודשים #19058

• brit.kodes
  • דירוג זהב
וואוו אלי כל הכבוד אני ממש שמח בשבילך
אל תיבהל מהתשוקה החזקה לתאווה זה חלק מהתסמינים של מכור שמנסה להתנתק מהתאווה
אני חושב שאתה צריך להתקדם קדימה לשתף יותר או על ידי הצטרפות לקבוצת 12 צעדים או ספונסר או אפילו סתם חבר לדרך
זה יעזור לך הרבה לשחרר את כל המתחים שהצטברו אצלך
מכל מקום אתה לא לבד כלום פה מוכנים לעזור ותמשיך לשתף

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 4 חודשים #19076

• משה "חפץ-חיים"
אני לא יודע אם זה יעזור לך,אבל אכתוב לך מעט מניסיוני בתקווה שאוכל להועיל.

אני הצלחתי לספור ארבעים יום, והייתי בטוח שאני על הגל הנכון, נקי ולא יבש,
ביום הארבעים איכשהו החסימה של המחשב ירדה, ונפלתי והסתכלתי חצי שעה באתרי פורנו עד שהצלחתי להתעשת ולמסור את זה לקב"ה,
אחרי זה עשיתי חושבים- וקלטתי שהיה מובנה אצלי בראש שאם יש אינטרנט בלי חסימה זה נפילה וודאית, במקום לטפל בראש-שהרי ברור שחסימה זה לא פתרון אמיתי, זה ס"ה כלי עזר שנוכל להתמקד בהחלמה ולא במאבק יומיומי, אז עשיתי מהחסימה עיקר וחשבתי שזה מה שיציל אותי,
אז ברור שחסימה היא מומלצת [כדאמרינן לנזיר סחור סחור ולכרמא לא תקרב] אבל עיקר העבודה צריך לעשות בראש, כי בחיים מזדמן לנו פעמים רבות גישה לאינטרנט ושלל חומרים מיניים בהפתעה, ללא חסימה, ואם לא נהיה מוכנים ומתורגלים שגם זה לא יפיל אותי [כמובן נימסור לה' ונתקשר לחברים/ספונסר וכדו'] אז מהבעיה לא נצא.
בקיצור: קח אנטיביותאווה לא אקמול.
בהצלחה!!!

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 4 חודשים #19077

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
link=topic=1812.msg19076#msg19076 date=1352222310]
בקיצור: קח אנטיביותאווה לא אקמול.
בהצלחה!!!

תוכל לתת לי קצת? אני עמוס אקמול לסוגיו השונים. לא הישגתי אטיביותאווה! (איזה שם מפוצץ)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 4 חודשים #20108

• (אם נפלתי ...)- קמתי!!
link=topic=1812.msg19076#msg19076 date=1352222310]
אחרי זה עשיתי חושבים- וקלטתי שהיה מובנה אצלי בראש שאם יש אינטרנט בלי חסימה זה נפילה וודאית, במקום לטפל בראש-שהרי ברור שחסימה זה לא פתרון אמיתי, זה ס"ה כלי עזר שנוכל להתמקד בהחלמה ולא במאבק יומיומי, אז עשיתי מהחסימה עיקר וחשבתי שזה מה שיציל אותי,

אז מה עושים??
הנה היה לי השבוע מקום בלי חסימה שפשוט נכנסתי והתחלתי כמי שקפאו שד לחפש.
בכל פעם שמצאתי, יצאתי מזה כמעט בלי להתבונן, אבל המשכתי לחפש כמו מטומטם. דברים מוכרים יותר. הגעתי ושוב יצאתי.
אבל יצאתי בקול ענות חלושה.
מה עושים עם התבנית הזאת?
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן