ברוכים הבאים, אורח

קשיים במהלך הדרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קשיים במהלך הדרך 2363 צפיות

קשיים במהלך הדרך לפני 11 שנים, 6 חודשים #18725

התחלתי את מסע ה 90 יום רק בשביל להוכיח לעצמי שאני לא מכור ואני יכול להתגבר על הרצון הטבעי לחטוא שוב ושוב.רציתי לשתף אתכם בקשיים הפיזיים שיש לי: אני נקי 10 ימים, מתחילים אצלי קשיים פיזיים שינה קטועה, עצבנות מידי פעם, אני יותר חושב על סקס, אני ממש נלחם עם עצמי כל לילה על המיטה.. אני מתעורר בשעות הבוקר המוקדמות והנסיון מתחיל, הצב רוח קצת יורד לקראת הלילה אני מרגיש מלחמה, במשך היום אני מתפקד מצויין ואולי אף יותר מכך ואני תולה את זה ישירות בתקופה הנפלאה הזו של איפוק ושמירה על עצמי.
אשמח לשמוע האם החברים היקרים והאמיצים שנמצאים כאן בפורום נתקלו בבעיות דומות?

בעניין: קשיים במהלך הדרך לפני 11 שנים, 6 חודשים #18729

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך חבר יקר וברוכים הבאים
למה לך להלחם בעצמך?.. העובדה שהנני מכור לא ממעטת בערכי או במעלתי..
מסכים איתך שבהתחלה זה קצת מפחיד.. גם אני נבהלתי כשקלטתי שאני עונה על הקריטריונים של המכורים..
אבל האמת שכשהשלמתי עם כך שאני אכן מכור כאן התחילה ההחלמה שלי! הפסקתי להלחם! התחלתי להכנע! לוותר על התאווה!
אחי אם גם אתה עונה על הקריטריונים של המכורים, כדאי לך להיפתח ולשמוע שיש דרך חדשה..
יש דרך שמוציאה מאפילה לאורה ממש!
ואגב לשאלתך.. אני כ"כ מכיר את הסיטואציה שתיארת.. בלילה הדחפים יותר מתגברים.. זה לא פשוט בכלל..
אבל כמו שאמרתי.. יש דרך חדשה! אפשר לצאת מזה
נשמח לשמוע ממך
בהצלחה

בעניין: קשיים במהלך הדרך לפני 11 שנים, 5 חודשים #19578

לטהור, בוודאי ובוודאי.
גם לי היו תופעות דומות מאוד לאלו שתארת: התקפות תאווה מטורפות, עצבים, קושי לישון מחמת תאווה ועוד.
בהמשך התופעות התחלפו ועברו לכבדות, עצלות, מתח בידיים הרגשה תפוסה ועוד ועוד.
אח"כ ראיתי בכתבי מוהר"ן שמדבר על הקשיים הללו של מי שיוצא מהתאווה ומתגבר ואומר שזה ממש בחינת תשובת המשקל היינו שכל מקום שנפל שם
צריך לחזור ולהתגבר. וזה חלק מהייסורים שמכפרים.
אל ייאוש.
אני "על הדרך" לתכלית. ברוך השם.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן