ברוכים הבאים, אורח

לא רוצה ליפול!
(0 צופה) 

נושא: לא רוצה ליפול! 137322 צפיות

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 4 חודשים #20622

• יוסף (יהודה)
שבוע טוב!
ב"ה, עברה שבת מצויינת ונקייה.
ב"ה התאווה לא תוקפת אותי, אבל ההתמכרות, ההרגל כן. אני בקלות יכולתי ליפול מספר פעם לא מתוך התקף תאווה גדול, ממש לא. בלי תאווה בכלל, אבל פשוט מתוך הרגל וסתמיות. הרגשתי- למה לא? מה רע? כשהיו לי גם קצת התקפי תאווה ידעתי שזה רע ויש לנטרל זאת, אבל כשזה 'סתם', אז מה רע? אבל ב"ה, אני לא נפלתי וה' הגן עליי. ידעתי כמה זה רע גם אם באותו רגע אני לא מרגיש.
לצערי הרב, לא מספיק הצלחתי להיכנע בשבת. יותר נאבקתי. אולי זה בגלל שלא היו מאבקים קשים, אלא רק קטנים. מחר אני כנראה אצטרך ללכת למקום מאוד בעייתי ואני מקווה שאצליח להיכנע לפני, להאמין שה' יכול להושיע אותי ולתת לו פשוט לנהל את חיי. כולי תקווה שה' יושיע אותי ואזכה לעוד יום של נקיות והחלמה!
תודה לכולם, במיוחד לבורא ושבוע טוב!

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 4 חודשים #20624

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שבוע טוב יוסף ויהודה בסוגריים !

מישהו אמר לי רעיון אדיר בליל שישי האחרון.

מה זאת מידת הביטחון?

כמו שילד יושב בשלוחן עם אבא שלו, ומבקש, תעביר לי בקשה את המלח! הרי ברור לו שאבא שלו יעביר לו! הוא בטוח בזה!

תהיה בטוח שהק ישמור עליך מחר בנסיון שאתה חושב שהוא גדול...

(פעם בשעת מצוקה וכניסה לניסיון, לבשתי גרטל מתחת לחולצה, לשמירה. אתה יכול גם לשים צנצנת על האוזניים, זה לא משנה, העיקר פעולה של מודעות לעול מלכות שמיים)

שבוע טוב, כולנו כאן מחכים שתבשר לנו על ההצלחה...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 4 חודשים #20654

• משה "חפץ-חיים"
שבוע טוב!
שמחים לשמוע על עוד שבת נקייה,
"ה' עימך גיבור החיל"

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #20674

• manu
  • דירוג זהב
יוסף אני קורא את התגובות שלך וזה מחזיר אותי למצב של הרפיה ומזכיר לי שאני חסר אונים
תודה!!

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #20779

• יוסף (יהודה)
ב"ה, עוד יום נקי!
ממש לא מובן מאליו!
היום הייתה לי התמודדות לא פשוטה, אבל ה' שלח לי ישועה והקל על ההתמודדות בצורה משמעותית. במקום ללכת למקום בו הייתי צריך להיות עם בת אחת והיה חשש שאין אלגום וחשש רציני שאכעס ואגיע למצב שאחרי זה אפול, ה' דאג שיהיו שם כמה מחבריי הטובים וככה גם הצלחתי לעשות מה שהיה עליי לעשות באותו מקום וגם לא הגעתי לכעסים מיותרים. לצערי הרב לא קל להיות בחברה מעורבת בה הצניעות היא לא הערך העליון, לכן לצערי הרב לגמתי. אני באמת לא יכול להעיד אם זה היה רק אוסף מבטים ראשונים או שהם היו שניים ואפילו שלישיים, אבל אני יודע שבאמת עצמתי את עיניי והזזתי את מבטי כל פעם. אבל אני יודע גם שאני אלרגי והמצב מאוד מסוכן, לכן נשאר לי רק להתפלל לה' שיציל אותי גם הפעם הזאת.

סיכמתי עם ספונסר שלי (אני לא מאמין איך שכחתי לעדכן כבר בחמישי שהשגתי ספונסר...) שאדבר איתו מיד אחרי שאני חוזר מאותו מקום, אך לצערי הרב התעכבתי קצת בהליכה לשם והעניין קצת התארך וחזרתי רק לא מזמן ואין לי יכולת לדבר איתו עכשיו, אני מקווה שבכל זאת ה' יושיע אותי ויהיה בסדר. אני לא מרגיש כרגע ממש את התאווה, אבל אני יודע שהיא רובצת לה ומחכה לרגע הנכון להתפרץ בכל כוחה.

הלוואי ואמצא בה' את מה שאני מחפש בתאווה!
תודה לכולם!

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #20785

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
יוסף (יהודה) הצדיק!
אם לקחת ספונסר
עלית על דרך
בעזרת ה'
ובעזרת החברים
בעזרת התוכנית...
עלית על דרך
לאורך זמן
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #21399

• יוסף (יהודה)
שלום לכולם!
ב"ה, עוד יום נקי. זה היום ה18, אני ללא ספק מרגיש שאני חי.
תודה רבה לה' שזיכה אותי בכך! תודה רבה לכם על כל העזרה!
בימים האחרונים הייתה לי בעיה להתחבר לאינטרנט ולדבר בפלאפון, דבר שגרם לי בעצם להתנתק בצורה מסויימת מהתוכנית. זה לא שלא נכנעתי, אבל זה היה עניין שולי וקטן, במקום שזה יתפוס מקום משמעותי.
למזלי, לא הייתה לי בכלל אופציה ליפול בימים האלו וגם אפילו לא ללגום.
אני יודע שאם הייתי מתאמץ יותר הייתי יכול להתקשר לספונסר בימים האלו והייתי יכול להשתתף בקבוצות, פשוט כנראה לא מספיק רציתי, הרגשתי בטוח מדי בעצמי.
ידעתי גם אז שזה יהיה לי רע לטווח הארוך, לימים שאחרי זה, לימים בהם לא תהיה לי מניעה ליפול. אבל ידע זה לא כוח, זה לא עזר לי..
השבת הייתה בסך הכל טובה, אבל התאווה הייתה מורגשת. בהשוואה לכל שבת אחרת לפני התוכנית כנראה שזו הייתה נחשבת שבת ללא כל תאווה, אבל בכל זאת, היה מספיק תאווה. לא לגמתי, אבל היו מאבקים. בקושי הצלחתי להיכנע, ניסיתי כל הזמן להלחם לבד... אומנם הצלחתי, אבל זו הצלחה רגעתי שרק מרחיקה אותי מ12 הצעדים ומקרבת אותי לנפילה.
אני מקווה מאוד מאוד שאחזור לצעדים במהירות ואצליח כבר מחר להתקשר לספונסר ולהצטרף לקבוצה, אבל לצערי אני יודע שלא יהיה לי כ"כ זמן מחר... אני רק מקווה שביום שני אצליח להיות זמין ב1 וחצי בשביל הקבוצה החדשה...
אני מרגיש שזה באמת עוזר לי לשתף אתכם. תודה!

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #21432

• יוסף (יהודה)
ב"ה, עוד יום נקי!
אחרי שכתבתי פה אתמול שהיו לי מספר ימים נקיים אך ללא החלמה, קראתי קצת מהספר הלבן והרגשתי שוב שאני מתחבר להחלמה.
גם היום היו לי התמודדויות קשות, אבל לא התקפי תאווה נוראיים, פשוט רציתי את זה משעמום, סתם רצון. לא לגמתי, נכנעתי.
אך לצערי הרב, עוד פעם לא הייתה לי אפשרות להתקשר לספונסר... באמת שרציתי (או יותר נכון, ממש ממש לא רציתי, לכן הבנתי שאני חייב את זה) להתקשר, אבל לא יכולתי.
אחרי זה המצב קצת השתנה, הבעיה לא נהפכה להתמודדות מול התאווה אלא מול עצמי. חולשות נפשי צפו ועלו בכוח עצום. לא שלטתי על חיי כלל, הם פשוט שלטו עליי.
כעס, שנאה, טינה, רצון לשליטה, רצון להיות נאהב, עצבות וריכוז עצמי ע-צ-ו-ם! הייתי (ואולי אני עדיין, למרות שהשיתוף פה עכשיו משנה את המצב...) שבור לגמרי.
באופן מודע לחלוטין רציתי לצרוך את הסם. לא מתוך איזה התקף או איבוד שליטה, פשוט רציתי את זה כדי לברוח, כדי להדחיק את הצרות והבעיות בנפש שלי.
ב"ה, לא נפלתי. קראתי אם אני לא טועה בספר הלבן פעם שחלק מההחלמה זה להעביר את ההתמודדות מהתת מודע למודע. הייתי מודע בכל רגע למצב, ולמרות שידע זה לא כוח, להיות מודע למצב עזר לי. בעבר לא הייתי מבין שבגלל הבעיות בנפש שלי אני נופל ורוצה תאווה, לכן גם היה לי נורא קשה להאבק בזה, זה היה (ועדיין) כפייתי. עכשיו הרגשתי שזה לא המצב. אני הבנתי לחלוטין מה קורה. היה לי בחירה מלאה אם להתמודד עם החיים או ללכת לתאווה. נראה בחירה פשוטה בין הטוב לרע, בין החיים למוות, אבל זה לא היה לי קל. החיים, בגלל כל חולשותי לא נראים לי מקום טוב, התאווה לעומת זאת היא תמיד מספקת (אומנם אני יודע שלבסוף היא לא ושאחרי זה הצרות של החיים ממשיכות ואף גדלות, אבל בריחה אפילו לדקה מהכלא נראת כמו חלום). אך ה' הציל אותי ואחרי פחות מרגע של היסוס בחרתי באופן מוחלט בחיים.
לצערי אני עדיין לא יכול להתקשר לספונסר, לדבר איתו על אותן בעיות וחולשות בנפשי, להתייעץ איתו איך להתמודד איתן. שיעזור לי להיכנע, לצעוד בצעדים לכיוון ההחלמה. עכשיו אני נשאר עם הבחירה בחיים, אך ללא יכולת טובה מספיק לתקן אותם, אני מקווה שמחר אוכל להתקשר לספונסר ולהצטרף לקבוצה החדשה ובע"ה אותן חולשות בנפשי שמביאות אותי אל התאווה יתוקנו.
החלמה טובה לכולם!
חג שמח ויום נקי!

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #21455

• יוסף (יהודה)
אנחנו רק בתחילת היום, ובכל זאת רציתי לשתף.
היום התחיל עם הרבה התמודדויות בתוך ראשי. תאווה בוערת, רצון ליפול.
נכנעתי, אבל לא מספיק. התקשרתי לספונסר אבל הוא לא ענה. לא ידעתי מה לעשות, היה לי רצון חזק מאוד ולא יכולתי להתמודד איתו. הרגשתי שאם אלחם בו, אפול תוך זמן קצר. הפעלתי את המסנן באינטרנט. אני נקי היום כמעט 20 יום ולא הייתי צריך בכל הימים האלו את המסנן, כי הייתי בהחלמה. עבדתי על הצעדים ונכנעתי לגמרי, המסנן לא באמת מגן עליי והוא רק גורם לי לכניעה חלקית, לכן לא השתמשתי בו. היום אבל ידעתי שאני במצב לא טוב, בעיקר בגלל שאני לא מספיק בהחלמה. לכן הפעלתי את המסנן, למרות שברור שברגע שאחליט שאני הולך על התאווה לא תהיה לזה משמעות.
מיד אחרי זה קראתי ספר הלבן. קראתי לא מעט והתחברתי מאוד לדברים. נכנעתי עכשיו באמת. מסרתי את חיי לה'. התחברתי להחלמה ממש, לא להתמודדות עם התאווה אלא להחלמה. ה' עזר לי ועכשיו אני מרגיש טוב מאוד. אני מרגיש נקי, אני מרגיש שחזרתי לצעדים.
אני אסיר תודה לה'! הוא פשוט הציל אותי, הוא פשוט הגן עליי. בקלות יכולתי להתרסק! ועוד יותר בקלות, יכולתי למעוד, יכולתי להתחבר לתאווה, אפילו מעט. אבל ה' שמר עליי! רק לו יש את הכוח לשחרר אותי מההתמכרות ומחולשות נפשי שהביאו אותי להתמכרות.
תודה ה'!
יום נקי מלא החלמה לכולם, יום של התחברות לה'. חג שמח!
תודה לכולכם, אתם מעודדים אותי ומחזקים אותי להמשיך.

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #21458

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אשריך אחי על הזכות להיות נקי
חיזקת אותי, והבנתי מאוד ברור ממך מה אני צריך לעשות כשאני חוטף התקף תאווה.
מאחל לך חיים בריאים ונקיים.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #21460

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום
יוסף יהודה היקר
אשריך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אין מה לעשות!!! מה שעשית, זו הדרך היחידה!!!
חיזקתני ממש

רק כדאי לקחת מספרים של עוד חברים ולהתקשר אליהם ברגעים האלו!! אין מצב שלא יענו..
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #21465

• יוסף (יהודה)
תודה רבה לכם!
יש לי מספרים של עוד הרבה חברים, הפעולה הבאה שהתכוונתי לעשות אחרי שקראתי בספר הלבן הייתה להתקשר לעוד אנשים, אבל אז שיתפתי בפורום, הרגשתי יותר טוב ושאין צורך להתקשר. מיד אחרי זה גם הספונסר שלי התקשר אליי, ככה שזה היה בכלל מצויין.

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #21559

• יוסף (יהודה)
בוקר טוב! ב"ה, עוד יום נקי!
אתמול בערב הייתי מחוץ לבית והיו הרבה מבטים, למרות שניסיתי להימנע. כשחזרתי הביתה לא הייתי רחוק מהנפילה, הצצתי קצת בתמונות, ממש דברים "קלים", אבל אני יודע ב100% שהייתי קרוב מאוד מאוד לנפילה גדולה. ב"ה, נכנעתי, ירדתי על הברכיים והתפללתי לה' שיעזור לי והוא עזר.
היום אני מסתובב מאז שקמתי עם תאווה גדולה. לצערי הרב לא הייתי חכם ועם כל התאווה התיישבתי לכתוב את הצעד הראשון פעם ראשונה. זה עורר אצלי עוד את התאווה (בעיקר בגלל שאני בהתחלה וזה עוד חלקים בהם לא היה לי רע, רק הנאה...). ניסיתי להיכנע כמה פעמים, לרדת על הברכיים, להתפלל, אבל הרגשתי איך התאווה בוערת בי. נכנעתי ונכנעתי אבל לא מספיק, לא שיחררתי לגמרי והמשכתי להאבק וראיתי שאני חסר אונים ושאני הולך להתרסק. כבר כמעט חיפשתי באינטרנט חומר "קל" וכבר התחלתי לפנטז על חומר רציני. התפללתי בשביל מושא התאווה, בהתחלה זה בכלל לא עזר, אחרי זה טיפה. ניסיתי להתקשר לספונסר, אבל הוא לא ענה. דיברתי קצת עם חברים שלא בתוכנית ויצאתי להליכה כמעט שעה... לפני שחזרתי הביתה התקשרתי לחבר מהתוכנית, דיברתי איתו שתי דקות וזה עזר לי. עכשיו אני בבית, אני מפחד אבל אני מרגיש שעצם כתיבת הדברים מורידה ממני את הרצון לתאווה. אני מרגיש שהשיתוף מבטל את הטיעונים של התאווה, שזה שווה לי, שזה כיף, שזה רק להפעם ובעצם למה לא? השיתוף מחזיר אותי למודעות למה שקורה, לכמה זה רע. זה פשוט סם ואם לא אגמל ממנו אני אהיה חייב להמשיך לצרוך אותו.
תודה רבה לכם ובעיקר לה' שהציל אותי גם הפעם!
יום נקי לכולם!

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #21561

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום
אשריך על הכנות יוסף יהודה
כמו שאמרתי לך.. השיתוף הוא אחד הכלים החזקים להחלמה, חזק ואמץ!
לגבי הצעד הראשון, הספונסר שלי מלמד אותי, ככל שעובדים עליו ביסודיות ואטיות הוא חודר לתודעתנו יותר, כמשל, זה כמו תבשיל שמבשלים אותו על אש נמוכה, הוא יוצא יותר משובח.. הצעד הראשון תמיד מתפתח, אין לו סוף, תמיד אנחנו מגלים יותר על תאוותינו.. הרי מכורים אנחנו... לכן אין מה לרוץ איתו.. בנחת.. הדברים יגיעו.. כשיגיע הזמן נדע!!
עלה והצלח

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 3 חודשים #21602

• יוסף (יהודה)
כמעט נפלתי עכשיו. ברגע האחרון ירדתי על הברכיים והתחננתי לה' שיציל אותי, ב"ה, הוא שמע את תפילתי וישר באתי לפה כדי לשתף.
הרגשתי שהכי לא בא לי בעולם לשתף, אז הבנתי שאני חייב.
שנזכה כולנו לסיים את היום בנקיות והחלמה!
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן