ברוכים הבאים, אורח

לא רוצה ליפול!
(0 צופה) 

נושא: לא רוצה ליפול! 138679 צפיות

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #18989

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
יהודה'לה היקר יש לך טלפון של אחד החברים/ספונסר?
דע לך שזה אחד הכלים החשובים שעוזרים להיות נקי...
ת'קשר ליחזקאל
והוא ידריכך בעניין
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19010

• יוסף (יהודה)
אין לי אף מספר...
האמת שאני מפחד להתקשר ולדבר... אני חושב שזה יקח לי עוד הרבה זמן...

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19012

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אז קח את שלי (שלחתי באישי)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19018

• יוסף (יהודה)
הספקתי ליפול כבר פעם נוספת, הפעם לגמרי...
הצלחתי בשלב מסויים לעצור את עצמי וניסיתי להזכר בעצות מה לעשות... זכרתי רק שצריך להתקשר לחבר ולא היה לי למי... אני בטוח שזה היה מציל אותי!
אני מקווה מאוד שפעם הבאה זה באמת יציל אותי.
תודה רבה!!!

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19020

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
:-[ :-[

מצטער לשמוע.

אל תהסס. צלצל. (אני לא נשכתי אף א' ולא ננשכתי מאף א'. ובכל מקרה עברתי מסלול דומה לשלך {גם אם לא כל הפרטים} ורק רציתי לגלות לך איך היום אני אוחז ביום ה-16 ללא ביטוח להמשך היום וכ"ש ליום המחר)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19183

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ליוסף הצדיק!
מכיר את זה שבזמן הנפילה מסרבים לחשוב... :-\
זה קרה לי ממש כך
לא רק שלא רציתי להתקשר...
אלא שה' שלח לי חברים שיתקשרו אלי אולי תפקחנה עיני...
אך לא, זה לא מה שקרה כי סרבתי לברוח מהתאווה...
למדתי מכך שפשוט צריך לשמור על קשר עקבי עם החברים בתוכנית כדי ש"נתרגל" לקבל עזרה בשעת הצורך
אם תרצה עוד טלפונים תוכל לקבלם בקלות (אם רק תבקש)...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19253

• יוסף (יהודה)
ב"ה, אני נקי כבר שלושה ימים.
החלטתי להתחיל באופן עצמאי לצעוד.
אני באמת מנסה ומשתדל להפנים את צעד 0 וצעד 1. הלוואי שאני אצליח!

מי אני, באמת ממש תודה על כל העצות, אתה מאוד מחזק אותי!
אני מתכוון להתחיל מהיום לשמור באופן קבוע על קשר טלפוני עם שני אנשים ולשתף אותם גם בניסיון לממש את הצעדים.

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19268

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
אשריך אחי! חזק ואמץ!!!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19490

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום

ב"ה, ...

מי אני, באמת ממש תודה על כל העצות, אתה מאוד מחזק אותי!
אני מתכוון להתחיל מהיום לשמור באופן קבוע על קשר טלפוני עם שני אנשים ולשתף אותם גם בניסיון לממש את הצעדים.

בס"ד
אשמח אם תתקשר גם אלי...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19513

• יוסף (יהודה)
אני משתדל כל יום לעבוד על צעד 0 וצעד 1... אני משתדל באמת באמת להיכנע ולהפנים שבאמת איבדתי את השליטה על חיי.
אני חולה שליטה, כבוד וכוח. יש בי המון גאווה. אני מתחיל להבין כמה זה שלט בי, כמה אני חסר אונים מול זה.
אני מתחיל להבין שכל הדברים שאני עושה, אפילו הדברים שחשבתי שהם טובים, הכל הגיע משם. אין לי שליטה על חיי. חוסר האונים שלי מול התאווה נראה לי קצת שולי יחסית לחוסר האונים שלי מול עצמי. אני מנסה בימים האחרונים להפנים את זה ולהתחיל קצת 'לשחרר' ולנסות פחות לשלוט על כל הדברים הסובבים אותי. אני מקווה שלאט לאט אצליח גם פחות לשלוט בחיי שלי.
הלוואי שאני אצליח להיכנע באמת, לא רק בפה (או בכתב), אלא בלב באמת באמת להרגיש את זה...
ב"ה, אני רואה שזה עובד. כל פעם שהתאווה קצת עולה, אני נכנע ואני מרגיש משוחרר מזה.
תודה לכולם ובמיוחד לה' שזיכה אותי כבר בשישה ימים נקיים, הלואי שגם היום אשאר נקי.

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19516

• manu
  • דירוג זהב

אני מרגיש חוסר טעם בביצוע הסדר יום שקבעתי בשביל להתגבר על ההתמכרות, מה הטעם להתאמץ עכשיו, היום, אם בכל מקרה כבר נפלתי היום?

למדתי מאסירות תודה שכדאי להתחיל את היום הנקי שנייה אחרי הנפילה, ולא צריך לחכות לשקיעה או ל12 בלילה בשביל להתחיל לספור יום. אם נפלת ב15:30 ביום חמישי, ביום שישי ב15:30 אתה נקי יום

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19518

• manu
  • דירוג זהב

אני משתדל כל יום לעבוד על צעד 0 וצעד 1... אני משתדל באמת באמת להיכנע ולהפנים שבאמת איבדתי את השליטה על חיי.
אני חולה שליטה, כבוד וכוח. יש בי המון גאווה. אני מתחיל להבין כמה זה שלט בי, כמה אני חסר אונים מול זה.
אני מתחיל להבין שכל הדברים שאני עושה, אפילו הדברים שחשבתי שהם טובים, הכל הגיע משם. אין לי שליטה על חיי. חוסר האונים שלי מול התאווה נראה לי קצת שולי יחסית לחוסר האונים שלי מול עצמי. אני מנסה בימים האחרונים להפנים את זה ולהתחיל קצת 'לשחרר' ולנסות פחות לשלוט על כל הדברים הסובבים אותי. אני מקווה שלאט לאט אצליח גם פחות לשלוט בחיי שלי.
הלוואי שאני אצליח להיכנע באמת, לא רק בפה (או בכתב), אלא בלב באמת באמת להרגיש את זה...
ב"ה, אני רואה שזה עובד. כל פעם שהתאווה קצת עולה, אני נכנע ואני מרגיש משוחרר מזה.
תודה לכולם ובמיוחד לה' שזיכה אותי כבר בשישה ימים נקיים, הלואי שגם היום אשאר נקי.

כל הכבוד!!!
אני שולח לך את הסלולרי שלי תתקשר מתי שאתה רוצה! ותחשוב על להיכנס לקבוצות טלפוניות זה אפילו יותר קל ופחות חושפני מלהתקשר למישהו... בהצלחה לשנינו!

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19536

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
manu כתב on 15 נוב' 2012 14:03:

אני מרגיש חוסר טעם בביצוע הסדר יום שקבעתי בשביל להתגבר על ההתמכרות, מה הטעם להתאמץ עכשיו, היום, אם בכל מקרה כבר נפלתי היום?

למדתי מאסירות תודה שכדאי להתחיל את היום הנקי שנייה אחרי הנפילה, ולא צריך לחכות לשקיעה או ל12 בלילה בשביל להתחיל לספור יום. אם נפלת ב15:30 ביום חמישי, ביום שישי ב15:30 אתה נקי יום
בשעון שלי יש שניות.... 
אז אם נפלת ביום חמישי ב15:30:08 אז ב15:30:09 יש לך כבר שניית נקיות!!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19561

חוסר האונים שלי מול התאווה נראה לי קצת שולי יחסית לחוסר האונים שלי מול עצמי. אני מנסה בימים האחרונים להפנים את זה ולהתחיל קצת 'לשחרר' ולנסות פחות לשלוט על כל הדברים הסובבים אותי. אני מקווה שלאט לאט אצליח גם פחות לשלוט בחיי שלי.

דובר רבות בפורום על כך שבצעד הראשון יש משהו הפוך.
הצעד הראשון אומר: "הודינו כי אנו חסרי אונים מול התאווה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו."
למעשה, קודם-כל איבדנו את השליטה על החיים. חיינו נוהלו ע"י טינות, כעסים, פחדים ועוד שלל פגמי אופי.
כאשר לא יכולנו יותר לעמוד בצורה בה מנוהלים חיינו, או-אז ברחנו אל התאווה. התנחמנו בה, התמכרנו אליה והפכנו חסרי אונים.
אבל,
כדי להבחין ולראות את כל הדברים המנהלים את חיינו, אנחנו צריכים קודם-כל לנקות את המשקפיים העכורים מהבוץ שדבק בהם - התאווה.
ולכן הצעד הראשון מדבר קודם כל על התאווה ורק לאחמ"כ על אבדן שליטתנו על החיים.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 5 חודשים #19572

• manu
  • דירוג זהב
יהודה איזו הארה מהדימה!!!
חזק ומברוק!
זמן ליצירת דף: 1.06 שניות

Are you sure?

כן