ברוכים הבאים, אורח

לא רוצה ליפול!
(0 צופה) 

נושא: לא רוצה ליפול! 138666 צפיות

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #17718

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
אכן כן פרק ג' בחלקי הזהירות
...כלל הדבר: יהיה האדם מעיין על מעשיו כולם...
והנני רואה צורך לאדם, שיהיה מדקדק ושוקל דרכיו דבר יום ביומו,
כסוחרים הגדולים
אשר יפלסו תמיד כל עסקיהם למען לא יתקלקלו,
ויקבע עתים ושעות לזה,
שלא יהיה משקלו עראי אלא בקביעות גדול,
כי רוב התולדה הוא.
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #17906

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
יישר כחך!
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #17925

• יוסף (יהודה)
אכן כן, כך הוא כותב...
תודה רבה על כל העצות!
לצערי הרב אני ממשיך ליפול, למרות כל המאמצים...
עשיתי חשבון נפש והבנתי שאין לי בררה ואני חייב לעשות גם מהלכים שיהיו קשים מאוד, כמו לשתף מישהו במציאות... אני מקווה שזה יעזור, כך גם יוכלו לבדוק את האתרים שבהם גלשתי (כמו אחד הכלים שהציעו באתר).
לצערי הרב, אני לא יודע כמה זה יעזור, רוב הנפילות שלי לא נובעות מהאינטרנט בצורה ישירה...

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #17949

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ליוסף הצדיק!
זה ממש טוב השאלות שהינך שואל את עצמך
המסקנות אלהן אתה מגיע...
בעזרת ה' יוליך ה' דרכך בנתיבי החכמה ויעזור לך למצא מזור לכאיבך...
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18149

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
יוסף יקירינו.
במקום להסתכל על איך נפלתי אחרי XXX ימים נקיים עדיף שתסתכל על איך שמרתי XXX ימים נקיים אחרי הפילה הקודמת. זה הרבה יותר מעודד וגדולים הסיכויים שתצליח להגדיל את מס' ימי הניקיון בין נפילה לנפילה. ובסופו של דבר להפסיק לגמרי ליפול
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18155

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ליוסף יהודה היקר שלום ,

אני מאחל לך לעלות על דרך ולהצליח בס"ד
אני לצערי עברתי גם תקופות של נקיון, ונפילות . בהתחלה הצלחתי להחזיק חודש ו..  שזה הישג לא פשוט בשבילי .
  ואחרי הנפילה , אני סופר כמה ימי נקיון ונופל ....
לי ברור שהסיבה לנפילות אצלי , בגלל שאני לא עובד את התוכנית מספיק ,  לא משתף חברים ביום יום , 
              בורח מהרגשות , לא נכנע מספיק ,

כשאעשה את ההתוכנית אחת לאחת בלי לחפף , התוצאה תהיה אחרת

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18310

• יוסף (יהודה)
ב"ה, אני משתדל לבצע את התוכנית עכשיו יותר בדבקות.
אני נקי כבר 4 ימים, הוספתי פילטר למחשב ונשבעתי לשלם כסף...
הקדשתי זמן כל יום לחשבון נפש ולראות בדיוק איך להתקדם ואני מקווה שזה יעזור...
אני מרגיש עכשיו הרבה יותר חזק, אני רק מקווה שההרגשה תשמר כמה שיותר ואצליח להישאר נקי...
תודה רבה לכולם!!!

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18391

• יוסף (יהודה)
לצערי הרב, אחרי 6 ימים נקיים והרגשה ממש נפלאה של קדושה וטהרה, קרבה לה' ושלווה פנימית, נפלתי עוד פעם.
הפילטרים הגנו עליי מפני אתרים נוראיים, אבל נגד דברים לא צנועים ברמה פחותה יותר הם לא הגנו... וגם אם הם היו מגנים, הרגשתי שלא הייתי רחוק מלהפיל בדרך זו או אחרת את הפילטרים, הפעם עוד הם שמרו עליי מדברים מסויימים, פעם הבאה אני לא בטוח שהם יחזיקו...
נפלתי בשיא ההרגשה הטובה, סתם, ללא סיבה. הצצה קטנה לתמונה לא צנועה ומשם התגלגלתי...
נראה לי שיש לזה קשר גם לביזבוז זמן. בכל ה6 ימים הנקיים שלי הצלחתי לנצל את הזמן לפיסדר יום שקבעתי לי בשביל לצאת מההתמכרות. לצערי לא הצלחתי לעמוד בו היום בכלל בגלל אילוצים כאלו ואחרים, אך את הזמן הקצר הפנוי שהיה לי לא ניצלתי לאותו סדר יום, אלא בזבזתי במחשב ומשם התגלגלתי...
אני לא יודע מה לעשות כבר... אני חייב יחסית הרבה כסף בגלל השבועות ואני מפחד שאם הסכום ילך ויגדל לא אוכל לעמוד בו...
אנ מרגיש כ"כ רחוק מה', קשה לי לעשות את ההפרדה בין הנפילות לעבודת ה', איך עושים את זה?
אני מרגיש חוסר טעם בביצוע הסדר יום שקבעתי בשביל להתגבר על ההתמכרות, מה הטעם להתאמץ עכשיו, היום, אם בכל מקרה כבר נפלתי היום? למה להמשיך מחר אם אני ראיתי שזה לא עוזר?
אני לא מבין איך אצליח לחיות חיים שלמים בצורה הזו... כל פעם לעלות למעלה ולהתרסק למטה...

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18417

• mi ani
  • דירוג פלטיניום

לצערי הרב, אחרי 6 ימים נקיים והרגשה ממש נפלאה של קדושה וטהרה, קרבה לה' ושלווה פנימית, נפלתי עוד פעם...
אני מרגיש חוסר טעם בביצוע הסדר יום שקבעתי בשביל להתגבר על ההתמכרות, מה הטעם להתאמץ עכשיו, היום, אם בכל מקרה כבר נפלתי היום? למה להמשיך מחר אם אני ראיתי שזה לא עוזר?
אני לא מבין איך אצליח לחיות חיים שלמים בצורה הזו... כל פעם לעלות למעלה ולהתרסק למטה...

ליוסף הצדיק והיקר!
רק לא להתייאש...
זה הדבר הכי גרוע
ישנם הרבה עצות להתמודדות
אם ראית צורת התמודדות שלא עזרה
תנסה משהו אחר...
אבל היאוש זה הדבר ההרסני ביותר בהתמודדות הזו
הוא ישר מפיל חזרה אל התאווה...חרטה...עצבות...נסיון לנחם את עצמי בעודתאווה...חרטה...
וחוזר חלילה...
אז אנא תהיה איתנו ספר לנו נסה ללמוד מחברים בעלי נסיון...
כאלה שהצליחו לשמור על מתנת הנקיון...
לשמוע מה עזר להם ואולי זה יעזור גם לך
בהצלחה רבה מכל הלב
הסיפור שלי

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18427

• yomtov1
  • חבר קבוע
שלום יוסף,

אני מצטרף לדברי החיזוק של החברים פה ומבקש ממך להמשיך לעבוד על זה. תתרכז בהצלחות ובימים הטובים שהיו לך. זה הרי משהו שקרה לך באמת.

אך אני חייב לשאול

למה ברור לך שצריך להפריד בין הנפילות לעבודת ה' ? אני צריך להיות  מלאך כדי  לעבוד את ה' ?
זה היה יכול להיות נחמד אם עבודת ה' שלי הייתה רק סביב לימוד תורה תפילות פה ושם ניסיונות בבן אדם לחברו משהו סטרילי
או לפחות בספקטרום של העברות שאני 'לומד' 'מלמד' 'ומדבר על...' בעולם הגלוי שלי. אך דווקא הנפילות מוציאות אותי מהסרט  ומבהירות לי שאני אולי רץ מהר מדי ויש נקודות עמוקות יותר בנפש שחייבות לקבל ייחס.

שה' ייתן לך הרבה תעצומות נפש חבר
לפקח עינים עורות להוציא ממסגר אסיר מבית כלא ישבי חשך (ישעיה מב ז)

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18433

• יוסף (יהודה)
תודה רבה על העצות!
ב"ה לא נפלתי לייאוש ואני ממשיך להילחם בכל הכוח...
לצערי הרב היצר תוקף פעם נוספת ואני ממש נאבק וכמעט נכשל... גם אם לא אפול היום, אני לא באמת נקי...

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18438

• כנוע
  • דירוג פלטיניום
yomtov1 כתב on 21 אוק' 2012 14:17:

למה ברור לך שצריך להפריד בין הנפילות לעבודת ה' ? אני צריך להיות  מלאך כדי  לעבוד את ה' ?
זה היה יכול להיות נחמד אם עבודת ה' שלי הייתה רק סביב לימוד תורה תפילות פה ושם ניסיונות בבן אדם לחברו משהו סטרילי
או לפחות בספקטרום של העברות שאני 'לומד' 'מלמד' 'ומדבר על...' בעולם הגלוי שלי. אך דווקא הנפילות מוציאות אותי מהסרט  ומבהירות לי שאני אולי רץ מהר מדי ויש נקודות עמוקות יותר בנפש שחייבות לקבל ייחס.
ר' יוםטוב אהבתי מאוד את מה שכתבת. מסכים עם כל מילה. אני הבנתי את זה די מאוחר אך אני שמח שבסופו של דבר הבנתי. יישר כח.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18444

• יוסף (יהודה)
לצערי הרב לא הצלחתי להתמודד עם התאווה ונפלתי פעם נוספת...
לרגע הייתי ממש בייאוש, הרגשתי שאין שום טעם ושאני לא אצליח להיות נקי אפילו לעוד יום אחד. ואז נפלתי חזק יותר.
אבל אני לא אתן לעצמי ליפול לייאוש עוד פעם, אני אעשה כמה שיותר בשביל להמשיך קדימה. אבל זה באמת באמת קשה לי... אני באמת מרגיש שאני לא מצליח להתקדם, שאני נשאר תקוע. אני כל פעם חוזר לזה שוב ושוב, לא משנה מה אני עושה...
אבל בכל זאת, אני ממשיך קדימה בכל הכוח, להמשיך להלחם. רק להיום.

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18447

• משה "חפץ-חיים"
טיפ קטן יהודה,
בתור אחד שנשבע והתחייב סכומים גדולים [ולא שילם, אלף שקל לנפילה מאיפה אני יביא סכומים כאלה?]
1] אל תשבע שלא תיפול, זה לא יחזיק.
2] תגביל את השבועה לזמן לא ארוך.
3] אל תשבע אחרי נפילה [שהרי אז אנחנו רוצים להיות משה רבנו]
4] תעשה מקסימום של סכום שאם תעבור אותו לא תצטרך לשלם יותר [סכום גבוה אבל לא יותר מידי]
השבועה לא יכולה לפעול על התאווה אלא רק על המעטפת [לדוג': אני נשבעתי שאם אני יסיר את תוכנת רימון מהמחשב בלי אישור
של ----- אז אני יתן 500 ש"ח לצדקה, או שאם אני ישתמש במחשבים בספרייה העירונית אז אני יתן על כל יום שאני ישתמש 200 ש"ח לצדקה]
אבל אסור להשבע שאני לא יגלוש בפלאפון לאתרים לא טובים כי שמגיע החרמ... השכל יורד ל..... וההמשך ידוע.
בכלל שבועות יכולים לעזור אפל הם לא פותרים את הבעיה.
אני מאחל לך הרבה הצלחה, והמון המון ימים נקיים [סליחה, שכחתי- שתהיה נקי רק להיום]

בעניין: לא רוצה ליפול! לפני 11 שנים, 6 חודשים #18465

• כנוע
  • דירוג פלטיניום
בכל נושא השבועות כדאי לקרוא באתר על שיטת תפסיק ולהתייעץ עם יחזקאל לפני שנשבעים. בהצלחה.
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן