ברוכים הבאים, אורח

מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים 667 צפיות

מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146155

• aviyodea
  • דירוג זהב

*שלום לכל החברים היקרים כאן*
אני כבר תקופה של כמה חודשים, יורד ברמתי הרוחנית, ושוקע בתוך האינטרנט בנפילות קשות מאוד..

הייתי בעליות וירידות רבות מאוד בחיי, אמנם עכשיו אני יכול לומר בפה מלא, שזו הירידה העמוקה ביותר בחיי!! אני מנותק ברמה מאוד גבוהה מהחיים ושקוע בבוץ חזק! 
אתמול עשיתי שיחה עם חבר תכנית שעזר לי לוותר בערב על התאווה אחרי שפעמיים במשך היום נפלתי בה.

משתף אתכם:
●אני מכור לצפייה בתכנים לא ראויים בעליל ברשת.

●מה שניסיתי ועבד לי, זה השיתופים עם חבר טלפוני על בסיס יומי.
●ובנוסף כניעות לה' יתברך לפעמים מספר כניעות ביום, הכניעה כוללת קבלת מרותו ושליטתו יתברך על חיי והבטה בטוב העצום שהוא נותן לי בחיי.
• עוד נקודות קטנות שמחזקות את התודעה של ההחלמה: שיתופים כאן בפורום, טבלת 90 ימים, קבוצת הנגוסט שאני שותף בה.
*☆ ככלל מה שמרים אותי ומעודד אותי זה המבט החיובי לעבר החיים שלי בכלל ולעבר ההתמכרות והקריז הספציפי בפרט..*

אשמח לתגובות ושותפות בדרך שלי..

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146158

• בר
  • חבר קבוע

מה אומר, הזמן קצר וקשה להגיב כמו שצריך...מכירים את זה...

אולי דבר אחד...לפי הקורסים של gye+ העזור צריך להיות נקי...לפי מה שהבנתי אתה פעמיים נפלת ועל ידי חבר נצלת בפעם השלישית. נשמע שיש בעזור שלך כלים כאלה או אחרים...

כדאי לראות הקורס הנ"ל, שם תראה הסבר פשוט למה חשוב לעבוד על האיזור...שם הקורס "שדרג את הסביבה שלך"
גם בקורס הבסיסי של פורטפיי (זה שם הקורס) יש סרטון שמדבר על הסביבה

בהצלחה לכולנו

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146160

• nbym
  • דירוג זהב

היי חבר יקר, שומע את הצער ואת הכאב שלך על התהליך שאתה עובר.
זה לא פשוט - אבל שמח בחלקך שאתה רוצה לתקן, רוצה להשתנות ולא מוותר.
את זה הקב"ה מעריך הרבה יותר על אף הנפילות.
"שבע יפול צדיק וקם" - לא להתייאש!
לגבי עצות ספציפיות ששוה לנסות:
כתבת: "אני מכור לצפייה בתכנים לא ראויים בעליל ברשת."
1. הדבר הראשון הוא, לחסום את הגישה לאתרים הללו - יש סינון מעולה (לסמארטפון וגם למחשב) שנקרא נטספארק. אני איתו כבר 5 שנים והוא לא מאכזב.
זה כמעט בלתי אפשרי להתמודד כל עוד תמיד נשאר הפתח שיכול להפיל אותנו. היום ההתמודדות קשה יותר מכל דור אחר במיוחד עקב התפתחות האינטרנט והסמארטפונים. סינון לא פותר ב100% אבל הוא בהחלט מצמצם משמעותית את האופציה להיכשל.
2. תמשיך את השיחות עם החבר - כל מה שעובד, להמשיך איתו. אלו נקודות חוזקה שצריך לשמר.
3. יחד עם הכניעה, אפשר לשלב גם תפילה לקב"ה שיעזור לך להתגבר על הכל. תפילה מעומק הלב.

כל הכבוד שאתה מעז לשתף, במיוחד אחרי מה שעברת. יש 2 כלים נוספים שתוכל להיעזר בהם. 

1. לא יודע אם אתה מכיר... יש אתר בשם "מתחברים מחדש". המטרה של הארגון היא להבין יותר את הנושא, להעמיק בו, לתת מבט אופטימי וכלים מעשיים.

הבשורה הגדולה היא שיש לאתר קו סיוע אנונימי לחלוטין שבעזרתו אתה תוכל להתקשר ולעבור בירור שנוגע להתמודדות הספציפית שלך. עד כמה שהתכתבות יכולה לעזור, בסופו של דבר היא כלי מוגבל. מאמין שהאדם מאחורי הקו ידע להכווין ללוות ולסייע בצורה מדויקת יותר. שמעתי שזה עזר להמון אנשים.

2. גם האתר בשם "עצת נפש" יכול לעזור, הוא התפרסם בעיקר בעקבות הסיוע לאנשים בעלי נטיות הפוכות, אבל ממש ממש לא רק לשם זה אלא גם להתמכרות לאו"פ. הוא מגדיר את עצמו: "מרכז סיוע והדרכה בנושא מיניות, זהות והתמכרות". שווה לנסות.
קישור לאתר - www.atzat-nefesh.org/
הם כותבים:
  • קו הסיוע של “עצת נפש” מיועד לכל אדם הרוצה ובוחר לשוחח איתנו.
    שעות פעילות קו הסיוע:
    ימים א-ה בין השעות: 20:00-23:00
    מספר הטלפון של קו הסיוע:
    02-6541899 / 073-3742865

מאחל לך המון הצלחה! "אין יאוש בעולם כלל"!!! לא לשכוח! עצם זה שהקב"ה מקים אותך לתחיה כל בוקר, סימן שיש עוד מה לתקן. שיש לך ייעוד בעולם. יש תקווה. כל עוד הנר דולק אפשר לתקן.
אוהב אותך אחי.
נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים, 4 שבועות על ידי nbym.

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146213

• aviyodea
  • דירוג זהב
[dir=rtl]חברים יקרים אתם!!

כל כך משמח שאתם מגיבים כך הדברים שאני כותב מקבלים יותר משמעות ושאכן קוראים אותם  ושותפים איתי בדרך..

לגבי השדרוג הסביבה-  קראתי בעבר את סרטוני הפורטיפיי, נהנתי, אבל לא שם מצאתי את ההחלמה שלי. אכן כך פעלתי בהתחלה, לפני כשלוש שנים פלוס, שמתי חסימה וחסמתי כל פרצה וכו', מה שקרה אז, זה שברגע שהרגשתי חסום, אפילו על ידי חסימה שאני שמתי לעצמי, הייתי נתון כל כולי למטרה אחת 'לפרוץ את החסימה' ולהיות חופשי שתהיה לי אפשרות להיכנס, היו לי חסימות מאוד הרמטיות. הייתי מרוכז בהלשתחרר מהסגר של אי השתמשות ברשת, וזה גרם לי להעצים בתוכי את המרידה שהיא אחד מפגמי האופי שלי, ואולם כשהחלטתי להישאר עם סמרטפון פרוץ, כלומר- הוא בעקרון חסום אבל בשנייה אני פורץ אותו, אז התחילה הנקיות שלי. נקיות שהגדרתה הייתה שכל כניסה לרשת לשם תאווה נחשבת נפילה, והחזקתי יפה ובנחת 464 ימים.  הרגשתי בן חורין שיכול להיכנס ובוחר לא להיכנס והרגשתי מתעצם מכל ויתור ומתקרב לה' יותר ויותר, גם הרגשתי יותר חלק מהעניין.. 
כמובן שאני לא מציע זאת לאחרים, שמשתפים אותי מיד אני אומר לשים סינון, למה? כי כך אתה מתרחק יותר ממקום הסכנה זה לא כל כך נגיש וזמין ואז יותר קל לצאת מזה.. רק לגביי שניסיתי עם סינונים קשוחים ולא הועיל כלל ויותר מזה נוצר אפקט הפוך אמורים הדברים הנ"ל.

לגבי האתרים- וואוו זה חידוש שאפשר לקבל הקשבה מיידית בזמן קריז זה נפלא!! כיף להוודע לצמיחה גדולה בתחום ההחלמה!
תודה רבה על כל הפרטים של יצירת הקשר איתם.

לגבי שילוב התפילה בכניעה- זה אכן חלק מהכניעה. כיוונת נכון

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146214

• aviyodea
  • דירוג זהב
המשך עדכון על המסע שלי.

תחילה אודה על הבמה כאן, ועכשיו אפרט..

אתמול היו נסיוניות במבטים- על חלקם התגברתי, ולאף אחד לא נשאבתי.

היה גם נסיון ברצון להיכנס לרשת, קריז צומח, וברוך ה' חשבתי על מה שדיברתי עם החבר ועבר לי.

אתמול בלילה הייתה כניעה מטורפת שלא הייתה לי כעשרה חודשים, זה היה מאור בלילה, הרגשתי שוב את החיבור העצום הזה לה', איך רק אני והוא בעולם!! וכמובן שמיד אחר כך הגיעה המסירה של שימוש בתאווה לפי רצונו יתברך.

לצערי הרב אתמול לא עשיתי שיחה לחבר וזה לא טוב עבורי בכלל. אמנם ניסיתי להתקשר וגם הוא ניסה אבל לא הצלחנו לתפוס אחד את השני.

היום, בעזרת ה' פעולות ההחלמה:
● שיחה לחבר.
● כניעה עכשיו וכניעה נוספת בערב.
● כניסה לקבוצת הגוגל צ'אט לפחות פעם אחת היום.
■ דגש כללי: אם אני מרגיש לחץ ממשימות לעשות כניעה באופן מיידי.

תודה לאבא על כל הטוב!!!
אבא- פשוט תודה, תודה על כל הטוב הענק שאין לי איך להביע את תודתי בצורה שתשתווה לטוב שאתה נותן..
לך דומיה תהילה!!

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146215

• Be Better
  • דירוג כסף
aviyodea כתב on 23 מאי 2023 06:49:
המשך עדכון על המסע שלי.

תחילה אודה על הבמה כאן, ועכשיו אפרט..

אתמול היו נסיוניות במבטים- על חלקם התגברתי, ולאף אחד לא נשאבתי.

היה גם נסיון ברצון להיכנס לרשת, קריז צומח, וברוך ה' חשבתי על מה שדיברתי עם החבר ועבר לי.

אתמול בלילה הייתה כניעה מטורפת שלא הייתה לי כעשרה חודשים, זה היה מאור בלילה, הרגשתי שוב את החיבור העצום הזה לה', איך רק אני והוא בעולם!! וכמובן שמיד אחר כך הגיעה המסירה של שימוש בתאווה לפי רצונו יתברך.

לצערי הרב אתמול לא עשיתי שיחה לחבר וזה לא טוב עבורי בכלל. אמנם ניסיתי להתקשר וגם הוא ניסה אבל לא הצלחנו לתפוס אחד את השני.

היום, בעזרת ה' פעולות ההחלמה:
● שיחה לחבר.
● כניעה עכשיו וכניעה נוספת בערב.
● כניסה לקבוצת הגוגל צ'אט לפחות פעם אחת היום.
■ דגש כללי: אם אני מרגיש לחץ ממשימות לעשות כניעה באופן מיידי.

תודה לאבא על כל הטוב!!!
אבא- פשוט תודה, תודה על כל הטוב הענק שאין לי איך להביע את תודתי בצורה שתשתווה לטוב שאתה נותן..
לך דומיה תהילה!!

אני שומע את המושג כניעה כמה פעמים
לא מבין אותו לגמרי
ואיך עושים את זה?

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146251

• aviyodea
  • דירוג זהב
[dir=rtl]שלום אח יקר, 

אומר לך מה אני מתכוון במושג כניעה, וזה מה שאני עושה ועוזר לי מאוד מאוד, וכמעט כל קריז שיצאתי ממנו, אולי כל קריז, היה על ידי כניעה.

כניעה בכללי מחברת אותי לבורא ומנתקת את הניתוק שיש לי בזמן קריז. כלומר- בזמן קריז אני מנותק שכלית וםועל כמו רובוט, ועל ידי כניעה אני חוזר לצלילות הדעת.

זאת כוונתי במושג כניעה:
אני מדבר עם ה' מתבונן בטוב העצום שהוא נותן לי בחיים, מדמיין שרק הוא שומע ומאזין לכל מילה שלי, ומדמיין שהוא אף אוסף את פמלייה של מעלה לשמוע את דיבורי לפניו, לאחר מכן אני מתרגש, ומודה לו על הטוב העצום שהוא נותן לי, לעיתים מדמיין אותי ללא נשימה, ללא איברים, ללא משפחה וחברים, ללא חכמה ללא שאיפות וכו' ואז מתחבר לטוב הענק שהוא מרעיף עלי, מתוך כך באהבה עצומה ותחינה גדולה לפניו שיעזור לי להתגבר וליישם את תכליתי בחיי. ואז אני מתעורר לכניעה לפניו, כניעה שפירושה קבלת מרותו ושליטתו עלי ומתוך כך הקרבה וויתור על השימוש בכוחות שהוא נתן לי לשם התאווה בדרך בה הוא לא חפץ שאשתמש.

לא כל הכניעות כוללים את אותן הנושאים אבל הרעיון הכללי, הוא חשיבה על דברים שמבטאים את נתינתו אלי ואת שליטתו עלי ומתוך כך כניעה למרותו וקבלת רצונו.

הדמיון הגדול שהוא מקשיב לי, הוא עושה לי את זה, אני מרגיש מתנתק ונמצא רק איתו, ואז מתנתק מהניתוק שהתאווה ניתקה אותי

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146252

• aviyodea
  • דירוג זהב

מעדכן על היום.

לשמחתי הרבה היה לי יום עמוס בעשייה כללית. בנוגע להחלמה קצת זלזלתי, אמנם היו התגברויות, אבל לא עשיתי שיחה לחבר, ועשיתי רק כניעה אחת בערב.

אני יודע שמה שמחבר אותי מאוד זה 2 כניעות ביום, ושיחה יומית לחבר.

אם יש רצף של ימים ללא הפעולות האלה אני לא יציב..

זהו, היום עבר, בכללי מרגיש מחובר. מקווה שחזק עוד ועוד את החיבור שלי עם ה'..

כבר מתכנן מה אעשה כשאגיע ל90 ימים. אבל זה לא בריא לי לחשוב על זה, כרגע מבחינתי המשימה היחידה היא רק היום. ומחר רק מחר, וכן הלאה..

המון הצלחה חברים!

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146277

• aviyodea
  • דירוג זהב
שלום חברים.

שבוע טוב!!

עדכון במצב ההחלמה: אני ללא כניעות וללא שיחה לחבר כ-3 ימים. זה אכן מנתק אותי, ואני חייב להתחבר בדחיפות.

כתוצאה מהניתוק הזה אני נותן מבטים ברחוב, וגם התחיל לי קריז להיכנס לרשת. 

בגלל שאני נכנס לשמור עיניך דרך אינטרנט פרוץ, אז אני מעדכן בקבוצת הגוגל צ'אט שלנו שאני נכנס רק לשמור עיניך. בדרך כלל אני מעדכן שם ולא מרגיש כלום, והפעם עדכנתי שם והרגשתי שאני מוותר על האפשרות להיכנס גם לתאווה. שמח שעשיתי זאת.

עדכון במצב הנקיות- 6 ימים נקיים, מראשון שעבר.

תכנוני פעולות ההחלמה היום:

● שיחה לחבר באיזור 10, אם הוא יוכל. ואולי לחבר נוסף שבקבוצה שלנו.

● כניעה לאבא לפני השיחה לחבר ואולי גם אחריה.

● כניעה בערב.

הצלחה רבה לכולם!

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146299

אני אוהב את הדרך שאתה מציג את התהליך נראה ממש רציני,
כל הכבוד על ההשקעה אתה מחזק אותי!
שיהיה המשך שבוע טוב ומבורך 

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146317

• aviyodea
  • דירוג זהב

תודה גדולה לכם חברים על התגובות!
אומר בכנות, התגובות שלכם מחזקות אותי, נותנות תחושה שהעבודה שלי קשורה גם אליכם..

שלום חברים יקרים, 

אז כך עבר אתמול..
קמתי בבוקר עם עצבות גדולה, לאחר מכן עשיתי כניעה לה' חיברה מאוד מאוד.. התרוממתי וחזרתי לעצמי אבל לא לגמרי, כשדיברתי עם חבר שלי בפל' ממש חזרתי לעצמי. התמלאתי במוטיבציה של עשייה ושל החלמה ושל חיבור אלי ואל בוראי ואל תכליתי. 
לאחר השיחה איתו מיד עשיתי כניעה נוספת, כך גם אמרנו אחד לשני בשיחה. ואז השתחררתי ליום מצויין!

לא אכחד, היו מבטים שנתתי ברחוב ושהיה לי מאוד קשה לוותר עליהם, אבל היו גם ויתורים, והמאבק עבר לתחום המבטים, ואני מקווה היום להעביר את המבט למקום עוד יותר שורשי לתחום המחשבה, כי שם הכל מתחיל...

כשיש מחשבה על תאווה וכמה זה נעים וכו' קשה אחר כך לעצור את העיניים ואז שהם נדלקות הגוף בוער והדליקה הפנימית יכולה לצאת משליטה..

עדכון נקיות: 7 ימים נקיים שלמים! 

מחששות היום הקרוב, יש לי משימות שאני מאוד חושש מהם, ומקווה להספיק לעשותם ולעשותם טוב. 

תכנוני החלמה להיום:
● שיחה לשני חברים
● כניעת בוקר וכניעת ערב, ולשתף את החששות.
● אם אספיק אכנס כניסה נוספת לקבוצת הגוגל צאט שלנו.

לכבוד 7 הנקיים, אני רוצה לכתוב מכתב לאבא, כבימים עברו.

מכתב לאבא:

אבא יקר, רק אתה יודע באמת ברמה המדוייקת ביותר עד כמה קשה לי לעיתים להילחם, עד כמה קשה לי לא לתת מבט. אתה לא רק יודע, אתה חש איתי ביחד את הקושי, ונמצא איתי בגלות הזו. אמנם יש כאן צד מצער כי אני במקום של התמודדות על דברים יסודיים ובסיסיים, ומצד שני, שכמובן שהוא הצד הגדול והמוערך, אני אכן מתמודד, ואני זוכה להתמודד על בסיס ושורש החיבור שלי אליך!! איזה דבר יותר נפלא מלעבוד על הקשר שלי איתך!!

אני מאוד שמח על הזכות הנפלאה שנתת לי אבא יקר, אני מאוד שמח על הזכות הזו לבוא ולכתוב לך ולדבר איתך, כי אמנם אתה לא עונה לי בדיבור, אבל אתה בוודאי שומע את כל מה שאני אומר ומה שאני לא אומר, ומרגיש בצורה הטובה ביותר את רגשותיי..
אבא, אין לי מילים, מרגיש שקמתי מקרשים, נכון עברו רק 7 ימים נקיים, ואני כבר מתלהב, אבל... אני מרגיש שהפעם הדרך היא הרבה יותר יסודית, אני ממש מרגיש שאני מתחיל ביסודיות כמו לפני שלוש שנים, והפעם אני רוצה להמשיך ביסודיות הזו בעקביות רבה..

אבא, אני יודע שעוד ממש מעט ואצא לרחוב הגועש בהתמודדויות ואתה שם איתי, בתוכי בליבי ובמחשבותיי זכני שאקדש שם שמיים, זכני שתאמר לכל פמלייה של מעלה 'אני שמח בבני, ישראל אשר בך אתפאר' ויהי רצון שהמאמצים שאעשה יהיו להצלחת עמך ישראל כולו!! ביראת שמיים חזקה לכל עמך! בהצלחה  בתחום הקדושה לכל עמך! ובפרט למתמודדים הגיבורים באי האתר הקדוש הזה!

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146335

חזק ואמץ אחי הגיבור,
אני מודה לך על החיזוק אני גם בימים לא פשוטים, לא דווקא מהסביבה אלא משהו אחר הפעם
זה מבפנים להכיר את עצמי גם את המקומות האפלים וגם את המקומות המוארים.
לדעת להכנע לידי בורא עולם זה דבר שאני לומד בימים האחרונים.
עד עכשיו הייתי נלחם בעצמי כאילו אני זה שנותן את הכוח לגופי ונשמתי, כאילו אני לבד בעולם חס וחלילה.
ה' נותן לי את התעוזה לכתוב פה, אבל עליי לדעת שאת הכוח הזה מקבלים ממנו ולא מאחר.
תודה על הכוח המוח היופי שבבריאה תודה לך השם יתברך.
תודה לאמא ואבא לאחי גיסתי ואחיינית קטנה שכל יום משמחים אותי.
תודה לחברים ושותפים שאנחנו קדימה צועדים אל ההצלחה.
תודה שעדיין אין לי אישה, כי אני מבין עכשיו שאני ממש לא מוכן.
תודה לכם שאתם מחזקים אותי בכל יום.
המשך שבוע טוב ומבורך 

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146354

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום חברים יקרים.

אני אסיר תודה ענק לבורא עולם!!
על הכל וגם על החסד הגדול שגמל עימי להמשיך עוד יום של החלמה..

עדכון החלמה:
היום התחיל ממש קשוח,לא הספקתי לעשות כניעה בבוקר ורצתי לעיסוקיי, ולאחר מכן המשכתי ממשימה למשימה ללא מנוחה. 

ואז באיזור 18:00 העניין נרגע מעט, ומיד התקשרתי לחבר, העניין דרש ממני אומץ רב מסיבות אישיות מסויימות. אני שמח שאזרתי אומץ ועשיתי זאת. 

מיד אחרי השיחה עם החבר שוב אזרתי אומץ ומאותם סיבות אישיות יכולתי לוותר על כניעה ולא ויתרתי ועשיתי כניעה, גם בעוד עשרים דקות אני רוצה לעשות כניעה וגם אחת לפני השינה. אני רואה ומרגיש שזה עוזר לי אז רוצה לעשות עוד ועוד..

גם הכניסה לכאן היום, לא ברורה מאליה, אבל בגלל שאני מרגיש שהכתיבה כאן מחברת אותי כמו ששאר פעולות ההחלמה מחברות אותי, אני אוזר אומץ ועושה זאת..

בנוגע למבטים ברחוב- מרגיש שיותר קל, שיש יותר עזרה מהבורא. כשיש מבט ברוב המוחלט אני מוותר ולא מתמקד, ופעמים רבות אף מסיר מיד את המבט.

תודה לה' על התקדמות בחיבור ובנקיות.

הצלחה רבה לכולם בכל!!

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146355

תודה רבה על השיתוף
מעריץ את העבודה היסודית והעקביות שלך
בהצלחה

תגובה: מסע חזרה לחיים בעזרת נותן החיים לפני 10 חודשים, 2 שבועות #146405

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום חברים,

יש בי צער קטן, ואצלי מסוכן להשאיר אותו בפנים כי הוא יכול לקונן ולהתפתח עד שמביא אותי למקומות של אי שפיות..

אני היום לצערי הרב, לא עשיתי שיחה, יום רביעי הוא אכן יום יותר קשוח עבורי לעשות בו שיחה, למרות שאם השיחה הייתה בתודעתי ממש, הייתי מצליח לבצע אותה.

ועוד תכננתי להתקשר לחבר נוסף וגם את זה לא הספקתי לצערי.

ואולם, עדיין שמח על המשך החלמה, על התגברויות וסיבוב הראש מלראות מבטים ברחוב.. 

עוד חשוב לי לשתף, מחשבות באות לי לראש ותוכנם: 'שהתאווה, כן אותה תאווה שאני בורח ממנה ומנסה להתנתק ממנה, היא נעימה וטובה ויכולה להביא לי אושר עילאי!!'

בפעם האחרונה שעבר לי זאת בראש, מיד אמרתי לעצמי, מה טוב בה? מה אמת במקומות המתועבים אליהם הגעתי? איזו שמחה יש לי עכשיו בחיבור לאבא ובחיבור לעצמי ולחיי ולמשפחתי, ואיזה הפסד גדול יהיה לי בהליכה אחר הכלום המזיק הזה!!!

אכן יצאה המחשבה הזאת, שמח אני על העירנות והתגובה בזמן..

המון הצלחה לכולם!!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן