ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 62213 צפיות

על זה כיוונתי הבוקר בשהחיינו לפני 1 שנה, 1 חודש #145657

הבוקר לפני שקראתי את המגילה בבית הכנסת, הכרזתי לכוון בברכת "שהחיינו" גם על שאר מצוות היום של מתנות לאביונים, משלוח מנות ומשתה ושמחה.
אך אני כיוונתי על דבר נוסף, שגרם לי לבכות בזמן הברכה, כיוונתי גם על נס הנקיון שאלוקים נותן לי כל יום ויום וכל רגע ורגע, וגם שמתי לב שביום הזה יש לי מספר עגול.
אבא, תודה לך על הכל.

פורים שמח לכולנו

קבצים מצורפים:

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 1 חודש על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: על זה כיוונתי הבוקר בשהחיינו לפני 1 שנה, 1 חודש #145664

אוהבים אותך מאוד!
ריגשת

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה #145760

ערב טוב
אני רוצה לשתף שיתוף קצרצר.
יש ב"ה הרבה עבודה בבית, לנקות, לסדר, לארגן, לתקן וכו' וכו', וכל פעם שאחד הילדים עולה על הסולם הוא מוזהר באלף אלפי אזהרות, כביכול זה משהו ממש ממש נורא....
אני מתפלל להרפות שם ולמסור לאלוקים את הפגמי אופי שלי של שליטה, וכו'.
ומאידך, אני רוצה להתחבר לאסירויות תודה על הרבה נתינה שאני עושה בבית, על האשה והילדים המתוקים, על בית משופץ משוכפטל ומסוייד, על נקיון וחיבור.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

שלהי בין הזמנים לפני 1 שנה #145841

בוקר טוב
אני רוצה לשתף ראשית כל אסירות תודה על בין הזמנים נפלא שעבר עליי ועל משפחתי, גם בשבוע האחרון היה לי רכב שגיסי הביא לי וזה ממש עזר לנו והנעים לנו, יצאתי עם אשתי ועם הילדים לכמה מקומות והיה ממש נפלא, אסירות תודה שהייתי שם בשפיות ועם הרבה חיבור ונתינה.
מצד שני הייתי צריך להספיק ללמוד כמה דפי גמרא שאני אמור להיבחן עליהם בכולל ביום ראשון ולא עלה בידי ללמוד את הכל. אני יודע שזה לא נורא שלא אעשה את המבחן, וגם לא נורא שלא אקבל את הכסף שאני יכול לקבל אם אעשה ואעבור את המבחן, אבל בכל זאת אני בן אדם שמרגיש שתמיד אני צריך להיות מושלם, ואני רוצה לשחרר את הפגם אופי ולקבל את המציאות של החיים כמות שהיא.
כמו כן, אשתי לא מרגישה טוב בימים האחרונים, ואני צריך לעשות הרבה דברים בבית. אסירות תודה שאני יודע לעשות את הדברים וגם להכין שבת וכו', אבל לפעמים אני מצפה שהיא תרגיש יותר טוב ולא תתלונן על כך שהיא לא מרגישה טוב, ואני רוצה לקבל את זה שהיא לא מרגישה טוב ואין מה לעשות עם זה, מעבר להשתדלות הקיימת של תרופות וכו'.
בתפילה לעוד יום אחד נקי שפוי רגוע ושלו.
חודש טוב ושבת שלום

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 12 חודשים #145857

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

חזק ביותר. איזו גישה מהממת, מי יתן ותמיד תמצא את השלווה ותהנה מכל רגע ורגע של חיים

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 11 חודשים, 2 שבועות #145961

אני רוצה לשתף מעט. בעיקר אסירות תודה על הרבה דברים טובים שקורים לי בחיים, על בשורות טובות במשפחה, על שיש לי נכונות לעשות שירות ובס"ד אני עושה כמה דברים בשירות ב-SA ואני מרגיש שהנתינה שאני עושה נותנת לי המון החלמה. אסירות תודה על האשה והילדים, על המשפחה, על אירוע משפחתי שהייתי בו הערב והייתי בשלוה למרות שדי הייתי משועמם שם, אסירות תודה על כך שחזרתי משם עם אחותי, ובמשך כל הנסיעה שיתפתי אותה בכמה וכמה ספיקות שאני מתמודד איתם, וזה לא ברור מאליו שאני יכול לשתף בצורה ברורה את מה שעובר עליי, ושאני מסוגל לחוות היטב את החיים שלי.
מתפלל לעוד יום אחד נקי שפוי, ולהמשיך בדרך ובצעידה

תודה ולילה טוב

נ.ב. שכחתי לכתוב אסירות תודה גדולה שלפני כמה ימים מסרתי 'חבורה' בכולל וזה גם לגמרי לא מובן מאליו שאני יכול לעשות את הדבר הזה, וגם הייתי מאד רגוע לפני זה ולא נלחצתי ופחדתי ממה יחשבו עליי ומה יאמרו עליי וכו' וכו'.
תודה לך ה' שהוצאתני מעמקי האשפתות והושבתני עם נדיבים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146025

אני רוצה לשתף אסירות תודה על הרבה מאד דברים טובים בחיים שלי, אסירות תודה על המשפחה על האשה והילדים, על הבית המשופץ, על העבודה של אשתי על הכולל שלי, ועל מוסדות החינוך שאני שולח אליהם את הילדים שלי, למרות שזה טרוח בהרבה מאמץ יומיומי וגם עולה לי הרבה יותר כסף מאשר אם הייתי שולח אותם למוסדות הרגילים שעל יד ביתי, ובכל זאת מסיבות נכונות אני שולח אותם למוסדות אחרים.. ואני אסיר תודה על כך שאני עושה את זה למרות קשיים חברתיים וקהילתיים.

אני רוצה לשתף שאני לחוץ שלא אצליח לעשות את השירות שאני עושה בSA ולכן אני דוחה דברים שאני צריך לעשות. אני מתפלל לקבל את הנכונות לעשות את הפעולות שאני צריך לעשות ולמסור את הפחדים והחששות לאבא אוהב.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146026

אוהבים
תודה שאתה מזכיר לי להשים את הדגש על הדברים הטובים

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146087

אני רוצה לשתף שהיום בצהריים עלתה לי מחשבה לוותר על איזה תחום מסויים שאני מתעניין בו, שלדעתי גורם לי לבזבוז זמן. והחלטתי לבצע כמה פעולות מעשיות בענין הזה, אך עדיין לא ביצעתי אותם. 
ובאותו זמן פתאום התחלתי לחפש תאווה, אין לי מושג אם זה קשור לכך שויתרתי על ענין אחד וממילא הרגשתי צורך למלא את עצמי בדבר אחר, ואם זה אכן כך, הרי שזה אומר שבאמת אני צריך לוותר על אותו ענין שהוא רק מקום שאני קצת בורח אליו והוא לא יותר מדי חיובי בשבילי.
בכל אופן, חיפשתי תאווה כזו או אחרת, ומצאתי כמה קבצים, שכמובן הראש שלי אומר שמותר לי להסתכל בזה, כי זה לצורך זה וזה וכו' וכו' וכו' ככל העולה על דעת המחלה שלי. היו לי שם גם פעולות חסרי שפיות, אבל אסירות תודה שבהמשך הערב ויתרתי על זה, ושיתפתי חברים במייל, וגם התקשרתי לחבר (משה שלמה) ושיתפתי אותו. וכעת ב"ה אני מרגיש משוחרר מאד ובעיקר שפוי ונוכח.

אני גם רוצה לשתף אסירות תודה שאני יוצא לשבת עם אשתי והילדים לנפוש מעט, ואסירות תודה שברגע שאשתי שאלה אותי לפני כמה ימים אם אני רוצה לצאת עם הילדים לשבת, אמרתי לה מיד כן בלי לחשוב פעמיים, וזה בדרך כלל לא קורה אצלי שאני מיד עונה ולא חושב קצת. ואני מרגיש שזה באמת הדבר הנכון בשבילנו לעשות כעת.

מתפלל להיות שם בשלוה, בשפיות וברוגע, ושאזכה להיות נוכח שם עם אשתי והילדים, ולהכניס את אלוקים בכל דבר ודבר.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 11 חודשים #146113

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 18 מאי 2023 21:07:

אני רוצה לשתף שהיום בצהריים עלתה לי מחשבה לוותר על איזה תחום מסויים שאני מתעניין בו, שלדעתי גורם לי לבזבוז זמן. והחלטתי לבצע כמה פעולות מעשיות בענין הזה, אך עדיין לא ביצעתי אותם. 

אסירות תודה שדיברתי עם אשתי על אותו ענין שאני רוצה לוותר עליו וגם עשיתי כמה פעולות בענין, ואני מרגיש שזה נכון בשבילי, למרות שיש לי פחדים שאני מפסיד הרבה דברים אם לא אתעניין יתר על המידה באותו ענין. הענין המדובר הוא על החדשות בשירים ואלבומי מוזיקה חדשים היוצאים כל העת, אני מאד אוהב מוזיקה, אך זה תופס לי הרבה זמן וראש להתעסק בזה, לסדר את הכל במחשב וכו' וכו'.
אני רוצה לזכור שיש קטגוריה מסויימת במוזיקה שאני כבר קרוב ל-8 שנים לא שומע, למרות שמאד אהבתי לשמוע אותה, ובכל אופן בשביל ההחלמה שלי אני לא שומע, גם אם מדובר במילים תורניים ומעולים, ובכל זאת אני חי והכל בסדר, ואני לא מרגיש אני מפסיד משהו בחיים, אז גם כאן אני יודע שאני באמת לא מפסיד כלום. ואני מתפלל לקבל את הכוחות והנכונות להתנהל כך הלאה.

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 18 מאי 2023 21:07:

אני גם רוצה לשתף אסירות תודה שאני יוצא לשבת עם אשתי והילדים לנפוש מעט, ואסירות תודה שברגע שאשתי שאלה אותי לפני כמה ימים אם אני רוצה לצאת עם הילדים לשבת, אמרתי לה מיד כן בלי לחשוב פעמיים, וזה בדרך כלל לא קורה אצלי שאני מיד עונה ולא חושב קצת. ואני מרגיש שזה באמת הדבר הנכון בשבילנו לעשות כעת.

מתפלל להיות שם בשלוה, בשפיות וברוגע, ושאזכה להיות נוכח שם עם אשתי והילדים, ולהכניס את אלוקים בכל דבר ודבר.

תודה לך אבא אוהב על כל המתנות הנפלאות שאתה נותן לי, על האשה המדהימה והילדים, שב"ה גם נסענו לנוח קצת השבת ומאד נהנינו, והייתי מאד נוכח ובנתינה, וזה לא ברור מאליו בכלל. אז תודה לך אבא שבשמים על כל המתנות הנפלאות.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146309

אני רוצה לשתף שעבר עליי שבוע של מעידות בתאווה, ואמנם אסירות תודה בשבועות הייתי משוחרר לגמרי, אבל מיד אחרי שבת חזרתי שוב למעידות. הבעיה שלי היא שאני מרגיש שסיימתי את זה אבל מהר מאד אני חוזר לחפש עוד פעם תאווה, כי לא באמת ויתרתי ונכנעתי.
אני רוצה להתחבר למסר שהחבר מסר היום בקבוצה על קבלת המחלה שלי, שסקסהוליזם היא חלק ממני ואני רק צריך להשתמש כל יום בכלים של התוכנית שמחברים אותי לאלוקים ועוזרות לי להישאר נקי ושפוי.
מתפלל רק להיום להשתמש בכלים הנכונים, ולעוד 24 שעות נקיות ושפויות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146312

בהצלחה הלאה
תדע לך שאתה דמות בשבילי
בעיקר בנקודה שלא להרפות אף פעם, אני רואה איך למרות כל הימי נקיות שיש לך אתה ממשיך להילחם ולא מפסיק אפי' לרגע להיות דרוך ומוכן לקרב, למרות שהיה מקום לחשוב ש"זהו יצאתי מזה" 
אז בהצלחה ותודה על הכל

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146320

כל הכבוד על הדרך בעזרת השם בזכותך נגיע לגאולה עם ההשפעה החיובית שלך.
תודה רבה על השיתוף אני לומד המון!

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146336

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 18 ינו' 2023 18:45:

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 31 אוק' 2022 12:17:

אני רוצה לשתף שאני צריך לעשות הערב פעולה מסויימת, שאני מאד לחוץ ממנה ומן התוצאות שלה. ואני גם לא יודע האם זה דבר שאני צריך לעשות ולהשתדל, אבל בעצת הספונסר כיון שאני כבר בתוך התהליך, עליי להשלים אותו, ולמסור את התוצאות לאלוקים.
אני מתפלל לאלוקים שיכוון אותי לדבר הנכון ולפעולה הנכונה, וכן אני מתפלל לקבל את התוצאות יהיו אשר יהיו.

לפני שבועיים חשבתי שהסיפור נגמר, ומבחינתי כבר עשיתי את כל הדברים שאולי הייתי צריך לעשות ולהשתדל. אך בהמשך אמרו לי שיש לי עוד מה לעשות בענין, וכעת אחרי שכבר חשבתי שזהו זה, וכבר אין לי יותר חובת השתדלות בנושא הזה, אני מוצא את עצמי שוב בשאלה הזאת, מה עליי לעשות ואיך להתקדם הלאה בענין הזה.
אני מתפלל לאלוקים לקבל את ההכוונה מהו הדבר הנכון בשבילי לעשות.

תודה רבה

אתמול הסתיים לגמרי כל הסיפור הזה. בפועל לא יצא כלום מההשתדלות הזאת, למרות שיתכן שאם הייתי משתדל יותר היה יוצא משהו, אך לא היה נראה לי שנכון להשתדל בזה יותר.
אסירות תודה שאני מרגיש עם זה בסדר גמור, למרות שהייתי יכול להרוויח הרבה מאד מכל הסיפור הזה.
אך הרגשתי שזה הדבר הנכון בשבילי בכל הסיפור הזה.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146397

אסירות תודה על נקיות ושפיות. כל כך כיף להיות משוחרר מתאווה, לא להיות בבית כלא הזה. וזה כ"כ לא מובן ולא ברור מאליו הנסים הגדולים הללו. תודה לך אבא אוהב על הנכונות לוותר על התאווה ולעשות פעולות. מתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי.

זמן ליצירת דף: 1.23 שניות

Are you sure?

כן