ברוכים הבאים, אורח

מנסה ללמוד את הלקח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מנסה ללמוד את הלקח 108 צפיות

מנסה ללמוד את הלקח לפני 1 שנה, 1 חודש #145451

• בר
  • חבר קבוע

לא יאמן, היית לי תקופה מקסימה של צמיחה בחיים במישור האישי, התחלתי לימודים, עבודה והסיפור הזה נשאר מאחוריי. חשבתי : הנה, זהו זה נגמלתי סופית. התרגשתי על הנס, על שהצלחתי להתחבר למקור הכוח שלי. כמעט שנה שלמה. בשבילי זה היה דבר שבחיים לא היה. ואז הגיע הקייץ, ובסוף הקייץ המנוע הפנימי המיושן התחיל שוב לעבוד, הייתי ליד מחשב, והתחיל המסלול... הייתי בשוק, איך זה קרה, הרי נגמלתי...כמה ימים של קושי עצום, ואז חזרתי לחיים. לאחרונה שוב התחיל המנוע המפנימי לעבוד. ברגע שהרגשתי אותו קמתי מיד מהמחשב , נתחתי לעצמי מה קורה כאן והגבתי נכון והצלחתי לא להיגרר אלא לשלוט בחיי. יום אחר כך עוד פעם המנוע התחיל לפעול. הפעם התעלמתי ממנו, כלומר ידעתי שהוא מתעורר ולא התייחסתי לכך שהוא מגביר מהירות. ואז התחיל שוב המסלול.
מאוד הפריע אבל מה ששמתי לב הוא, שיום לפני כן כשלא התעלמתי ממנו אלא מיד נתחתי מה קורה כאן וכו' הוא לא גרר אותי, זה אפילו לא היה קשה.
ואז התוועדתי לתוכנית של fortify שיש בgye+ וראיתי שמה שעשיתי יום קודם שנתן לי הצלחה קוראים לזה התכניקה של STAR.   
בכלל עכשיו שאני מסתכל אחורה אני מבין כמה דברים:
שנכון, אחרי הרבה זמן של גמילה הצורך פוחת, הדחף באמת יורד. אבל החיבורים במוח שנעשו בזמן ההמכרות עוד קיימים במקצת גם אחרי שנה...
אז איך באמת אחרי כמעט שנה שוב קרה? פשוט מאוד, הייתי בחופש, מוחי לא היה עסוק חזק בלימודים וכו', היה קיץ חם, אז היו לי המון טריגרים...
הדבר הכי חשוב שלמדתי: לא להתעלם. אם אני מרגיש את המנוע מעמקי העמקים מתחיל לנוע אני מיד בלי נדר ישים עליו פוקוס ואשתמש בכלים. אתחיל לנתח, מה גרם למנוע שוב לפעול, איזה טריגר היה כאן, ואשתמש בכל הכלים שראיתי בgye+ בשביל לעשות ניתוח קר, רצינואלי של המצב, חיבור לעוגנים שלי, ודרך תגובה הולמת.
שהקב"ה ינחה אותי בדרך נכונה באתגר חיי.

תגובה: מנסה ללמוד את הלקח לפני 1 שנה, 1 חודש #145452

• שפע-רב
  • חבר ותיק

יישר כוח!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן