ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 61716 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 4 חודשים #144463

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.
אהבתי את הענווה. יכול היה להתבקש שעם כזה רזומה תרגיש מעל הניסיונות וזה בכיס שלך, לכן אומרים שטוב לשמור על גישה של מתחילים, ככה ממשיכים להתקדם.
ה' יהיה בעזרך, היום אתה יכול 

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 4 חודשים #144487

אני רוצה לשתף שב"ה אני נהנה מאד בכולל החדש, אך שמתי לב שעדיין יש לי הרגשה ותחושה שונה שאיני יודע להגדירה.
לכן החלטתי היום לשבת ולכתוב את כל מה שאני מרגיש ביחס לכולל החדש, ואסירות תודה שהגעתי להרבה דברים שמאד עזרו לי להבין מה אני מרגיש, חלק זה פחדים, וחלק זה עצם השינוי, וגם שבכולל הקודם הייתי במעמד של האברך הותיק בכולל וכעת אני סה"כ עוד אחד מהחדשים, ועוד ועוד.
אסירות תודה שהחלטתי לכתוב את הכתיבה הזאת, ואסירות תודה שזה נתן לי להרגיש הרבה יותר טוב, כאשר אני רואה מול העיניים, מה אני חושב ומה אני מרגיש.

מתפלל להצליח הלאה בכולל, ולהרפות מהפחדים, מהחששות ומהרצון העצמי שלי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145117

ערב טוב
כבר למעלה מחודש שאני עושה שיפוצים בביתי ואני לא נמצא שם, ואני טרוד הרבה במשך היום בכל הענין הזה, ולצערי בכל התקופה של השיפוצים אני כמעט ולא עושה פעולות.לצערי ביממה האחרונה התוצאות בהתאם.אשתי ביקשה ממני לעשות לה הזמנה באתר מסויים, וראיתי שיש שם קטגוריה מעניינת (הלבשה תחתונה...) ונשאבתי לשם, והערב ניסיתי בכל מיני צורות להגיע לכל מיני חומרים וסרטים באינטרנט המסונן, גם כעת אני באמצע להוריד דברים,,,אני מתפלל לקבל את הנכונות לוותר ולהרפות.תודה ולילה טוב

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145121

אוהבים אותך איזה אומץ לשתף!
אותי זה ממש מחזק לדעת שאתה לא רובוט
וגם לך יש ניסיונת ובכל זאת
אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותך נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
אוהבים!

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145126

בוקר טוב
אסירות תודה שאני מרגיש יותר משוחרר מהתאווה.
ובינתיים השתבשו כמה דברים בשיפוצים שאני עושה בבית, דברים שיש לי גם הרבה עגמת נפש וגם הרבה ספקות איך להתקדם הלאה, ואיך להתנהג ולהתייחס כעת לקבלן.
אני מתפלל לה' לוותר על הפגמי אופי ולקבל את ההכוונה הנכונה איך לדבר איתו, ובעיקר לדעת לשתוק על דברים אחרים שאולי הם נכונים אבל הם אין מן הענין ובודאי שהם לא יועילו אם אגיד להם אותם.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145129

תודה על השיתופים המחברים!

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145143

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 05 ינו' 2023 06:04:

בוקר טוב
ובינתיים השתבשו כמה דברים בשיפוצים שאני עושה בבית, דברים שיש לי גם הרבה עגמת נפש וגם הרבה ספקות איך להתקדם הלאה, ואיך להתנהג ולהתייחס כעת לקבלן.
אני מתפלל לה' לוותר על הפגמי אופי ולקבל את ההכוונה הנכונה איך לדבר איתו, ובעיקר לדעת לשתוק על דברים אחרים שאולי הם נכונים אבל הם אין מן הענין ובודאי שהם לא יועילו אם אגיד להם אותם.

שבוע טוב, העניין עם השיפוצים עדיין מסובך מאד. ביום חמישי בבוקר הקבלן אמר שהוא יגיע לעבוד ויתחיל לתקן את מה שהוא צריך לתקן, ובפועל הוא לא הגיע באותו יום, אחרי שהטרחתי את אמא שלי לבא איתי לבית כדי שנדבר ביחד עם הקבלן ונסדר את העניינים.
בשיחה עם הקבלן הוא אמר לי שבגללי הוא נכנס להרבה לחצים וכאבי ראש ולכן הוא לא היה מסוגל להגיע לעבודה, הוא רצה להאשים אותי בכך שמפריע לי הדבר שביקשתי ממנו לתקן, כביכול כל העולם היה משאיר כך את העבודה, למרות שמדובר בשגיאה איומה. זה לא היה קל לי לשמוע את זה, וניסיתי קצת להסביר את עצמי בצורה יפה וזה לא עזר.
אני חושש שגם מחר הוא לא יגיע לעבודה, או שהוא יתקדם רק קצת מאד, ויקח עוד הרבה זמן עד שייגמרו כל השיפוצים שכבר ככה מתארכים הרבה הרבה מעבר למה שהיה אמור להיות.
וכן אני מפחד שאני שוב פעם ידון איתו האם אכן כל העולם לא סבורים כמוני, או שכן. אני יודע שזה לא יביא לשום מקום, ולמרות שברור לי שאני צודק, בכל אופן הבאת הצדק לעולם לא תועיל, ובפרט שאני יודע שהוא לא יהיה מוכן לקבל את הדברים.
מלבד זאת, אשתי כבר מאד רוצה לחזור הביתה, אך הכל מתעכב בגלל ההתנהלות של הקבלן.
אני מתפלל לקבל את הכל, להרפות ולמסור את כל התוכניות והרצונות שלי לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145160

המצב לא פשוט, הן מבחינת התאווה והן מבחינת השיפוצים. אני צריך להגביר פעולות כי הנקיון והפכחון חשוב לי מעל הכל.
מתפלל לשפיות ולנקיות ולנכונות לעשות את הפעולות הנכונות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145165

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף

וואוו, מתחיל שוב, איזה סיפור.
לשפץ במפוכחות, נשמע אתגר לא פשוט.
סתם להיות בלחץ בשבילי זה חתיכת טריגר לשימוש.
כיף וטוב לי לקרוא את השיתופים שלך, נותן לי הרבה נח"ת - נסיון כח ותקווה, לא רק בענייני שיפוצים.
תמשיך לשתף ולתת, אשמח לקבל ולתת מה שאני יכול.
אוהב מחבק ואסיר תודה לאלוקים שיש לי אותך ביחד בדרך החיים שלי.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145178

שמור על עצמך צדיק, אתה עם ותק לא רע בכלל וחבל שייתאפס, כאב לי לקרוא שגם אחרי כלכך הרבה זמן עדיין יש נסיונות כמו האתר של ההלבשה.. אבל אתה חזק מזה ואני בטוח שהקב״ה רואה את העמידה האיתנה שלך בתקופה הארוכה הזאת במיוחד אחרי ש״טעמת״ ואתה יודע כמה ״מתוק״ החטא - אין ספק שהוא מתפאר בך.. (אמר רבי יוחנן: שלשה הקב"ה מכריז עליהן בעצמו…)

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145179

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואי, כמה חשוב שהקב''ה זימן לי היום את הכוח להיכנס לכאן, במקום להמשיך לחפש באינטרנט המסונן, היכן אני יכול לעקוף
כן העוסק בבניין מתמסכן. - אני בתקופה מתוחה מאד גם בגלל שיפוצים וכדומה. וזה גרם לי לנסות לברוח.
נס שאני לא יודע את הקוד שמוריד את הסינון אחרת מי יודע מה היה קורה.
המשך ביומן שלי.
אבל אני יכול להודות לך שחזקת אותי.
תמשיך הלאה אח יקר ואהוב. 

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145213

ערב טוב
אסירות תודה על נקיון מופלא למרות הקושי לפני כמה ימים.
באופן רשמי השיפוצים נגמרו, אמנם יש לנו כמה השגות ותיקונים, חלקם אני יעמוד להם ולגבי חלקם נצטרך לוותר ולהתרגל. מתפלל לעשות את הדבר הנכון ולהמשיך להתמקד בדברים החיוביים, כי באמת כל השיפוצים הללו זו מתנה אחת גדולה מאלוקים, וגם אני אסיר תודה שעברתי את כל התקופה הארוכה הזאת בשלוה גדולה.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145217

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף

שמח בשמחתך
איזה יופי לראות את הדרך שלך.
אסיר תודה שאתה בחיים שלי ובמסע איתי, הרבה תקווה אתה נותן.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145287

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 31 אוק' 2022 12:17:

אני רוצה לשתף שאני צריך לעשות הערב פעולה מסויימת, שאני מאד לחוץ ממנה ומן התוצאות שלה. ואני גם לא יודע האם זה דבר שאני צריך לעשות ולהשתדל, אבל בעצת הספונסר כיון שאני כבר בתוך התהליך, עליי להשלים אותו, ולמסור את התוצאות לאלוקים.
אני מתפלל לאלוקים שיכוון אותי לדבר הנכון ולפעולה הנכונה, וכן אני מתפלל לקבל את התוצאות יהיו אשר יהיו.

לפני שבועיים חשבתי שהסיפור נגמר, ומבחינתי כבר עשיתי את כל הדברים שאולי הייתי צריך לעשות ולהשתדל. אך בהמשך אמרו לי שיש לי עוד מה לעשות בענין, וכעת אחרי שכבר חשבתי שזהו זה, וכבר אין לי יותר חובת השתדלות בנושא הזה, אני מוצא את עצמי שוב בשאלה הזאת, מה עליי לעשות ואיך להתקדם הלאה בענין הזה.
אני מתפלל לאלוקים לקבל את ההכוונה מהו הדבר הנכון בשבילי לעשות.

תודה רבה

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 2 חודשים #145288

אח הספקות

אני כ"כ מבין ומזדהה

"אלוקים" מילה אחת שכוללת הכל
זמן ליצירת דף: 1.17 שניות

Are you sure?

כן