ברוכים הבאים, אורח

נושא: יומן 2549 צפיות

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144936

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

יפה מאוד 

מדהים לשמוע 

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144947

Trying11211 כתב on 20 דצמ' 2022 08:53:

בוקר טוב וחנוכה שמח
לא יודע אם זה נכון או לא, ואם מעוניין לאף אחד, אבל היה לי תחושה אתמול אצל הנרות חנוכה, והיה אצלי כמו אור הנרות שהאיר לי את הלב.

לא כן אצל ההתמודדות שלנו, אני לא רוצה לקבל תרופה כדי שאוכל לחזור לחיים שהיה לי מקודם, כי עיקר החיים היה חסר לי, חייתי חיים חסר לב, חיים בלי קשר להשם, וההתמודדויות האלו הביאו אותי לחיים טובים ומאושרים, חיים עם קשר אמיתי להשם יתברך, חיים עם קשר אמיתי לאשתי והילדים הנחמדים שלי, וחיים עם קשר אמיתי לעצמי, להרגשים שלי, למחשבות שלי.

א. וודאי שמעניין אותנו תמיד יש לך תובנות טובות ומחזקות
ב. איזה כנות ועין טובה יש לך יהי רצון שאני ילמד ממך!
תמשיך להאיר לנו!
אוהבים אותך!

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי משה שלמה.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144975

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

ערב שבת חנוכה
הבית בלגן, כולם עצבניים, כולם צועקים, ואני יודע שאני צריך להישאר רגוע, ולעזור בכל היכולת שלי, אבל אני לא צריך לטפל בהכל, ואיך שיהיה, יהיה טוב, עוד מעט יהיה שבת, נרות חנוכה יהיה דלוק בעזרת השם, ואח”כ ידלקו הנרות של שבת, ואם אזכה להיות רגוע השלווה יחזור להביא בעוד כמה דקות.

אנא אבא תעזור לי שלא לאבד את הדעת בכל הבלגן, כי יהיה מאוד קשה למצוא אותו בתוך הבלגן אח”כ. 

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144980

אשריך!
כתיבה ושיתוף בשעת ניסיון 
זה הדבר הכי קשה והכי מועיל!!!!!!!
אוהבים! מקווה שהסתדר...

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144983

• Trying11211
  • דירוג כסף

שבוע טוב
תודה רבה משה שלמה, כן בא שבת בא מנוחה, היה פה נס חנוכה, כי נכנסו היוונים להיכל היינו הבית מקדש מעט שלי, ורצו לטמא הכל, על ידי הבלגן בבית, שהביא בלגן בראש, אבל באו בניך לדביר ביתך, היינו שזכרנו שאנו בני א-ל חי, והבית שלי הוא הבית המקדש מעט, ופינו את היכלך וטיהרו את מקדשך, ומצאנו פך שמן טהור, והדליקו הנרות בחצרות קדשך בבית המקדש מעט שלי, הנר חנוכה ונרות שבת, וקבעו ימי השבת שקבוע וקיימי להודות ולהלל לשמו הגדול על נסיך ועל נפלאותך ועל ישועתך.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #145010

• Trying11211
  • דירוג כסף
אני שוכב במיטה לא מרגיש כל כך טוב, יש לי הרבה הרבה זמן ריק, אין מה לעשות, לא יכול ללמוד, כי הראש שלי לא עובד ואין לי כוח. 

פתאום מישהו בא לבקר אותי, הוא שאל אם אני זוכר אותו, כי זה הרבה זמן שלא נפגשנו, הוא רוצה לעזור לי להרגיש טוב יותר, יש לו תוכנית מדהימה בשבילי, רק עכשיו כשאתה לא מרגיש טוב אתה צריך לנסות להנות קצת, בוא ננסה למצוא כמה תמונות וכו’ וכו’, או לחשוב על כל פנטזיות שהיו לי בעבר, ואח”כ ארגיש טוב יותר קצת, ובאם לא ארגיש טוב יותר, אבל סוף סוף נהנתי מזה בשעת מעשה.

אבל אין לי כוח להילחם איתו, אני יודע שלא ארגיש טוב יותר אחר כך, להפך אני ארגיש הרבה יותר גרוע, אבל מה אני יכול לעשות אני לא יכול להילחם בו עכשיו, לכן אני חושב שלא אכנס לחלוק או לדיונים כלשהם איתו, אתן לו לדבר מה שרוצה, ואני אסתובב לצד השני לשכינה שנמצא למעלה מראשותיו של חולה, ואני אדבר עמו, לשמוע מה שיש לו לומר לי.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #145012

אוהבים אותך אתה איש מדהים!

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145096

• Trying11211
  • דירוג כסף

עכשיו עדכנתי את האתגר שלי בעזרת השם יתברך למאה וארבעים יום, אבל קשה לי מאוד עכשיו, יכול להיות שהצום היום גרם לי, או החוסר שינה גרם לי, או שילוב של שניהם, או שהשי”ת רוצה לנסות אותי עכשיו בשעה שאני חלש ועייף, ורוצה לראות אם אני יסכים להעביר כל המחשבות שלי אליו, או שאפול על ידי המחשבות המוזרות האלו.
דבר אחד אני אומר לעצמי, יהיה מה שיהיה ואיך שיהיה לא אפסיק הקשר שלי עם אבא שלי, הוא כל כך אוהב אותי, ולכן כיון שאיני יכול להתמודד לבד עם כל הנסיונות האלו, אני ילך אליו, לחסות בצל כנפיו, ואמר לה’ מחסי ומצודתי אלקי אבטח בך כי הוא יצילך מפח יקוש

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145098

הלוואי עלי מחשבות כאלה צדיק שכמותך!

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145148

• Trying11211
  • דירוג כסף

שבוע טוב לכל החברים
אין לי באמת מה לכתוב, ברוך השם היה שבת נעים, ואתפלל להשי”ת שאוכל לגלות כבודו בעולם עוד קצת

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145204

• Trying11211
  • דירוג כסף

ברוך השם עוד יום נקי ועוד יום נקי, יום הולך ויום בא, כמה דברים עוברים עלי במשך יום אחד, כל דקה ודקה יש לו העבודה המיוחד ותפקידו המיוחד איך ינצלו את הזמן הזה, וכמה זמנים יש שתפקידם לנסות אותי היש ה’ בקרבנו אם אין, פתאום מחשבה של... מתנוצץ במוחי, ואז אני יכול להיכנע למחשבה הזו, וליכנס למקומות הכי נעים אבל הכי גרוע בשבילי, או שאני יכול לעצור לרגע ולחשוב, מי הביא המחשבה הזו במוחי? אבינו שבשמים! ומה רוצה ממנו עם זה המחשבה? שאפנה אליו ואבקש ממנו עזר לעמוד מנגד, ובזה אני קושר עוד הפעם את הקשר שלי עמו יתברך.
אנא אבא אני בא אליך בחבל חזק מאוד, ואני רוצה להיות מקושר עמך בקשר חזק ואמיץ שלא יפסק לעולם, אוהב אותך מאוד אבא שלי.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145206

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

שיתוף מדהים

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145216

• Trying11211
  • דירוג כסף

ברוך  שם היה יום קשה מאוד עם אחד מהילדים, כמה שקשה לאב לראות את הילד הקטן בכאבים, אבל מול הילד הוא מחזיק את עצמו, ומדבר על לב הילד לחזקו ולנחמו, ואינו מניחו אף לדקה, ועי”ז הילד מרגיש בטוח יותר. 
אבל כשהיה לי כמה דקות היום, אז התחלתי לפתוח את צערי, ובכיתי לה’ איך קשה לי כל כך לראות את הילד במצב כזה, ופתאום הרגשתי כי האבא שלי מחזיק בידי, ומדבר על לבי לחזקנו עד שהגשתי בטוח בה’ שהוא יעזור לי.
אח”כ חשבתי איך היה ממש נס גלוי שלא רצתי באותן הדקות לפרוק את הכאבים על ידי..... רק רצתי להשם יתברך.
תודה לאל על עוד יום נקי

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145218

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף

וואוו, איזה טוב בשבילי לקרוא את ההודעה שלך, התמודדות עם הילד.
הבן שלי באסירות תודה לא כאוב ולא סובל. אבל בגלל שהאמא לא חשה בטוב, אני נזקק להישאר בבית כבר 5 ימים.
היא ישנה ואני שומר עליו.
אז המסר שאתה נותן לי, הוא לפנות לאלוקים ולדבר איתו.
להרגיש שהוא מחזיק לי ביד וצועד איתי.
גם אם בזמני קושי ומשבר נראה שיש רק זוג עקבות אחד על החול.
עלי לדעת שאלו לא העקבות שלי אלא העקבות של אבי, הקב"ה, שנשא אותי על כתפיו ולוקח איתי בביטחה בתוך הקושי.
"גם מאחורי הדברים הקשים אני עומד".
"ואם גם אתאמץ בעצחת ותחבולות, מבלעדי עוזך ועזרתך אין ישועה".
מאחל לכולנו, עוד יום שפוי מפוכח ומחובר.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145232

• Trying11211
  • דירוג כסף

שבוע טוב לכולנו 
ברוך השם עוד שבוע שנגמר נקי, בחסדי ה’ עלי זכיתי לישאר נקי, ואני מתפלל לה’ שישמור אותי גם הלאה

זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן