ברוכים הבאים, אורח

נושא: יומן 2592 צפיות

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144762

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף
ברית כתב on 05 דצמ' 2022 11:23:

אז נפלתי אחרי 3 חודשים (זה קרה לפני חצי שנה לערך...)ואני מרגיש שממש חזרתי אחורה ויחסית אלי כן חציתי קווים אדומים שלא חשבתי שאני אחצה. בקיצור מה שאני אומר לך שאם אתה שומר הרבה מאוד זמן אם יש נפילה אחרי תקופה כזאת היא לא נפילה חד פעמית אלא רצף של נפילות(ככה אני מכיר אצל כמה חברים שדיברתי איתם) ובמקרה הטוב עוצרים את זה שוה אחרי נפילות בודדות ובמקרים הנפוצים יותר(כמוני) חוזרים ללופ אין סופי של נפילות.

תודה רבה לכם עוד הפעם לכל החברים היקרים על החיזוק והעידוד, היה לי מאוד קשה בלי זה, וכמו שאמר מוהר”ן מברסלב זי”ע ושמענו מצדיק אמיתי שאמר, שאילו היה אומר לו אחד, יהיה מי שיהיה, בעת שעסק בעבודת ה' בתחילתו, אחי, חזק ואחוז עצמך, הייתי רץ ומזדרז מאוד בעבודתו יתברך, עכ”ל ואני יודע עד כמה כל החיזוק הזה מועיל בשבילי. 

אבל אני רוצה לשתף אתכם פעולה במה שכתב ידידי ”ברית” בנושא נפילה אחר תקופה ארוכה של נקיות, אני נפלתי אחר יותר משתי שנים נקי, והייתי מאוד שבור מזה, אבל אז הבנתי שאם אהיה שבור מזה אז זה הנפילה הראשונה יהיה כמו המפתח של עוד הרבה נפילות, ומי יודע עד מתי יקח שאתחזק ליקח האומץ ולחזור לעבודה מחדש, ולכן החלטתי אני לא נשבר מהנפילה, כיון שזה פשוט שבא לי נפילה, שזה פירוש מלחמה, פעם עולה פעם יורד, פעם מנצח ופעם מפסיד, והעיקר שלא להתרפות, ולכן קמתי אז מהנפילה, והתחלתי לצעוד הלאה כאילו לא היה, וזה נתן לי כח לחזור בלי ליפול עוד יותר ויותר 

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144775

• Trying11211
  • דירוג כסף

פתחתי המייל שלי, ומצאתי אשר השם שלח אותי ניסיון כי הגיע מייל.... ותכף החלטתי שאבוא לכאן לשתף אתכם, ולקבל החיזוק להחזיק מעמד

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144784

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

כל הכבוד 

אתה גיבור !!!!!!!!!!!

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144789

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואי איזה ניסיון... מדהים התזמון לתפוס אותך...
אשריך שעמדת בכך, חיזקת אותי.
צפה לבאות...  

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144799

• Trying11211
  • דירוג כסף

ערב טוב חברים היקרים
ב”ה עברתי שני ימים קשים מתוחים, הייתי בבית חולים עם אחד מהילדים, ואשתי לא היה לה הכוח לבוא, מאחר שהפילה כנ”ל, הייתי שם עם הרבה הרבה לחץ, וכמה פעמים בא השטן כל כך קשה פה, אתה לבד אין מי שיעזור לך, כל הזמן אתה שומע הגניחות והבכיות מבינה הקטן, ואין אתה יכול לעזור לו, ראשך כבר כואב לך, ואתה ממש חייב לקצת אויר, בא החוצה לשאוף אויר ותראה קצת ותסתכל וכו’ וכו’ ואח”כ תהנה, לך לשירותים קצת וכו’, וואו יש לו עצות הכי טובות בעולם, אבל ידעתי גם ידעתי כי רק הסתכלות אחד יזיק לי, לא אוכל לעזור לבני, ולא יהיה מי שיוכל לעזור לי, זו סכנת חיים בשבילי.
אבל הוא בשלו, רק תיפול פעם אחד, שום דבר לא יקרה, אתה תקום מיד, ותתחיל מחדש, והכל יהיה בסדר.
אבל אמרתי לעצמי, לא אני לא רוצה את זה, אני לא יכנס עמך בדין ודברים בכלל, אמרתי לא, לא ולא וזהו, תעזוב! אני מאוד עסוק פה, וגם אני מאוד חלש שאין לי מטה לישון, ואין לי לאכול כראוי, ואין לי הכל להתעסק עמך עכשיו, לך מפה עכשיו, אין לי כח עכשיו.
והנה אני פה כבר חזר הביתה ב”ה עם בני, ונשארתי נקי, והכל על מקומו יבוא בשלום.
איזה כיף איזה שמחה תודה לך ה’ על כל החסד אשר עשית עמדי

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144802

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

איזה גבורה 

כל הכבוד 

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144813

• Trying11211
  • דירוג כסף

שבוע טוב 
ברוך השם היה שבת טוב, הרגשתי מאושר אחר שבוע קשה אבל נקי, כל השבוע התאבקתי עם שרו של עשו שרצה להפיל אותי, אבל לבסוף בעזרת השם ניצחתי אותו, זה לא בא מכוחי רק מכוח השי”ת ששמר עלי שלא אפול לפח שלו

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144836

• Trying11211
  • דירוג כסף

תודה לך ה’ על עוד יום נקי, זה לא פשוט בכלל, אנחנו חיים בעולם מלא נסיונות, ממש כמו יוסף הצדיק בערוות מצרים, וצריכים למאן בכל יום ולומר איך אעשה הרעה הגדולה הזאת, ולולי שנראה לי דמות דיוקנו של אבא בשמים המסתכל עלינו מהחלון, ונותן לי הכוח לעמוד מול הנסיונות, לא היה לי הגבורה להחזיק מעמד, תודה לך אבא שלי.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144846

• Trying11211
  • דירוג כסף

כמו שכתבתי לפני שבוע היה מישהו ששלח לי דברים לא צנועים במייל שלי, כדי להפיל אותי, והיות שהיום שלח לי עוד הפעם, ואף על פי שתודה לאל לא נפלתי מזה, אבל היה מאוד קשה עלי, וכמעט שנפלתי, על כן סגרתי המייל שלי ופתחתי חדש.
ואני מודה לה’ על הגבורה שנתן בי שיכולתי לסגרו, ואני מתפלל לה’ על מכאן ולהבא שלא אבוא עוה”פ לידי ניסיון כזה, כי קשה הוא למאוד, ובאם רצונך תהיה לנסות אותי עוד הפעם, תן לי הכוח שאוכל להתגבר יותר קל מאשר היה היום.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144847

אשריך!!!!
חיזקת אותי!!
אתה מודל לחיקוי!
וכל המלאכים מפזזים בפמליה♪♪♪

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144861

• Trying11211
  • דירוג כסף

היום אני מרגיש מאוד שמח בחלקי, אשר ה’ נתן לי כל ההתמודדות האלו, כי בהיותי נשמה תחת כסא הכבוד, לא היה בידי האפשרויות לעשות רצון ה’, כי לא היה לי בחירה לבחור בטוב בכלל, הטוב היה נעשה מאליו, אבל עכשיו כאא שלח אותי השם לגוף עכור, קרוץ מחומר, מגושם מאוד המתאווה לכל..... עכשיו יש לי האפשריות לבחור בטוב, ולעשות רצון ה’ באמת, ולגלות כבודו יתברך במקומות הסתרה שבתוך ההסתרה.
אני מרגיש כבן המלך היוצא למלחמה כדי לכבוש עוד שטחים עבור אביו המלך, אשרי לי ואשרי חלקי

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144862

ואו זה אדיר להגיע לכזה הרגש!!
הרמת אותי! איזה מבט על החיים!
הלואי על כולנו! אמן!

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144908

• Trying11211
  • דירוג כסף

שבוע טוב
מה אומר מה אדבר הלב סתום, מרגיש עצוב, אבל זוכרים מעשים רעים לא יעזור, פשוט זה לא יעזור, ולא רק שזה לא יעזור, אם אלך בדרך רע אזי העצבות ימשיך עוד יותר ויותר.
עכשיו אין לעשות שום דבר, רק יכנע את לבב הערל להנהגת השם, ואם רצון השם הוא להרגיש ריקנות ושעמום ותימהון אזי נקבל את זה, ואשמח לקיים את רצונו בזה.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144909

ואו אתה מדהים בכנות ובאמונה הפשוטה!
נגעת בליבי מאלך לך מכל הלב שמחה אמיתית
ופנימית תמיד
אוהב אותך!!!!

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144935

• Trying11211
  • דירוג כסף

בוקר טוב וחנוכה שמח
לא יודע אם זה נכון או לא, ואם מעוניין לאף אחד, אבל היה לי תחושה אתמול אצל הנרות חנוכה, והיה אצלי כמו אור הנרות שהאיר לי את הלב.
כמה פעמים האדם רואה את חסרונותיו כשלונותיו, ומרגיש עצמו כמו חולה הצריך לרפואה, אם הוא בעניין התמודדות שלנו שנראה שזהו כמו חולי, ואין באפשרותו להתמודד בזה לבד, רק צריך לעשות משהו בשביל זה, משהו שישנה את מהותי כדי שאוכל להתמודד עם זה בעזרת השם.
אבל אתמול אור הנרות הבהיר לי נקודה חשובה עד למאוד, חולי זהו דבר שאני לא רוצה, אני רוצה להיות בריא, ואם יש לאדם חולי אז הולך לרופא כדי להתרפאות מהחולי, אבל מי שיש לו מחלה ר”ל הולך לרופא ומקבל תרופות ומתרפא, וחוזר להיות אותו האדם שהיה לפני החולי.
לא כן אצל ההתמודדות שלנו, אני לא רוצה לקבל תרופה כדי שאוכל לחזור לחיים שהיה לי מקודם, כי עיקר החיים היה חסר לי, חייתי חיים חסר לב, חיים בלי קשר להשם, וההתמודדויות האלו הביאו אותי לחיים טובים ומאושרים, חיים עם קשר אמיתי להשם יתברך, חיים עם קשר אמיתי לאשתי והילדים הנחמדים שלי, וחיים עם קשר אמיתי לעצמי, להרגשים שלי, למחשבות שלי.
ולכן אבא ימי חנוכה הם ימי הודאה, אני מודה להשם יתברך על כל ההתמודדויות שנתת לנו, לזכות עי”ז לחיים טובים ומאושרים

זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן