ברוכים הבאים, אורח

השם אורי וישועי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השם אורי וישועי 320 צפיות

השם אורי וישועי לפני 1 שנה, 6 חודשים #143939

שלום חברים יקרים שנה טובה חג שמח ובשורות טובות.
בחרתי בכינוי "השם אורי" בזכות המשפט בתהילים: "השם אורי וישועי ממי אירא השם מעוז חיי ממי אפחד" את המשפט הזה שיננתי לעצמי בלילה הקשה שעברתי היום, לילה של מחשבות על זוגיות , עבודה, כסף , והנורא מכל התאווה ששולטת בי כבר 15 שנה.
ביום יום  אני מכחיש את התאווה לא חושב שזה משהו חריג , לרוב אני חוזר מיום עבודה קשה אבל מוצא את עצמי מוצא זמן לתאווה למרות העייפות. מוצא את עצמי מעדיף את הדפדפן על פני הבת זוג שלי מוצא את עצמי שם עם  כל האנרגיות והרצונות שלי באתרים במקום להיות במציאות ולתת מעצמי למשפחה שלי ולחברים.

אך לעיתים האכזבה מעצמי והחוסר אונים  כבר כל כך גדולים שאני מבקש מה' שיקח אותי אני  אומר לו בשביל מה אני פה אני כבר 15 שנים נכשל בניסיון אחר ניסיון מתי תשים לזה סוף ותיקח אותי( חלילה).

בלילה כשנרשמתי לאתר קיבלתי מאמר יפה ממנהל האתר על חמלה עצמית, המאמר עוסק בשתי גישות למכור, האחת  גישה של הלקאה עצמית ,והשנייה גישה של חמלה עצמית. המחקרים הראו שהדרך של חמלה עצמית הרבה יותר תרמה ועזרה להחלמה וריפוי למכורים מאשר דרך של הלקאה עצמית. המאמר הזה חשוב מאוד ואני לקחתי אותו כבסיס לדרך שלי.

גדלתי  בחינוך"חילוני" עד היום אני "חילוני", בגיל 15 ועד לגיל 20 פלוס  לא היה לי מושג מה זה זרע לבטלה ומכל מיני מושגים דומים. אני עד היום  זוכר שלראשונה בגיל 15 הפסקתי לחודש עם התאווה והרגשתי ממש טוב. מעניין אותי עד היום למה הנער בן 15  שהייתי הרגיש צורך כל כך בסיסי להפסיק עם התאווה לחודש.

מקווה שהדרך שהתחלתי פה תתציל אותי .

ושוב שנה טובה לכם חברים.

תגובה: השם אורי וישועי לפני 1 שנה, 6 חודשים #143940

טוב אז ככה בנתיים נפלתי שוב בלילה אבל זה נבע מלחצים שיש עליי לאחרונה. אני מרגיש שיפור בעיקר בגלל שכרגע אני מתמקד בהחלמה קורא הרבה באתר וגם על יומני מסע של אנשים שעשו את אתגר no fap. מקווה שאעדכן בבשורות טובות ייותר.
משתף פה יומן מסע  no fap שקראתי מתורגם מאנגלית לא הכי טוב אבל ברור מאוד.

הייתי מכור ל- PMO הארדקור במשך 13 שנים ובשנה האחרונה חוויתי בעיות בריאותיות מוזרות מאוד שצצות משום מקום במקביל. לאחר הפסקת ההתמכרות הזו, בעיות הבריאות שלי נמוגו אט אט. לכן החלטתי לשלב את הערותיי שכתבתי בנושא אחר, כדי שתוכל לראות את השינויים המדויקים שעברתי בתוך 90 הימים האלה.

יום 3:

שלום לכולם!

פשוט נרשמתי, כי אני מרגיש שהחיים שלי בלאגן, בגלל פורנו ...

כולי היה טוב עד גיל 25, כשהתחלתי לצפות בזה במשך 7 שנים ...

אני רוצה את חיי בחזרה בביטחון ובבנות אמיתיות!

אז הנה אני, 3 ימים בלי פורנו כבר. אני מקווה שאוכל לעשות 90 ימים !!!

מאחל לכולכם מעצמות על !! :–))))

פס: זה מרגיש ממש מוזר שם אחרי 3 ימים. אני חושש שזה עלול להתפוצץ בקרוב. מעולם לא הייתה הפסקה כה רבה מזה 7 שנים ...

עריכה: האם מישהו יכול לאהוב את התגובה שלי כדי שאוכל לערוך את החתימה שלי?

תודה!

יום 4:

כל הכבוד!

אל תתנו לזה לקרות! אני בטוח שאתה יכול לעשות את זה.

אני עצמי גררתי את הכדורים שלי על הרצפה וזה היה רק ​​היום הרביעי: OI בטעות ראיתי כמה מודעות על תאווה בנושא מסויים שזו חולשה שלי ...

חוויתי קצת תסכול היום, אבל זה נעלם מהר. אני בסך הכל בסדר. רק מנסה להעסיק את דעתי. הלכתי לחדר כושר וקניות.

אני כמעט 100% בטוח שאחזק עם NoFap עד הסוף או אפילו אנסה להפסיק את זה לנצח, מכיוון שיש לי כל כך הרבה תסמינים ובעיות ואני בטוח שכולם קשורים ל ~ 10 שנות ההתנהגות המפגרת שלי

יום 5:

אני עכשיו מעל 4 ימים, זה היה קשה מאוד הלילה מכיוון שזו התקופה הכי ארוכה שלי בלי להשתלב בעשור!

רעדתי פנימה והרגשתי מכור !!! (אני עדיין רועד, זה מרגיש ש"משהו "חסר). לא יכולתי לישון עד חמש לפנות בוקר .... מדהים! אבל אני גם חווה שיפור בריאותי. לא בטוח מתי לכתוב על זה, אולי אחרי 5 יום אפרסם מאמר ארוך על השינויים.

חבר'ה, פשוט אל תפסיק עם זה, זה הבריאות שלך אחרי הכל. המטרה החדשה שלי היא NoFap לכל החיים! לא צוחק!

Btw, נדלקתי היום אחרי שראיתי יד של בנות על fb ...

אני יוצא לחדר הכושר, יותר מדי רועד.

יום 6:

בלתי יאומן !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

היו לי יותר מ -10 שנים פצעונים ואדמומיות קבועים בשני התלת ראשי, מהכתף ועד המרפק! הלכתי לראות הרבה מומחים בעור, אבל כולם אמרו שזה נורמלי והם נתנו לי קרם, שלא עבד. זה היה מגרד ואדום מאוד, כמה אנשים שאלו אותי על החוף מה זה, ככה זה נראה רע ...

אני ביום 6 עם NoFap ובעיית העור שלי בת העשור נעלמה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני כל כך שמח, בלי מילים ... יש לי עור תינוק בכל הגוף! זה באמת מרגיש רך במיוחד.

לא שיניתי שום הרגלי אכילה או הרגלים אחרים, כך שזה יכול להיות רק ה- NoFap.

יש לי שינויים חיוביים יותר ואכתוב על כך מאמר גדול יותר בהמשך.

אני מקבל יותר ויותר כוח להישאר מחוץ ל PMO לנצח, בגלל התוצאות!

מה שלום כולם? המשך לדחוף בחורים עד שנחזיר את הכוח העל הטבעי שלנו

יום 7:

אני מסתדר טוב יותר כל יום. אני ביום. כל יום חדש הוא שיא חדש עבורי אחרי 10 שנים (עריכה: לצערי זה יותר מ 13 שנים). עד עכשיו זה קל, כי אני מאוד רוצה את השינוי! לא יכול לחכות להגיע 30-60-90 ויותר ימים. סקרן ביותר אילו יתרונות יהיו לי.

למרות שאני מרגיש שאולי בקרוב יהיו לי כמה קרבות קשים ...

יום 8:

הבוקר היה קשה מאוד.

התעוררתי לבונר בשעה 4 בבוקר וזה נמשך עד 7 בבוקר. הייתי עייף מכדי לעשות משהו בקשר לזה, אבל אני בסדר. לא דליפות או חלומות רטובים

אני אלחם לא משנה מה!

מבחינתי להישאר ממוקד ולא להישנות זה קל (בסדר, לא כל כך קל), כי אני רק מזכיר לעצמי כמה רע בריאותי התהפכה. באמת הלכתי רחוק מדי עם זה ואני מאשים את הרופאים שתמיד אמרו לי שזה בריא וטוב לערמונית שלך.

חבר'ה שנכשלו היום ... אתם לא רוצים להיות סופרמן?

יום 9:

הבוקר חוויתי חלומות מיניים כבדים.

אני מופתע בגלל 2 דברים:

1. לא היו לי חלומות במשך שנים.

2. נשארתי יבש

פס ': אני חושש מהלילה הבא ..

יום 14:

לא מאמין שאני כמעט 14 יום ללא PMO אחרי 13 שנים שעשיתי את זה !!!!!!!!

ובכן, אהיה כנה ... .. אני מתקשה בגדול! אני עצבני ורועד! מעולם לא הרגשתי את זה קודם. יש לי גם חלומות מיניים קיצוניים כל לילה והיום כשאני הלכתי לשירותים  ראיתי דליפה אבל עדיין אין PMO אני לא אוותר!

אבל תגיד לי בבקשה מתי זה יהיה יותר טוב? מתי אהיה רגוע שוב?

אני מרגיש שחלום רטוב יהיה הפיתרון לבעיה שלי, מה אתה חושב?

המשיכו לדחוף חיילים !!!

נק ': מחר אכתוב מאמר קטן על השינויים הבריאותיים בשבועות 2 האלה שחוויתי.

יום 24:

היי חבר'ה! חדשות מדהימות לחלוק! אין לי מושג בכמה ימים אני נמצא כרגע ואפילו לא אכפת לי, כי אני מחזיר לי את הכוח ובגלל זה החלטתי NoFap לכל החיים!

החרדה החברתית שלי נעלמת..יש לי חברים שוב..אני מתחיל שיחות שוב. ראייה טובה יותר, עור טוב יותר.

אני הולך אחרת, אני מדבר אחרת ... ...  ... כל כך הרבה דברים השתנו, זה מדהים!

היום היו לי כמה סיטואציות של תאווה, ואז מייד חשבתי שאני צריך לחלוק את זה איתך!

מבחינתי זה כבר הוכח ש- NoFap עובד ואסור היה לי להקשיב לרופאים שכולם אמרו לי שעבוד בלתי מוגבל אינו פוגע בבריאות.

אני מאחל לכולכם כדורים גדולים!

יום 25:

קל מאוד לענות עליה.

בשנה האחרונה חוויתי יותר מדי בעיות בריאותיות מוזרות. לא ידעתי למה קיבלתי אותם ואיך .. כל רופא אמר שאני בסדר גמור. אפילו התקבלתי לתוכנית פיילוט מסחרי לאחר שרופאיהם בדקו אותי. אז בהגדרת הרופאים הייתי בסדר גמור ... אבל הייתי בבעיה עמוקה.

כל הבעיות הופיעו בשנה שעברה כשהצלחתי כמות מדהימה של זמן. חטפתי יותר מדי כי הרגשתי דיכאון. הייתי זקוק לפיתרון מהיר מדי יום במשך כמה פעמים.

חוויתי את הדברים הבאים:

קשה היה להתקרב לאובייקטים, למרות שהראייה שלי הייתה בסדר גמור.

לא התעניינתי בשום דבר. שכבתי במיטה וחיכיתי לתאווה הבאה.

לא עניין אותי לראות אף אחד

הייתי בדיוק כהגדרה לזומבי !!!

היה לי טינטון (צלצול באוזן), מכיוון שמערכת העצבים שלי הייתה מותשת מכישוף רב מדי.

הזרועות והרגליים שלי קפצו מדי פעם ללא סיבה (זה גם הסימן לתשישות עצבים).

באותה תקופה הופיעו כאבי גב תחתון.

היו לי פריחות אדומות בזרועות עליונות במשך כמה שנים לא ידועות והכל נעלם לאחר הפסקת הברכיים. מדהים גם, שהעור שלי הפך לעור התינוק בכל גופי. זה רך ואני מרגיש הכל רגיש יותר עם האצבעות!

תמיד רציתי לישון ביום ככל שיכולתי.

כתמי הלידה התפוחים שהפכתי להיות שטוחים, שאומרים שהיו לי דלקת כלשהי כל הזמן בגלל כנראה שבריר

הבנתי פתאום שכל חבר שלי נעלם ולא היה לי מושג מה קורה ..

השיער שלי התחיל לנשור. / אני זקוק ליותר זמן כדי לענות אם זה יגדל או לא /

אז הנה לך! התשובה שלי לשאלתך היא: אני לא רוצה את כל הבעיות האלה בחזרה! .

אני מרגיש בר מזל שלא פגעתי בבריאותי עד כדי כך שאין חזרה! זה הרס לי את החיים מספיק! אני גם מרגיש בר מזל שהצלחתי למצוא את הגורם לכל הבעיות הללו!

אני מחזיר את האישיות הישנה שלי, שהיא אדם מאוזן ומאושר עם חיי החברה. אם הייתי נשיא של מדינה רבת עוצמה, הייתי אוסר ברצינות להתייפף!

כל כך הרבה כישרונות מבוזבזים בעולם, בגלל חוסר מידע !!!

אני מקווה שזה עזר!

אני זוכר, הכי קשה היה בין יום 12 ליום 15. אתה תצליח! הישאר חייל חזק!

יום 30:

תודה על התמיכה בנושא התאווה. אני אהיה חזק ואשכח מהם.

דבר נוסף שרציתי להזכיר קרוב לחודש: התחלתי להתעניין במערכות יחסים נטושות. כמו חברים ונערות. אני כותב הרבה מהם (אני לא מרגיש סרבול מבעבר) ומעולם לא עשיתי זאת לפני NoFap. אני מגלה עניין כי האיזון הכימי מתייצב במוחי בגלל NoFap. מכיוון שחרדה חברתית הולכת ונמוגה, אני מרגיש שאני יכול לנהל שיחות טובות יותר עם ppl. מילים שעולות במוחי קלות יותר ואני יכול להפוך אותן למעניינות / מצחיקות ועכשיו אני זה שאומר בסוף: "חבל, אני חייב ללכת"!

כמו כן, סוף סוף אוכל לעמוד על עצמי. למשל אתמול לקחתי את האייפון שלי לאפל לתיקון או שינוי. הם החליפו את המסך, אך עשו 2 שריטות בצד. היא התחילה להתווכח איתי שזה בלתי אפשרי שהיה מצחיק, כי היה עוד בחור עם אותה בעיה. היא שכנעה את הבחור השני, אבל ישבתי שם ואמרתי לה: "אני לא עוזב את המקום הזה עם הטלפון השרוט הזה"! אחרי 5 שניות של הסתכלות זו בעיניי היא אמרה ששני הטלפונים שלנו יוחלפו לחדשים!

זה נושא מעניין ביותר ואני מאוד שמח להיות חלק ממנו. הלוואי שלא יכולתי לבזבז את הזמן שלי עם זיוף. מי יודע איפה הייתי היום. למזלי עדיין הצלחתי להשיג דברים גדולים למדי, אז אני לא כל כך עצוב.

הישאר SOLDIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERS חזק !!!!!!!!!!!!!!!!!

יום 31:

הייתי אמיץ מספיק כדי להגדיר דלפק של 365 יום בחתימתי

אני ממש מקווה שאצליח. 31 יום עברו מהר מאוד, אז אני חושב שזה אפשרי ואני מאוד שמח שאנחנו כאן יחד בקרב הזה!

מלבד שכתבתי לפני כן אוכל לספר ש- 31 ימים NoFap הפכו אותי לחברתית הרבה יותר. אני משתתף בכמה שיותר אירועים ואני סוף סוף נהנה מהחיים.

מישהו השתמש בעבר במילים המצוינות האלה בפורום זה: "אני כבר לא מרגיש מנותק מהגוף שלי!". אני מרגיש בדיוק אותו דבר!

מחפש שינויים חיוביים יותר!

המשיכו להילחם בחיילים!

יום 35:

חיילי צהריים טובים!

היה לי קרב ענק באמת אתמול בלילה ביום 35! מעולם לא היה זה לפני כן!

מחצות הלילה ועד 5 בבוקר לא יכולתי להירדם, כי היה לי הרבה תאווה

זה היה הקרב הכי קשה שהיה לי עד כה, אבל ניצחתי!

אני מרגיש ממש טוב עם הניצחון ואני מקווה שהוא לא יחזור.

רק רציתי לתת לך כוח וליידע אותך שכל דחף ניתן לניהול גם אם אתה מרגיש אחרת.

הישאר חזק!

יום 60 !!!!!!!!!!!!!!!!

60 יום לפני שמעולם לא הייתי חושב להיות כאן במקום בו אני נמצא עכשיו. 13 שנים של 2-3-4 פעימות יומיות קבועות גרמו לי להתנתק מגופי. אני לא מתכוון לחזור על הבעיות שהיו לי, אבל למשל הראייה שלי חזרה להיות מושלמת ב -60 הימים האלה. הרופא שלי לא האמין למראה עיניו (אולי יש לו ראייה רעה בהההה

בזמן האחרון אני מריח כל כך הרבה דברים שאנשים אחרים לא עושים עד כדי כך שזה מפריע לי לפעמים. הטינטון שלי (מצלצל באוזן) מרמה של 80% ירד ל -1%, כי העצבים שלי מתקנים את עצמם אט אט. סוף סוף יש לי מצב רוח, אני מתעורר כאדם מאושר. באופן כללי אני הרבה יותר חדה ויש לי יותר אנרגיה. העור שלי הרבה יותר חלק ואני מרגיש יותר עם האצבעות.

יש לי תאווה פה ושם, אבל לא כמו קודם לכן, זה בהחלט הרבה יותר קל עכשיו.

אני כל כך אוהב את ההבדל, שאני מנסה להיגמל לנצח.

באמת שווה לעצור. אמנם אני יודע שלעתים נסיבות כמו דיכאון יכולות להקשות הרבה יותר על ההתנגדות, אך אם אתה מצליח, זה גם פותר דיכאון. אני יודע, הייתי שם ...

שמור על לוחמי SOLDIEEEEEEEEEERS !!!!!!!

יום 61:

תודה Browskiy!

מעולם לא הייתה לי ראייה רעה (הראייה שלי הפכה לא ברורה וקשה להתקרב לאובייקטים), אך היא הופיעה באותו זמן כאשר הבעיות האחרות שלי, כמו צלצול באוזן, קהות חושים, מצב רוח אפס, דיכאון, עור רע, קפיצת שרירים. כולם קשורים לעצב בגלל כמות נוראית של זיוף. יש המון מחקרים בנושא, איך הערך משפיע על עצבים. באמת התחלתי לרדת לרמה חדשה לגמרי ... אז העצבים שלי נכנעו לי, אז התחלתי לחפש בגוגל דברים והבנתי שאני עלול לעשות את זה לא נכון במשך שנים ... והכל התייצב אחרי שהפסקתי! פשוט כמו זה. אני מרגיש שנולדתי מחדש!

הייתי אותו דבר כמוך. הולך לישון בשעה 3-4-5 בבוקר, ואז מתעורר 7: 30. הרגיש חסר תועלת / עייף כל היום. בימינו אני יכול להירדם בערך בשעה 11 בערב. הרבה יותר טוב לגוף.

תפסיק להתייפף, אחרת יהיו לך בעיות בריאות ממש גרועות!

יום 70:

שלום לכולם! חשבתי אילו חדשות אוכל לספק לך ביום יפה זה, אבל לא כל כך בקשר לשיפור הבריאות שלי מלבד ששמעת ממני.

אבל יש עוד משהו שהייתי רוצה לחלוק. לאחר שביצעתי כמה מחקרים, נתקלתי בטעות בראיות שליליות מוכחות לגבי פעימות ושמעתי סוף סוף מדוע היו לי בעיות אלה.

לאלו שלא יודעים היו לי המון תופעות לוואי לא טובות כיוון שזיז, כמו:

- בעיות עור

- בעיות עיניים

- טינטון

- לשון גיאוגרפית

- קהות מוחית / תחושת איטיות ופיגור (איטיות נפשית)

- הפצעים שלי לא החלימו מספיק מהר

- לא הריח וטעם טוב כמו עכשיו

- איבוד שיער

- איבדתי תיאבון

- וכו…..

ובכן, אם אתה מגדיר את זה, התסמינים האלה הם בדיוק תוצאה של ZINC-DEFICIENCY

לאחר גוגלינג נוסף גיליתי שאנחנו מאבדים אבץ בכל פעם שאנחנו FAP. התמודדתי כמו מכונה כל יום במשך 13 שנים.

בזכות NoFap הפסקתי לאבד אבץ, לכן אני מרגיש עכשיו כסופרמן. העור שלי רך במיוחד, העיניים שלי מושלמות, אני מריח, אני טועם שוב, בלי טינטון או לשון גיאוגרפית. תהליך הריפוי האיטי ביותר הוא לאבד את האטיות הנפשית, אבל אני מרגיש כל יום שיפור. סוף סוף אני מתעורר מאושר ומתחיל את היום שלי מחייך. עדיין אני מרגיש שלא החלמתי לגמרי. לא בטוח אם 90 יום יספיקו כדי להתאושש לחלוטין אחרי 13 שנים של זיוף יומי, אבל כנראה שלא.

דרך אתר אני חושב שאצליח להפסיק להתגלגל לנצח. יותר מדי מה להפסיד בהתנהגות מפגרת זו ..

איך כולם עושים?

יום 89:

היום, ביום 89 סוף סוף חלמתי חלום רטוב

תכננתי לפגוש ביום 90, כי התיק שלי היה כבד מדי, אבל עכשיו אני יכול להמשיך בלי לאפס את הדלפק

אם תקרא אותו עד הסוף אני מקווה שתמצא אותו מועיל ותוכל להשתמש בו כדי להילחם נגד PMO!

חופשי על הבר

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 6 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: השם אורי וישועי לפני 1 שנה, 6 חודשים #143941

תמשיך בדרך הטובה אחי גם אני פעם ראשונה בדרך של החיים ולא של המוות, לאט לאט נצבור ימים טובים שיגרמו לעבר להראות מצחיק.

המשך יומן לפני 1 שנה, 6 חודשים #143980

עברו 3 ימים שאני מצליח להתמודד עד עכשיו היה לי מאוד קל היום קצת היה לי יותר קשה וזה התבטא בזה שקשה לי לעשות משימות. קבעתי לעצמי שביום אשקיע בפעולות טובות 100 דקות ביום כמות הדקות שאני פועל פעולות חיוביות זה הציון היומי שלי. בנתיים היה לי ציון של 60,64, 100,30. מקוה לעבור את הסופש בהצלחה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.78 שניות

Are you sure?

כן