ברוכים הבאים, אורח

והמסע הזה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: והמסע הזה 343 צפיות

והמסע הזה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142739

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס"ד

זעיר אנפין - נקי מאונ' לא מכוחי 32 ימים.
נמצא במסע הזה מחודש שבט שעבר. עברתי תקופות נקיות ארוכות יחסית, התחלתי עבודה עם ספונסר, שיתוף עם חברים (למרות שברוב הימים זה עם חבר אחד, יקר מאוד), הליכה לקבוצה קבועה, כתיבה יומית וניסיון להתקדם בעבודת הצעדים. לצערי בזה אני מדשדש, תקוע בין צעד שלוש לארבע, עוד צריך לערוך את צעד אחד ולהעביר לקבוצה. לא מצליח להקדיש מספיק זמן לתכנית, להחלמה. כמובן שישר אומרים, "כמו שהקדשת זמן לתאווה כך תקדיש זמן להחלמה" וזה ודאי נכון, ובשורש אני נמצא במצב שאני ודאי רואה התקדמות יפה ומשמעותית מהמצב שלי לפני שנה, כאשר הגעתי לאחר למעלה מ 20 שנים רצופים של שימוש בלתי פוסק, ואני רואה גם את המתנות שההחלמה מעניקה לי גם במישורים אחרים בחיים. אני לקראת שינוי טוב ומבורך בעבודה (כמה שזה מפחיד...) אחרי הרבה שנים של תחושת תקיעות, הזוגיות יותר טובה ב"ה, יש הרבה יותר יציבות, ועדיין אני מרגיש כמו אדם שהולך לקואצ'ינג ומנסה לשפר את איכות חייו ולא כמו אדם שהולך לעבור טיפולי כימו' ח"ו בכדי להציל את חייו ממחלה קשה. 
בקיצור אני לא מתאבד על התכנית, כמו שאומרים כל מעבירי המסרים של SA ו AA שאני שומע מדי פעם. 
בהנחיית הספונסר, אחרי עוד נפילה לחיפוש וצפייה בתאווה שעברה בסוף שבוע שעבר, אני מתחיל את יומן המסע הזה. בתקווה לחזור לשיתוף סדיר ברמה מסויימת. מקווה לקבל מכם כוחות. לחזור לעבודה מסודרת יותר. ולהמשיך, רק להיום, לצעוד איתכם בדרך. אוהבים. 

תגובה: והמסע הזה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142740

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך , ונשמח לעקוב .
מאחל לך הצלחה במסע הזה ...

תגובה: והמסע הזה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142753

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים,
גם אני ישמח לעקוב,
ביחד נצליח.

תגובה: והמסע הזה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142764

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

בוקר טוב חברים,

אסירות תודה על יום חדש.
הייתי אתמול בקבוצה ב"ה. היה ממש מחבר. אחד החברים העביר שם מסר והנקודה שתפסה אותי מאוד בסיפור שלו היה התיאור של חוסר השייכות ברמה האנושית הכי בסיסית. הזדהיתי מאוד, מאז שאני זוכר את עצמי, אני מרגיש שאני מתבונן על החיים מהצד. אנשים עושים פעולות בסיסיות כמו לדבר אחד עם השני וזה נראה לי כמו שני רבי אמן בשחמט שמשחקים משחק מסובך שאני לא מצליח להתחיל להבין את הכללים שלו. ערב שבת, כל הקהל יוצא מבית-הכנסת, אנשים מנהלים סמול-טוק ואני עומד מהצד ולא מבין איך זה עובד, איך מוצאים נושא שיחה, איך כל אחד מחליט עם מי עם הוא מדבר, מה הכללים של כל הסיפור הזה?
דויד גרוסמן בספר "מישהו לרוץ איתו", נותן תיאור יפה כאילו אנשים הם חתיכות של "לגו", ויש להם את הבליטות והשקעים שמאפשרים להם להתחבר אחד לשני, ותחושת הזרות הפגומה הזו, שלי פשוט אין את החלק הזה שמחבר ביני לבין אנשים, תמיד מוזר, תמיד לא שייך. אני יכול לנהל מוסד חינוכי מצליח, להיות בקשר עם תלמידים, הורים וצוות, להיתפס כדמות מובילה, אנושית ורגישה ועדיין בבסיס להרגיש שזו מסיכה שאני לובש במאמץ רב, בכל רגע הסכנה קיימת שהמסיכה תיקרע מעל פני ותחשוף את החריגות שלי לעין כל. 
זה מייצר חרדה מסויימת, לא יומיומית, אבל בטח בנקודות מעבר או עימות או עומס, החרדה הזו עולה, אותי היא הובילה באופן קבוע לבריחה ולנסיגה. נסיגה למין מקלט, עולם פנימי בטוח, בו אני מפנטז שאני מישהו אחר, שייך, מושלם, בגיל יותר מבוגר, היא הובילה אותי כמובן לבריחה לתאווה, לדבר הזה שבאופן מדומיין, יחבר אותי בצורה השלמה ביותר לאדם אחר, אם רק אמצא את המישהי המושלמת, שתמיד רוצה, ותמיד מרצה, ותמיד זמינה מינית, ושעות הפורנו שביססו את הדימיון הזה...

שמח על המודעות הזו שעולה יותר ונוכחת. רק להיום מתפלל למוכנות להיות במקום החסר הזה, לא לברוח מממנו, להתפלל לאבא אוהב שרק הוא יכול למלא אותי ושהשיייכות הזו שאני משתוקק להרגיש, להבין ולקבל שכנראה אין לי איך לקבל אותה מאדם אחר רק ממנו בלבד. 

תגובה: והמסע הזה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142765

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

וואו ז.א.
ממש חיברת אותי. 
ותכלס אמיתי רק הוא יכול למלא אותנו .
אסירות תודה על הקבלה

תגובה: והמסע הזה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142772

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על התובנה היפה והמצחיקה.

אני גם מזדהה עם חלק נכבד ממה שאתה מתאר !!

בהצלחה !

תגובה: והמסע הזה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142836

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס"ד

שלום חברים יקרים,

מודה לה' על שבת וחג טובים, מחברים ושפויים. 

רוצה לשתף שלקחתי על עצמי בעבודה משימת הרצאה להכין ולהעביר עוד יומיים לפני קהל מסויים (והיום נודע לי שהוא יהיה פי 3 בגודל ממה שתוכנן...). זה מכניס אותי לסטרס. אני צריך לשבת זמן מול המחשב להכין. משתדל להישאר רגוע, מרוכז ולא להתפזר אבל זה לא קל. יודע שכל בריחה לשוטטות, למדיה וכו' רק תגביר את הלחץ ואת הסיכוי לבריחה לתאווה. אני חסר אונים מול הלחץ הזה, מהחשש הזה מאיך אשמע, איך הדברים יעברו, מה יחשבו עליי, מה יגידו, מהפחד שאתבלבל, שיתקעו לי המילים, שאתפס כלא רציני וכלא אמין, שארגיש חסר ערך ומשמעות, מתפלל לרבש"ע שיעזור לי שהדברים שאומר יהיו נכונים ואמת, ויישמעו ויעשו פעולות חיוביות, מתפלל להצליח לשחרר את הלחץ, להבין שאני רק כלי, שאני לא הנושא, להבין ולהאמין שמה שיקרה זה בסדר וזה מה שמתוכנן. מתפלל שהפחד והלחץ לא יגרמו לי לייסורים גדולים מדי ולבריחה.
אמן.
תודה שאתם איתי. 

תגובה: והמסע הזה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142838

בהצלחה 

תגובה: והמסע הזה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142839

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
 אני חסר אונים מול הלחץ הזה, מהחשש הזה מאיך אשמע, איך הדברים יעברו, מה יחשבו עליי, מה יגידו, מהפחד שאתבלבל, שיתקעו לי המילים, שאתפס כלא רציני וכלא אמין, שארגיש חסר ערך ומשמעות.

אז השם שבחרת לעצמך 
"זעיר אנפין"
מתחבר מאוד לאבא יקר ואוהב .
העתקתי משהו מחבד.
זעיר אנפין מאיר מאד ביום השבת, ובתפילת המוסף של שבת, הוא עולה למקום אבא ואמא, הוא דרגת קדושה גבוהה ביותר, ומשם יונקים הז"א והמלכות מעתיקא קדישא

אז גם אתה תתחבר לאבא אוהב .

תמסור לו את הפחדים שלך ואת חוסר האונים במקום הזה, וקבל את רצונו.
אוהבים אותך...
בהצלחה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן