ברוכים הבאים, אורח

עדכונים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: עדכונים 957 צפיות

עדכונים לפני 2 שנים, 5 חודשים #139588

• ארי100
  • חבר קבוע

שלום לכל החברים.
לפני ארבעה ימים הגעתי לכאן, וכבר אני מרגיש חלק ממשפחה, משפחה אוהבת תומכת ומחזקת.
שוב ההודעה שלי נפתחת ב"שיתוף אחרון לפני שאני בורח לישיבה", מה לעשות אבל זו המציאות.
אז ארבעה ימים עברו, מה היה:
ביום רביעי שעבר כתבתי את הפוסט שלי בפורום הנרשמים החדשים.
היום עבר מושלם. התמקדתי בקריאת התגובות, והתעודדתי מאוד.
יום חמישי המשיך כך וגם יום שישי.
אמנם בליל שישי ראיתי סרט אבל זה עוד לא היה כלול בדברים שאסור לעשות על פי התכנית. בעז"ה בהמשך.
לשבת חיכיתי. שבת, יום המנוחה, הזמן שפתאום א"א לעבור עבירות. איזה כיף!
ואז ליל שבת, התחילו מחשבות. מאיפה זה בא? שלשה ימים שאני פשוט מרוקן ממחשבות ופתאום - התקפה חזיתית.
זה עצבן אותי, כמו שא"א לתאר. חיזקתי את עצמי שאני עוד בתחילת הדרך, ובעז"ה זה יפסיק. מקווה.
מוצ"ש עוד סרט. אבל שוב, כמו שאמרתי אני עדיין לא בשלב הזה. מקווה להתחיל עכשיו ספירה של נקיות מפוי' ושכב"ז. ארבעה הימים האחרונים עודדו אותי ממש, שיש לי סיכוי להצליח!
המשימה הראשונה שהצבתי לעצמי (לשים הגנות על כל המכשירים): מעדכן שהתחלתי לעבוד על זה. מדובר על כמה פעולות שונות. אז כבר השארתי לאמא שלי דף הוראות עם כל סוג הגנה לכל מכשיר. מקווה שעד שאני יחזור מהישיבה זה יעבוד. (אני מעדיף אישית לא להתעסק עם זה כי אז אני אדע את הסיסמא, מה שקרה בפעמים הקודמות).
מחכה בקוצר רוח לישיבה, אין כמו לדעת שאין לך שום אפשרות לצפות בפוי', גם אם מאוד תרצה, וגם אם תמציא את כל הטכניקות שעולות על דעתך לפריצת הגנות, פשוט אין.
את התגובות אני כנראה אקרא רק בעוד שלשה שבועות (אם יהיו בכלל) עד אז, מקווה לעדכן שנשארתי נקי...
תודה ענקית לבורא עולם ששלח אתכם...

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 5 חודשים #139593

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד אח יקר על העבודה וההחלטות
מצפה בקוצר רוח לשמוע מה עובר ואיך הולך
המשך דרך צלחה

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 5 חודשים #139896

• ארי100
  • חבר קבוע

תודה, והנה זה בא.
אז שלושה שבועות  עברו עלי בישיבה.
בעיקרון - איזה כיף ששומרים עלי. בלי להתאמץ בכלל אני רחוק מכל הרע.
מצד שני - רחוק מהתכנים המחזקים. מתחיל לשכוח מה קרה פה.
מצד שלישי - אז מה כן היה: שלוש פעמים התעוררתי באמצע חלום, (לא תמיד זוכר מה היה שם), כן, יצא לי בטעות שכ'ז.
לכאורה מאוד מבאס, אבל בעצם, בינתיים, שאלו יהיו הנפילות שלי. על פי ההגדרות הבסיסיות, הרי שנשארתי נקי וזה כיף גדול.

מקווה להחזיק מעמד בבית, משתדל להתרחק כמה שיכול ממקור התכנים. 
הבעיה העיקרית שלי עכשיו היא אנטי-התלהבות. קלאסי, מובן ומוכר, אבל זה המצב. 
לפני שלשה שבועות, הייתי כולי: "או! סוף סוף מבינים אותי" ואז "מה זה בכלל תאווה מי רוצה את זה?", ואז בישיבה, המוח מנסה להזכיר לך: נכון שעכשיו אין לך אפשרות, אבל רק תגיע הביתה בעוד שבוע וחצי, שבוע, יומיים. תעבוד על ההורים-תפרוץ ת'הגנה-תחזור למה שהיית. ואז מגיע הביתה, ו - למי יש כוח לפורום עכשיו. אבל אני חייב. אז מתפלל לה' שאצליח לשמור על התעניינות בנושא, כי אני עוד רחוק מ-להתחיל להיכנס ליציאה מהדבר הזה.
בהצלחה לכולכם ולי! 

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 5 חודשים #139903

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך תודה על השיתוף! 
מקנא בך שאתה בישיבה וזוכה לשמירה הזאת. 
אל תמעיט בחשיבותה 
אוהבים אותך!!

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 4 חודשים #140247

• ארי100
  • חבר קבוע

תודה למגיבים והנה העידכון.
(כמיטב המסורת פעם בשלושה שבועות).
אז, וואלה  - שלושה שבועות, שוב, נקי, אבל רק מפו', לא ממחשבות ולא מחלומות.
לא נקי מהשגרה, שאוכלת, שמכרסמת, שמייאשת. חוסר ההתקדמות, הרפיון, ההתרגלות. אלו הם הדברים מהם אני פוחד. 
אז מה, בעוד חודש, אולי חודשיים, כשאני יחליט ש"יצאתי מזה" (...), אז הוא יתקוף? היצר? יש בכלל דרך לדעת?
פחד מהעתיד, ממעשי העבר, מחוסר שליטה, מחוסר החלטה.
מקווה להתחזק באמונה וביטחון שמי שעזר לי עד עכשיו ימשיך לעזור לי
תודה על עבר הווה ועתיד - אלוקים. 

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 4 חודשים #140257

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

ישר כח על השיתוף.
בעיני זה בירור חשוב ויסודי מה שאתה מברר
ראשית צריך להבין שאין 'יצאתי מיזה'.
אני אוהב לדמות את זה להורדת ידים.
תחשוב על הורדת ידים שבגלל חוסר שימת לב יד האויב על העליונה
אמנם אתה עכשיו בצעדים קטנים מחזיר את הכוחות לשויון. אבל זה לא נגמר
גם הוא רוצה לנצח.
אבל זה משל קצת בעיתי כשחושבים על זה. נשמע מאוד סיזפי ואינסופי מייאש כזה.

אולי משל יותר טוב זה מערכת חיסונית.
ידוע שכל הזמן תוקפים אותנו חיידקים. אך המערכת כשהיא בריאה וחזקה לוחמת בהם
ואפילו אומרים שזה טוב לה ובונה אותה ומחזק אותה.
אבל אם בגלל שאתה לא מראה 'תסמיני' מחלה אז היא תפסיק לעבוד - אתה תהיה בבעיה...
כך גם כאן - אנו עובדים לבנות את המערכת החיסונית הרוחנית כנגד קלקול נפשי-מידותי-רוחני.
אסור להתבלבל מדמיונות שזה מאחורינו. הפוך, רק להמשיך להתקדם.
אגב, לא לנצח נעסוק ב'לא ליפול'. חייבים להתעסק ב'לאן מתקדמים'.
זה חלק משמעותי. לכלוא כוחות זה לא יכול להחזיק לנצח. בסוף זה יתפוצץ בפנים הרבה יותר חזק. כמו לנסות לסגור צינור מים שרק צובר לחץ...
אלא שצריך לדעת לחיות איתם ואותם בצורה בריאה. ולהפנות אותם לעשיה.

מקווה שהועלתי במשהו.
בהצלחה רבה שבת שלום

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 3 חודשים #140489

• ארי100
  • חבר קבוע

תודה ל-KMW, ולעדכון הבא, אחרי שלשה שבועות (בערך).
חנוכה היה מפחיד, במיוחד שלא הרגשתי כל כך טוב. אתם בטח מכירים את זה, אתה במיטה, שוכב משועמם, קורא קצת חדשות, ואז הוא מתחיל. "נו רק תראה איזה סרט, איזה סדרה, תקרא חדשות תרבות, משהו פרוץ, וכו' וכו'.
שמח לעדכן שאמנם ראיתי כמה סרטים, אבל עדיין יכול להמשיך לספור 90 יום.
אה, אגב, נקי כבר 55 יום!. אני משתדל להסביר לעצמי, שזה וואו! וב"ה באמת טוב, ליהנות מפירות ההצלחות. מקווה להמשיך בדרך הזו, אבל גם לא להתייאש מהנפילות הקטנות שבדרך. (חלומות, מחשבות ושאר הרהורים).
תודה לכל המגיבים וכותבי הפוסטים האחרים. אין כמוכם בלחזק, לעודד, ולהחזיר את המצב רוח, למי שנאבד לו. ישר כוחכם!

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 2 חודשים #141058

• ארי100
  • חבר קבוע

שלום לכולם, כאן שוב ארי100. 
ההודעה האחרונה שלי פה היא מלפני חודש ושבועיים ("על פי נתוני הפורום"), מה שאומר שדילגתי על עדכון. אז הכנתי תירוץ. נהרסה לי המקלדת.
אני מבטיח שבכל זאת קראתי קצת, והחכמתי הרבה, אבל חסרה לי הבעת ההרגשה בכתב.
אז קדימה.
על פי נתוני הטבלה סיימתי הרגע 106 ימים בנקיות רצופה. הקוראים הספקנים מביניכם יאמרו: ארי 100 יא חתיכת שקרן, רק נכנסת לפורום, מיד נרשמת בעזות מצח לאתגר ה90 יום, וחשבת שאם תסמן שלא נפלת תרגיש טוב יותר...
צר לי לבשר לכם, ההפך. דווקא לא נפלתי, מבטיח. על כל פנים על פי ההגדרות הבסיסיות של האתר, שהם לא לצפות בכוונה בתכנים מיניים. כן, ראיתי סרטים, וסדרות, וקליפים, גם של נשים, אבל פ' לא. אני מרגיש צדיק? ממש לא. אני מרגיש רשע? גם לא. לא מרגיש.
לא מרגיש הישג, מרגיש מריחת זמן. מרגיש שבעצם לא השגתי כלום, כי שם תמיד הייתי. תמיד הייתה לי היכולת לא לצפות בפ'. כמעט קיוויתי ליפול כדי להוכיח שזה קשה, אבל אם זה לא קשה, איפה הייתי עד היום?
לא, לא מצליח (לצערי כמובן) להרגיש, 'אורות' ו'התחזקות' ו'התקדמות' וכל מיני מושגים שהחברה פה משתמשים בהם, אע"פ שיש לי לכאורה על מה.
משום מה יש לי הרגשה שאני 'לא שם',
  מרגיש שאני צריך להתחזק בתורה כמו אלה שנפלו פעם אחת וכבר שכחו מזה, ולא כמוני, הבחור עם הגישה הבלתי מוגבלת לאינטרנט פרוץ.
  מרגיש כאילו אני כל הזמן חוזר לנקודת ההתחלה, שאני רב עם עצמי על כל נפילה (לפני כמה שנים: קמת מאוחר? חתיכת גוי, אחר כך: ראית סרט? גוי, שמעת קול אשה? ערל, ואז: ראית פ'? מה אתה עושה פה בכלל וכו' ועכשיו בעצם חזרתי אחורה, רב עם עצמי ומתייסר על כל דבר). 
 אבל אולי זה דווקא דבר טוב? החזרה אחורה? אם אתם קצת מבולבלים, אני יותר.
מאחל הצלחה לכולם, 
וגם לי.

שבת שלום עם עצמנו.

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 2 חודשים #141061

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
ארי100 כתב on 20 ינו' 2022 20:45:

שלום לכולם, כאן שוב ארי100. 
ההודעה האחרונה שלי פה היא מלפני חודש ושבועיים ("על פי נתוני הפורום"), מה שאומר שדילגתי על עדכון. אז הכנתי תירוץ. נהרסה לי המקלדת.
אני מבטיח שבכל זאת קראתי קצת, והחכמתי הרבה, אבל חסרה לי הבעת ההרגשה בכתב.
אז קדימה.
על פי נתוני הטבלה סיימתי הרגע 106 ימים בנקיות רצופה. הקוראים הספקנים מביניכם יאמרו: ארי 100 יא חתיכת שקרן, רק נכנסת לפורום, מיד נרשמת בעזות מצח לאתגר ה90 יום, וחשבת שאם תסמן שלא נפלת תרגיש טוב יותר...
צר לי לבשר לכם, ההפך. דווקא לא נפלתי, מבטיח. על כל פנים על פי ההגדרות הבסיסיות של האתר, שהם לא לצפות בכוונה בתכנים מיניים. כן, ראיתי סרטים, וסדרות, וקליפים, גם של נשים, אבל פ' לא. אני מרגיש צדיק? ממש לא. אני מרגיש רשע? גם לא. לא מרגיש.
לא מרגיש הישג, מרגיש מריחת זמן. מרגיש שבעצם לא השגתי כלום, כי שם תמיד הייתי. תמיד הייתה לי היכולת לא לצפות בפ'. כמעט קיוויתי ליפול כדי להוכיח שזה קשה, אבל אם זה לא קשה, איפה הייתי עד היום?
לא, לא מצליח (לצערי כמובן) להרגיש, 'אורות' ו'התחזקות' ו'התקדמות' וכל מיני מושגים שהחברה פה משתמשים בהם, אע"פ שיש לי לכאורה על מה.
משום מה יש לי הרגשה שאני 'לא שם',
  מרגיש שאני צריך להתחזק בתורה כמו אלה שנפלו פעם אחת וכבר שכחו מזה, ולא כמוני, הבחור עם הגישה הבלתי מוגבלת לאינטרנט פרוץ.
  מרגיש כאילו אני כל הזמן חוזר לנקודת ההתחלה, שאני רב עם עצמי על כל נפילה (לפני כמה שנים: קמת מאוחר? חתיכת גוי, אחר כך: ראית סרט? גוי, שמעת קול אשה? ערל, ואז: ראית פ'? מה אתה עושה פה בכלל וכו' ועכשיו בעצם חזרתי אחורה, רב עם עצמי ומתייסר על כל דבר). 
 אבל אולי זה דווקא דבר טוב? החזרה אחורה? אם אתם קצת מבולבלים, אני יותר.
מאחל הצלחה לכולם, 
וגם לי.

שבת שלום עם עצמנו.

אם אתה לא נפלת מאה ימים בפוי' (פורנו) ולא באו' (אוננות), אתה אמור להרגיש שינוי משמעותי מאוד. שינוי עצום בנפש ובנשמה שלך.

אם אתה לא מרגיש שינוי כזה, אתה מייסר את עצמך סתם ומאשים את עצמך בכך שיש לך יצרים ובכך שאתה רוצה לשכב עם אישה. אם תמשיך לייסר את עצמך ככה , הגוף שלך יתנקם בך בהמשך ואתה תיפול חזק יותר בעתיד. ראה הוזהרת. יש מחיר להאשמה עצמית חסרת הצדקה ממש כמו שיש מחיר להפקרות מינית.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 2 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 1 חודש #141314

• ארי100
  • חבר קבוע

שלום לקוראים הנאמנים, עוד שלשה שבועות עברו, (איזה מהר!), והנה אני פה.
לצערי, בשורות טובות, אין היום.
אתמול בלילה נפלתי. זה התחיל בקטן, בהתגרות מכוונות ב"לבדוק עד היכן מגיעה ההגנה". המשיך בצפייה ארוכה ומטופשת אל תוך הלילה. והסתיים בגילוי שאתם צודקים. אסור לסמוך על ההגנה.
לא פרצתי, לא ניסיתי, זה פשוט קרה, ההגנה דילגה על אתר אחד יותר מידי, ומאות תמונות תועבה זרמו אל מוחי.

נמאס לי כבר לכתוב את זה, אבל אני יודע שהפתרון היחיד הוא להרחיק ממני את האינטרנט, לפחות זה שלא מוגן מספיק כמו שגילתי.
אבל כשנותנים לחתול לשמור על החלב...

אני חושב שהפקת לקחים זה שם המשחק.
לדוש בנפילה זו הטעות הכי גדולה כמו שכולם יודעים. אבל התעלמות מוחלטת לא תפתור את הבעיה.
יש לי שלשה שבועות להתכונן לביקור הבא שלי בבית, על כל משמעויותיו. כשאני חוזר, אני מצפה למצוא כאן חיזוקים ותגובות שלא מהעולם הזה.
(סתם, אתם  לא חייבים:stuck_out_tongue_winking_eye:).

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים, 1 חודש #141323

• יוחאיי
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר קבוע

זה טוב או לא טוב, אני לא יודע
אבל בזמן שיש נקיות טובה בין נפילה לנפילה אז כבר לא כ"כ מרגישים את החוסר אונים ואת הרצון להפסיק בכל מצב, (ככה זה אצלי) וזה טוב שיש נקיות אבל מצד שני אין את מה שנותן את הכוח להפסיק באמת
ובד"כ הנפילות הם באותו המקום שהיית במקום הקודם והעניין הוא שפשוט בזמן הנקיות לא נפגשת באותו ניסיון, אבל ההרגל קיים ואם תהיה שם יותר, הנפילות יתרבו,
והפתרון היחיד זה לחשוב על חסימה כי קשה מאוד להגיע לאותו מקום שלא היית בו הרבה זמן ושם זה מקום מועד לנפילה, ולקוות שהפעם זה לא יקרה,
אפשר ג"כ לעשות נדר לפני שמגיעים (לפני שמתחילים לתכנן את הנפילה) שאם אני יפתח את האתר הזה והזה אני ישים בצדקה סכום שקשה לי להוציא.
עכ"פ שיהיה בהצלחה וכמובן שהימים והרצף שהשגת לא הלכו לשום מקום, 
מתפלל להצלחה של כולנו, יוחאיי.

תגובה: עדכונים לפני 2 שנים #141594

• ארי100
  • חבר קבוע

עידכון:
שלשה שבועות. 
על פניו אין נסיגה. התקדמות סבירה, לא מהירה מידי, לא איטית מידי, מקווה לטוב.
(ניסוח באווירת מלחמת רוסיה-אוקראינה).
בהצלחה לכולם בעבודתם (לא רק באתר).
שבוע טוב.

תגובה: עדכונים לפני 1 שנה, 11 חודשים #142025

• ארי100
  • חבר קבוע

נופל.
כבר שלשה ימים ברצף.
ספינת הדמיונות על החלמה,
התרסקה וטבעה.
ואני איתה.

תגובה: עדכונים לפני 1 שנה, 11 חודשים #142027

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
ארי100 כתב on 06 אפר' 2022 01:20:

נופל.
כבר שלשה ימים ברצף.
ספינת הדמיונות על החלמה,
התרסקה וטבעה.
ואני איתה.

אוהבים אותך חבר יקר! 
אני לא יכול לתת הטפות.. שבענו דיי והותר מזה, 

רק לשתף אותך בחוויה האישית שלי, מזדהה איתך מאוד! שנים על גבי שנים שעברתי מפנטזיות שימוש לפנטזיות החלמה, 
ותמיד השאלה "מה קרה לי? למה אני שוב ושוב נופל?" 
אלוקים עושה איתי נס כל יום מחדש, וזה לא רק להיות נקי, אלא לפתוח את עצמי, להתחבר סוף סוף אחרי שנים של ניתוק שנים של בדידות של הסתרה ושקרים, 
בזכות חברים אני מרגיש כמה ה' הוא טוב ואוהב אותי, 
אני סוף סוף יכול לשתף את כל המחשבות הכי סודיות שלי, כל הפחדים ופגמי האופי, 
והתוצאה היא שחרור וחיבור! 
את זה קיבלתי דרך חברים שעובדים 12 צעדים ודרך ספונסר שעוזרים לי יום יום, כי לבד אני לא יכול! 

זה החויה שלי, 
אוהב אותך מאוד אחי יקר! 
תזכור תמיד אתה לא לבד !! אתה לא לבד !!

תגובה: עדכונים לפני 1 שנה, 3 חודשים #144977

• ארי100
  • חבר קבוע

כמו תמיד רובין הוד צודק.
תשעה חודשים לא כתבתי כאן. מאז חיי עברו תהפוכות קלות שאת חלקם לא אוכל לפרט.
מצד אחד התקדמות משמעותית בעבודתו ה' ובהכרת עצמי,
מצד שני כאילו לא למדתי כלום. ריטואל קבוע של נפילות, תמיד באותו מקום, תמיד אותו דבר.
ולא שלא ניסיתי, טוב, למה לי לפרט ולשעמם כולכם אחי לצרה, מכירים את הסיפור הישן טוב יותר ממני.
אתה מחליט החלטות, גודר גדירות וחוסם חסימות ותמיד מצליח לגבור עליהם בעצמך, אבל איך אמרו חז"ל? אין אפוטרופוס לעריות.
בנתיים נוספו לי לבטים חדשים כאילו לא חסר לי את הדיסוננס העצמי...
מתקרב לתקופת שידוכים, וחושב איך אחיה בשקר עם אישתי, אשה כשרה תמימה וחסודה, כשאני מבפנים רק רקב רימה ותולעה (לפחות בעיניה אם היתה יודעת) , כזו אונאה...
וחושב על אישות, כשאסביר למדריך שידיעותי בתחום עולות על שלו, מצפיה בפו'...
וחושב על עצמי, במשך שנים מחזיק ולא נופל כיצד ארגיש אם אפול ח"ו בתור אדם נשוי... ולתחושת המיאוס הרגיל תתווסף תחושת הבוגד...
כך אני חושב בימים האחרונים, ואם חשבתם שמחשבות אלו גרמו 'לתפוס את עצמי' כמו שאומרים המשגיחים, טעיתם טעות מרה...
רק נפלתי יותר...
ומכאן קריאה לבורא עולם, חלצני ממשבר כי כבר אין בי כח, הושיעני מעצמי, מיצרי הרע ומתאוותי, תן בי אומץ לשבור את המכשיר הארור שאפילו לא שייך לי...
עזרני נא.
תודה שקראתם.
חג שמח.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן