ברוכים הבאים, אורח

חולם כמו יוסף
(0 צופה) 

נושא: חולם כמו יוסף 4395 צפיות

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #140795

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב
בס"ד

תודה על השיתוף!! מזדהה מאוד!

היה לי אתמול יום כזה, ראיתי יותר ומעבר למה שבריא ונכון עבורי לראות. אוהבים!

מנסה להבין מזה עד כמה אני חסר אונים, בעיקר בכך שאני לא מסוגל לוותר על לגימות קטנות, חצאי תאווה, ולא מבין עד כמה זה מסוכן עבורי... 

מתפלל להצליח לוותר.

תודה. 

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #140823

בחסדי ה 76 יום.
מרגיש שאני מתחיל להיות יותר נוכח בחיי הילדים, עם האשה ובכלל ביחסים עם אנשים אחרים.
עדיין מאתגר הנושא של תפילה ותורה כאשר בתקופת התאווה הייתי מלא בהם כסוג של תרופה/כפרה והיום מאוד מדשדש בהם..לא מתפלל במניין, לפעמים מדלג על תפילות וכדומה.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #140894

אסירות תודה על 80 ימי נקיות.
הבוקר "קבעתי" עם אשתי לפגישת אישות, היה לי מאוד מאתגר ולא הצלחתי להגיע לזה גם בגלל שכבר תקופה ארוכה אני מתנזר מכל היבט מיני גם עם אשתי וגם כי אני לא מצליח להתאוות לאשתי..
אם יש למישהו הכוונה בנושא אשמח.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #140895

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
חולם כמו יוסף כתב on 09 ינו' 2022 11:47:

אסירות תודה על 80 ימי נקיות.
הבוקר "קבעתי" עם אשתי לפגישת אישות, היה לי מאוד מאתגר ולא הצלחתי להגיע לזה גם בגלל שכבר תקופה ארוכה אני מתנזר מכל היבט מיני גם עם אשתי וגם כי אני לא מצליח להתאוות לאשתי..
אם יש למישהו הכוונה בנושא אשמח.

אוהבים אותך!
כל הכבוד על האומץ לשתף ולשאול.
מעריך אותך מאוד מאוד! 

רציתי רק להעיר מנסיוני באתרא קדישא הדין...
 שכיון שיש לך ספונסר יתכן ועדיף לשאול אותו כי הוא מכיר אותך...ולא תמיד טוב לקבל עצות מניקים אלמוניים שאינם באמת מכירים אותך ('להכיר' בפורום אינו באמת להכיר לעניות דעתי) ואתה אינך מכיר אותם.
כמו כן רציתי לשאול האם אתה בפורום "גברים נשואים"?
יכול להיות שעדיף להעלות שאלות כאלו שם,
וכן יתכן שקיים שם חומר שיכול לעזור לך. 

אוהב אותך מאוד. 

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #140902

81 יום..
האם יכול להיות שהימים האחרונים של התשעים יום הם הכי קשים?
אולי כמו בסיפורו של רבי נחמן על בת המלך שנאבדה והמשנה למלך יצא לחפשה וכאשר נדרש להתנזר מיין לתקופת זמן כשל ביום האחרון..
רק להיום עושה את הפעולות למרות העייפות ושאר המכשולים..

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #140904

יום קשה אחרי לילה עם מעט שנות שינה, הולך ברחוב ורואה בחורה בסיטואציה לא צנועה ושולח מבטים..רק להיום משתדל להשאר נקי.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #140923

מזדהה מאוד, אני נפלתי ביום ה89...

תתגבר זה שווה את זה..ותדע שיש עוד חיים שלמים אחרי ה90 יום...

אתה מחזק את כולנו בכוח הרצון שלך.

המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #140948

אסירות תודה על 84 יום.
כל יום רק להיום כאשר ככל שעובר יותר הזמן ומצטברים ימי הנקיות מנסה לא לשכוח המעידה הכי קטנה יכולה להוביל למפולת הכי גדולה..

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #140955

מרגיש שהפורום מהווה לפעמים סוג של תחליף לחוויית הגלישה באתרים המלוכלכים..שם מחפשים לברוח מהמציאות החיצונית ולקבל סוג של קשר/עולם חברתי/השלם את החסר במציאות אחרת נסתרת וסודית כמו גם בפורום להבדיל בונים קשרים, שיתופים, נחשפים לעולמות של אחרים וכו'.
זה לעומת זה עשה אלוקים..

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #141030

89 יום אסירות תודה..יום אחד לפני סגירת המסע..אך תחילתה של דרך אמיתית.
מבין שימי הנקיות יכולים להוות תעתוע ואשליה שהכל בסדר. שאני שולט בעניינים. שבעצם אני לא באמת מכור ואני יכול מידי פעם להתאוות.
אלי עזור לי להבין רק להיום לכל יום שאני מכור ושאני צריך לעבוד בצורה יומיומית על עצמי.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #141039

90 יום באסירות תודה!
לא קמתי בבוקר עם כוחות על..ואני מבין שהדרך ל"תהילה" עוד ארוכה..
אך למדתי הרבה על עצמי על מסכות שהצגתי לסביבה במטרה לשכנע אותי ואותם שבאמת אני צדיק וטוב, מסכות שכשהתחלתי את המסע התחילו ליפול לאט לאט.
החשבתי והסביבה גם אישרה את זה שאני מתפלל בדבקות משקיע בלימוד התורה והיום אני מניח תפילין בבית בהצנע ולאשתי אומר שיצאתי לתפילה אך יוצא להליכה..
רק להיום שאזכה לקיים את רצון האל באמת.
רצונו יעשה ולא רצוני.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #141044

• לכבוד השם
  • רצף ניקיון נוכחי: 116 ימים
  • דירוג זהב
חולם כמו יוסף כתב on 19 ינו' 2022 04:32:
90 יום באסירות תודה!
לא קמתי בבוקר עם כוחות על..ואני מבין שהדרך ל"תהילה" עוד ארוכה..
אך למדתי הרבה על עצמי על מסכות שהצגתי לסביבה במטרה לשכנע אותי ואותם שבאמת אני צדיק וטוב, מסכות שכשהתחלתי את המסע התחילו ליפול לאט לאט.
החשבתי והסביבה גם אישרה את זה שאני מתפלל בדבקות משקיע בלימוד התורה והיום אני מניח תפילין בבית בהצנע ולאשתי אומר שיצאתי לתפילה אך יוצא להליכה..
רק להיום שאזכה לקיים את רצון האל באמת.
רצונו יעשה ולא רצוני.

אשריך אח יקר!!
אוהבים!!
כל כך אני שמח בשמחתך!!
איזה כיף!! תקנה לך איזה שוקולדה... חחחח תחגוג!! מגיע לך!! ברוך השם, שמר אותך נקי 90 יום!!

מברך אותך - כן יוסיף השם לך כהנה וכהנה, שהנקיות וההחלמה ימשיכו אצלך ותזכה להיות נקי משימושים וממחשבות תמיד, אמן!!

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 2 חודשים #141077

היום האסירות תודה הלכתי לתפילות שחרית במניין ביום חול אחרי זמן רב שאני מתחמק מזה, הפעם הרגשתי שזה אמיתי שזה לא סוג של הצגה או ניסיון כפרה לכפות על התאוות הפעם זה הרגיש קשר אמיתי ומתוק עם בורא עולם. לא מפתח ציפיות. בעזרת השם רק להיום עזור לי אבא להיות מחובר אלייך!

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141179

חסדי ה 101 ימי נקיות באסירות תודה!!
לפניי שבוע מאתגר עם מבחן ראשון בתקופת המבחנים של הסמסטר ועם ליל טבילה ראשון שאני מגיע מפוכח אליו.
אנא אלי עזור לי לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, לתקן את הדברים שביכולתי ואת התבונה להבחין בין השניים. אמן!

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141254

אסירות תודה על 109 ימי נקיות ועל שבוע מאתגר שעבר בסיעתא דשמיא עצומה.
אם זה בליל טבילה שנפתחה לנו זוגיות אינטימית מרעננת שהתחלנו ללמוד ואם זה המבחן הראשון בתקופת המבחנים שעבר בהצלחה בחסד ה.
השבוע הנוכחי התחיל מקרטע..האשה לא מרגישה טוב..לחץ מעוד מבחן בסוף שבוע ולא מוצא זמן וכח לפתח את הזוגיות האינטימית שהתפתחה שבוע שעבר..
אלי תן לי את הכח לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את הדברים שביכולתי, ואת התבונה להבחין בין השניים. אמן!

זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן