ברוכים הבאים, אורח

מתחיל יומן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחיל יומן 592 צפיות

מתחיל יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140480

• mayan006
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר קבוע

שלום לכולם, אני מתחיל היום לכתוב יומן. כדי להבין למה אני עושה את זה צריך לחזור להתחלה. אני בכל העסק של הנפילות מאז גיל 15, מאז בלי להפסיד פעם אחת, פעם בשבוע או שבועיים הייתי נופל. בהתחלה לא ידעתי מה לעשות עם זה וכל הזמן ניסתי רק להגביר הגנה בטלפון וזה פשוט לא עזר, הייתי מוצא איך לעקוף את זה. אחרי בערך שנה של הרגשה של תקיעות מוחלטת פגשתי את האתר אבל בגלל שהייתי צעיר, לא יכולתי לכתוב בפורום, בהתחלה האתר מאוד עזר לי, והגעתי לשיא שלי אז 22 יום בלי ליפול, אבל אז כל העסק הזה פשוט הפסיק לעבוד, וכל פעם הייתי מוצא איזה טריק אחר שעוזר לי לשמור על המצב היחסית לא מאוד גרוע שהיה לי, אבל שום דבר לא הצליח להוציא אותי מהלופ של נפילה, עצבות וניתוק מוחלט, הפסקה אם יש משהו מיוחד(טיול או משהו כזה), התחלה של מחשבות כל היום, ושלוש ימים גג אחרי זה נפילה. כל העסק פשוט התפרק לי ביום כיפור האחרון, ממש רציתי להאמין שעד סוף השמינית אני מצליח להגיע ל90, כי אני רוצה להגיע נקי לישבות ואז למפגש עם אישה כמובן. נורא מפחיד אותי, שאם אני יהיה בלופ עד אזור החתונה, אני אמשיך לאונן גם אחרי, זה באמת הדבר שאני הכי מפחד ממנו. אז כשלמרות שממש עשיתי את המקסימום והייתי בטוח זהו, עכשיו אני יצליח להגיע ל90 יום, שלוש ימים אחרי יום כיפור נפלתי, מאז הייתי בחיפוש למשהו חדש שיעזור לי, נסיתי למצוא קבוצות אבל נורא פחדתי מקבוצות ווצאפ כי אני לא רוצה שכולם יראו שאני בכלל בזה, וכל מיני אתרים באינטרנט של שאלות תשובות עם מומחים הם כמעט תמיד חילונים ובכלל לא נגד אוננות ה' ישמור. אז נזכרתי באתר שמור עיניך, ובאפשרות של הפורום, ביררתי למה אני לא יכול לכתוב בו, וגיליתי שזה בגלל שאני פחות מ18. אז פתחתי חשבון חדש מעל 18(עכשיו אני כבר גדול) והתחלתי לכתוב, וזה עזר לי בצורה מטורפת, מאז נפלתי "רק" 5 פעמים שזה שיפור מטורף בשבילי, והגעתי לשיא שלי עד עכשיו 24 יום, ובסך הכל המצב שלי ממש בעלייה. רק שמאז הנפילה הקודמת, בכלל לא כתבתי כלום בפורום ולא באמת השקעתי פה, אז החלטתי שמעכשיו, לפחות פעמיים בשבוע אני יעדכן פה לגבי המצב שלי. אני מאמין ומקווה שזה מה שיעזור לי להגיע ל90 יום, יש עכשיו גם 90 יום של שגרה, שאני ממש יכול להגדיר כאפשרות להגיע לאפשרות המיוחלת עם זמן ברור של התחלה וסוף. מקווה שאני גם יקפיד על כתיבה וגם יצליח. תודה רבה למי שקרה עד לפה, אשמח מאוד אם תגיבו אפילו מילה אחת, זה עוזר לי להבין שקוראים את מה שאני כותב ועוזר לי להרגיש יותר טוב ושאני לא עושה את כל זה סתם.

תגובה: מתחיל יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140481

אחי היקר! גיבור!
ברוך הבא!
אשריך על ההסתכלות המפוקחת כלפי החיים! יש תקווה! בעמל, ביזע, בוויתורים, במאמץ ורק בסייעתא דשמיא, אפשרי לעלות על הרכבת.
כל הכבוד שתפסת את עצמך, אחי! אתה גיבור אמיתי. תשתף , זה מחזק את כולנו.

תגובה: מתחיל יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140486

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

בהצלחה רבה! בשבילי היומן היה כלי מאוד מועיל בתחילת הדרך, ועד היומן אני חולם לחזור לכתוב בו בצורה מסודרת. מאמין שזה ייתן לי המון.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מתחיל יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140487

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה! בשבילי היומן היה כלי מאוד מועיל בתחילת הדרך, ועד היום אני חולם לחזור לכתוב בו בצורה מסודרת. מאמין שזה ייתן לי המון.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מתחיל יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140518

• mayan006
  • חבר קבוע

שלום, אני נקי ב"ה 4 ימים. עברו עלי ימים טובים בלי הרבה מחשבות, היה משהו ממש קטן שהתחלתי לחשוב עליו ומהר הפסקתי. ועכשיו טיפה עלה לי מחשבה של: "אולי נראה איזה משהו". אז מייד נכנסתי לפה וכבר מרגיש הרבה יותר טוב.

תגובה: מתחיל יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140532

• mayan006
  • חבר קבוע

אני נקי כבר 6 ימים. עברה עלי שבת ממש טובה, שמח שאני נקי ומשתף.

תגובה: מתחיל יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140598

• mayan006
  • חבר קבוע

נקי 13 ימים, חושב שאני יפול היום , חטאתי בהסתכלות על תמונות.

תגובה: מתחיל יומן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140602

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. 
אולי תנסה לכתוב כאן כל שעה-שעתיים שאתה עדיין נקי. 

תגובה: מתחיל יומן לפני 2 שנים, 2 חודשים #141432

אחינו האהוב והיקר!
מה שלומך?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן