ברוכים הבאים, אורח

נושא: חולם כמו יוסף 1035 צפיות

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 1 שבוע, 5 ימים #140955

מרגיש שהפורום מהווה לפעמים סוג של תחליף לחוויית הגלישה באתרים המלוכלכים..שם מחפשים לברוח מהמציאות החיצונית ולקבל סוג של קשר/עולם חברתי/השלם את החסר במציאות אחרת נסתרת וסודית כמו גם בפורום להבדיל בונים קשרים, שיתופים, נחשפים לעולמות של אחרים וכו'.
זה לעומת זה עשה אלוקים..

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 1 שבוע, 1 יום #141030

89 יום אסירות תודה..יום אחד לפני סגירת המסע..אך תחילתה של דרך אמיתית.
מבין שימי הנקיות יכולים להוות תעתוע ואשליה שהכל בסדר. שאני שולט בעניינים. שבעצם אני לא באמת מכור ואני יכול מידי פעם להתאוות.
אלי עזור לי להבין רק להיום לכל יום שאני מכור ושאני צריך לעבוד בצורה יומיומית על עצמי.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 1 שבוע, 1 יום #141032

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 40 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה בעז"ה.

שמח בשמחתך, יום אחד בלבד ל90! שמור על עצמך!

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 1 שבוע #141039

90 יום באסירות תודה!
לא קמתי בבוקר עם כוחות על..ואני מבין שהדרך ל"תהילה" עוד ארוכה..
אך למדתי הרבה על עצמי על מסכות שהצגתי לסביבה במטרה לשכנע אותי ואותם שבאמת אני צדיק וטוב, מסכות שכשהתחלתי את המסע התחילו ליפול לאט לאט.
החשבתי והסביבה גם אישרה את זה שאני מתפלל בדבקות משקיע בלימוד התורה והיום אני מניח תפילין בבית בהצנע ולאשתי אומר שיצאתי לתפילה אך יוצא להליכה..
רק להיום שאזכה לקיים את רצון האל באמת.
רצונו יעשה ולא רצוני.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 1 שבוע #141044

• לכבוד השם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
חולם כמו יוסף כתב on 19 ינו' 2022 04:32:
90 יום באסירות תודה!
לא קמתי בבוקר עם כוחות על..ואני מבין שהדרך ל"תהילה" עוד ארוכה..
אך למדתי הרבה על עצמי על מסכות שהצגתי לסביבה במטרה לשכנע אותי ואותם שבאמת אני צדיק וטוב, מסכות שכשהתחלתי את המסע התחילו ליפול לאט לאט.
החשבתי והסביבה גם אישרה את זה שאני מתפלל בדבקות משקיע בלימוד התורה והיום אני מניח תפילין בבית בהצנע ולאשתי אומר שיצאתי לתפילה אך יוצא להליכה..
רק להיום שאזכה לקיים את רצון האל באמת.
רצונו יעשה ולא רצוני.

אשריך אח יקר!!
אוהבים!!
כל כך אני שמח בשמחתך!!
איזה כיף!! תקנה לך איזה שוקולדה... חחחח תחגוג!! מגיע לך!! ברוך השם, שמר אותך נקי 90 יום!!

מברך אותך - כן יוסיף השם לך כהנה וכהנה, שהנקיות וההחלמה ימשיכו אצלך ותזכה להיות נקי משימושים וממחשבות תמיד, אמן!!

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 6 ימים, 18 שעות #141046

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 40 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מאוד שמח בשמחתך.
כל פעם שמישהו בפורום מגיע ל90 יום זה שמחה גדולה ומחייה את כולנו.

תמשיך להתעלות ולהצליח, תפוס את הרגע.

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 3 ימים, 8 שעות #141077

היום האסירות תודה הלכתי לתפילות שחרית במניין ביום חול אחרי זמן רב שאני מתחמק מזה, הפעם הרגשתי שזה אמיתי שזה לא סוג של הצגה או ניסיון כפרה לכפות על התאוות הפעם זה הרגיש קשר אמיתי ומתוק עם בורא עולם. לא מפתח ציפיות. בעזרת השם רק להיום עזור לי אבא להיות מחובר אלייך!

זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן