ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: עדכונים 26 צפיות

עדכונים לפני 5 ימים, 17 שעות #139588

• ארי100
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

שלום לכל החברים.
לפני ארבעה ימים הגעתי לכאן, וכבר אני מרגיש חלק ממשפחה, משפחה אוהבת תומכת ומחזקת.
שוב ההודעה שלי נפתחת ב"שיתוף אחרון לפני שאני בורח לישיבה", מה לעשות אבל זו המציאות.
אז ארבעה ימים עברו, מה היה:
ביום רביעי שעבר כתבתי את הפוסט שלי בפורום הנרשמים החדשים.
היום עבר מושלם. התמקדתי בקריאת התגובות, והתעודדתי מאוד.
יום חמישי המשיך כך וגם יום שישי.
אמנם בליל שישי ראיתי סרט אבל זה עוד לא היה כלול בדברים שאסור לעשות על פי התכנית. בעז"ה בהמשך.
לשבת חיכיתי. שבת, יום המנוחה, הזמן שפתאום א"א לעבור עבירות. איזה כיף!
ואז ליל שבת, התחילו מחשבות. מאיפה זה בא? שלשה ימים שאני פשוט מרוקן ממחשבות ופתאום - התקפה חזיתית.
זה עצבן אותי, כמו שא"א לתאר. חיזקתי את עצמי שאני עוד בתחילת הדרך, ובעז"ה זה יפסיק. מקווה.
מוצ"ש עוד סרט. אבל שוב, כמו שאמרתי אני עדיין לא בשלב הזה. מקווה להתחיל עכשיו ספירה של נקיות מפוי' ושכב"ז. ארבעה הימים האחרונים עודדו אותי ממש, שיש לי סיכוי להצליח!
המשימה הראשונה שהצבתי לעצמי (לשים הגנות על כל המכשירים): מעדכן שהתחלתי לעבוד על זה. מדובר על כמה פעולות שונות. אז כבר השארתי לאמא שלי דף הוראות עם כל סוג הגנה לכל מכשיר. מקווה שעד שאני יחזור מהישיבה זה יעבוד. (אני מעדיף אישית לא להתעסק עם זה כי אז אני אדע את הסיסמא, מה שקרה בפעמים הקודמות).
מחכה בקוצר רוח לישיבה, אין כמו לדעת שאין לך שום אפשרות לצפות בפוי', גם אם מאוד תרצה, וגם אם תמציא את כל הטכניקות שעולות על דעתך לפריצת הגנות, פשוט אין.
את התגובות אני כנראה אקרא רק בעוד שלשה שבועות (אם יהיו בכלל) עד אז, מקווה לעדכן שנשארתי נקי...
תודה ענקית לבורא עולם ששלח אתכם...

תגובה: עדכונים לפני 5 ימים, 13 שעות #139593

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד אח יקר על העבודה וההחלטות
מצפה בקוצר רוח לשמוע מה עובר ואיך הולך
המשך דרך צלחה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?