ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מסע זקוק לתמיכה...
(0 צופה) 

נושא: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... 9976 צפיות

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #15814

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
שוקי יקר!
לקרא ולבכות... :-\
אבל שלמה המלך מלמד אותנו כי שבע יפול צדיק וקם...
היאוש הוא מחוץ לתחום
כן יש כאב
כן יש צער
כן יש נפילה
אבל...
אין יאוש בעולם כלל
כל עוד הנר דולק אפשר עוד לתקן...
בהצלחה רבה מכל הלב
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16037

• shuki
  • חבר ותיק
חברים יקרים, יקרים מאוד.
אני עכשיו בעבודה צריך לעשות משו (במחשב...) ובעורפי נושפת התאווה זה קשה מאוד ואני יודע שאם אני רק ייתן לה פתח קטן אזי אין לי סיכוי ועל כן אני פונה לאבי שבשמים דרך הפורום הזה ומבקש ממנו ריבונו של עולם קח את זה ממני ריבונו של עולם אין לי סיכוי לבד זה לא תלוי בי אז קח, קח את התאווה הזו ממני... רק להיום, היום אני אסיים נקי היום... רק היום...

ואני שואל את עצמי (ואולי גם אותכם) מה אני מתאבד שיעי? למה בכלל להגיע למצבים האלו? ואין לי כל כך תשובה למעט... למעט העובדה שאני רוצה חיים נורמליים של אחד שיכול לתת עבודה ולהוכיח את עצמו וזה מה שאני עושה עכשיו.

אז עכשיו שכתבתי לכם ועכשיו שפניתי אליכם אחים יקרים שלי אני ממשיך לעבוד לא לפני שפניתי אליכם ואל ריבונו של עולם (כאמור).

רק תזכורות קלה בשביל עצמי... לפני שבוע נפלתי לאחר שלושים ימים של נקיות זהו מבחינתי הסבב השני (והאחרון!!!) אסור לי ליפול מהטבלה שוב!!! אני לא שוכח את הכאב את הסבל ליפול משלושים ימים זה נוראה ועכשיו עלי לטפס הלאה... אבל בינתיים לא נשכח ולא נסלח לכאב הנורא לריקנות לאבדון לשממון לטירוף הדעת ולכל המרעין בישין שאפשר לכתוב עליהם ולכל הדברים הרעים שאני רק רוצה לברוח ורק רוצה לא להיות קשור אליהם לא נשכח את הכאב לא נשכח את הסבל לא נסלח לתאווה ולא ניפול ברישתה!
היום!!!

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16046

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
שוקי היקר אשריך לגמרי על העקשנות לעמוד בהחלמתך ולא ליפול ברשת המוות של התאווה!! ראוי להערכה עצומה!!

רציתי רק להאיר.. אולי כבר אתה יודע זאת..
אך מדוע לא לשתף בשיחה חייה?
מדוע לא להתקשר לחברים ולשתף איתם בזמני הקושי??
הפורום הוא כלי מעולה.. אך השיחה הכנה והפתוחה עם חברים זה כלי מעולה פי כמה וכמה..

לגבי שאלתך האם אתה מתאבד??
סתם נק' למחשבה..
שמעתי בקבוצה שאחד החברים שיתף, שהגיע לרופאה אישה וחשב שיהיה לו בסדר עם זה.. רצה להרגיש רגיל..
לבסוף הגיע למסקנה שזה לא בשבילו.. זה הוריד אותו.. אולי חברה מסוימים יהיו "סבבה" עם זה.. אך הוא חולה! זה הוריד אותו.. זה לא בשבילו!

בכל מקרה
בהצלחה עצומה 

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16115

• shuki
  • חבר ותיק
תודה רבה,
כולי תפילה שנוכל להמשיך להתעקש ולא להתייאש.
אתמול התקנתי את הפילטר K9 במחשב בע"ה זה ישמש אותי כמעקה בטיחות ויעזור לי להיות בנחת עם עצמי ולהיות "רגיל" לפחות בעבודה.

אני שוב מקווה שאני לא משלה את עצמי אני יודע שהדרך ארוכה אני יודע שאני עדיין מכור אני יודע שאני בקלות עלול (כמו תמיד) לשכוח שאני מכור לאחר כמה ימים של נקיות!

קשה לי להרים טלפון למשהו ושוב אני מקווה שאני לא משלה את עצמי ומחכה לפעם הבאה שאני אגיד טוב זהו אין ברירה אני מאמין שכרגע יש לי ברירה ושאני אתמיד בפורום אתמיד בלוח ולא אפול יותר ממנו הפעם אני הולך על כל תשעים הימים ומשם לכך החיים!!!
(הלוואי ואני לא משלה את עצמי אבל זה המצב כרגע)

הדרך עוד ארוכה המלחמה על החיים שלי נמשכת ותימשך כל עוד אני נשאר נקי וכל עוד התאווה הזו קיימת והיא קיימת!

כוח בבקשה, רק להיום. שמחה ואושר, בבקשה היום. לא לשכוח לא לשכוח!

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16152

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
מנסיון אישי הפורום הוא מעולה אך לא תחליף לחבר.
דיבור בעת קושי עוזר עשרות מונים ע"פ התכתבות.
ושוב מנסיון אישי.
ובקשר לפחד מחשיפה גם לי זה היה עד שהפנמתי שאני נחשף לפני אדם כמוני.... מה גם שרוב הסיכויים שלא מדובר במשגיח מישיבה קטנה....
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #16343

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
צדיק יקר!
זה ברור ששיחה חיה הרבה יותר חזקה...
אבל גם צריך הרבה אומץ בשבילה...
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17118

• shuki
  • חבר ותיק
נו מה, מה עכשיו...
26 ימים של נקיות שבהם נתקלתי במעקה, הפילטר שמתי פילטר וידעתי שיבוא הרגע שאקח אותו לנסיעת מבחן. למזלי אני לא גאון מחשבים ולכן לא הצלחתי לעקוף את הפילטר לעקוף את המעקה אבל זה נורא. מצד שני ישנו שיפור משמעותי לעומת זכרונות שיש לי מלפני שש שנים, אז נתתי לאישתי להתקין ססמה במחשב וניסיתי במשך לילה שלם כמעט לנחש... כן כן לנחש את הסיסמה (בערך כמו לנחש את הלוטו) עכשיו אני נתקל במעקה ודי מהר עוזב את זה ויכול להמשיך....
כל זה טוב ויפה אבל אני כל הזמן יודע שכשהיא הארורה הזו התאווה המפלצתית הזו, כשהיא תגיע אז אין מעקים ואין כלום אם אתה רוצה אתה יכול ליפול צריך טירוף של תאווה אבל זה יקרה אז מה עושים??

אני לא יודע כבר מאז הנפילה האחרונה אני נקי 26 ימים אבל יודע שזה כלום אני מנסה להגיד לעצמי רק היום אני נכנס לכאן לפורום וכבר אין לי כוח לכתוב אז אני רק קורא לראות אם יש משו חדש משו מעניין משו שלא שמעתי עדיין ו... בינתיים זה עוזר אבל זה כבר לא כמו בפעם הראשונה זה כבר לא כמו בשלושים ימים הראשונים של הנקיות שלי בסבב הראשון הפעם זה כבר הרבה יותר כהה הרבה פחות כואב.
כשהגעתי לכאן נכנס בי מוטיבציה שלא ידעתי שנים מוטיבציה שאיפיינה אותי כשהייתי צעיר יותר אבל אז באה הנפילה ונגמר לי הדלק של המוטיבציה ועכשיו זה כבר... רחמנא ליצלנן, לא נראה גרוע כל כך אני מזועזה מעצם המחשבה ואני רוצה כל כך לחזור למוטיבציה הזו אני רוצה לכתוב לי מכתב שיפרט את מיליון הסיבות לכך שאני לא רוצה ליפול אבל מה זה מיליון סיבות ויותר מול התאווה הארורה הזו מול הנחש הזה שמקיף אותך וחונק ומהדק ואומר תראה אותי או שזה הסוף שלך .... הצילו!!!!!!
הכותרת לנושא שפתחתי כאן בתחילת הדרך זה מתחיל במסע זקוק לתמיכה וזה כל כך מוחשי יום יום בכל רגע אני מתחיל במסע וזקוק לתמיכה בעיקר שלך ריבונו של עולם אולי תכתוב לי משו אולי תכתוב שלמסע הז יהי סוף טוב... שכל מה שאני עובר בדרך יהפוך חולשה לעוצמה גדולה.....הצילו!!!!!!

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17126

• shuki
  • חבר ותיק
ובכן כפי שחששתי כפי ששכחתי את הזוועה את השכחה את האין לי כוח יותר זה קרה שכחתי את הכאב שכיתי שיוה"כ עוד יומים ונפלתי
מפאת כבודכם אכסוך בקללות ופשוט אלך לישון
בייאוש מוחלת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בהצלחה לכם
הייתם נהדרים
מקנא בכול מי שמצליח
זה פשוט לא נורמלי

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17127

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חבר יקר, אין לך מה לקנא באף אחד. אתה יכול לקבל את אותה מתנה שקיבלנו אנו, באם רק תהיה מוכן למסע.

המתנה היא מאלוקים והדרך היחידה לשמור עליה היא להעביר אותה הלאה. כל אחד מאלו שזכה במתנה הנפלאה של השפיות והנקיות ישמח לעזור לך לקבל את אותה מתנה.

אנא, אל תחפש חיזוקים אלא לך על כל הקופה ואל תתפשר על פחות משפיות. יש דרך החוצה וצריך רק להיות מוכנים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17132

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שוקי יקר, כואב את כאבך, חשבתי עליך, ואז הבחנתי שבאשכול הזה יש בין ההודעה הקודמת שלך לזו הנוכחית 18 ימים. רציתי לכתוב לך שהנסיון לימד אותי שיש אנשים שזה פשוט לא מספיק להם.

אולי כדאי לך לחיות את העובדה שאתה לא יכול לבד בצורה אינטנסיבית יותר. לא רק לבוא לכאן ולצעוק הצילו רגע לפני הנפילה...

אם אתה לא האיש זרוק את מה שכתבתי לפח.

גמר חתימה טובה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17188

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
כואב את כאבך

יחד עם זאת אל תשכח שאת ימי הנקיון שצברת איש לא יקח ממך.

צא לדרך חדשה ותפרוץ את מחסום המקסימום הקודם.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17237

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
שוקי יקר!
סיימנו את הצום ואמרנו לך אכול בשמחה לחמך...
כי כבר רצה האלוקים את מעשיך!
אז מכאן והלאה מתחיל חשבון חדש
אך צריך להתבונן היטב
מתי זה קרה  ???
למה זה קרה  ???
בעקבות איזה תחושה ???
באיזה מקום  ???
עם איזה חברים  ???
ועד שאלות אמיתיות ותשובות אמיצות
אין לי ספק שאם תענה לעצמך בכנות על השאלות האלה ודומות להן
תמצא את הנקודות החלשות ותוכל להתמודד עם הדברים בהצלחה רבה
בכל מקר מאחל הצלחה רבה מכל הלב...
הסיפור שלי

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17314

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
mi כתב on 26 ספט' 2012 22:36:

בס"ד
שוקי יקר!
סיימנו את הצום ואמרנו לך אכול בשמחה לחמך...
כי כבר רצה האלוקים את מעשיך!
אז מכאן והלאה מתחיל חשבון חדש

"סוכות - ראשון לחשבון עוונות" (מדרש תנחומא)
מדוע סוכות הוא ראשון לחשבון עוונות, הרי כבר עברו שישה ימים מאז יום הכיפורים?
בעל התפארת ישראל, רבה של ראדומסק, ענה שבשעה שהשטן בא בימים הנוראים ומביא את הצרורות
הכבדים ומתחיל לפרט את החטאים שחטא כל יהודי במשך כל ימות השנה; מתייצבים מליצי היושר וטוענים, שכל אותם החטאים לא חטאו ישראל אלא בשוגג, בטעות, ועל כן ראוי למחול להם. שכן לא הם, אלא הוא, השטן ויצר הרע, הוא שפיתה אותם בשקרים ובדברי תרמית שונים להאמין כי העבירות הללו אינן עבירות כלל, והם האמינו לו ונתפתו לשקריו...
משיב על כך השטן: מפני מה הם מניחים לרמות אותם דוקא בשעה שמסיתים אותם לרעה? האם בעסקי ממון שלהם הם גם כן תמימים כל כך ומאמינים לכל אחד על דברתו? אם ידרוש אחד מהם מחברו, שיתן לו בעד חפץ ששוויו עשר פרוטות - כפלים מזה, וכי יתן לו?
בתורת פשרה בין שתי הטענות הוחלט, שימתינו כמה ימים ויערכו נסיון על מנת לקבוע, אם היהודים הם קלי אמונה רק בשעה שהם באים לקנות את עבירותיו של יצר הרע, או קלות אמונתם זאת מתגלה גם בעניינים אחרים.
והנה, בשעה שיהודים יוצאים לאחר יום כיפור לקנות את ארבעת המינים, הם משלמים בעדם מחירים ממולחים. וביום הראשון של סוכות הם באים לבתי הכנסת ואתרוגיהם עם לולביהם בידיהם; מראים לו לשטן, כי גם בדיני ממונות מניחים היהודים שירמו אותם. והא ראיה, האתרוגים והלולבים הללו, ששילמו בעדם מחירים גבוהים כל כך, למרות שלמצרכים אלה יש ערך מועט ביותר, וגוי לא היה נותן בעד ארבעה מינים אלה אפילו עשר פרוטות... ואם כך, הרי שוב אפשר להאמין, כי גם בעבירות הניחו לו ליצר הרע לרמות אותם וקיבלו אותן כסחורה טובה...
לאחר ההוכחה המשכנעת הזאת, שאין לו לשטן מה לטעון כנגדה, כל הצרורות הקודמים של עבירות נמחקים ומתבטלים - ו"ראשון לחשבון עוונות", מן היום הזה מתחיל חשבון חדש, רישום חדש...
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17321

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
צדיק גמור !
דברי טעם נפלאים!
שוקי מה אתה אומר?
אפשר גם אותך לדון לכף סחוג
סתאאאם כף זכות כמובן אלא אם כן אתה תמני...
הסיפור שלי

בעניין: מתחיל מסע זקוק לתמיכה... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17369

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
mi כתב on 27 ספט' 2012 19:13:

בס"ד
אפשר גם אותך לדון לכף סחוג

אותי למדו להסתפק במועט. כפית סחוג    :D
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן