ברוכים הבאים, אורח

המסע הפסטורלי של דייב 2
(0 צופה) 

נושא: המסע הפסטורלי של דייב 2 41289 צפיות

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 12 חודשים #135564

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים נסעתי היום לקבר הרשב"י במירון
זה היה עם ההורים שלי
אמא שלי עם האובססיה שלי - אני לא מצליח להסתדר אתה בכלל, בכלל לא... היא תמיד מבקרת ומתווכחת איתי...
ואני נהנה להכעיס אותה, בתקופות שהייתי חתן היא יותר שחררה, כעת הכל חזר, הרצון לשלוט בי ולנהל אותי גובר וחוזר להיות...
האמת שבעיקרון זה מבריח אותי לתאווה, ככה היה פעם, עד התוכנית
אני רוצה להשתחרר, כי באמת אחרי זה היה טוב שמרתי מרחק ממנה, ופשוט נהנתי מכל רגע - אס"ת
לילה נקי ומפוכח לכולם

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 12 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 12 חודשים #135621

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים!

היה לי שבת נפלאה הלכתי לשבות אצל חבר באזור מודיעין – מקום פסטורלי, בצהרי השבת הייתי בבית שהאימא פסיכולוגית [ההורים לא היו בשבת], ויש שם הרבה ספרים שאני אוהב על פסיכולוגיה, אס"ת היה כיף טוב...

ביום שישי היה לי מעידה מבחינתי [נגעתי בעצמי] – זה בא מכאב שאין לי את מה שהיה לי בחודשיים של לפני העזיבה, הקשר הטלפונים חסרים לי, פשוט במקום לחוות את הכאב אז ברחתי, אבל אס"ת חזרתי לחוות את הכאב ועשה לי טוב - השתחרר...  

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 12 חודשים #135622

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 12 חודשים #135627

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.
מזדהה, גם לי אחרי הפרידה האחרונה היה חסר ממש הקשר הטלפוני הקבוע שהיה.
א.ת עם הזמן גם זה עובר.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135634

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

הי חברים הייתי בשני קבוצות בשניהם היה נשים בקבוצה, בקבוצה הראשונה - אס"ת לא הסתכלתי ולא הפריע לי.
אבל בקבוצה השניה - היה לי חוסר אונים, המזכירה [פעם ראשונה שאני בקבוצה שיש מזכירה] של הקבוצה יושבת מולי... והיא מצחיקה, והיו עוד כמה חברות תוכנית... למרות שלא הייתי על אובססיה מינית, אבל משהו קורה בתת מודה, לגמתי שמה מה שהיה חסר לי בתקופה האחרונה מהתנתקות הקשר, גם המבטים ברחובות נהיו יותר באובססיה - יחד עם זה שהתחיל הקיץ והתחילו להוריד מסיכות...
רוצה להשתחררר 

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135638

• gidi
  • דירוג פלטיניום

לא הייתי מגיע באופן קבוע ואולי אפילו בכלל לקבוצות בהם משתתפות נשים (ביחוד אם זה דבר קבוע שם).

אישית בכל הקבוצות שיצא לי להיות השתתפות נשים הייתה דבר נדיר ובדרך כלל אם היו היו יחידות מהסוג שלא מהווה טריגר עבורי.
אז אישית חושב שהייתי עושה כדיברי משתוקק, לא חסרות קבוצות שבהם רק גברים אם בהגדרה או באופי הקבוצה..

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135649

• מסע לנשמה
  • רצף ניקיון נוכחי: 181 ימים
  • חבר קבוע

אח יקר קראתי כעת חלק מההודעות האחרונות שלך
אתה מדהים!
בע"ה מאחל לעצמי לזכות ללמוד ולתרגל קצת מהעין הטובה שמשתמעת מהכתיבה שלך

מאחל לך שתמשיך ותתקדם עם הכוחות המיוחדים שלך!
ושה' ישלח לך שפע ברכה, הצלחה ואושר!

אוהבים

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135651

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהבתי את ה"התחילו להוריד מסכות" זה הרגיש לי כמו איזה תרתי משמע.
דייב היקר, העבודה המודעית שלך מעוררת השראה.
הֲלוֹא צִוִּיתִיךָ חֲזַק וֶאֱמָץ אַל תַּעֲרֹץ וְאַל תֵּחָת כִּי עִמְּךָ יְהוָה אֱלֹהֶיךָ בְּכֹל אֲשֶׁר תֵּלֵךְ.
(יהושע א ט)

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135667

יש לי הרבה מה לכתוב בענין קבוצות עם נשים, אבל אין לי זמן לזה ואני גם לא חושב שזה המקום לכתוב על זה, וכדלהלן.
המשתוקק היקר, אתה אומר דברים שמצד ההגיון הם מאד מאד נכונים, אבל למעשה הם ממש לא.
מי שלא נמצא בקבוצות ומי שלא חווה ויודע מה זאת התוכנית, אכן רואה כך את פני הדברים. אבל לא זאת היא המציאות.
התוכנית לא אומרת לי איך לא לראות שום אשה מכאן ועד עולם, התוכנית נותנת לי את האפשרות להיות משוחרר מ"תאווה", אבל אדרבה ישנה אפשרות לראות את הנשים כבני אדם ולא כתאווה, ובדיוק כמו שמכור יכול לראות את אשתו כבן אדם ומאידך הוא יכול לראות אותה כזונה שלו, כך גם לגבי נשים אחרות. איך זה קורה??? תטעם, תבין. זה העבודה שלי בכל מקרה, גם אם לא בתוך הקבוצות, אז זה יהיה לגבי הקופאית בסופר והשכנה וסתם אשה ברחוב ובאוטובוס וכו'.
ואני לא נכנס כאן בכלל לנושא הדתי, יתכן שזה באמת לא ראוי, אבל בכל אופן לא זה הנושא המדובר כאן.
ובעיקר באתי להבהיר שיש כאן חוסר גדול בהבנת התוכנית, ובהבנת הויתור על התאווה.

אבל לגופו של ענין, בודאי ובודאי שחבר שקשה לו להיות במציאות הזאת מומלץ לו להגיע לקבוצות אחרות, זה גם מה שאני מורה לספונסיים שלי שנתקלים בקשיים הללו.

בהצלחה רבה לכולם
וגם לך דייב (היה כיף לפגוש באחת מהקבוצות המדוברות כאן....)

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135671

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

יש לי כמה שאיפות רוחניות כשהגיעו בעקבות התוכנית
א'. כשיש צורך להיות בסביבת נשים או כשאני רואה נשים - שלא יהיה לזה קשר לתאווה - לראות אותם כאובייקט מיני, אלא כבני אדם.
ב'. כשאני יהיה נשוי [בזמנים שמותר] לקיים יחסים עם שליטה על התאווה [שהתאווה לא תנהל אותי ואת היחסים]. 
ג'. להגיע למצב של כמה שפחות פנטזיות...
נכון שהתוכנית מלמדת אותנו חוסר אונים - אני לא יכול לבד.
אבל זה רק בצעד הראשון
בצעד 2 [ששם אני אוחז] אנחנו לומדים שכח גדול יכול להחזיר אותנו לשפיות...
ואני מאמין בזה באמונה שלימה שאלוהים יכול לעשות אותי בריא ומפוכח מינית, למרות שאני...
אני בתור מכור רוצה לזכור ולדעת שאצלי תאווה - 'להשתמש' - זה לא הפתרון, זה רק דמעות על פצע...
הייתי אתמול בשלה ערים, אס"ת שלא פעלתי על התאוה ואני נקי...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135695

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אס"ת לאבא אוהב היום 110

קבלה (כניעה)

קבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה. שום דבר, באופן מוחלט שום דבר, אינו קורה בעולמו של אלוהים בטעות.

עד שלא קבלתי את הסקסוהוליזם שלי לא יכולתי להשאר מפוכח, לא אוכל להיות מאושר אלא אם כן אקבל את החיים בדיוק בתנאים שלהם. אני צריך להתרכז לא כל כך על מה שצריך להשתנות בעולם כמו על מה צריך להשתנות בי ובעמדות שלי. (חוברת מסרים של SA).

אס"ת שמעתי היום מסר נפלא מבני יעקב (נקי מעל 30 שנה)
וואלה התוכנית זה ממש נס...

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135740

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

111 
צעד 1 / צעד 1 / צעד 1
חסר אונים / חוסר אונים / בחוסר אונים

קשה לי מאד, אני חסר אונים - קופצים לי מחשבות גם על הקשר שהיה לי עד לפני כמה זמן, אני בימים של עבודה מסיבית על כמה פרויקטים אס"ת... רוצה לשחרר טינות "לקבל על עצמי לאהוב" גם מי שמנצל אותי ומרמה אותי [ואני שם לב שהוא מרמה אותי, אבל אני מראה לי לו כאילו הכל בסדר (ואני לא שם לב)] - חוסר אונים מוחלט.
אני בחוסר אונים, אני לא מנהל את העולם אני לא יכול מול אנשים, אני חלש מול העולם - לא מצליח כלום [גם שאני כותב כעת - אני מקבל טלפון שמעצבן אותי עוד יותר], ברגע שאני יבין שאף אחד לא חייב לעשות כמו שאני חושב וגם אם זה מאכזב ומעצבן ומתיש - ככה אלוהים רוצה...

אוהב אותכם צריך אותכם
אני לא לבד

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135747

המשתוקק כתב on 25 אפר' 2021 20:57:
אני הייתי מציע לך לחפש קבוצות קבועות ששם אין נשים בדרך כלל, לדעתי הערבוביה היא אחד החסרונות הבולטים של התכנית.

אני בהחלט מבין שהתכנית עוזרת, אבל זה נגד הטבע להיות עם נשים ביחד ולא להתאוות. מה הם חושבים? שיצליחו לחנך אנשים להיות יחד עם נשים, לשוחח ולצחוק ביחד ולא תהייה שום תאווה? אתמהה!  

חוץ מזה שאתה חרדי, חבל לך לוותר על הערכים אם אפשר למצוא קבוצות אחרות בנקל, אם לא היה אפשר למצוא בנקל - הייתי מבין - ההחלמה שלך חשובה יותר, אבל אם אפשר - אז למה ללכת לקבוצות מעורבות? יש לך על מה לשמור. לא כל החיים שלך בזבל, זה שאתה עם השקפה חרדית - זה דבר גדול ונפלא, כדאי לשמור עליו.
לחלק מחברי התכנית יש נטייה להתפרק מהמטען הרוחני וההשקפות שלהם, לזרוק הכל - ולחשוב שהם בונים את עצמם מחדש.

למשתוקק היקר, הנה ציטוט של ההודעה שלך, שים לב שעיקר ההודעה שלך אינה קשורה לדת, אלא לעצם הענין האם שייך להיות בחדר אחד עם נשים ולא להתאוות, רק אחרי זה נכנסת לענין הדתי, שכמו שהבהרתי עליו לא דיברתי.
דהיינו, גם אתה בתחילת ההודעה שלך וגם גידי דיברתם על עצם האפשרות להיות משוחרר בתאווה בזמן שיש נשים בקבוצה, בלי כל קשר לדת. ועל זה בדיוק הגבתי. ועל הענין הזה כתבתי שבהחלט האנשים האלה חושבים שאפשר להישאר נקיים מתאווה גם כאשר יש נשים בחדר.
אגב, אין לי מושג למי אתה מתכוין כשאתה אומר "מה הם חושבים שיצליחו לחנך", מי זה אותם האנשים ההם שאתה מדבר עליהם שמחנכים את הבאים לקבוצה, הקבוצה מורכבת ממני וממנו ומכולנו, ואין יישות אחרת מלבד החברים.
דבר נוסף, אף אחד לא מחנך אותי, זו לא תוכנית חינוך אלא שינוי גישה בחיים.

בהצלחה רבה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135755

• בוגי
  • חבר ותיק

מתערב קצת בדיון:

שים לב שעיקר ההודעה שלך אינה קשורה לדת, אלא לעצם הענין האם שייך להיות בחדר אחד עם נשים ולא להתאוות, רק אחרי זה נכנסת לענין הדתי

אני רואה את הדברים כרוכים זה בזה.
מי שאינו חרדי, ביום יום חווה קשר ידידותי עם נשים שאינו חברי - מיני, ולכן חשוב מאוד לעבוד על הדבר הזה שיהיה אפשר לקיים שיחה קולחת, מצחיקה ומרגשת עם נערה יפה ולא להתאוות אליה.
השיטה החרדית אוסרת מפגשים כאלו. הדוגמא לנשים ברחוב או לקופאית בסופר אינה במקום, היות שחרדים נזהרים שלא מנהלים שיחות 'לא ענייניות' ובטח לא מרגשות ומצחיקות עם הנשים הללו.
ולכן, לא רק שהמפגש בקבוצה הוא נוגד את העקרונות,
אלא שכתוצאה מאותם עקרונות הוא (א) הרבה יותר קשה לאדם חרדי, כי לא הורגל בזה. (ב) מיותר, כי הוא בא לתת מענה להתמודדות בחוץ שהחרדי אינו עומד בפניה.

בהצלחה

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135757

בוקר טוב,
אני מסכים איתך ממש בזה, אבל זאת לא המציאות שאני מדבר עליה.
איני יודע אם אתה משתתף בקבוצות או לא ואם אתה יודע מה זה אומר קבוצות עם נשים, אבל אני לא מדבר כלל על שיחות מרגשות ומצחיקות.
אבל לדוגמא כשסבתא שלי היתה מאושפזת בבית החולים ושהיתי ליד מיטתה 3 ימים רצופים, והייתי בקשר רציף עם האחיות והרופאות וכו' וכו', זהו מקום שבו אני יכול לפעול על תאווה, ומאידך אני יכול לוותר על התאווה ולראות את האחיות כבני אדם.
עכשיו אדבר על מקרה קיצון, שכל החברים בקבוצות הם נשים חוץ ממני. מה עליי לעשות? להמשיך לאונן את עצמי לדעת? או שמא ללכת לקבוצה, בדיוק כמו שאני הולך לפעמים לרופאה ולאחות בקופ"ח?

בכל אופן, הנקודה בהודעה שלי היא אחרת.
התוכנית לא אומרת לי לא להיות בקשר כלל עם נשים בכל צורה שהיא. אלא התוכנית מכוונת למקום הנכון ולהסתכלות הנכונה, וזה היה חשוב לי לכתוב כיון שמתוך ההודעות כאן נראה שזה בכלל לא אפשרי, ואכן לגבי הצורה שאתה מדבר עליה אני מסכים, ולא רק שאני מסכים אלא באמת אני כך מתנהל וחי ביחס לנשים שבקבוצות.
אבל אם לא הייתי עושה את התוכנית, אזי בין לגבי הנשים בקבוצות ובין לגבי הקופאית בסופר או כל מפגש אחר עם נשים, שמותרת גם על פי ההלכה, לא הייתי יכול להיות שם בצורה שפויה, גם אם לא אצחק ולא אתבדח עם הקופאית והרופאה.
לסיכום. על ידי התוכנית אני יכול נשים כבני אדם ולא כגוש תאווה.

זמן ליצירת דף: 0.93 שניות

Are you sure?

כן