ברוכים הבאים, אורח

בקריז. הפעם אחד רציני.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בקריז. הפעם אחד רציני. 395 צפיות

בקריז. הפעם אחד רציני. לפני 3 שנים, 2 חודשים #133291

• בדרך אליך
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר קבוע
קריז. הפעם אחד רציני. תנשום עמוק ותספור עד 5... ואז תנשום עמוק עוד פעם

תחשוב, תחשוב טוב, תיזכר.. מה רע בזה? למה אני לא רוצה את זה?
-התחלה גרועה

זה פשוט רע!!! זה הורס לי את החיים!! זה כל כך נמוך, כל כך רדוד, כל כך שטחי...
-עוד יותר גרוע

אמממ בוא נראה..14 ימים זה הרבה. הדבר האחרון שאני רוצה זה להרוס רצף כזה ארוך ולהתחיל הכל מהתחלה! 
-לא, לא בכיוון, תנסה יותר טוב

אם אני עכשיו אפול אז זה יגרר לי לכל החיים ואני אהיה משועבד ואף פע...

-עצור! אתה בדרך הכל כך בטוחה לנפילה. אם זה מה שאתה רוצה אז תמשיך
אוקי אז מה כן אם כך??
-בוא נראה.. למה אתה רוצה ליפול? 
אני לא רוצה ליפול! אני לא רוצה ליפול! אני לא רוצה ליפול...
-אגוז קשוח. אבל ממש... בוא נעשה את זה יותר מסודר- תמנה לי את כל הדברים החיוביים שיצאו לך מזה
הדברים החיוביים?? אתה רציני?
- כן ממש ככה.
אוקי אמממ... זה יהיה כיף
- אוו עכשיו התחלנו לדבר
כן זה יהיה ממש ממש כיף
- מצויין! זאת כבר ממש התקדמות... מה עוד?
אני אהיה שמח יותר וזה יפסיק להציק לי
- יופי יופי תמשיך
מה יופי אבל זה שקר! אני לא אהיה שמח יותר אני רק אהיה מעוצבן ומדוכא!
- "אגוז קשוח. אבל ממש.." אתה רוצה ליפול או שאתה מוכן להקשיב לי ולעשות מה שאני אומר??

אוקי אוקי שכחתי, רק דברים טובים יצאו מזה.. טוב אז אני ארגיש הרבה יותר חי, אני אבטא את הרצונות הכי גבוהים ועמוקים שנמצאים בתוכי וזה ימלא לי את המקום הזה של הרצון למימוש עצמי ויצירה שזה בעצם מה שאני כל כך מחפש בחיים שלי

-מעולה!! הפעם ממש התעלית על עצמך! לפעמים פשוט צריך להקשיב לעצמינו ולמה שהגוף שלנו דורש מאיתנו. הוא מנסה לדבר אלינו וזה מה שבאמת מעניין ובמקום להקשיב לו ולשמוע את הצד שלו אנחנו רק דוחפים אותו הצידה ומתייחסים אליו בתור מי שהולך להרוס לנו את החיים ורק לדכא אותנו ולכן צריך למגר אותו ולהלחם בו. וככה אנחנו מדחיקים אותו עוד ועוד עד שהוא מתפוצץ לנו בפנים כי הוא פשוט חייב לבטא את עצמו או שלפחות יקשיבו לו ויבינו אותו. וככה בסוף לא אנחנו מנצחים ולא הוא מנצח אלא שנינו יוצאים הכי מופסדים שאפשר- אנחנו כי לא הקשבנו לגוף שלנו וככה הרסנו לעצמינו את כל מה שאנחנו שואפים מעצמינו והוא בגלל שהוא היה צריך ככה להתפרץ בלי שליטה כי לא נתנו לו את המקום שלו... אז מה אומר? איך מרגיש עכשיו?

וואו הרבה יותר טוב. סוף סוף מרגיש קצת יותר משוחרר ויותר מחובר לעצמי. לפחות עכשיו אני גם יודע שגם אם אפול לפחות ניסיתי להקשיב לגוף שלי ולתת לו את המקום שלו ואולי פעם הבאה אצליח יותר במשימה... תודה רבה!
-תמיד פה ושמח לעזור. שיהיה יום שפוי ונקי(:
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי בדרך אליך.

תגובה: בקריז. הפעם אחד רציני. לפני 3 שנים, 2 חודשים #133294

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהבתי ! תודה רבה !!

תגובה: בקריז. הפעם אחד רציני. לפני 3 שנים, 2 חודשים #133296

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

בדרך אליך - עשית לי את היום.
איזה כתיבה משובחת. נוגע בנקודות הכי עמוקות של הנפש, קצת אהבה, קצת ליטוף, קבלה עצמית, יש שם ילד שרוצה שיתייחסו אליו.
מחזק אותך להצליח, לעבור את הגלים ולהמשיך לכתוב ולחזק.
תודה רבה
אוהב אותך

תגובה: בקריז. הפעם אחד רציני. לפני 3 שנים, 2 חודשים #133326

• בדרך אליך
  • חבר קבוע

תודה מתרפא ושמח בחלקי!

תגובה: בקריז. הפעם אחד רציני. לפני 3 שנים, 2 חודשים #133347

• בדרך אליך
  • חבר קבוע

- הפסדת
    נכון
- אתה כל כך גרוע
    מסכים לגמרי
- אתה אפס, מפסידן, רשע אגואיסט שרק חושב על עצמו אתה לא מצליח להתגבר לשניה ורק חושב על ההנאות שלך. נהנתן זה מה שאתה
    כל מילה בסלע
- וזה לא מפריע לך? לא אכפת לך??
    בטח שזה מפריע. אתה לא יודע עד כמה
- אז מה כל האדישות הזאת??
    מצטער זה לא אתה אשם אתה צודק לגמרי אתה פשוט לא בא בזמן כל כך טוב...
- לא בא בזמן טוב? אז איזה זמן יותר טוב מזה? מה, כשתיהיה כבר אחרי כמה הצלחות אז אני אקרא לך מפסידן?
    אבל מה אתה רוצה שאני אעשה עם זה עכשיו? הבנו שאני מפסידן והכל אבל גם ככה אני מרגיש בזבל אז מה זה יעזור לי עכשיו? לאיפה זה יקדם אותי בדיוק? 
- כל מה שרציתי זה רק שתצטער על מה שעשית... שתרגיש באמת כמה זה איום ונורא. שתרגיש כמה זה איום ונורא עד שתרגיש שפל ונבזה. זה העונש שמגיע לך, זה העונש שמגיע לנו... זה מה שמגיע לנו על זה שהפסדנו ואיבדנו שליטה ואם לא נרגיש את זה איך נוכל להסתכל אחר כך לעצמינו בעיניים? אם לא נרגיש כל כך אשמים איך נוכל להמשיך לחיות עם עצמינו בשלום?
    אז בוא נזרום איתך. אני עכשיו כועס על עצמי, כועס על זה שעשיתי מעשה כל כך שפל והרסתי לעצמי את כל השאיפות מהחיים שלי. כל כך כועס על עצמי שאני כבר מיואש מעצמי, כי אם הרסתי את כל השאיפות בחיים שלי אז מה כבר נשאר לי? מיואש מעצמי ומהחיים שלי ולא רוצה יותר לנסות לא לקום ולא לקוות או לצפות לשום דבר. רק ליפול עוד ועוד ועוד עד שלא יהיה אפשר ליפול יותר... זה מה שרצית לא?
- אמממ האמת שלא חשבתי על זה ככה במבט שני זה נראה שזה לא הולך לכיוון כל כך טוב...

- אז מה עכשיו? פשוט מתעלמים ממה שקרה וממשיכים הלאה? 
    אם זה מה שיעזור אז כנראה שזה מה שכדאי לנו לעשות
- וזה מה שיעזור?
   לא בטוח. לא אמרתי שאי אפשר להצטער על המעשה וזה גם הרגש הטבעי והנורמאלי להצטער על מעשה לא טוב שנעשה ולהתחרט עליו, אבל להפיל את זה על עצמינו זה כבר סיפור אחר... אם נשאר תקועים באיזה שפלים ונמוכים אנחנו אז חוץ מזה שזה אגואיסטי גם כנראה שלא ייצא לנו מזה יותר מידי
- אגואסיטי? מה הקשר??
   קשר ישיר. כי ככה אנחנו בעצם שמים את עצמינו במרכז וכל מה שמעניין אותנו זה מה הולך איתנו. אולי זאת בדיוק המלחמה, מה יותר חשוב ובמה אנחנו מתרכזים- באיזה מעשה נעשה(וממילא איך מתקנים אותו) או מי עשה אותו וכמה הוא גרוע 
- אמממ נראה לי שאני מתחיל להבין אז בינתיים אתה בעצם עוזב את עצמך לנפשך ומתמקד בעיקר במעשה
  כן יש עוד הרבה עבודה אבל אפשר להגיד שזאת התחלה טובה
- וואו אוקי נשמע מאתגר אבל אפשרי.. תודה!

תגובה: בקריז. הפעם אחד רציני. לפני 3 שנים, 2 חודשים #133353

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

כתיבה משובחת,
תמשיך לעדכן,
אוהבים.

תגובה: בקריז. הפעם אחד רציני. לפני 3 שנים, 2 חודשים #133356

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
בדרך אליך כתב on 17 פבר' 2021 21:28:

- הפסדת
    נכון
- אתה כל כך גרוע
    מסכים לגמרי
- אתה אפס, מפסידן, רשע אגואיסט שרק חושב על עצמו אתה לא מצליח להתגבר לשניה ורק חושב על ההנאות שלך. נהנתן זה מה שאתה
    כל מילה בסלע
- וזה לא מפריע לך? לא אכפת לך??
    בטח שזה מפריע. אתה לא יודע עד כמה
- אז מה כל האדישות הזאת??
    מצטער זה לא אתה אשם אתה צודק לגמרי אתה פשוט לא בא בזמן כל כך טוב...
- לא בא בזמן טוב? אז איזה זמן יותר טוב מזה? מה, כשתיהיה כבר אחרי כמה הצלחות אז אני אקרא לך מפסידן?
    אבל מה אתה רוצה שאני אעשה עם זה עכשיו? הבנו שאני מפסידן והכל אבל גם ככה אני מרגיש בזבל אז מה זה יעזור לי עכשיו? לאיפה זה יקדם אותי בדיוק? 
- כל מה שרציתי זה רק שתצטער על מה שעשית... שתרגיש באמת כמה זה איום ונורא. שתרגיש כמה זה איום ונורא עד שתרגיש שפל ונבזה. זה העונש שמגיע לך, זה העונש שמגיע לנו... זה מה שמגיע לנו על זה שהפסדנו ואיבדנו שליטה ואם לא נרגיש את זה איך נוכל להסתכל אחר כך לעצמינו בעיניים? אם לא נרגיש כל כך אשמים איך נוכל להמשיך לחיות עם עצמינו בשלום?
    אז בוא נזרום איתך. אני עכשיו כועס על עצמי, כועס על זה שעשיתי מעשה כל כך שפל והרסתי לעצמי את כל השאיפות מהחיים שלי. כל כך כועס על עצמי שאני כבר מיואש מעצמי, כי אם הרסתי את כל השאיפות בחיים שלי אז מה כבר נשאר לי? מיואש מעצמי ומהחיים שלי ולא רוצה יותר לנסות לא לקום ולא לקוות או לצפות לשום דבר. רק ליפול עוד ועוד ועוד עד שלא יהיה אפשר ליפול יותר... זה מה שרצית לא?
- אמממ האמת שלא חשבתי על זה ככה במבט שני זה נראה שזה לא הולך לכיוון כל כך טוב...

- אז מה עכשיו? פשוט מתעלמים ממה שקרה וממשיכים הלאה? 
    אם זה מה שיעזור אז כנראה שזה מה שכדאי לנו לעשות
- וזה מה שיעזור?
   לא בטוח. לא אמרתי שאי אפשר להצטער על המעשה וזה גם הרגש הטבעי והנורמאלי להצטער על מעשה לא טוב שנעשה ולהתחרט עליו, אבל להפיל את זה על עצמינו זה כבר סיפור אחר... אם נשאר תקועים באיזה שפלים ונמוכים אנחנו אז חוץ מזה שזה אגואיסטי גם כנראה שלא ייצא לנו מזה יותר מידי
- אגואסיטי? מה הקשר??
   קשר ישיר. כי ככה אנחנו בעצם שמים את עצמינו במרכז וכל מה שמעניין אותנו זה מה הולך איתנו. אולי זאת בדיוק המלחמה, מה יותר חשוב ובמה אנחנו מתרכזים- באיזה מעשה נעשה(וממילא איך מתקנים אותו) או מי עשה אותו וכמה הוא גרוע 
- אמממ נראה לי שאני מתחיל להבין אז בינתיים אתה בעצם עוזב את עצמך לנפשך ומתמקד בעיקר במעשה
  כן יש עוד הרבה עבודה אבל אפשר להגיד שזאת התחלה טובה
- וואו אוקי נשמע מאתגר אבל אפשרי.. תודה!

אוהבים!! אהבתי מאוד לקרוא!

אני דווקא מעריך את הרגשת הצער הנורא והרגשי אשמה שהיו לי כל פעם אחרי נפילות.. אני אסיר תודה שלא קיבלתי את זה באדישות.. אחרת לא הייתי מוכן לעשות הכל כדי להפסיק והייתי עדיין תקוע מאחורי הפחד ולא הייתי מגיע לתכנית ולא הייתי מתמסר אליה וכו'...

דווקא היום אני מוצא את עצמי במקום שפחות מכה על חטא ופחות מצטער וזה מה שהכי מפחיד אותי בכל הסיפור..  שאם חס וחלילה אפול הצער הזה כבר לא יהיה שם כבעבר.. ולא אחזור לתכנית ולא אתמסר אליה ולא אוכל לעולם להפסיק בסופו של דבר..

אוהבים!

תגובה: בקריז. הפעם אחד רציני. לפני 3 שנים, 2 חודשים #133360

• בדרך אליך
  • חבר קבוע

קדימה תודה על העידוד!

מתרפא אני חושב שאני מסכים עם מה שאתה אומר ואדישות זה אחד מהסכנות הגדולות שיש אבל הכיוון שלי היה יותר לאדישות כלפי היצר שרוצה להאשים אותך ולגרום לך להתייאש מעצמך
לי זה עזר להרפות מעצמי וההאשמות כלפי עצמי ולהתמקד באותו רגע במעשה ואולי אחר כך אחרי שאני קצת רגוע יותר לחשוב על עצמי
מה שהעליתי פה זה ממש ה"שיחה" שלי עם עצמי במצבים האלה. היתה לי נפילה אתמול והדברים ממש הגיעו מהמחשבות שאחריה זאת הדרך שלי לשתף... כמובן שאני שמח גם אם מתחברים לכתיבה על הדרך 
ובאמת יכול מאוד להיות שלאחרים דווקא יעזרו יותר דברים אחרים אחרי הנפילה זה מאוד אינדיבידואלי

בכל מקרה ממש תודה על התגובה! שמח שדנים על העניינים ולא משאירים אותם סתם בתור סיפור

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי בדרך אליך.

תגובה: בקריז. הפעם אחד רציני. לפני 3 שנים, 2 חודשים #133368

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
תקום הכל בסדר
ואנחנו קמנו ונתעודד
כולנו צריכים לקום כל הזמן
להתנתק מהמקום שאנחנו מתכרבנים בו
ולהתקדם מבחינה רוחנית
לא להישאר על אותו שלב כי אז מועדים ונופלים אחורה
מבין אותך