ברוכים הבאים, אורח

גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון
(0 צופה) 

נושא: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון 11119 צפיות

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 1 חודש #145625

• שפע-רב
  • חבר ותיק

ב"ה גם אצלנו.
חזק וברוך!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 1 חודש #145669

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב ומבורך חברים אהובים!
רוצה להזכיר לי כמה שהנקיות שלי לא מובנת מאליה, הכל סייעתא דשמייא  וכל יום יכול לבא ניסיון שיכול להחזיר אותי......
בעבר ימי ראשון כמעט תמיד כללו נפילה, היום זה יום ראשון של חיים אחרים. אני אדם אחר. מן הסתם עדיין אוהב לצפות ומתאווה את התאוות המוכרות, אך משהו קרה. ניסים גלויים (גלויים לי ולכם)
היום זה יום מעולה להמשיך לשמוח, לזכור שאין עוד מלבדו, בכוחו הגעתי עד הלום ונשאר לי להמשיך ולבקש, ולשמור על עצמי מאפשרויות סכנה שיכולות להזדמן.
קיבלתי את חיי במתנה. רמ"ב ימים. תודה לאבא טוב 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 1 חודש #145673

שמת היקר!
אני כ"כ אוהב אותך ואת הפוסטים המחלימים שלך!
תמשיך לכתוב!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 1 חודש #145725

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

מה אשיב לה'...
לא מעכל שאני נמצא בנקיות כזאת בכלל. זה לקח זמן, הרבה זמן, וכל יום הולך ומוסיף, אבל זה אמיתי וזה הכל על עניין של זמן. וגם להיות כלי לקבל את הטוב שמגיע עם זה.
לפעמים אני פתאום חושב לעצמי, מה זה הזרימה הנעימה הזאת שאני מרגיש, איך אני עומד מול אנשים ומרגיש שמשהו טוב קורה דרכי, בהחלט אני מקשר את זה לנקיות הזאת שהגעתי אליה בסייעתא דשמייא גדולה.
אין לי שום ביטוח על שום יום, קיבלתי גם את היום הזה במתנה, זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו.
חברים אהובים שלי, תעשו כל מה שאתם יכולים, תעיפו את האייפון, תייצרו לעצמכם סביבת חיים סטרילית, נקייה מכל אפשרות ליפול. אם הייתה לי נגישות קבועה לנפילה (צפייה בפורנו) אולי כבר היום הייתי נופל בטח שממזמן כבר...

היום בצהריים הלכתי קצת לנוח, לא הרגשתי טוב וחשבתי האם לגעת קצת בעצמי בגירוי דרך המחשבה, קיבלתי על עצמי שאני משאיר את המכנסיים עלי כמו שהם עם החגורה ולא נוגע! ברוך השם עברתי את זה בשלום.
הנקיות שווה מיליארדים, לא שווה הנאה של פח אשפה לכמה דקות מול השחור שזה מביא לחיים... מניסיון...

אוהב אותכם!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 1 חודש #145729

איזה כייף לקרוא שיתופים כאלה 
אני שמח בשמחתך
תודה על העידוד והמוטיבציה

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה #145763

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

תאוות הבשרים מלווה אותי ומבקשת את האוכל שלה. מובן בעבורה טביעה בים הפורנוגרפיה זה הכי טוב, אך גם מבטים ברחוב זה בסדר, אך כפי שאמרתי, הפורנו...
אתם מבינים, הראש שלי מלא במצטבר שכמויות לא נורמליות של פורנו, ממש גדלתי על זה! וככה פתאום כזאת פרידה ארוכה.
הפרידה הזאת עשתה לי רק טוב בשיפור איכות החיים, אך הצד האגואיסטי שרוצה את התענוג גם רוצה את שלו.
חברים אהובים, כמה ימים לפסח, הקב"ה מצילנו מידם. מבקש את היום הזה, יום א', כמה אשמח לסיים אותו נקי ומאושר.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה #145766

אני מתפלל בשבילך ובשבילי שאלוקים ימלא בנו את מה שאנחנו מחפשים בתאווה רק להיום אוהב אותך חג שמח!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה #145768

אתה חזק אחייי!!
תבין את החלק שרוצה ליפול, כלומר למה הוא רוצה, ופשוט תגיד לו שלא היום. תגיד לו שיש דרכים אחרות לקבל את מה שהוא רוצה. פורנוגרפיה היא לא אחת מהם.

בהצלחה חבר יקר!!

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה על ידי לשוב הביתה.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה #145858

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

הולך ומתקרב לשנה של נקיות, לא יודע איך להכיל דבר כזה.
זה בגדר חלום שמתגשם.

פעמים שהרוח נחלשת ובנוסף הניסיונות שיש ברחוב מחלישות עוד יותר, וקצת נכנס איזה געגוע לנפילה. מכיר טוב מאוד את העונג שאפשר להפיק מהצפייה בסרטונים האלה. משתדל לשמור את העיניים ברחוב, ללכת מרחובות פחות מרכזיים ופעמים שאני מעדיף קצת להאריך את הדרך ולא ללכת דרך רחוב ראשי ששם מלאאא בחורות ונשים.

ימי הקיץ הם קשים לניסיון שלנו, רק תפילה אשא א-לי א-לי...

מודה על כל רגע של חיים טובים, שמח על קשר אישי עם בורא העולם, ממשיך לעשות הכל כדי להישמר - רק להיום.
יום שני, גם אם אמצא סמארטפון לא אגע בו ולא אכניס את עצמי לידי ניסיון.
לברוח מאשת פוטיפר

יום טוב ומבורך בנקיות נעימה ושמחה 
אוהב אתכם

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 11 חודשים, 3 שבועות #145928

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

מתלבט מה אני רוצה יותר, לחזק או להתחזק, נראה שזה בא ביחד
ימי הקיץ מפגישים אותנו עם התאווה באופן חד ומגרה והעיניים משוטטות וכאן בחורה וכאן אישה ועד מתי??
ההרגשה של ליפול בראיה ברחוב גם משאירה הרגש של ריקנות, מילוי בראיה שחוץ מאותו מבט לא משאיר אותך עם כלום והנה היום ממשיך ולא השכלת לשמור את העיניים.
לעומת זאת, אם וויתרת ועשית הכל כדי לא להתסכל ברחוב, הנה אותה תאווה עברה חלפה ואתה נשארת עם סיפוק! עלית לדרגת בנאדם יהודי השולט בליבו.

ברוך השם האתר ממשיך לספור לי  את ימי הניקיון ואני מגיע לשיאים שעוד לא הייתי בהם. הולך ומתקרב לשנה וזה מרגש מאוד. יש איזה פחד כזה שאם פתאום אתייחד עם איזה סמארטפון וכפי הזמן שאתייחד איתו כך הזמן שאפול!
אין לי ספק שהחלק הזה בתוכי שאוהב את הפורנו עדיין נמצא שם, ברוך השם שעברתי תהליך ואני מרגיש שיש לי מוח חדש, אך, הזהירות חייבת להיות רבה מאוד.

מתפלל ומבקש על היום הזה, יום ראשון זה יום שנפלתי בו הרבה פעמים, אשמח מאוד לסיים אותו בנקיות גם בשליטה על מראה העיניים ברחוב

יום טוב ומבורך

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 11 חודשים, 3 שבועות #145942

תודה חבר יקר על השיתוף ותודה על התזכורת של ימי הקיץ הללו. האמת היא שאצלי התאווה שווה בכל עונות השנה, רק שכל פעם זה טריגר שונה ואחר, אך זה קיים תמיד.
ואני רוצה לזכור שאלוקים יכול להשאיר אותי נקי ושפוי בכל מצב, ושאני יכול להמשיך לחיות גם אם אוותר על התאווה, ויוכיחו על כך כל השנים האחרונות הנפלאות שאני זוכה בהם לשפיות שלוה ורוגע.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146039

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

חברים אהובים שלי,
בלילה היה לי חלום פורנוגרפי צלול וברור! מאיפה זה הגיע אלי פתאום...
פשוט מפחיד כמה קשה להשתחרר מזה. מצד שני, זה מאוד ברור, מתחילת גיל "העשרה" ראיתי כמויות אסטרונומיות, "זמן מסך" מכובד מאוד של הסרטונים האלה, הם היו איתי לאורך כל גיל העשרה וגם בגיל ובמרבית מגילאי ה20 עד לנקודה הנוכחית שבחסדי שמיים מסייעים לי בנקיון שממש לא מובן מאליו.
ראיתי עכשיו בתחילת היומן שלי, שכתבתי על 11 ימים נקיים וכמה שזה הרבה בשבילי וכמה הייתי מאושר מ11 ימים, כביכול היום 11 ימים זה פיצוחים, ברוך השם זה מראה שגדלתי. זה העניין, לא להישאר במקום.
תמידדד חלמתי שיום אחד הנפילה האחרונה תהיה הרבה מאחורי, ובדרך כלל הייתי תופס מרחק ומחזיר את הנפילה שוב להיות קרובה...

בכל מקרה, אוהב אתכם ושמח להתחזק איתכם!! האתר הזה החזיר לי את השפיות לחיים.
כל אחד שקורא את זה, אל תפסיק! קח את היום הזה שבו אתה קורא את זה, רק להיום תשמור על נקיות יעבור עלייך מה שיעבור.
תתפלל שהשם יכוון אותך למצוא את הדרך הכי נכונה שעובדת עבורך. זה אפשרי. גם אתה יכול.

רוצה לשאת תפילה על אחד הפחדים הגדולים שלי שגם אם אמצא סמארטפון לא אכנס לאתרי הזועמה ולא אכשל בשום ראיה אסורה, מקסימום לנסות להחזיר לבעלים.

אוהב אתכם
שמח בחלקי 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146045

ימלך מעריך אותך מאוד גיליתי את זה רק בתחילת שנות ה20 אם הייתי מגלה את זה בגיל שלך לא הייתי נשאר שפוי כמוך עם אמונה כמו שלך

מעריך מאוד ומאחל שתמשיך להיות חזק אח שלי גיבור

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146136

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

קמתי היום עם מצב רוח ככה, וכמובן שמי באה לבקר איתו? התאווה!
ברוך השם הצלחתי לשמור את העיניים ברחוב משהו מדהים, אני גאה בי על זה.
מצד שני, הפורנו, הזיכרונות, פעמים שמגיעים אלי גלי זכרונות, תוקפים אותי, שמים לי את הסרטון בתוך הזיכרון ואני צריך להתפתל ולהסיח דעת וזה קשה!!!

זה מזכיר לי כמה סך הימים שאני נקי הם שבירים, בלי גדרים חזקים ונכונים ברגע של "רוח שטות" אפשר ליפול מקומה 312 (ימים) ! וזה כואב יותר מליפול מקומה 50. (או שבשניהם מתים אותו דבר...) 

ברוך השם הסביבה שלי סטרילית וזה עזר ענקי בשבילי. בכל כמות 312 הימים הרצופים שאני נקי היו פעמים שנכנסתי ליד 2 וכבר רציתי לקנות איזה מכשיר שאוכל לראות בו את הסרטונים האלה ומצידי אחר כך לזרוק אותו לפח העיקר למלא את הרעב, את החוסר, לחבר אינפוזיה של פורנו.

ברחמים עצומים הורידים שלי נקיים!!! האוויר שאני נושם הוא ללא חשש פורנו, המחשבה שלי צלולה יותר, השמחת חיים שלי אמתית יותר, ההרגשים ברורים יותר, שלום בית מבורך עם שכינה, 
ללא ספק זה עסק משתלם לחיות עם הקב"ה קרוב ולתת לו לעזור לך לעבור את הניסיון הזה. רק איתו זה אפשרי.

שלכם באהבה 3>

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146141

• Be Better
  • דירוג כסף
מכיר ממש את התחושה
לקנות מכשיר חדש רק בשביל זה אפילו בסוף זה היה לשעה
הייתי שובר את זה
וחושב שנגמר ושוב
ממש לופ שמשגע אותנו
חזק ואמץ אחי
שאתה נלחם
זה המלחמה הכי חזקה (אם אני לא טועה)
זמן ליצירת דף: 1.01 שניות

Are you sure?