ברוכים הבאים, אורח

גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון
(0 צופה) 

נושא: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון 11141 צפיות

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 5 חודשים #149247

אוהב אותך 
ושמח בשבילך מאוד
תודה על התקווה והאור
משה שלמה

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 5 חודשים #149249

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

שמח בשבילך מאד.
כן זה לא משנה כמה ימי רצף, תמיד הוא שם. 
ה' ימשיך לתת לך הרבה כוח. 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 4 חודשים #149555

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

זה באמת כזה גרוע לראות פורנו?
אבל זה גם כל כך כיף!
כל הבנות האלה שמסתובבות ברחוב מעיפות לי את המוח, מה אם במקום להשתגע מהן ברחוב אוכל לראות גם יותר יפות ממנה באקטים מיניים?
מחשבה כל כך מוכרת.

יש לי כמות ימי ניקיון פסיכיים שרק מאז לפני הפעם הראשונה שנחשפתי לפורנו מיום שנולדתי היה לי כזה רצף...
כמובן שהזכרונות הם מתוקים. אני זוכר סרטונים מטורפים שהייתי שמח לראות שוב.

אני לא מספיק נותן מקום לכאב שהגיע אחרי, התמודדתי איתו. נכון הרגשתי אחר כך שהלוואי וזה לא היה קורה, זה עזר לפעם הבאה? לא. העונג תמיד עקף את הכאב.

אני לא מספיק מפרגן לעצמי על רצף כזה, משהו פה כבר נהיה שגרתי ואולי דברים שהציפו צורף לפורנו אז, עדיין כאן ומבקשים את הפלסטר שלהם.

הכתיבה האת עוזרת לי לחשבון נפש איך אני לא שוקע בתוך מערבולת רגשית שיכולה להיגמר עם סוף כואב.

אני לא רוצה ליפול, זאת האמת. אני תולה הרבה מבהירות הדרך בניקיון שלי. אני שמח על הניקיון הזה והוא נותן לי עוגן של אחיזה מחודשת בדרך הניקיון.

ברור לי שלא טוב שאזניח את מה שקורה איתי, נכון שעל כולם עובר מה שעובר, ופורנו ושאר בריחות הן "פתרון" קסם בלחכות שהבעיה תעבור מעצמה.

מקווה שאצא מכאן מחוזק לחשבון נפש מעצים, משהו כזה של התחלות חדשות, כוחות מחודשים כמו אחרי נפילה רק בלי ליפול.

חסד ועוד חסד
ועוד יום במתנה.
תודה רבה להשם שלא עוזב אותי לרגע

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149571

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מתפלל להצלחה שלך.
מקנא בך על כל כך הרבה ימים נקיים.
מאחל לך שתדע להעריך אותם ולשמוח איתם. 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149574

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר חברי היקר והותיק!
תודה רבה על מילים חמות! אתה מהחברים הותיקים כאן, אני שמח לראות את הדרך שלך, איך שאתה לא מוותר, מאמין בך!

רציתי לעדכן שללא ספק משהו עובר עלי! מערכת רגשית בבלבול ואני רק מחפש בריחות, רק רוצה להתנתק, רוצה פורנו, רוצה קנאביס, רוצה טבע, כל דבר שיתן לי רוגע.

במקום לברוח את הקב"ה אני בורח ממנו. הלוואי ואשכיל לתפוס את עצמי לכיוון חיובי שאהיה מרוצה מהצעדים שלי, שאנצל את התקופה הזאת לבדק בית פנימי לשינוי מבורך

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149589

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

שמח בחלקי האהוב. 
אתה יודע לא פחות טוב ממני, את מה שיונה הנביא למד. כשבורחים נופלים לים, ואם עדיין ברוחים נבלעים בבטן הדג, ואם מתעקשים לברוח, מגיעים לבטן הדגה, עד שאין ברירה וקוראים לה'.
צא לטבע, אל תברח אליו, תנשום עמוק את הבורא. 
מאחל לך [ולכולנו !] רוגע ומנוחת הדעת. 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 חודשים #149927

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

תקופה מוזרה בחיי שלא דומה לשום תקופה אחרת (אולי זה תמיד ככה), אבל הפעם אני מרגיש ממש על פרשת דרכים.
המוח שלי מתחיל לפתח אדישות לרעיון שאם אפול לפורנו זה לא יהיה כזה נורא, ולהשלים פערים של סרטונים שלא ראיתי כל כך הרבה זמן!

מצד שני אני יודע שזה יהיה רעיל ביותר בשבילי. אצטער על זה ואחשוב שהלוואי וזה לא היה קורה.
מנסה להבין מה עובר עלי, ואיך למצוא איזון. איך להגיע לשלווה. להחזיר את השפיות ולא דרך הרגעה זמנית של פורנו.

נכנסתי מקודם לפורום עם הרגשה כזאת שזה עניין של זמן עד שאפול, ומאוד התחזקתי ממה שכתבו.
נזכרתי כמה אני לא באמת רוצה את זה.
עד הפעם הבאה.

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים על ידי שמח בחלקי.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 חודשים #149928

אליך שמח בחלקי
אם אתה מדבר על נטיה בלי איזה דחף.
אציין שלי זה מוכר
בתחילת הדרך שאתה מתנער אתה מייצר איזה שריון סוג של מיגון או עצם זה שאתה עסוק בלבנות זה נותן המון אנרגיה חיובית אז טיבעי שזה נדחה
כלשון חז''ל מתוך שטרוד לפלוט אינו בולע.
אבל כעת שאתה נרגעת מהנושא האנרגיות רדומים והגוף משתוקק לאיזה ריגוש ולא מוגדר מה. והדלת לא סגורה. אז הרגלים טיביעים שהיו לך פשוט נכנסים לומר לך שלום להזכיר לך אם שכחתה מהם .
אבל לא באמת משהוא אמיתי שאתה נמצא שם
אז פשוט לזהות שעדייו יש תהליך ריפוי ולהמשיך להתעסק בלמידה ולחזק את הנושאים הנלמדים כאן
ותמשיך להיות שמח בחלקך
נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים על ידי 676tali. סיבה: תיקונים

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 2 חודשים, 4 שבועות #149937

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

שמח בחלקי, אותי זה מחזק ולא מייאש הפוסט שלך.
כן גם אני, קופץ לי ההרגשה הזו, אולי אשלים אולי אראה. ואני יודע שאני לא רוצה להפסיד את ה 38 ימי נקיות שלי. 
בוודאי שאתה לא תקטע 561 ימים. - אבל נכון, זה תמיד יחזור אליינו, כמה שנהיה רחוקים. אבל ככל שאנחנו מתרחקים יותר, זה בכל זאת יותר קל באמת. רק צריך לזכור שהדימיון כאילו אני שולט בזה, זה יהיה רק פעם אחת ואחזור, כל זה דימיון. אנחנו לא שולטים בזה, וכל נפילה תחזיר אותנו אחורה לקושי הרבה יותר גדול.
אוהבים אותך, ומעריכים מאד מאד. 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 חודש, 2 שבועות #150283

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום
606 ימים.
שלי, ושלכם(?)
של שמור עיניך!
כמו מתנה טובה ומרחמת משמים, אני אפילו לא ממש זוכר איך הגעתי לאתר הזה, זה היה עוד כשהיה אפשר לצפות על הפורום בלי להירשם, רציתי להצטרף לאתגר ה90 יום, פתחתי מייל חדש כדי לשמור על סודיות ונרשמתי!

מה אומר לכם, כמה עברתי עם האתר כאן! כמובן עם כל החברים, עם הנפילות התקדמה החשיפה, התקשרתי לחבר לא מחסוי, שמרתי על קשר טלפוני קבוע יום יומי!  אפילו בהמשך נפגשתי פנים אל פנים, ישבתי בקבוצה...

הנפילות היו התמרורים שלי איך לתקן.

כמה רחמי שמים שיש את האתר הזה. 
גם היום אני יודע שאני לא חסין מול התאווה החזקה של הפורנו. אני בתקופה מדהימה ולא אתן לפורנו שום מקום כרגע, מה שנקרא רווח מול הפסד, אבל בתקופה אחרת, מי יודע... רק רחמי שמים יום יום.
אוהב אתכם!!! 

זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן